MENU
D
T
M
S

U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår, Pulje 4 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Bane 1 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
257352 Kl. 10:00 FA 2000 2 GVI 2 Bane 1
257353 Kl. 10:00 B 1903 2 Oversidder Bane 1
257354 Kl. 10:20 FA 2000 2 B 1903 2
!
NB: B 1903 2 er taberdømt
Bane 1
257355 Kl. 10:20 GVI 2 Oversidder Bane 1
257356 Kl. 10:40 FA 2000 2 Oversidder Bane 1
257357 Kl. 10:40 GVI 2 B 1903 2
!
NB: B 1903 2 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
257346 Kl. 13:00 KB 2 Skovshoved IF 2
257347 Kl. 13:00 FB 2 JIF Hakoah 1
257348 Kl. 13:20 KB 2 FB 2
257349 Kl. 13:20 Skovshoved IF 2 JIF Hakoah 1
257350 Kl. 13:40 KB 2 JIF Hakoah 1
257351 Kl. 13:40 Skovshoved IF 2 FB 2
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
257358 Kl. 11:30 Skovshoved IF 2 KB 2
257359 Kl. 11:30 GVI 2 FA 2000 2
257362 Kl. 11:50 KB 2 FA 2000 2
257363 Kl. 11:50 Skovshoved IF 2 GVI 2
257364 Kl. 12:10 KB 2 GVI 2
257365 Kl. 12:10 Skovshoved IF 2 FA 2000 2
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, Ryparken Bane 1 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
257366 Kl. 13:00 JIF Hakoah 1 FB 2 Bane 1
257367 Kl. 13:00 Oversidder B 1903 2 Bane 1
257369 Kl. 13:20 FB 2 B 1903 2 Bane 1
257370 Kl. 13:20 JIF Hakoah 1 Oversidder Bane 1
257371 Kl. 13:40 FB 2 Oversidder Bane 1
257372 Kl. 13:40 JIF Hakoah 1 B 1903 2 Bane 1
lørdag den. 29-05 2021
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
257373 Kl. 11:00 FB 2 KB 2
257374 Kl. 11:00 B 1903 2 FA 2000 2
257375 Kl. 11:20 FA 2000 2 KB 2
257376 Kl. 11:20 B 1903 2 FB 2
257377 Kl. 11:40 KB 2 B 1903 2
257378 Kl. 11:40 FB 2 FA 2000 2
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
257379 Kl. 10:00 JIF Hakoah 1 Skovshoved IF 2
257380 Kl. 10:00 Oversidder GVI 2
257381 Kl. 10:20 GVI 2 Skovshoved IF 2
257382 Kl. 10:20 Oversidder JIF Hakoah 1
257383 Kl. 10:40 Skovshoved IF 2 Oversidder
257384 Kl. 10:40 JIF Hakoah 1 GVI 2
Arrangør:
lørdag den. 05-06 2021
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
257385 Kl. 11:30 JIF Hakoah 1 KB 2 Bane 1
257386 Kl. 11:30 Oversidder FA 2000 2 Bane 1
257387 Kl. 11:50 KB 2 FA 2000 2 Bane 1
257388 Kl. 11:50 JIF Hakoah 1 Oversidder Bane 1
257389 Kl. 12:10 KB 2 Oversidder Bane 1
257390 Kl. 12:10 JIF Hakoah 1 FA 2000 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
257391 Kl. 11:30 FB 2 Skovshoved IF 2
257410 Kl. 11:30 B 1903 2 GVI 2
257411 Kl. 11:50 Skovshoved IF 2 GVI 2
257412 Kl. 11:50 FB 2 B 1903 2
257413 Kl. 12:10 Skovshoved IF 2 B 1903 2
257414 Kl. 12:10 FB 2 GVI 2
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
257415 Kl. 11:30 KB 2 Skovshoved IF 2
257416 Kl. 11:30 B 1903 2 Oversidder
257417 Kl. 11:50 B 1903 2 KB 2
257418 Kl. 11:50 Oversidder Skovshoved IF 2
257419 Kl. 12:10 Oversidder KB 2
257420 Kl. 12:10 B 1903 2 Skovshoved IF 2
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
257421 Kl. 11:30 FB 2 JIF Hakoah 1
257422 Kl. 11:30 FA 2000 2 GVI 2
257423 Kl. 11:50 FA 2000 2 FB 2
257424 Kl. 11:50 GVI 2 JIF Hakoah 1
257425 Kl. 12:10 GVI 2 FB 2
257426 Kl. 12:10 FA 2000 2 JIF Hakoah 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind