MENU

U8 Drenge (13) 5v5 1 Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 01-05 2021
Spillested:
KB. Pile Alle Bane 1 Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
173285 Kl. 13:00 BK Hekla 1 KB 2 Bane 1
HUMH
173286 Kl. 13:00 B 93 1 Oversidder
173287 Kl. 13:20 BK Hekla 1 B 93 1
173288 Kl. 13:20 KB 2 Oversidder
173289 Kl. 13:40 BK Hekla 1 Oversidder
173290 Kl. 13:40 KB 2 B 93 1
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
173279 Kl. 14:30 Hvidovre IF 1 KB 1
173280 Kl. 14:30 FA 2000 1 Skovshoved IF 1
173281 Kl. 14:50 Hvidovre IF 1 FA 2000 1
173282 Kl. 14:50 KB 1 Skovshoved IF 1
173283 Kl. 15:10 Hvidovre IF 1 Skovshoved IF 1
173284 Kl. 15:10 KB 1 FA 2000 1
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
173273 Kl. 11:30 Vanløse IF 1 HIK 1
173274 Kl. 11:30 Sundby BK 1 B 1908 1
173275 Kl. 11:50 Vanløse IF 1 Sundby BK 1
173276 Kl. 11:50 HIK 1 B 1908 1
173277 Kl. 12:10 Vanløse IF 1 B 1908 1
173278 Kl. 12:10 HIK 1 Sundby BK 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
173349 Kl. 13:00 B 1908 1 Skovshoved IF 1
173350 Kl. 13:00 Oversidder B 93 1
173351 Kl. 13:20 B 1908 1 B 93 1
173352 Kl. 13:20 Skovshoved IF 1 Oversidder
173353 Kl. 13:40 B 1908 1 Oversidder
173354 Kl. 13:40 Skovshoved IF 1 B 93 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
173342 Kl. 14:30 HIK 1 FA 2000 1
173344 Kl. 14:30 Sundby BK 1 BK Hekla 1
173345 Kl. 14:50 Sundby BK 1 HIK 1
173346 Kl. 14:50 FA 2000 1 BK Hekla 1
173347 Kl. 15:10 HIK 1 BK Hekla 1
173348 Kl. 15:10 Sundby BK 1 FA 2000 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
173291 Kl. 11:30 Vanløse IF 1 Hvidovre IF 1
173292 Kl. 11:30 KB 1 KB 2
173293 Kl. 11:50 Vanløse IF 1 KB 1
173339 Kl. 11:50 Hvidovre IF 1 KB 2
173340 Kl. 12:10 Vanløse IF 1 KB 2
173341 Kl. 12:10 KB 1 Hvidovre IF 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
173355 Kl. 11:30 HIK 1 Vanløse IF 1
173356 Kl. 11:30 FA 2000 1 Oversidder
173357 Kl. 11:50 Vanløse IF 1 FA 2000 1
173358 Kl. 11:50 HIK 1 Oversidder
173359 Kl. 12:10 Vanløse IF 1 Oversidder
173360 Kl. 12:10 FA 2000 1 HIK 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
173367 Kl. 11:30 B 1908 1 KB 1
173368 Kl. 11:30 KB 2 BK Hekla 1
173369 Kl. 11:50 B 1908 1 BK Hekla 1
173370 Kl. 11:50 KB 2 KB 1
173371 Kl. 12:10 B 1908 1 KB 2
173372 Kl. 12:10 BK Hekla 1 KB 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
173361 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Hvidovre IF 1
173362 Kl. 10:00 B 93 1 Skovshoved IF 1
173363 Kl. 10:20 Sundby BK 1 Skovshoved IF 1
173364 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 B 93 1
173365 Kl. 10:40 Sundby BK 1 B 93 1
173366 Kl. 10:40 Skovshoved IF 1 Hvidovre IF 1
Arrangør:
lørdag den. 05-06 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
173373 Kl. 14:30 Vanløse IF 1 Skovshoved IF 1
173374 Kl. 14:30 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
B 1908 1 Bane 1
173411 Kl. 14:50 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Vanløse IF 1 Bane 1
173412 Kl. 14:50 Skovshoved IF 1 B 1908 1
173413 Kl. 15:10 B 1908 1 Vanløse IF 1
173414 Kl. 15:10 Skovshoved IF 1 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
173422 Kl. 13:00 BK Hekla 1 HIK 1
173423 Kl. 13:00 B 93 1 Hvidovre IF 1
173424 Kl. 13:20 HIK 1 B 93 1
173425 Kl. 13:20 Hvidovre IF 1 BK Hekla 1
173426 Kl. 13:40 HIK 1 Hvidovre IF 1
173427 Kl. 13:40 B 93 1 BK Hekla 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
173415 Kl. 10:00 Sundby BK 1 KB 1
173416 Kl. 10:00 Oversidder FA 2000 1
173417 Kl. 10:20 Sundby BK 1 Oversidder
173418 Kl. 10:20 FA 2000 1 KB 1
173419 Kl. 10:40 FA 2000 1 Sundby BK 1
173421 Kl. 10:40 KB 1 Oversidder
Arrangør:
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
173440 Kl. 13:00 B 1908 1 Hvidovre IF 1
173441 Kl. 13:00 FA 2000 1 Oversidder
173459 Kl. 13:20 B 1908 1 FA 2000 1
173460 Kl. 13:20 Hvidovre IF 1 Oversidder
173461 Kl. 13:40 Oversidder B 1908 1
173462 Kl. 13:40 FA 2000 1 Hvidovre IF 1
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
173434 Kl. 10:00 HIK 1 KB 1
173435 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 BK Hekla 1
173436 Kl. 10:20 HIK 1 Skovshoved IF 1
173437 Kl. 10:20 KB 1 BK Hekla 1
173438 Kl. 10:40 HIK 1 BK Hekla 1
173439 Kl. 10:40 Skovshoved IF 1 KB 1
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
173428 Kl. 11:30 Vanløse IF 1 B 93 1
173429 Kl. 11:30 Sundby BK 1 KB 2
173430 Kl. 11:50 Sundby BK 1 Vanløse IF 1
173431 Kl. 11:50 B 93 1 KB 2
173432 Kl. 12:10 Vanløse IF 1 KB 2
173433 Kl. 12:10 B 93 1 Sundby BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind