MENU

U9 Piger (13) 5v5 3 Forår (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
570399 Kl. 10:00 B 1908 2 Nørrebro United 2
570400 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 KB 2
570401 Kl. 10:25 B 1908 2 Fremad Valby 1
570402 Kl. 10:25 KB 2 Dragør BK 2
570403 Kl. 10:50 Fremad Valby 1 AB Tårnby 1
570924 Kl. 10:50 Dragør BK 2 Nørrebro United 2
570925 Kl. 11:15 AB Tårnby 1 B 1908 2
570926 Kl. 11:15 Nørrebro United 2 KB 2
570927 Kl. 11:40 Fremad Valby 1 Dragør BK 2
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Hekla Park 1 Artillerivej 190 2300 København S
570390 Kl. 10:00 B 93 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
1
570391 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 BK Hekla 2
570392 Kl. 10:25 B 93 1 Vestia 1
570393 Kl. 10:25 BK Hekla 2 FA 2000 2
570394 Kl. 10:50 Vestia 1 Brønshøj BK 1
570395 Kl. 10:50 FA 2000 2 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
1
570396 Kl. 11:15 Brønshøj BK 1 B 93 1
570397 Kl. 11:15 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
BK Hekla 2 1
570398 Kl. 11:40 Vestia 1 FA 2000 2
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
570928 Kl. 10:00 FA 2000 3 Oversidder
570929 Kl. 10:00 Oversidder BK Fix 1
570930 Kl. 10:25 FA 2000 3 Oversidder
570931 Kl. 10:25 BK Fix 1 Sundby BK 1
570932 Kl. 10:50 Oversidder Oversidder
570933 Kl. 10:50 Sundby BK 1 Oversidder
570934 Kl. 11:15 Oversidder FA 2000 3
570935 Kl. 11:15 Oversidder BK Fix 1
570936 Kl. 11:40 Oversidder Sundby BK 1
Arrangør:
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
570937 Kl. 12:00 B 93 1 FA 2000 3
!
NB: FA 2000 3 er taberdømt
1
570954 Kl. 12:00 B 1908 2 KB 2
570961 Kl. 12:25 B 93 1 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
1
570962 Kl. 12:25 KB 2 BK Fix 1
570963 Kl. 12:50 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
B 1908 2 1
570964 Kl. 12:50 BK Fix 1 FA 2000 3
!
NB: FA 2000 3 er taberdømt
1
570965 Kl. 13:15 B 1908 2 B 93 1
570966 Kl. 13:15 FA 2000 3
!
NB: FA 2000 3 er taberdømt
KB 2 1
570967 Kl. 13:40 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
BK Fix 1 1
Arrangør:
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
576329 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 Oversidder Kunst 5 mands 2A
576330 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 Dragør BK 2 Kunst 5 mands 2B
576331 Kl. 10:25 Brønshøj BK 1 FA 2000 2 Kunst 5 mands 2A
576332 Kl. 10:25 Dragør BK 2 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2B
576333 Kl. 10:50 FA 2000 2 AB Tårnby 1 Kunst 5 mands 2A
576334 Kl. 10:50 Sundby BK 1 Oversidder Kunst 5 mands 2B
576335 Kl. 11:15 AB Tårnby 1 Brønshøj BK 1 Kunst 5 mands 2B
576336 Kl. 11:15 Oversidder Dragør BK 2 Kunst 5 mands 2A
576337 Kl. 11:40 FA 2000 2 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2B
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
570968 Kl. 12:00 Vestia 1 Oversidder 1
570969 Kl. 12:00 Fremad Valby 1 Nørrebro United 2 1
570970 Kl. 12:25 Vestia 1
!
NB: Vestia 1 er taberdømt
Østerbro IF 1 1
570991 Kl. 12:25 Nørrebro United 2 Oversidder 1
570992 Kl. 12:50 Østerbro IF 1 Fremad Valby 1 1
570993 Kl. 12:50 Oversidder Oversidder 1
570994 Kl. 13:05 Fremad Valby 1 Vestia 1 1
570995 Kl. 13:05 Oversidder Nørrebro United 2 1
576328 Kl. 13:30 Østerbro IF 1 Oversidder 1
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
576367 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 Oversidder
576368 Kl. 10:00 Dragør BK 2 B 1908 2
576371 Kl. 10:25 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Brønshøj BK 1 1
576372 Kl. 10:25 B 1908 2 Oversidder
577571 Kl. 10:50 Brønshøj BK 1 Dragør BK 2
577572 Kl. 10:50 Oversidder Oversidder
577573 Kl. 11:15 Oversidder B 1908 2
576369 Kl. 11:15 Dragør BK 2 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
1
576370 Kl. 11:40 Brønshøj BK 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 7 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
576338 Kl. 10:00 Vestia 1 FA 2000 3 Kunst 7
576339 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 AB Tårnby 1 Kunst 7
577574 Kl. 10:00 B 93 1 Oversidder Kunst 7
577575 Kl. 10:00 KB 2 Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
Kunst 7
577576 Kl. 10:25 B 93 1 FA 2000 2 Kunst 7
577577 Kl. 10:25 Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
BK Fix 1 Kunst 7
576340 Kl. 10:25 Vestia 1 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Kunst 7
576341 Kl. 10:25 AB Tårnby 1 Sundby BK 1 Kunst 7
576342 Kl. 10:50 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Nørrebro United 2 Kunst 7
576363 Kl. 10:50 Sundby BK 1 FA 2000 3 Kunst 7
577578 Kl. 10:50 FA 2000 2 KB 2 Kunst 7
577579 Kl. 10:50 BK Fix 1 Oversidder Kunst 7
577580 Kl. 11:15 KB 2 B 93 1 Kunst 7
577581 Kl. 11:15 Oversidder Fremad Valby 1 Kunst 7
576364 Kl. 11:15 Nørrebro United 2 Vestia 1 Kunst 7
576365 Kl. 11:15 FA 2000 3 AB Tårnby 1 Kunst 7
576366 Kl. 11:40 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Sundby BK 1 Kunst 7
577582 Kl. 11:40 FA 2000 2 BK Fix 1 Kunst 7
lørdag den. 11-06 2022
Spillested:
KB. Pile Alle 1 Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
578229 Kl. 12:15 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
KB 2 1
578230 Kl. 12:15 BK Fix 1 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
1
578231 Kl. 12:40 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
AB Tårnby 1 1
578232 Kl. 12:40 BK Hekla 2 Oversidder
578233 Kl. 13:05 AB Tårnby 1 BK Fix 1
578234 Kl. 13:05 Oversidder KB 2
578235 Kl. 13:30 BK Fix 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
10
578236 Kl. 13:30 KB 2 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
1
578237 Kl. 13:55 AB Tårnby 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Enghavevej 90 2450 København SV
578220 Kl. 10:00 Vestia 1 B 1908 2
578221 Kl. 10:00 Oversidder FA 2000 2
578222 Kl. 10:25 Vestia 1 Dragør BK 2
578223 Kl. 10:25 FA 2000 2 Oversidder
578224 Kl. 10:50 Dragør BK 2 Oversidder
578225 Kl. 10:50 Oversidder B 1908 2
578226 Kl. 11:15 Oversidder Vestia 1
578227 Kl. 11:15 B 1908 2 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
1
578228 Kl. 11:40 Dragør BK 2 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
577583 Kl. 12:15 B 93 1 Nørrebro United 2
577584 Kl. 12:15 Sundby BK 1 Brønshøj BK 1
577585 Kl. 12:40 B 93 1 Fremad Valby 1
577586 Kl. 12:40 Brønshøj BK 1 FA 2000 3
577587 Kl. 13:05 Fremad Valby 1 Sundby BK 1
577588 Kl. 13:05 FA 2000 3 Nørrebro United 2
577589 Kl. 13:30 Sundby BK 1 B 93 1
577590 Kl. 13:30 Nørrebro United 2 Brønshøj BK 1
578219 Kl. 13:55 Fremad Valby 1 FA 2000 3
Arrangør:
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Intet anvendes 1 Intet anvendes 2100 København Ø
578339 Kl. 12:15 Oversidder Oversidder 1
Arrangør:
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Grøndal Multicenter 11 Hvidkildevej 64 2400 København NV
578349 Kl. 11:15 FA 2000 2 B 93 1 11
578246 Kl. 12:15 Nørrebro United 2 BK Fix 1 10
578242 Kl. 12:35 Nørrebro United 2 BK Hekla 2 11
578243 Kl. 12:35 BK Fix 1 B 1908 2 10
578244 Kl. 12:55 BK Hekla 2 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
11
578245 Kl. 12:55 B 1908 2 Brønshøj BK 1 1
578240 Kl. 13:15 Brønshøj BK 1
!
NB: Brønshøj BK 1 er taberdømt
Nørrebro United 2 11
578241 Kl. 13:35 Brønshøj BK 1 BK Fix 1 10
578238 Kl. 13:35 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
B 1908 2 11
Arrangør:
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Intet anvendes 1 Intet anvendes 2100 København Ø
578247 Kl. 14:30 Oversidder Oversidder 1
578248 Kl. 14:30 Oversidder Oversidder 1
578336 Kl. 14:55 Oversidder Oversidder 1
578337 Kl. 14:55 Oversidder Oversidder 1
578338 Kl. 15:20 Oversidder Oversidder 1
578340 Kl. 15:45 Oversidder Oversidder 1
578341 Kl. 15:45 Oversidder Oversidder 1
578342 Kl. 16:10 Oversidder Oversidder 1
Arrangør:
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Grøndal Multicenter 10 Hvidkildevej 64 2400 København NV
578343 Kl. 10:00 B 93 1 AB Tårnby 1 10
578344 Kl. 10:00 FA 2000 2 Vestia 1 11
578345 Kl. 10:25 B 93 1 KB 2 10
578346 Kl. 10:25 Vestia 1 Sundby BK 1 11
578347 Kl. 10:50 KB 2 FA 2000 2 10
578348 Kl. 10:50 Sundby BK 1 AB Tårnby 1 11
578350 Kl. 11:15 AB Tårnby 1 Vestia 1 10
578351 Kl. 11:40 KB 2 Sundby BK 1 10
578239 Kl. 12:15 BK Hekla 2 Brønshøj BK 1 10
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind