MENU

U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 29-08 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
723838 Kl. 12:30 AC Amager Academy HIK 1
723839 Kl. 12:30 BK Fix 1 Skovshoved IF 1
723840 Kl. 12:30 Valby BK 1 KB 2
723841 Kl. 12:30 BK Vestia 1 Husum BK 1
723842 Kl. 12:50 BK Fix 1 AC Amager Academy
723843 Kl. 12:50 HIK 1 Skovshoved IF 1
723844 Kl. 12:50 BK Vestia 1 Valby BK 1
723845 Kl. 12:50 KB 2 Husum BK 1
723846 Kl. 13:10 AC Amager Academy Skovshoved IF 1
723847 Kl. 13:10 HIK 1 BK Fix 1
723848 Kl. 13:10 Valby BK 1 Husum BK 1
723849 Kl. 13:10 KB 2 BK Vestia 1
søndag den. 29-08 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
723850 Kl. 13:45 CIK 1 GVI 1
723852 Kl. 13:45 Oversidder FA 2000 1
723858 Kl. 13:45 Oversidder BK Hekla 1
723859 Kl. 13:45 BK Hellas 1 Sundby BK 1
723860 Kl. 14:05 Oversidder CIK 1
723861 Kl. 14:05 GVI 1 FA 2000 1
723862 Kl. 14:05 BK Hellas 1 Oversidder
723863 Kl. 14:05 BK Hekla 1 Sundby BK 1
723864 Kl. 14:25 CIK 1 FA 2000 1
728488 Kl. 14:25 GVI 1 Oversidder
728489 Kl. 14:25 Oversidder Sundby BK 1
728973 Kl. 14:25 BK Hekla 1 BK Hellas 1
lørdag den. 04-09 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
728974 Kl. 11:15 AC Amager Academy Valby BK 1
728975 Kl. 11:15 FA 2000 1 Oversidder
728976 Kl. 11:15 HIK 1
!
NB: HIK 1 er taberdømt
BK Vestia 1 Bane 1
728977 Kl. 11:15 Oversidder Sundby BK 1
728978 Kl. 11:35 FA 2000 1 AC Amager Academy
728979 Kl. 11:35 Valby BK 1 Oversidder
728980 Kl. 11:35 Oversidder HIK 1
728981 Kl. 11:35 BK Vestia 1 Sundby BK 1
728982 Kl. 11:55 AC Amager Academy Oversidder
728983 Kl. 11:55 Valby BK 1 FA 2000 1
728984 Kl. 11:55 HIK 1
!
NB: HIK 1 er taberdømt
Sundby BK 1 Bane 1
728985 Kl. 11:55 BK Vestia 1 Oversidder
søndag den. 05-09 2021
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Bane 1 Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
728986 Kl. 12:30 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Husum BK 1 Bane 1
728987 Kl. 12:30 GVI 1 BK Hekla 1
728988 Kl. 12:30 Skovshoved IF 1 KB 2
728989 Kl. 12:30 CIK 1 BK Hellas 1
728990 Kl. 12:50 GVI 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Bane 1
728991 Kl. 12:50 Husum BK 1 BK Hekla 1 Bane 1
742899 Kl. 12:50 CIK 1 Skovshoved IF 1
742900 Kl. 12:50 KB 2 BK Hellas 1
742902 Kl. 13:10 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
BK Hekla 1 Bane 1
742903 Kl. 13:10 Husum BK 1 GVI 1 Bane 1
742905 Kl. 13:10 Skovshoved IF 1 BK Hellas 1
826339 Kl. 13:10 KB 2 CIK 1
Arrangør:
lørdag den. 18-09 2021
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
826355 Kl. 10:00 AC Amager Academy Husum BK 1
826356 Kl. 10:00 Oversidder BK Hellas 1
826357 Kl. 10:00 BK Fix 1 Valby BK 1
826358 Kl. 10:00 CIK 1 Sundby BK 1
826359 Kl. 10:20 Oversidder AC Amager Academy
826360 Kl. 10:20 Husum BK 1 BK Hellas 1 Bane 1
826380 Kl. 10:20 CIK 1 BK Fix 1
826381 Kl. 10:20 Valby BK 1 Sundby BK 1
826382 Kl. 10:40 AC Amager Academy BK Hellas 1
826383 Kl. 10:40 Husum BK 1 Oversidder Bane 1
826384 Kl. 10:40 BK Fix 1 Sundby BK 1
826385 Kl. 10:40 Valby BK 1 CIK 1
Arrangør:
søndag den. 19-09 2021
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
826343 Kl. 12:30 HIK 1 KB 2
826344 Kl. 12:30 FA 2000 1 BK Hekla 1
826345 Kl. 12:30 Skovshoved IF 1 BK Vestia 1
826346 Kl. 12:30 GVI 1 Oversidder
826347 Kl. 12:50 FA 2000 1 HIK 1
826348 Kl. 12:50 KB 2 BK Hekla 1
826349 Kl. 12:50 GVI 1 Skovshoved IF 1
826350 Kl. 12:50 BK Vestia 1 Oversidder
826351 Kl. 13:10 HIK 1 BK Hekla 1
826352 Kl. 13:10 KB 2 FA 2000 1
826353 Kl. 13:10 Skovshoved IF 1 Oversidder
826354 Kl. 13:10 BK Vestia 1 GVI 1
Arrangør:
søndag den. 26-09 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
840278 Kl. 13:45 AC Amager Academy KB 2
840279 Kl. 13:45 GVI 1 Sundby BK 1
840280 Kl. 13:45 Skovshoved IF 1 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Bane 1
840281 Kl. 13:45 Oversidder BK Hekla 1
840282 Kl. 14:05 GVI 1 AC Amager Academy
840283 Kl. 14:05 KB 2 Sundby BK 1
840838 Kl. 14:05 Oversidder Skovshoved IF 1
841530 Kl. 14:05 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
BK Hekla 1 Bane 1
841531 Kl. 14:25 AC Amager Academy Sundby BK 1
841532 Kl. 14:25 KB 2 GVI 1
841533 Kl. 14:25 Skovshoved IF 1 BK Hekla 1
841534 Kl. 14:25 Valby BK 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 26-09 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
826386 Kl. 13:45 BK Fix 1 BK Vestia 1
826387 Kl. 13:45 FA 2000 1 BK Hellas 1
826388 Kl. 13:45 HIK 1 Husum BK 1
826389 Kl. 13:45 CIK 1 Oversidder
826390 Kl. 14:05 FA 2000 1 BK Fix 1
826391 Kl. 14:05 BK Vestia 1 BK Hellas 1
826392 Kl. 14:05 CIK 1 HIK 1
827269 Kl. 14:05 Husum BK 1 Oversidder Bane 1
827288 Kl. 14:25 BK Fix 1 BK Hellas 1
827289 Kl. 14:25 BK Vestia 1 FA 2000 1
827290 Kl. 14:25 HIK 1 Oversidder
827293 Kl. 14:25 Husum BK 1 CIK 1 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 09-10 2021
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Enghavevej 90 2450 København SV
845021 Kl. 11:15 AC Amager Academy BK Vestia 1
845022 Kl. 11:15 CIK 1 BK Hekla 1
845023 Kl. 11:15 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
KB 2 Bane 1
845024 Kl. 11:15 Oversidder Oversidder
845025 Kl. 11:35 CIK 1 AC Amager Academy
845026 Kl. 11:35 BK Vestia 1 BK Hekla 1
845027 Kl. 11:35 Oversidder BK Fix 1
845028 Kl. 11:35 KB 2 Oversidder
845029 Kl. 11:55 AC Amager Academy BK Hekla 1
845030 Kl. 11:55 BK Vestia 1 CIK 1
845031 Kl. 11:55 BK Fix 1 Oversidder
845032 Kl. 11:55 KB 2 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 10-10 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
910713 Kl. 13:45 HIK 1 Valby BK 1
932313 Kl. 13:45 GVI 1 BK Hellas 1
842688 Kl. 13:45 Skovshoved IF 1 Husum BK 1
842689 Kl. 13:45 FA 2000 1 Sundby BK 1
959901 Kl. 14:05 FA 2000 1 Skovshoved IF 1
959903 Kl. 14:05 Husum BK 1 Sundby BK 1 Bane 1
959904 Kl. 14:05 GVI 1 HIK 1
959907 Kl. 14:05 Valby BK 1 BK Hellas 1
959909 Kl. 14:25 Skovshoved IF 1 Sundby BK 1
959910 Kl. 14:25 Husum BK 1 FA 2000 1 Bane 1
959912 Kl. 14:25 HIK 1 BK Hellas 1
845020 Kl. 14:25 Valby BK 1 GVI 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind