MENU

VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Capelli Sport Stadion 1 Vordingborgvej 124 4681 Herfølge
461918 Kl. 10:00 Solrød FC 3 Ringsted IF 1 1
463457 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Køge BK 1 1
463466 Kl. 10:25 Ringsted IF 1
!
NB: Ringsted IF 1 er taberdømt
Køge BK 1 1
463468 Kl. 10:25 Solrød FC 3 Sundby BK 1 1
468701 Kl. 10:50 Solrød FC 3 Køge BK 1 1
468702 Kl. 10:50 Ringsted IF 1
!
NB: Ringsted IF 1 er taberdømt
Sundby BK 1 1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg 1 Rolighedsvej 25 4700 Næstved
454030 Kl. 10:00 Næstved I.F. 1 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
461846 Kl. 10:00 AC Amager Academy U9 Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
1
461847 Kl. 10:25 Dragør BK 1 Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
1
461848 Kl. 10:25 Næstved I.F. 1 AC Amager Academy U9
!
NB: AC Amager Academy U9 er taberdømt
1
461849 Kl. 10:50 Næstved I.F. 1 Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
1
461850 Kl. 10:50 Dragør BK 1 AC Amager Academy U9
!
NB: AC Amager Academy U9 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Hekla Park 1 Artillerivej 190 2300 København S
468703 Kl. 13:30 Rosenhøj BK 1 Greve Fodbold 1 1
468704 Kl. 13:30 BK Hekla 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
1
468705 Kl. 13:55 Greve Fodbold 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
1
468706 Kl. 13:55 Rosenhøj BK 1 BK Hekla 1 1
468707 Kl. 14:20 Rosenhøj BK 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
1
468708 Kl. 14:20 Greve Fodbold 1 BK Hekla 1 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
468721 Kl. 11:00 Ringsted IF 1 Rosenhøj BK 1 1
468722 Kl. 11:00 Dragør BK 1 AC Amager Academy U9
!
NB: AC Amager Academy U9 er taberdømt
1
468723 Kl. 11:25 Rosenhøj BK 1 AC Amager Academy U9
!
NB: AC Amager Academy U9 er taberdømt
1
468725 Kl. 11:25 Ringsted IF 1 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
468727 Kl. 11:50 Rosenhøj BK 1 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
468728 Kl. 11:50 Ringsted IF 1 AC Amager Academy U9
!
NB: AC Amager Academy U9 er taberdømt
1
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
468709 Kl. 14:15 Næstved I.F. 1 Solrød FC 3 Kunst 2
468710 Kl. 14:15 Greve Fodbold 1 Hvidovre IF 1 Kunst 2
468711 Kl. 14:40 Solrød FC 3 Hvidovre IF 1 Kunst 2
468712 Kl. 14:40 Næstved I.F. 1 Greve Fodbold 1 Kunst 2
468713 Kl. 15:05 Solrød FC 3 Greve Fodbold 1 Kunst 2
468714 Kl. 15:05 Næstved I.F. 1 Hvidovre IF 1 Kunst 2
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
468715 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Køge BK 1
468716 Kl. 10:00 BK Hekla 1 Tårnby FF
468717 Kl. 10:25 Køge BK 1 Tårnby FF
468718 Kl. 10:25 Sundby BK 1 BK Hekla 1
468719 Kl. 10:50 Køge BK 1 BK Hekla 1
468720 Kl. 10:50 Sundby BK 1 Tårnby FF
Arrangør:
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
479448 Kl. 11:00 Solrød FC 3 Sundby BK 1 1
481187 Kl. 11:00 Rosenhøj BK 1 Tårnby FF
485925 Kl. 11:25 Sundby BK 1 Tårnby FF 1
486024 Kl. 11:25 Solrød FC 3 Rosenhøj BK 1
490030 Kl. 11:50 Solrød FC 3 Tårnby FF 1
490031 Kl. 11:50 Sundby BK 1 Rosenhøj BK 1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-6 (kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
468735 Kl. 10:20 Ringsted IF 1 Greve Fodbold 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
468736 Kl. 10:20 Dragør BK 1 BK Hekla 1 Bane 8-7 (Kunstgræs)
468737 Kl. 10:45 Greve Fodbold 1 BK Hekla 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
468738 Kl. 10:45 Ringsted IF 1 Dragør BK 1 Bane 8-7 (Kunstgræs)
468739 Kl. 11:10 Ringsted IF 1 BK Hekla 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
468740 Kl. 11:10 Greve Fodbold 1 Dragør BK 1 Bane 8-7 (Kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Beierholm Banen 5 mands - 11 C Ved Stadion 6 4600 Køge
468729 Kl. 10:00 Næstved I.F. 1 AC Amager Academy U9 Beierholm Banen 5 mands - 11 C
468730 Kl. 10:00 Køge BK 1 Hvidovre IF 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 D
468731 Kl. 10:25 AC Amager Academy U9 Hvidovre IF 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 C
468732 Kl. 10:25 Næstved I.F. 1 Køge BK 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 D
468733 Kl. 10:50 Næstved I.F. 1 Hvidovre IF 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 C
468734 Kl. 10:50 AC Amager Academy U9 Køge BK 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 D
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Beierholm Banen 5 mands - 11 A Ved Stadion 6 4600 Køge
498352 Kl. 10:00 Solrød FC 3 Greve Fodbold 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 A
498360 Kl. 10:00 AC Amager Academy U9 Køge BK 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 B
498361 Kl. 10:25 Greve Fodbold 1 Køge BK 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 A
498362 Kl. 10:25 Solrød FC 3 AC Amager Academy U9 Beierholm Banen 5 mands - 11 B
498363 Kl. 10:50 Solrød FC 3 Køge BK 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 A
498364 Kl. 10:50 Greve Fodbold 1 AC Amager Academy U9 Beierholm Banen 5 mands - 11 B
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
490074 Kl. 10:00 Ringsted IF 1 Dragør BK 1
491455 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 Tårnby FF
493170 Kl. 10:25 Dragør BK 1 Tårnby FF
498346 Kl. 10:25 Ringsted IF 1 Hvidovre IF 1
498348 Kl. 10:50 Ringsted IF 1 Tårnby FF
498350 Kl. 10:50 Dragør BK 1 Hvidovre IF 1
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Hekla Park Kunst 5A Artillerivej 190 2300 København S
498366 Kl. 11:30 Næstved I.F. 1 Sundby BK 1 Kunst 5A
498367 Kl. 11:30 Rosenhøj BK 1 BK Hekla 1 Kunst 5B
498370 Kl. 11:55 Sundby BK 1 BK Hekla 1 Kunst 5A
498371 Kl. 11:55 Næstved I.F. 1 Rosenhøj BK 1 Kunst 5B
498372 Kl. 12:20 Næstved I.F. 1 BK Hekla 1 Kunst 5A
498376 Kl. 12:20 Sundby BK 1 Rosenhøj BK 1 Kunst 5B
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Ringsted Stadion Kunstgræs 1 Anlægsvej 15 4100 Ringsted
499240 Kl. 11:15 Næstved I.F. 1 Ringsted IF 1 1
499241 Kl. 11:15 Sundby BK 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
1
502877 Kl. 11:40 Ringsted IF 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
1
503123 Kl. 11:40 Næstved I.F. 1 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
1
744075 Kl. 12:05 Næstved I.F. 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
1
744079 Kl. 12:05 Ringsted IF 1 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
1
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark 1 Englandsvej 61 2300 København S
744121 Kl. 10:00 Greve Fodbold 1 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
744122 Kl. 10:00 AC Amager Academy U9 Tårnby FF
744123 Kl. 10:25 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Tårnby FF 1
744124 Kl. 10:25 Greve Fodbold 1 AC Amager Academy U9
973941 Kl. 10:50 Greve Fodbold 1 Tårnby FF
973942 Kl. 10:50 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
AC Amager Academy U9 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Hekla Park 1 Artillerivej 190 2300 København S
498380 Kl. 12:00 Solrød FC 3 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
1
499130 Kl. 12:00 Køge BK 1 BK Hekla 1 1
499131 Kl. 12:25 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
BK Hekla 1 1
499132 Kl. 12:25 Solrød FC 3 Køge BK 1 1
499133 Kl. 12:50 Solrød FC 3 BK Hekla 1 1
499134 Kl. 12:50 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
Køge BK 1 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Rolighedsvej 25 4700 Næstved
503410 Kl. 09:00 Næstved I.F. 1 Ringsted IF 1
503411 Kl. 09:00 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
Køge BK 1
503412 Kl. 09:25 Ringsted IF 1 Køge BK 1
503413 Kl. 09:25 Næstved I.F. 1 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
503414 Kl. 09:50 Næstved I.F. 1 Køge BK 1
504820 Kl. 09:50 Ringsted IF 1 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Solrød Idrætscenter Kunst 15 (5M) Tingsryds Alle 27 2680 Solrød Strand
503404 Kl. 10:00 Solrød FC 3 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Kunst 15 (5M)
503405 Kl. 10:00 Greve Fodbold 1 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Kunst 14 (5M)
503406 Kl. 10:25 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Dragør BK 1 Kunst 15 (5M)
503407 Kl. 10:25 Solrød FC 3 Greve Fodbold 1 Kunst 14 (5M)
503408 Kl. 10:50 Solrød FC 3 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Kunst 14 (5M)
503409 Kl. 10:50 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Greve Fodbold 1 Kunst 15 (5M)
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
973943 Kl. 15:30 AC Amager Academy U9 BK Hekla 1 Kunst 2
973944 Kl. 15:30 Hvidovre IF 1 Tårnby FF Kunst 2
973945 Kl. 15:55 BK Hekla 1 Tårnby FF Kunst 2
973946 Kl. 15:55 AC Amager Academy U9 Hvidovre IF 1 Kunst 2
503124 Kl. 16:20 AC Amager Academy U9 Tårnby FF Kunst 2
503403 Kl. 16:20 BK Hekla 1 Hvidovre IF 1 Kunst 2
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-6 (kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
504904 Kl. 09:00 Ringsted IF 1 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Bane 8-6 (kunstgræs)
504908 Kl. 09:00 Greve Fodbold 1 AC Amager Academy U9 Bane 8-6 (kunstgræs)
504909 Kl. 09:25 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
AC Amager Academy U9 Bane 8-6 (kunstgræs)
504910 Kl. 09:25 Ringsted IF 1 Greve Fodbold 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
504911 Kl. 09:50 Ringsted IF 1 AC Amager Academy U9 Bane 8-6 (kunstgræs)
504912 Kl. 09:50 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Greve Fodbold 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg 1 Rolighedsvej 25 4700 Næstved
504821 Kl. 10:00 Næstved I.F. 1 Solrød FC 3
!
NB: Solrød FC 3 er taberdømt
1
504822 Kl. 10:00 Rosenhøj BK 1 Tårnby FF 1
504823 Kl. 10:25 Solrød FC 3
!
NB: Solrød FC 3 er taberdømt
Tårnby FF 1
504893 Kl. 10:25 Næstved I.F. 1 Rosenhøj BK 1 1
504894 Kl. 10:50 Næstved I.F. 1 Tårnby FF 1
504895 Kl. 10:50 Solrød FC 3
!
NB: Solrød FC 3 er taberdømt
Rosenhøj BK 1 1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
504896 Kl. 13:00 Dragør BK 1 Køge BK 1
504897 Kl. 13:00 BK Hekla 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
1
504898 Kl. 13:25 Køge BK 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
1
504901 Kl. 13:25 Dragør BK 1 BK Hekla 1
504902 Kl. 13:50 Dragør BK 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
1
504903 Kl. 13:50 Køge BK 1 BK Hekla 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind