Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30. jul 2000
12:00
Nr. 3 - Nr. 4 Placering 3-4
B-rækken 2 x 45 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2000
13:30
Nr. 1 - Nr. 2 (Finale)
B-rækken 2 x 45 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2020
19:00
Åbyhøj 3 X 45
Aarhus Juniors 3 X 45
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2020
19:00
Funder OB 3 X 30
Fc International
|
|||||||||||||||||||
16. jul 2020
18:30
Trige Ungdomsklub Midtpunktet - Young Boys
Afregning 243 + 80 + Kørsel
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2020
19:00
Team Midtjylland
Andrup IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2020
18:30
Voersaa IF, 7-mands, 18.30-20.15
Et antal 7-mandskampe, idrætsuge
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2020
18:30
Voersaa IF, 7-mands, 18.30-20.15
Et antal 7-mandskampe, idrætsuge
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2020
19:00
SIF Assentoft
Vorup FB (Sen 7m - 3x30)
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
10:00
KB 3
AGF (U13 elite) (3x30)
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2020
16:30
Lyngs Idrætsefterskole - Gl. elever 19/20
U17 Drenge/Piger 11-mands - 2 x 45 min.
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
13:00
Hald Ege Efterskole - Levring Efterskole
U17 Piger 11-mands - 3 x 30 min.
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
13:00
Hellebjerg 3x30 min
UCS1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
13:00
Hellebjerg 3x30 min
UCS2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
14:30
hellebjerg 3x30 min
UCS3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
17:30
HOG Hinnerup
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
11:20
Silkeborg Efterskole
Holbæk Sportsakadami 4 X 20
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
12:00
Vejle B
HIK
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2020
12:00
Kolding B
Kolding B., serie 2 piger, alle under 21 årunder
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2020
17:00
Svenstrup U14 Ialt 3x25 min
St Restrup U14 drenge
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2020
11:00
AGF U10 Drenge (5m) stævne
3 kampe á 2x15 (Bane 1)
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2020
11:00
AGF U10 Drenge (5m) stævne
3 kampe á 2x15 (Bane 1)
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2020
12:00
LKB/Gistrup
Skelund U21
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2020
11:30
TRIF ministævne
Bane 1 - 3 kampe á 2x15
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2020
11:30
TRIF ministævne
Bane 2 - 3 kampe á 2x15
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
10:00
Rønde Efterskole
Indendørs 10 kmp á 9 min (10:00-11:44)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
10:00
Rønde Efterskole
Indendørs 10 kmp á 9 min (10:00-11:44)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
11:15
FC Kolding Nord
11.15-13.15, 3 kampe 2x15
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
11:15
FC Kolding Nord
11.15-13.15, 3 kampe 2x15
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
11:30
Skjern GF
Vildbjerg
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
11:50
Rønde Efterskole
Indendørs 10 kmp á 9 min (11:50-13.34)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
11:50
Rønde Efterskole
Indendørs 10 kmp á 9 min (11:50-13.34)
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2020
11:00
Alliancen IF (U12)
Bane 1 - 3 kampe á 2x15
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2020
11:00
Alliancen IF (U12)
Bane 2 - 3 kampe á 2x15
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2021
14:00
Den Bosniske IF
Øster Starup/Vester Nebel IF
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2021
09:30
Bangsbo Freja U11
FFI ialt 3 x 30 min
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2021
10:00
FCM - Randers
U14 Dr. 4x20 min
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2021
18:00
FCM - AGF
U13 Dr. 4x20 min.
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2021
18:00
FCM - AGF
U14 Dr. 4x20 min.
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2021
17:00
AC Horsens
Sønderjyske
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
11:00
FCM - Esbjerg
U13 Liga 1 90 min.
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2021
13:00
Hellebjerg
Hellebjerg
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2021
14:45
Hellebjerg
Hellebjerg
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
10:00
Bramming B/Tjæreborg IF
SGI/SSK
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
17:00
Vojens GIE
SINE Sportsefterskole
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
19:00
Dejbjerglund ES - Ringkøbing IF
U17 Drenge 11:11 / 2 x 45 min.
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
20:00
Ry Fodbold Old Boys
Ikast Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
12:30
Hobro U11 drenge 8 mands
Gug Ialt 3 x 30 min
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
09:00
Elro Cup 5 mands
90 minutter - 5 mands
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
10:30
Elro Cup 5 mands
9 minutter - 5 mands
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
17:45
Ammitsbøl/Egtved
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2021
10:00
Hjørring Private Realskole
Showkamp sidste skoledag
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
08:45
Mark|on Craft Cup
Bane 11 (U12 - 8m) (4 kmp á 2x11)
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
08:45
Mark|on Craft Cup
Bane 12 (U12 - 8m) (4 kmp á 2x11)
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
08:45
Mark|on Craft Cup
Bane 15 (U11 - 8m) (4 kmp á 2x11)
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
08:45
Mark|on Craft Cup
Bane 13 (U12 - 8m) (4 kmp á 2x11)
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
08:45
Mark|on Craft Cup
Bane 14 (U11 - 8m) (4 kmp á 2x11)
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
10:29
Mark|on Craft Cup
Bane 14 (U11 - 8m) (4 kmp á 2x11)
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
10:29
Mark|on Craft Cup
Bane 13 (U12 - 8m) (4 kmp á 2x11)
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
10:29
Mark|on Craft Cup
Bane 15 (U11 - 8m) (4 kmp á 2x11)
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
10:29
Mark|on Craft Cup
Bane 12 (U12 - 8m) (4 kmp á 2x11)
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
10:29
Mark|on Craft Cup
Bane 11 (U12 - 8m) (4 kmp á 2x11)
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
12:13
Mark|on Craft Cup
Bane 12 (U12 - 8m) (4 kmp á 2x11)
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
12:23
Mark|on Craft Cup
Bane 14 (U11 - 8m) (4 kmp á 2x11)
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
18:00
Trige Ungdomsklub og frivillige
Intern kamp (2x45)
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
18:00
Trige Ungdomsklub og frivillige
Intern kamp (2x45)
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2021
18:00
Try/Thorshøj B 8 mands
Firmastævne
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2021
19:30
Try/Thorshøj B 8 mands
Firmastævne
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2021
12:30
Bn 87 - HSK Cup 2021 (U11/U12/U13)
2 kampe á 2x15
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2021
12:30
Bn 88 - HSK Cup 2021 (U11/U12/U13)
2 kampe á 2x15
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2021
12:30
Bn 87 - HSK Cup 2021 (U11/U12/U13)
3 kampe á 2x15
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2021
12:30
Bn 88 - HSK Cup 2021 (U11/U12/U13)
3 kampe á 2x15
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2021
14:15
Bn 87 - HSK Cup 2021 (U11/U12/U13)
3 kampe á 2x15
|
|||||||||||||||||||
27. jun 2021
12:00
Bn 85 - HSK Cup 2021 (U11/U12/U13)
(12:00-13:40)
|
|||||||||||||||||||
27. jun 2021
14:20
Bn 88 - HSK Cup 2021 (U11/U12/U13)
(14:20-16:00)
|
|||||||||||||||||||
01. jul 2021
18:00
Saltum IF Ingstrup sommerstævne
8 mands kampe
|
|||||||||||||||||||
01. jul 2021
18:00
Saltum IF Ingstrup sommerstævne
8 mands kampe
|
|||||||||||||||||||
01. jul 2021
19:30
Saltum IF Ingstrup sommerstævne
8 mands kampe
|
|||||||||||||||||||
01. jul 2021
19:30
Saltum IF Ingstrup sommerstævne
8 mands kampe
|
|||||||||||||||||||
09. jul 2021
17:30
Nøvling FK Sommerstævne
7 mands for damer og herrer
|
|||||||||||||||||||
09. jul 2021
17:30
Nøvling FK sommerstævne
7 mands kampe for damer og herrer
|
|||||||||||||||||||
09. jul 2021
19:00
Nøvling FK sommerstævne
7 mands kampe for damer og herrer
|
|||||||||||||||||||
09. jul 2021
19:00
Nøvling FK sommerstævne
7 mands for damer og herrer
|
|||||||||||||||||||
10. jul 2021
12:15
Nørager B
Bn1 Five a side (1½ timer)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. jul 2021
12:15
Nørager B
Bn2 Five a side (1½ timer)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. jul 2021
13:45
Nørager B
Bn1 Five a side (1½ timer)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. jul 2021
13:45
Nørager B
Bn2 Five a side (1½ timer)
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. jul 2021
14:00
Tranum IF Turnering
Kamp 1
|
|||||||||||||||||||
18. jul 2021
16:00
Tranum IF Turnering
Kamp 2
|
|||||||||||||||||||
18. jul 2021
18:00
Tranum IF Turnering
Kamp 3
|
|||||||||||||||||||
21. jul 2021
18:30
Tranum IF Turnering
Kamp 4
|
|||||||||||||||||||
21. jul 2021
19:30
Tranum IF Turnering
Kamp 5
|
|||||||||||||||||||
22. jul 2021
11:00
Silkeborg
Esbjerg
|
|||||||||||||||||||
22. jul 2021
11:00
Silkeborg
Esbjerg
|
|||||||||||||||||||
22. jul 2021
19:30
Tranum IF Turnering
Kamp 6
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2021
15:00
Tranum IF Turnering
Kamp 7
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2021
18:00
Skelund IF sommerstævne
7 mands Old Boys
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2021
15:00
IF Lyseng u 16 2 x 45
FC Thy u 16 2 x 45
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2021
18:30
Ådalen IF
Mørke IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2021
18:30
Nordvestmors BK
IF Nordmors
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2021
19:00
ØsterHan Herred
Vester Han Herred
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2021
19:30
Hejnsvig IF, 7-mands, 3x30
Bække, 7-mands kvinder, 3x30
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2021
18:00
Arentsminde stævne
8 mands kampe
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2021
18:00
Arentsminde stævne
8 mands kampe
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2021
18:00
Arentsminde stævne
8 mands kampe
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2021
18:00
Arentsminde IF stævne
8 mands kampe
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2021
18:30
Helsted Fremad IF u 14 piger 1
If Midtdjurs u 14 piger
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2021
19:30
Arentsminde IF stævne
8 mands kampe
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
12:30
Jætte cup i Suldrup
7 mands. 14 min per kamp
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
12:30
Jætte cup i Suldrup
7 mands. 14 min per kamp
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
14:00
Jætte cup i Suldrup
7 mands. 14 min per kamp
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
14:00
Jætte cup i Suldrup
7 mands. 14 min per kamp
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
16:30
Bn1 - D19A11 (2 X 45) Kattegat Cup
FC Djursland 1-Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
15:00
Bn1 - D19B11 (2 X 45) Kattegat Cup
FC Djursland 2-Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2021
18:00
Vonsild FK, Firmakampe
Bane 2, 18.00-19.30, 6 kampe a 14 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2021
18:00
Vonsild FK, Firmakampe
Bane 4, 18.00-19.30, 5 kampe a 14 min.
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2021
18:00
Vonsild FK, Firmakampe
Bane 1, 18.00-19.30, 6 kampe a 14 min.
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2021
19:30
Vonsild FK, Firmakampe
Bane 1, 19.30-21.15, 6 kampe a 14 min.
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2021
19:30
Vonsild FK, Firmakampe
Bane 4, 19.30-21.00, 5 kampe a 14 min.
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2021
19:30
Vonsild FK, Firmakampe
Bane 2, 19.30-21.00, 6 kampe a 14 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
10:30
Seest B
Vojens BI
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2021
18:30
Rosendal IK
Old Boys Landsholdet
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
09:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
09:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
09:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
09:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
09:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
09:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
09:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
09:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
10:30
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
10:30
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
10:30
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
10:30
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
10:30
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
10:30
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
10:30
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
10:30
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
12:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
12:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
12:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
12:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
12:15
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
12:15
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
12:15
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
13:30
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
13:30
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
13:30
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
13:30
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
13:45
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
13:45
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
13:45
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
09:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
09:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
09:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
09:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
09:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
09:00
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
11:45
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
11:45
Skagen Skaw cup
8 mands ungdom
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
09:30
Hou Maritime Idrætsefterskole
Gylling Efterskole
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
10:00
2P - 2H
U17 Piger 11:11 / 9 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
10:00
2I - 10K
U17 Drenge 11:11 / 9 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
11:35
EDUX - 2Y
U17 Drenge 11:11 / 9 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
11:35
1W - 3Y
U17 Drenge 11:11 / 9 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
13:10
EDUX - 3Y
U17 Piger 11:11 / 9 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
19:00
Brejninggaard - Brejninggaard
U17 Drenge 11:11 / 2 x 45 min.
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
19:00
Vivild G & I
HEI (1)
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
10:00
Haldum-Hinnerup Skolen
3 kampe á 2x15 (10:00-12:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
17:15
Trelde GIF, U-11, 8-mands
3 kampe a 30 min., 2x15
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
09:00
Fredericia Garnisions Idrætsforening, stævne
Spilleplan sendes
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
09:00
Fredericia Garnisions Idrætsforening, stævne
Spilleplan sendes
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
11:00
Fredericia Garnisions Idrætsforening, stævne
Færdig 13.30. Spilleplan sendes
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
11:00
Fredericia Garnisions Idrætsforening, stævne
Færdig 13.30, Spilleplan sendes
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
10:30
Maskinmesterne
5-mands
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
10:30
Maskinmesterne
5-mands
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
10:30
Maskinmesterne
5-mands
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
10:30
Maskinmesterne
5-mands
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
12:00
Maskinmestrenes Forening
5-mands
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
12:00
Maskinmestrenes Forening
5-mands
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
12:00
Maskinmestrenes Forening
5-mands
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
12:00
Maskinmestrenes Forening
5-mands
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
13:30
Maskinmesterne
5-mands
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
13:30
Maskinmesterne
5-mands
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
13:30
Maskinmesterne
5-mands
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
13:30
Maskinmesterne
5-mands
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
15:30
Maskinmesterne
5-mands
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
15:30
Maskinmesterne
5-mands
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
15:30
Maskinmesterne
5-mands
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
15:30
Maskinmesterne
5-mands
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
14:00
Bramming GIE
Balle Musik- og Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:30
Ikast FC U19 - Serie 3
Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2021
08:45
SCU Skanderborg
Bane 1 - 7 mands - 1½ time
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2021
08:45
SCU Skanderborg
Bane 2 - 7 mands - 1½ time
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
10:00
Solstrålen
5-mands
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
10:00
Solstrålen
5-mands
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
12:30
Solstrålen
5-mands
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
12:30
Solstrålen
5-mands
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
09:00
Dansk Skoleidræt - Østjylland (09:00-10:15)
Kunstgræs 1 - Piger 6.klasse - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
09:00
Dansk Skoleidræt - Østjylland (09:00-10:15)
Kunstgræs 2 - Drenge 6.klasse - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
09:00
Dansk Skoleidræt - Østjylland (09:00-10:15)
Græs 1 - Piger 6.klasse - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
10:15
Dansk Skoleidræt - Østjylland (10:15-11:30)
Græs 1 - Piger 6.klasse - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
10:15
Dansk Skoleidræt - Østjylland (10:15-11:30)
Kunstgræs 2 - Drenge 6.klasse - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
10:15
Dansk Skoleidræt - Østjylland (10:15-11:30)
Kunstgræs 1 - Piger 6.klasse - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
11:30
Dansk Skoleidræt - Østjylland (11:30-12:45)
Kunstgræs 1 - Piger 6.klasse - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
11:30
Dansk Skoleidræt - Østjylland (11:30-12:45)
Kunstgræs 2 - Drenge 6.klasse - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
11:30
Dansk Skoleidræt - Østjylland (11:30-12:45)
Græs 1 - Piger 6.klasse - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
19:00
Tirstrup U 17
Østdjurs 91
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
10:00
DM For handelsskoler
Drenge (10:00-11:30)
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
19:00
Tirstrup U 17
HEI (1)
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
14:00
Bramming GIE U17 DSr. 3x30 min
Balle Musik- og Idrætsefterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
20:00
Klank Efterskole
Klank Efterskole
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
10:30
Kolding B, 3x30 min., U-12
Ukendt modstander
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
17:00
U16 Pigelandsholdet
Vildbjerg U18 (3x30)
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
17:15
Kolding B, 3 kampe a 30 minutter
kampe 17.15, 17.50 og 18.25
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
18:45
U16 Pigelandsholdet
FC Thy Piger-Skyum U18 (3x30)
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2021
10:00
ISI Idrætsefterskole - ISI Idrætsefterskole
Træningskamp 2 x 45 min.
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
14:30
Løgumkloster Efterskole, 2 8-mandskampe
2 kampe ifm. elevfest
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
16:10
Løgumkloster Efterskole, 2 8-mandskampe
2 kampe ifm. elevfest
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
09:00
Dansk Skoleidræt - Østjylland (09:00-10:30)
Bane 5 - Drenge 6.klasse - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
09:00
Dansk Skoleidræt - Østjylland (09:00-10:30)
Bane 7 - Piger 6.klasse - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
09:00
Dansk Skoleidræt - Østjylland (09:00-10:30)
Bane 6 - Drenge 6.klasse - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
10:30
Dansk Skoleidræt - Østjylland (10:30-12:00)
Bane 6 - Drenge 6.klasse - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
10:30
Dansk Skoleidræt - Østjylland (10:30-12:00)
Bane 7 - Piger 6.klasse - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
10:30
Dansk Skoleidræt - Østjylland (10:30-12:00)
Bane 5 - Drenge 6.klasse - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
12:00
Dansk Skoleidræt - Østjylland (12:00-13:30)
Bane 7 - Piger 6.klasse - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
12:30
Højer Design Efterskole, 3x25
Emmerske Efterskole, U-17
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
15:30
IBC Fredericia/Middelfart
Fredericia Gymnasium, 2x45
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
15:30
Fredericia Gymnasium, 2x45
IBC Fredericia/Middelart
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
10:00
Aarhus Gymnasium Tilst
AGT's græs 3 kmp (10:00-12:00)
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
10:00
Aarhus Gymnasium Tilst
tst kunst 3 kmp (10:00-12:00)
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
10:00
Aarhus Gymnasium Tilst
tst 3 kmp (10:00-12:00)
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
18:30
Vildbjerg SF - AAB
U18 Pige DM - 3 x 30 minutter
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2021
16:45
Dalby GF, 3 kampe, 16.45, 17.20 og 17.55
U-12, 3 kampe a 30 min., 2x15
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
08:30
FUT Cup
Indendørs (08:30-10:59)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
08:30
FUT Cup
Indendørs (08:30-10:59)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
08:30
FUT Cup
Indendørs (08:30-10:59)
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
08:30
FUT Cup
Indendørs (08:30-10:59)
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
08:30
FUT Cup
Indendørs (08:30-09:59)
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
08:30
FUT Cup
Indendørs (08:30-09:59)
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
09:59
FUT Cup
Indendørs (09:59-11:55)
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
09:59
FUT Cup
Indendørs (09:59-11:55)
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
10:59
FUT Cup
Indendørs (10:59-12:23)
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
10:59
FUT Cup
Indendørs (10:59-12:23)
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
12:23
FUT Cup
Indendørs (12:23-13:54)
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
12:23
FUT Cup
Indendørs (12:23-13:54)
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
13:30
Hadsten Højskole
Nørdårds Højskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2021
18:30
Skjold Sæby U19/senior
Nr Sundby U19/seniorer
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
10:00
Kolding B
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
13:00
Vildbjerg SF - Silkeborg Q
U16 Pige DM
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2021
18:30
Team Viborg (Kvindeserien)
Viborg Q (U18 Pige DM)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2021
17:30
Vivild IF
Indendørs 1½ timer (Senior)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2021
17:30
Vivild IF
Indendørs 1½ timer (Senior)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2021
19:00
Vivild IF
Indendørs 1½ timer (Senior)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2021
19:00
Vivild IF
Indendørs 1½ timer (Senior)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2021
20:30
Vivild IF
Indendørs 1½ timer (Senior)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2021
20:30
Vivild IF
Indendørs 1½ timer (Senior)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2021
21:00
Vivild IF
Indendørs 1½ timer (Senior)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2021
21:00
Vivild IF
Indendørs 1½ timer (Senior)
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
14:00
Vivild IF
Indendørs 1½ timer (Senior)
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
14:00
Vivild IF
Indendørs 1½ timer (Senior)
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
15:30
Vivild IF
Indendørs 1½ timer (Senior)
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
15:30
Vivild IF
Indendørs 1½ timer (Senior)
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
17:00
Vivild IF
Indendørs 1½ timer (Senior)
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
17:00
Vivild IF
Indendørs 1½ timer (Senior)
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
18:30
Vivild IF
Indendørs 1½ timer (Senior)
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
18:30
Vivild IF
Indendørs 1½ timer (Senior)
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
12:30
AGF U13L1 Stævne 11m
3 kampe á 1x25 min
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
14:00
AGF U13L1 Stævne 11m
3 kampe á 1x25 min
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2021
15:30
HMI
Indestævne (15:30-17:08)
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2021
15:30
HMI
Indestævne (15:30-17:08)
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2021
17:09
HMI
Indestævne (17:09-18:47)
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2021
17:09
HMI
Indestævne (17:09-18:47)
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2021
18:48
HMI
Indestævne (18:48-20:26)
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2021
18:48
HMI
Indestævne (18:48-20:26)
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2021
20:27
HMI
Indestævne (20:27-22:00)
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2021
20:27
HMI
Indestævne (20:27-22:00)
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
11:21
Markiseland Cup
Indendørs senior (11:21-12:48)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
11:21
Markiseland Cup
Indendørs senior (11:21-12:48)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
14:00
Markiseland Cup
Indendørs senior (14:00-15:30)
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
14:00
Markiseland Cup
Indendørs senior (14:00-15:30)
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
15:31
Markiseland Cup
Indendørs senior (15:31-17:01)
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
15:31
Markiseland Cup
Indendørs senior (15:31-17:01)
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
17:02
Markiseland Cup
Indendørs senior (17:02-18:32)
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
17:02
Markiseland Cup
Indendørs senior (17:02-18:32)
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
18:33
Markiseland Cup
Indendørs senior (18:33-20:03)
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
18:33
Markiseland Cup
Indendørs senior (18:33-20:03)
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2021
18:15
IHÅ
Viby IF (S4)
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2021
20:00
IHÅ
FFD Kralupy (S5)
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2021
21:30
IHÅ
Aarhus Black Vipers (S1-2)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2021
16:30
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (16:30-19:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2021
16:30
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (16:30-19:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2021
17:30
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1 - U15B - (17:30-19:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2021
17:30
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1-2 - U15B - (17:30-19:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2021
19:00
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (19:00-20:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2021
19:00
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (19:00-20:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2021
20:30
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (20:30-22:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2021
20:30
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (20:30-22:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2021
21:00
Nørbæk Efterskole
Indestævne (21:00-22:20)
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2021
21:30
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (22:00-23:00)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2021
21:30
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (22:00-23:00)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
08:00
Åbne Randersmesterskaber
Arena 2 - U11B - (08:00-10:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
08:00
Åbne Randersmesterskaber
Arena 2 - U9A - (08:00-09:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
09:30
Åbne Randersmesterskaber
Arena 2 - U9A - (09:30-10:56)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
10:48
Åbne Randersmesterskaber
Arena 2 - U11A - (10:48-12:18)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
11:00
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (11:00-12:30)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
11:00
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (11:00-12:30)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
11:12
Åbne Randersmesterskaber
Arena 2 - U11A - (11:12-12:42)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
11:52
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1 - U11C - (11:52-13:22)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
11:52
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1-2 - U11C - (11:52-13:22)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
12:08
Åbne Randersmesterskaber
Arena 3 - U9B - (12:08-13:38)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
12:30
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
12:30
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
13:00
Åbne Randersmesterskaber
Arena 3 - U12C - (13:30-15:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
13:00
Bredballe IF
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
13:44
Åbne Randersmesterskaber
Arena 2 - U12A - (13:44-15:14)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
14:00
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (14:00-15:30)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
14:00
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (14:00-15:30)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
14:00
Åbne Randersmesterskaber
Arena 2 - U11B - (14:00-15:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
15:30
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (15:30-17:00)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
15:30
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (15:30-17:00)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
15:52
Åbne Randersmesterskaber
Arena 3 - U12C - (15:52-17:22)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
16:24
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1 - U12B - (16:24-17:54)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
16:24
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1-2 - U12B - (16:24-17:54)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
17:00
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (17:00-18:30)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
17:00
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (17:00-18:30)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
17:44
Åbne Randersmesterskaber
Arena 2 - U12A - (17:44-19:14)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
18:00
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1-2 - U12B - (18:00-19:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
18:00
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1 - U12B - (18:00-19:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
18:30
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (18:30-20:00)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
18:30
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (18:30-20:00)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
20:00
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (20:00-21:00)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
20:00
Allinåbro Cup
Indendørs sen. (20:00-21:00)
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
08:00
Åbne Randersmesterskaber
Arena 2 - U10A - (08:00-09:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
08:00
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1- U8C - (08:00-09:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
08:00
Åbne Randersmesterskaber
Arena 2 - U8B - (08:00-09:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
09:30
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1-2 - U8C - (09:30-11:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
09:30
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1- U8C - (09:30-11:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
11:44
Åbne Randersmesterskaber
Arena 2 - U10A - (11:44-13:14)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
11:52
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1-2 - U13BC - (11:52-13:22)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
11:52
Åbne Randersmesterskaber
Arena 2 - U10B - (11:52-13:22)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
12:00
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1-2 - U13BC - (12:00-13:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
12:00
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1 - U13BC - (12:00-13:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
12:08
Åbne Randersmesterskaber
Arena 3 - U10C - (12:08-13:38)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
12:24
Åbne Randersmesterskaber
Arena 3 - U10C - (12:24-13:54)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
14:48
Åbne Randersmesterskaber
Arena 2 - U14A - (14:48-16:18)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
14:56
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1-2 - U14BC - (14:56-16:26)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
14:56
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1 - U14BC - (14:56-16:26)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
15:00
Kolding IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
15:28
Åbne Randersmesterskaber
Arena 2 - U10B - (15:28-16:58)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
16:08
Åbne Randersmesterskaber
Arena 3 - U14A - (16:08-17:38)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
16:32
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1- U14BC - (16:32-18:02)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
16:32
Åbne Randersmesterskaber
Arena 1-2 - U14BC - (16:32-18:02)
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2021
15:00
Aarhus Business College
Indendørs 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
27. dec 2021
16:00
Hørning Julecup 2021
Indendørs 1½ timer (U16/SEN)
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. dec 2021
16:00
Hørning Julecup 2021
Indendørs 1½ timer (U16/SEN)
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. dec 2021
18:30
Hørning Julecup 2021
Indendørs 1½ timer (U16/SEN)
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. dec 2021
18:30
Hørning Julecup 2021
Indendørs 1½ timer (U16/SEN)
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. dec 2021
18:30
Hørning Julecup 2021
Indendørs 1½ timer (U19)
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. dec 2021
18:30
Hørning Julecup 2021
Indendørs 1½ timer (U19)
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
12:38
DM-Indefodbold
Oldboys (12:38-14:06)
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
12:38
DM-Indefodbold
Oldboys (12:38-14:06)
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
14:30
AaB U12 drenge A
Randers Ialt 2x20 min
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2022
16:15
DBU Jylland
DBU Jylland
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
14:50
Varde IF
Tarup/Paarup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2022
19:00
MorsØ FC JS Kvinder - Morsø FC U15 Drenge
Træningskamp - 3 x 30 min.
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2022
19:15
AC Horsens
FC Fredericia
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2022
19:15
AC Horsens
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
11:30
ASA, Aarhus
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
12:00
AaB
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
14:15
Kristrup Boldklub
Langaa IK
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2022
10:30
Hobro IK (1)
Løgstør U12. 8 mands. Ialt 3x25 min
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2022
12:00
Get2Sport Randers
Indendørs 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2022
13:30
Get2Sport Randers
Indendørs 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2022
16:00
Silkeborg IF Q
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2022
19:20
TRIF
TRIF
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2022
19:00
IF Lyseng
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2022
20:00
Favrskov Mesterskab OB
Indendørs 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2022
20:00
Favrskov Mesterskab OB
Indendørs 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
13:00
MorsØ FC JS Kvinder - Morsø FC U14 Drenge
Træningskamp - 3 x 30 min.
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
10:00
Kolding IF
Varde IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
10:00
Kolding IF
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
10:00
Kolding IF
Varde IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
11:00
Kolding B, U-12, 3 kampe 2x15
11.00-13.00, 3 kampe 2x15
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
11:00
Kolding B, 3 kampe, 2x15 min.
11.00-13.00, 3 kampe 2x15
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
16:00
Lemvig GF
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
11:00
MorsØ FC JS Kvinder - Morsø FC U15 Drenge
Træningskamp - 3 x 30 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2022
17:00
IHÅ
???? (S1 Kvinder)
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2022
18:30
IHÅ
???? (S3 Herrer)
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2022
20:00
IHÅ
???? (S5 Herre)
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2022
19:00
Vedersø Efterskole
Tvis
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2022
19:00
UngSyddjurs
Indendørs 1 time (19:00-20:30)
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2022
18:00
AC Horsens
Silkeborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2022
19:00
Silkeborg KFUM ( OB )
GFG Voel
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2022
18:00
Idrætsefterskolen Lægården
Mejrup U19
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2022
13:30
Silkeborg Efterskole
Brøruphus Efterskole
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
10:30
Parasport Randers B-række 8M
2 kampe á 2x20 (10:30-12:00)
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
10:30
Parasport Randers B-række 8M
2 kampe á 2x20 (10:30-12:00)
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:30
Parasport Randers B-række 8M
2 kampe á 2x20 (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:30
Parasport Randers B-række 8M
2 kampe á 2x20 (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:30
Parasport Randers D-række 5M
3 kampe á 2x12 (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:30
Parasport Randers E-række 5M
3 kampe á 2x10 (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
14:00
Parasport Randers E-række 5M
3 kampe á 2x10 (14:00-15:30)
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
14:00
Parasport Randers D-række 5M
3 kampe á 2x12 (14:00-15:30)
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
16:00
Aarhus Business College
Bane 1 (16:00-17:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
16:00
Aarhus Business College
Bane 2 (16:00-17:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
17:30
Aarhus Business College
Bane 2 (17:30-19:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
17:30
Aarhus Business College
Bane 3 (17:30-19:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
17:30
Aarhus Business College
Bane 1 (17:30-19:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
11:00
Aarhus Business College
Idrætsdag - bane 1 (11:00-12:30)
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
11:00
Aarhus Business College
Idrætsdag - bane 2 (11:00-12:30)
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
11:00
Aarhus Business College
Idrætsdag - bane 3 (11:00-12:30)
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
11:00
Aarhus Business College
Idrætsdag - bane 4 (11:00-12:30)
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
11:00
Aarhus Business College
Idrætsdag - bane 5 (11:00-12:30)
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
11:00
Aarhus Business College
Idrætsdag - bane 6 (11:00-12:30)
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
12:30
Aarhus Business College
Idrætsdag - bane 1 (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
12:30
Aarhus Business College
Idrætsdag - bane 2 (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
12:30
Aarhus Business College
Idrætsdag - bane 3 (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
12:30
Aarhus Business College
Idrætsdag - bane 4 (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
12:30
Aarhus Business College
Idrætsdag - bane 5 (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
12:30
Aarhus Business College
Idrætsdag - bane 6 (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
12:45
Aarhus Business College
Idrætsdag - bane 1 (12:45-14:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
16:00
Aarhus Business College
Bane 1 (16:00-17:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
16:00
Aarhus Business College
Bane 2 (16:00-17:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
16:00
Aarhus Business College
Bane 4 (16:00-17:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
16:00
Aarhus Business College
Bane 5 (16:00-17:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
16:00
Aarhus Business College
Bane 3 (16:00-17:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
17:30
Aarhus Business College
Bane 3 (17:30-19:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
17:30
Aarhus Business College
Bane 2 (17:30-19:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
17:30
Aarhus Business College
Bane 1 (17:30-19:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
13:00
Als B
FC Midtjylland U12 Z
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
16:00
Aarhus Business College
Bane 1 (16:00-17:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
16:00
Aarhus Business College
Bane 2 (16:00-17:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
16:00
Aarhus Business College
Bane 3 (16:00-17:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
16:00
Aarhus Business College
Bane 3 (16:00-17:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
16:00
Aarhus Business College
Bane 4 (16:00-17:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
16:00
Aarhus Business College
Bane 4 (16:00-17:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
16:00
Aarhus Business College
Bane 5 (16:00-17:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
16:00
Aarhus Business College
Bane 5 (16:00-17:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
17:30
Aarhus Business College
Bane 3 (17:30-19:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
17:30
Aarhus Business College
Bane 2 (17:30-19:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
17:30
Aarhus Business College
Bane 1 (17:30-19:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
19:00
Hellebjerg IE
Vivild G & I
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2022
11:00
FCM Talentcenter - AGF Talentcenter
U13 Piger 11:11 - 3 x 30 min
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2022
11:00
FCM Talentcenter - AGF Talentcenter
U13 Piger 11:11 - 3 x 30 min
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:00
BPI, U-9, 5-mands, 3 kampe, 13.00-15.00
3 kampe, 13.00, 13.40 og 14.20
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:00
BPI, U-9, 5-mands, 3 kampe, 13.00-15.00
3 kampe, 13.00, 13.40 og 14.20
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
16:30
DBU U15 Piger talent
Intern kamp (3x30)
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
14:45
Hou Maritime Idrætsefterskole
Gylling efterskole
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:30
Hørby Efterskole Piger
Hørby Efterskole
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
11:00
Fortuna U14 piger 8 mands
ØHIL Norge IALT 3 x 30 min
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
10:00
Pinse og Midtvejsstævne
Kvinder 7m (10:00-11:30)
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
11:30
Pinse og Midtvejsstævne
Kvinder 7m (11:30-13:00)
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
13:00
Pinse og Midtvejsstævne
Kvinder 7m (13:00-14:30)
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
14:30
Pinse og Midtvejsstævne
Kvinder 7m (14:30-16:00)
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
16:00
Trige Ungdomsklub
Intern kamp 25 år + - 25 år -
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
13:30
Vejle Idrætsefterskole MIX Multibane
8 min. pr. kamp
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
14:00
VRI
Børnestævne 7m (14:00-15:45)
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
14:00
VRI
Børnestævne 7m (14:00-15:45)
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
15:45
VRI
Børnestævne 7m (15:45-17:30)
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
15:45
VRI
Børnestævne 7m (15:45-17:30)
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2022
18:30
IHÅ Galacticos
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
18:00
Vonsild FK, Firmakampe, 18.00-19.30
7-mands firmakampe (plan kommer)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
18:00
Vonsild FK, Firmakampe, 18.00-19.30
7-mands firmakampe, bane 2 (plan kommer)
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
18:00
Vonsild FK, Firmakampe, 18.00-19.30
7-mands firmakampe, bane 1, (plan kommer)
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
18:00
Vonsild FK, Firmakampe, 18.00-19.30
7-mands firmakampe, bane 3, (plan kommer)
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
18:00
Vonsild FK, Firmakampe, 18.00-19.30
7-mands firmakampe, bane 4, (plan kommer)
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
18:52
Vonsild FK, Firmakampe, 18.52-20.45
7-mands firmakampe, bane 5, (plan kommer)
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
19:30
Vonsild FK, Firmakampe, 19.30-21.00
7-mands firmakampe, bane 1, (plan kommer)
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
19:30
Vonsild FK, Firmakampe, 19.30-21.00
7-mands firmakampe, bane 2 (plan kommer)
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
10:00
Solstrålens Idræts Klub, 10.00-12.30
7-mands, indlagte pauser
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
10:00
Solstrålens Idræts Klub, 10.00-12.30
7-mands, indlagte pauser
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
12:30
Solstrålens Idræts Klub, 12.30-15.00
7-mands, indlagte pauser
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
12:30
Solstrålens Idræts Klub, 12.30-15.00
7-mands, indlagte pauser
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2022
18:30
Rask Mølle Five Side stævne
Bane 1
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2022
18:30
Rask Mølle Five Side stævne
Bane 2
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2022
10:00
Skagen Skaw cup U12
8 M Ungdom Kampe a 20 min
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2022
10:00
Skagen Skaw cup U12
8 M Ungdom Kampe a 20 min
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2022
10:00
Skagen Skaw cup U12
8 M Ungdom Kampe a 20 min
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2022
10:00
Skagen Skaw cup U12
8 M Ungdom Kampe a 20 min
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2022
10:00
Skagen Skaw cup U12
8 M Ungdom Kampe a 20 min
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2022
12:00
Five a side
Bane 1 - 12:00-13:20
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2022
12:00
Five a side
Bane 1 - 13:40-15:10
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2022
12:30
Skagen Skaw cup U12
8 M Ungdom Kampe a 20 min
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2022
12:30
Skagen Skaw cup U12
8 M Ungdom Kampe a 20 min
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2022
12:30
Skagen Skaw cup U12
8 M Ungdom Kampe a 20 min
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2022
12:30
Skagen Skaw cup U12
8 M Ungdom Kampe a 20 min
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2022
13:30
Five a side
Bane 2 - 12:00-13:20
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2022
15:30
Hasle B
Sommerstævne U13PI-8m (1½ time)
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jun 2022
18:00
Nordenskov IF 7M Sen. 3x30 min.
Nordenskov IF Old Boys
|
|||||||||||||||||||
08. jul 2022
19:46
Gudumholm Idrætsuge
Ekstra tid
|
|||||||||||||||||||
09. jul 2022
12:00
Five a side
Bane 1 - 12:00-13:30
|
|||||||||||||||||||
09. jul 2022
13:45
Five a side
Bane 1 - 13:45-15:15
|
|||||||||||||||||||
17. jul 2022
13:00
Tranum IF Turnering
Tranum mod Brovst
|
|||||||||||||||||||
17. jul 2022
16:30
Tranum IF Turnering
Arentsminde mod Ørebro
|
|||||||||||||||||||
17. jul 2022
19:00
Tranum IF Turnering
Trekroner mod Skovsgaard
|
|||||||||||||||||||
19. jul 2022
19:15
Tranum IF Turnering
Hjortdal mod Fjerritslev
|
|||||||||||||||||||
20. jul 2022
19:00
Tranum IF Turnering
Puljevindere
|
|||||||||||||||||||
21. jul 2022
19:00
Tranum IF Turnering
Puljevindere
|
|||||||||||||||||||
23. jul 2022
13:30
Tranum IF Turnering
Finale
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2022
10:00
Kattegat Cup
Afbudsdommer
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2022
14:00
Kattegat Cup
Afbudsdommer
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2022
10:00
Kattegat Cup
Afbudsdommer
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2022
14:00
Kattegat Cup
Afbudsdommer
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2022
18:30
Skelund IF 7-mands
EKSTRA kampe
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2022
18:30
Skelund IF
EKSTRA kampe
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
10:00
Kattegat Cup
Afbudsdommer
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
14:00
Kattegat Cup
Afbudsdommer
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
15:30
Storvorde/Sejlflod B
Ø Brønderslev Ialt 3 x 40 min
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2022
18:30
Voerså U12 drenge 8 mands
Ialt 3 x 30 min
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2022
18:30
Voerså U12 piger 8 mands
Ialt 3 x 30 min
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2022
17:30
mands senior 3 X 30
Ukendt 3X 30
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2022
18:30
Voerså 7 mands stævne
Stævne
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
11:45
Sønderup Suldrup Stævne
Jætte cup
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
13:00
Hjørring FK
Fortuna U16 Ialt 3x30 min
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
13:30
Nustrup UF, kvinder, 7-mands
3 kampe, 2x15, 13.30-15.20
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
14:30
Vivild IF
Five-a-side
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
14:30
Vivild IF
Five-a-side
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2022
00:00
Skallerup Cup
Veteran og Old boys
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2022
18:00
Skallerup Cup
Veteran og Old boys
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2022
18:00
Skallerup Cup
Veteran og Old boys
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2022
19:30
Skallerup Cup
Veteran og Old boys
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
10:10
FC Djursland
Astrio
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:00
Hørby efterskole. Ialt 2x45 min
Halvorsminde
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
17:15
Idrætshøjskolen
VSK (S1 Kvinder)
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
18:45
Idrætshøjskolen
FC Åben Modus (S4)
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
20:30
Idrætshøjskolen
IFSK (S3)
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
10:00
HTX-cup, 11-mands
3 kampe, 2x15, bane 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
10:00
HTX-cup, 11-mands
3 kampe, 2x15, bane 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
10:00
HTX-cup, 7-mands
3 kampe, 2x15, bane 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
10:00
HTX-cup, 7-mands
3 kampe, 2x15, bane 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
18:00
Fortuna Hjørring
Hjørring FK
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
13:30
Firmaturnering, 5-mands
13.30-15.15, bane 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
13:30
Firmaturnering, 5-mands
13.30-15.15, bane 4
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
13:30
Firmaturnering, 5-mands
13.30-15.15, bane 2
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
13:30
Firmaturnering, 5-mands
13.30-15.15, bane 3
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
15:15
Firmaturnering, 5-mands
15.15-17.00, bane 3
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
15:15
Firmaturnering, 5-mands
15.15-17.00, bane 2
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
15:15
Firmaturnering, 5-mands
15.15-17.00, bane 4
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
15:15
Firmaturnering, 5-mands
15.15-17.00, bane 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2022
09:00
Dansk Skoleidræt Østjylland
Bane 1 DR 8m (09:00-10:40)
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2022
09:00
Dansk Skoleidræt Østjylland
Bane 2 PI 8m (09:00-10:40)
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2022
10:40
Dansk Skoleidræt Østjylland
Bane 1 DR 8m (10:40-11:55)
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2022
10:40
Dansk Skoleidræt Østjylland
Bane 1 PI 8m (10:40-11:55)
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2022
11:55
Dansk Skoleidræt Østjylland
Bane 1 DR 8m (11:55-13:35)
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2022
11:55
Dansk Skoleidræt Østjylland
Bane 1 PI 8m (11:55-13:35)
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2022
13:19
Indendørs
Bygma Cup 2022, 90 minutter
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2022
13:19
Indendørs
Bygma Cup 2022, 90 minutter
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2022
14:50
Indendørs
Bygma Cup 2022, 90 minutter
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
17:30
Tjørring IF
Snejbjerg
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2022
12:30
Dansk Skoleidræt Østjylland
Bane 1 - 8m (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2022
12:30
Dansk Skoleidræt Østjylland
Bane 2 - 8m (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2022
12:30
Dansk Skoleidræt Østjylland
Bane 3 - 8m (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2022
13:30
Bygma Aarhus
Indendørs 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2022
13:30
Bygma Aarhus
Indendørs 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2022
16:00
Bygma Aarhus
Indendørs 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2022
16:00
Bygma Aarhus
Indendørs 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
09:30
Gymnasiestævne
Bane 1 (09:30-11:00)
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
09:30
Gymnasiestævne
Bane 2 (09:30-11:00)
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
09:30
Gymnasiestævne
Bane 3 (09:30-11:00)
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
11:00
Gymnasiestævne
Bane 3 (11:00-12:30)
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
12:00
Gymnasiestævne
Bane 1 (12:00-13:30)
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
12:00
Gymnasiestævne
Bane 2 (12:00-13:30)
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
08:00
FUT Cup
Indendørs Hal A - 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
08:00
FUT Cup
Indendørs Hal A - 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
08:00
FUT Cup
Indendørs Hal B - 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
08:00
FUT Cup
Indendørs Hal B - 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
09:30
FUT Cup
Indendørs Hal A - 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
09:30
FUT Cup
Indendørs Hal A - 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
09:30
FUT Cup
Indendørs Hal B - 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
09:30
FUT Cup
Indendørs Hal B - 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
11:00
FUT Cup
Indendørs Hal A - 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
11:00
FUT Cup
Indendørs Hal A - 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
11:00
FUT Cup
Indendørs Hal B - 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
11:00
FUT Cup
Indendørs Hal B - 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
12:30
FUT Cup
Indendørs Hal A - 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
12:30
FUT Cup
Indendørs Hal A - 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2022
17:00
AGF (1)
Ikast FC
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2022
19:00
Lyngs Idrætsefterskole
Team Viborg
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2022
19:00
Brabrand IF
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2022
17:30
Hjørring FK
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2022
19:00
Dejbjerglund Efterskole
Skjern
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2022
19:00
Lyngs Idrætsefterskole
Lemvig
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
13:00
Sønderborg FB U17 Dr. 2x45 min.
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2022
17:30
IHAA
FC Jura (S4-niv)
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2022
19:15
IHAA
Black Vipers (S1-niv)
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2022
21:00
IHAA
FC Jura (S1K-niv)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2022
16:30
Get2Sport
Get2Sport
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2022
16:30
Get2Sport
Get2Sport
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2022
18:30
Get2Sport
Get2Sport
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2022
18:30
Get2Sport
Get2Sport
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2022
18:30
Get2Sport
Get2Sport
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2022
18:30
Get2Sport
Get2Sport
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2022
19:30
Vivild IF
Indendørs senior (19:30-21:00)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2022
19:30
Vivild IF
Indendørs senior (19:30-21:00)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2022
21:00
Vivild IF
Indendørs senior (21:00-22:30)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2022
21:00
Vivild IF
Indendørs senior (21:00-22:30)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
08:00
Get2Sport
Get2Sport
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
08:00
Get2Sport
Get2Sport
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
08:00
Get2Sport
Get2Sport
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
08:00
Get2Sport
Get2Sport
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
11:00
Get2Sport
Get2Sport
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
11:00
Get2Sport
Get2Sport
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
11:00
Get2Sport
Get2Sport
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
13:30
Vivild IF
Indendørs senior (13:30-15:00)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
13:30
Vivild IF
Indendørs senior (13:30-15:00)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
15:00
Vivild IF
Indendørs senior (15:00-16:30)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
15:00
Vivild IF
Indendørs senior (15:00-16:30)
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2022
19:30
Kolding B
Efterskolen Kildevæld, 2x45
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2022
18:30
Skjold Sæby U19/senior
Nørresundby
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
10:30
MITECH-Cup 2022
Indestævne (10:30-12:00)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
10:30
MITECH-Cup 2022
Indestævne (10:30-12:00)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
12:00
MITECH-Cup 2022
Indestævne (12:00-13:30)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
12:00
MITECH-Cup 2022
Indestævne (12:00-13:30)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
13:30
MITECH-Cup 2022
Indestævne (13:30-15:00)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
13:30
MITECH-Cup 2022
Indestævne (13:30-15:00)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
15:00
MITECH-Cup 2022
Indestævne (15:00-16:00)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
15:00
MITECH-Cup 2022
Indestævne (15:00-16:00)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
15:20
ISI Idrætsefterskole
ISI Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
13:00
Gug B
Svenstrup-Godthåb IF
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2022
12:00
Sportsefterskolen Aabybro
Skyum Efterkole
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2022
14:00
Sportsefterskolen Aabybro
Skyum Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2022
18:00
Hjørring FK
Fortuna Hjørring
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
10:00
Djurssport Cup 2022
Indendørs (10:00-11:30)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
10:00
Djurssport Cup 2022
Indendørs (10:00-11:30)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
13:04
Djurssport Cup 2022
Indendørs (13:04-14:34)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
13:04
Djurssport Cup 2022
Indendørs (13:04-14:34)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
15:34
Djurssport Cup 2022
Indendørs (15:34-17:04)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
15:34
Djurssport Cup 2022
Indendørs (15:34-17:04)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
18:04
Djurssport Cup 2022
Indendørs (18:04-19:34)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
18:04
Djurssport Cup 2022
Indendørs (18:04-19:34)
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
13:30
FC Fredericia, U-16, 3x30
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
15:00
FC Sønderborg, u-13, 2x45
FC Fredericia, 2x45
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2022
17:00
Nørbæk Efterskole
Indestævne (17:00-18:30)
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2022
20:50
Nørbæk Efterskole
Indestævne (20:50-21:20)
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2022
21:00
Nørbæk Efterskole
Indestævne (21:00-22:20)
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2022
21:30
Allingåbro IF
Indendørs (21:30-23:00)
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2022
21:30
Allingåbro IF
Indendørs (21:30-23:00)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
19:00
L-Tek Cup 2022
Indendørs (19:00-20:30)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
19:00
L-Tek Cup 2022
Indendørs (19:00-20:30)
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2022
20:00
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (20:00-21:30)
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2022
21:30
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (21:30-23:00)
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
08:00
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (08:00-09:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
08:00
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (08:00-09:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
09:30
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (09:30-11:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
09:30
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (09:30-11:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
11:00
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (11:00-12:30)
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
11:00
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (11:00-12:30)
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
12:30
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
12:30
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
14:00
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (14:00-15:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
14:00
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (14:00-15:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
15:30
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (15:30-17:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
15:30
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (15:30-17:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
17:00
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (17:00-18:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
17:00
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (17:00-18:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
18:30
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (18:30-20:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
18:30
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (18:30-20:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2022
08:00
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (08:00-09:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2022
08:00
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (08:00-09:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2022
10:30
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (10:30-12:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2022
10:30
Galten Julefodbold 2022
Indendørs sen. (10:30-12:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. dec 2022
17:15
Hørning Julecup 2022
Indendørs (sen) 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
27. dec 2022
17:15
Hørning Julecup 2022
Indendørs (sen) 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
27. dec 2022
19:45
Hørning Julecup 2022
Indendørs (sen) 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
27. dec 2022
19:45
Hørning Julecup 2022
Indendørs (sen) 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
28. dec 2022
12:00
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
28. dec 2022
12:00
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
28. dec 2022
14:30
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
28. dec 2022
14:30
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
28. dec 2022
16:00
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
28. dec 2022
16:00
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
28. dec 2022
17:30
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
28. dec 2022
17:30
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
28. dec 2022
19:00
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. dec 2022
19:00
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. dec 2022
20:30
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. dec 2022
20:30
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. dec 2022
11:00
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
29. dec 2022
11:00
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
29. dec 2022
11:23
Hørning Julecup 2022
Indendørs (ung) 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
29. dec 2022
13:30
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
29. dec 2022
13:30
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
29. dec 2022
13:53
Hørning Julecup 2022
Indendørs (ung) 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
29. dec 2022
15:00
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
29. dec 2022
15:00
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
29. dec 2022
16:23
Hørning Julecup 2022
Indendørs (ung) 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
29. dec 2022
16:30
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
29. dec 2022
16:30
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
29. dec 2022
18:00
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
29. dec 2022
18:00
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
29. dec 2022
18:53
Hørning Julecup 2022
Indendørs (kvi) 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
29. dec 2022
19:30
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
29. dec 2022
19:30
Brix Cup
Indendørs senior 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
30. dec 2022
09:00
Hørning Julecup 2022
Indendørs (ung) 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
30. dec 2022
10:30
Hørning Julecup 2022
Indendørs (ung) 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
30. dec 2022
15:00
Hørning Julecup 2022
Indendørs (ung) 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
30. dec 2022
16:30
Hørning Julecup 2022
Indendørs (ung) 1½ timer
|
|||||||||||||||||||
30. dec 2022
18:30
Uofficielt Århusmesterskab 2022
Indendørs (18:30-20:00)
|
|||||||||||||||||||
30. dec 2022
18:30
Uofficielt Århusmesterskab 2022
Indendørs (18:30-20:00)
|
|||||||||||||||||||
30. dec 2022
20:00
Uofficielt Århusmesterskab 2022
Indendørs (20:00-21:30)
|
|||||||||||||||||||
30. dec 2022
20:00
Uofficielt Århusmesterskab 2022
Indendørs (20:00-21:30)
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
12:00
AGF Fanclub Aarhus
Indendørs (sen) 1½ timer (Ceres Arena)
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
12:00
AGF Fanclub Aarhus
Indendørs (sen) 1½ timer (Ceres Arena)
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
13:30
AGF Fanclub Aarhus
Indendørs (sen) 1½ timer (Ceres Arena)
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
13:30
AGF Fanclub Aarhus
Indendørs (sen) 1½ timer (Ceres Arena)
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
09:00
Gardin Lis Cup 2023
Indendørs senior (09:00-10:30)
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
09:00
Gardin Lis Cup 2023
Indendørs senior (09:00-10:30)
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
12:30
Gardin Lis Cup 2023
Indendørs senior (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
12:30
Gardin Lis Cup 2023
Indendørs senior (12:30-14:00)
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
13:30
FC Sønderborg
U14 - U15 Intern 3x30 min.
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
14:00
Gardin Lis Cup 2023
Indendørs senior (14:00-15:30)
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
14:00
Gardin Lis Cup 2023
Indendørs senior (14:00-15:30)
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
16:30
Gardin Lis Cup 2023
Indendørs senior (16:30-18:00)
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
16:30
Gardin Lis Cup 2023
Indendørs senior (16:30-18:00)
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
18:00
Gardin Lis Cup 2023
Indendørs senior (18:00-19:30)
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
18:00
Gardin Lis Cup 2023
Indendørs senior (18:00-19:30)
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
19:30
Gardin Lis Cup 2023
Indendørs senior (19:30-21:00)
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
19:30
Gardin Lis Cup 2023
Indendørs senior (19:30-21:00)
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
10:45
Lunderskov B, U-15, 2x45
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
11:30
AGF, Aarhus
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
14:30
Uofficielt DM Indefodbold 2022
Indendørs SEN (1½ timer)
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
14:30
Uofficielt DM Indefodbold 2022
Indendørs SEN (1½ timer)
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
16:00
Uofficielt DM Indefodbold 2022
Indendørs SEN (1½ timer)
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
16:00
Uofficielt DM Indefodbold 2022
Indendørs SEN (1½ timer)
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
17:30
Uofficielt DM Indefodbold 2022
Indendørs SEN (1½ timer)
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
17:30
Uofficielt DM Indefodbold 2022
Indendørs SEN (1½ timer)
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
20:00
Uofficielt DM Indefodbold 2022
Indendørs SEN (1½ timer)
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
20:00
Uofficielt DM Indefodbold 2022
Indendørs SEN (1½ timer)
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
21:30
Uofficielt DM Indefodbold 2022
Indendørs SEN (1½ timer)
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
21:30
Uofficielt DM Indefodbold 2022
Indendørs SEN (1½ timer)
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
16:00
Silkeborg IF
Horsens fS
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2023
16:30
AGF (Kvindeliga)
HEI U15 Liga1 (2x45)
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
10:00
Svend Jacobsenns Cup
Indendørs ( senior ) 10.00 - 11.30
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
10:00
Svend Jacobsenns Cup
Indendørs ( senior ) 10.00 - 11.30
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:30
Svend Jacobsenns Cup
Indendørs ( Senior ) 12.30 - 14.00
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:30
Svend Jacobsenns Cup
Indendørs ( Senior ) 12.30 - 14.00
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
15:00
Svend Jacobsenns Cup
Indendørs ( Senior ) 15.00 . 16.30
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
15:00
Svend Jacobsenns Cup
Indendørs ( Senior ) 15.00 . 16.30
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
16:00
FC Sønderborg, U-14, 3x30
Flensborg Weiche
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
08:30
Sorring Cup
Indendørs ungdom 08.30 - 10.00
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
10:00
Sorring Cup
Indendørs ungdom 10.00 - 11.30
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
11:30
Sorring Cup
Indendørs ungdom 11.30 - 13.00
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
13:00
Sorring Cup
Indendørs ungdom 13.00 - 14.30
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
16:35
Sorring Cup 16.35 - 18.05
Drenge
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
10:00
FC Sønderborg, U-13, 3x30 min.
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2023
19:15
FC Fredericia, U-15, 90 minutter
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2023
15:45
Kolind Fodbold Cup 2023
Indendørs U13/U14 -1½ timer
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2023
20:15
Kolind Fodbold Cup 2023
Indendørs U13/U14 -1½ timer
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2023
09:00
AGF (Kvindeliga)
HEI U15 Liga1 (2x45)
|
|||||||||||||||||||
17. feb 2023
22:00
Kolind Fodbold Cup 2023
Indendørs Senior (22:00-23:30)
|
|||||||||||||||||||
17. feb 2023
22:00
Kolind Fodbold Cup 2023
Indendørs Senior (22:00-23:30)
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
15:40
Kolind Fodbold Cup 2023
Indendørs U16/17 DR (15:40-17:10)
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
16:40
Kolind Fodbold Cup 2023
Indendørs U16/17 DR (16:40-17:10)
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2023
17:00
Ikast FC
Sejs Svejbæk IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
10:00
Randers Freja U12 8 mands
AaB Ialt 3 x 30 min
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
10:00
Randers Freja U12 8 mands
AaB Ialt 3 x 30 min
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2023
16:30
ACH U 17 liga 2x45 min
Haugesund Norge
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2023
18:30
Indendørs Old boys 18.30 - 20.00
Oldboys 90 minutter
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2023
18:30
Indendørs Old boys 18.30 - 20.00
Spar Cup 90 minutter
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2023
20:00
Gjern IF
Spar Cup 90 minutter
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2023
20:00
Indendørs Old boys 20.00 - 21.30
Spar Cup 90 minutter
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2023
20:00
Indendørs Old boys 20.00 - 21.30
Spar Cup 90 minutter
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
18:30
Indendørs Drenge U 15 18.30- 20.00
Spar Cup 90 minutter
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2023
19:00
Lægaarden ES - Holstebro B
Herre Serie 3 / 11-mands 2 x 45 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2023
18:30
AIA intern træningsstævne (OB/Sen)
3 kampe á 2x15
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2023
19:00
Dejbjerlund ES - Spjald IF
Piger 11:11 - 2 x 30 min.
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
09:00
Efterskolestævne DRDM
BnKG - 09:00-10:30
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
09:00
Efterskolestævne PIDM
Bn1 - 09:00-10:30
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
09:00
Efterskolestævne DRA
Bn8 - 09:00-10:30
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
09:00
Efterskolestævne DRB
Bn2 - 09:00-10:30
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
09:00
Efterskolestævne DRA
Bn9 - 09:00-10:30
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
09:00
Efterskolestævne PI8m
Bn3A - 09:00-10:30
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
09:00
Efterskolestævne PI8m
Bn3B - 09:00-10:30
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
10:30
Efterskolestævne PI8m
Bn3B - 10:30-12:00
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
10:30
Efterskolestævne PI8m
Bn3A - 10:30-12:00
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
10:30
Efterskolestævne DRA
Bn9 - 10:30-12:00
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
10:30
Efterskolestævne DRB
Bn2 - 10:30-12:00
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
10:30
Efterskolestævne DRA
Bn8 - 10:30-12:00
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
10:30
Efterskolestævne PIDM
Bn1 - 10:30-12:00
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
10:30
Efterskolestævne DRDM
BnKG - 10:30-12:00
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
12:00
Efterskolestævne DRDM
BnKG - 12:00-13:30
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
12:00
Efterskolestævne PIDM
Bn1 - 12:00-13:30
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
12:00
Efterskolestævne DRA
Bn8 - 12:00-13:30
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
12:00
Efterskolestævne DRB
Bn2 - 12:00-13:30
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
12:00
Efterskolestævne DRA
Bn9 - 12:00-13:30
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
12:00
Efterskolestævne PI8m
Bn3A - 12:00-13:30
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
12:00
Efterskolestævne PI8m
Bn3B - 12:00-13:30
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
13:30
Efterskolestævne DRB
Bn2 - 13:30-15:00
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
13:30
Efterskolestævne DRA
Bn8 - 13:30-15:00
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
13:30
Efterskolestævne PIDM
Bn1 - 13:30-15:00
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
13:30
Efterskolestævne DRDM
BnKG - 13:30-15:00
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
15:00
Efterskolestævne DRDM
BnKG - 15:00-16:30
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
15:00
Efterskolestævne PIDM
Bn1 - 15:00-16:30
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
15:00
Efterskolestævne DRA
Bn8 - 15:00-16:30
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
15:00
Efterskolestævne DRB
Bn2 - 15:00-16:30
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
15:30
Mejlby efterskole Drenge
Ukendt
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
19:00
TRIF
Herluftsminde
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
10:15
Favrskov Gymnasium
Intern kamp (2x45)
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
10:15
Århus business School
Bane 1 - 7m (10:15-11:45)
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
10:15
Århus business School
Bane 2 - 7m (10:15-11:45)
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
10:15
Århus business School
Bane 3 - 7m (10:15-11:45)
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
10:15
Århus business School
Bane 4 - 7m (10:15-11:45)
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
10:15
Århus business School
Bane 6 - 7m (10:15-11:45)
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
10:15
Århus business School
Bane 5 - 7m (10:15-11:45)
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
11:45
Århus business School
Bane 5 - 7m (11:45-13:15)
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
11:45
Århus business School
Bane 6 - 7m (11:45-13:15)
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
11:45
Århus business School
Bane 4 - 7m (11:45-13:15)
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
11:45
Århus business School
Bane 3 - 7m (11:45-13:15)
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
11:45
Århus business School
Bane 2 - 7m (11:45-13:15)
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
11:45
Århus business School
Bane 1 - 7m (11:45-13:15)
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
13:15
Århus business School
Bane 1 - 7m (13:15-14:45)
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
10:15
Maskinmestrernes Forening
10.15-11.30, 5-mands
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
10:15
Maskinmestrernes Forening
10.15-11.30, 5-mands
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
10:15
Maskinmestrernes Forening
10.15-11.30, 5-mands
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
11:30
Maskinmestrernes Forening
11.30-13.00, 5-mands
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
11:30
Maskinmestrernes Forening
11.30-13.00, 5-mands
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
11:30
Maskinmestrernes Forening
11.30-13.00, 5-mands
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
13:30
Maskinmestrernes Forening
13.30-15.15, 5-mands
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
13:30
Maskinmestrernes Forening
13.30-15.15, 5-mands
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
13:30
Maskinmestrernes Forening
13.30-15.15, 5-mands
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
15:15
Maskinmestrernes Forening
15.15-17.00, 5-mands
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
15:15
Maskinmestrernes Forening
15.15-17.00, 5-mands
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
15:15
Maskinmestrernes Forening
15.15-17.00, 5-mands
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
11:00
FCM Talentcenter - AGF Talentcenter
U13 Piger 11:11 - 3 x 30 min
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
13:00
FCM Talentcenter - AGF Talentcenter
U12 Piger 8:8 - 3 x 30 min.
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
15:00
FCM Talentcenter - AGF Talentcenter
U11 Piger 8:8 - 3 x 30 min.
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
14:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 2 (14:00-15:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
14:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 3 (14:00-15:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
14:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 4 (14:00-15:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
14:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 5 (14:00-15:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
14:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 6 (14:00-15:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
14:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 2 (14:00-15:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
14:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 3 (14:00-15:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
14:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 4 (14:00-15:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
14:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 5 (14:00-15:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
14:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 6 (14:00-15:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
14:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 1 (14:00-15:30)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
14:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 1 (14:00-15:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
15:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 1 (15:00-16:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
15:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 2 (15:00-16:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
15:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 3 (15:00-16:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
15:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 4 (15:00-16:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
15:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 5 (15:00-16:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
15:00
KarisMaj 2022 - efterskolestævne
Bane 6 (15:00-16:00)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
09:00
Hjørring Private Realskole
Elever mod lærere
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
09:00
Hjørring Private Realskole
Elever mod lærere
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2023
18:00
Viborg Q
Varde U16 Piger DM 3x30 min
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2023
10:45
FC Åben Modus
Privat kamp (Niv. S3)
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2023
13:00
FC Åben Modus
Privat kamp (KV7m)
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2023
15:00
FC Åben Modus
Privat kamp (Niv. JS)
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2023
17:00
Bramdrupdam GIF, senior-5-mands stævne
Et antal kampe fra 17.00-19.30
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2023
17:00
Bramdrupdam GIF, 5-mands, seniorstævne
Et antal kampe fra 17.00-18.30 (1)
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2023
17:00
Bramdrupdam GIF, 5-mands seniorstævne (1)
Et antal kampe fra 17.00-18.30 (2)
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2023
18:30
Bramdrupdam GIF, 5-mands seniorstævne (2)
Et antal kampe fra 18.30-20.00
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2023
18:30
Bramdrupdam GIF, 5-mands seniorstævne (3)
Et antal kampe 18.30-21.00
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
18:45
IHÅ
Tandlægehøjskolen (Niv. S4/5)
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
20:30
IHÅ
Team Thastum (Niv. S2/3)
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2023
18:00
Byfest Hersom/Bjerregrav IF
Senior 11:11
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2023
18:00
Byfest Hersom/Bjerregrav IF
Senior 11:11
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2023
19:15
Byfest Hersom/Bjerregrav IF
Senior 11:11
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:00
TMG stævne U 11
3 kampe a 2X15 minutter
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
09:00
BHF Byfest stævne u 13 DR
5 kampe a 1x15 min 5:5 Bane 7
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
09:30
BHF Byfest stævne u 11 pi
6 kampe a 1x15 min 5:5 Bane 6
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:00
Østjysk Oldboys Jubilæumsstævne (7m)
Bane 2 (OB40-49)
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:00
Østjysk Oldboys Jubilæumsstævne (7m)
Bane 3 (OB40-49)
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:00
Østjysk Oldboys Jubilæumsstævne (7m)
Bane 4 (OB50-59)
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:00
Østjysk Oldboys Jubilæumsstævne (7m)
Bane 5 (OB50-59)
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:00
Østjysk Oldboys Jubilæumsstævne (7m)
Bane 8 (OB60-69)
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:00
Østjysk Oldboys Jubilæumsstævne (7m)
Bane 6 (OB60-69)
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:00
Østjysk Oldboys Jubilæumsstævne (7m)
Bane 7 (OB60-69)
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:40
BHF Byfest stævne u 13 DR
5 kampe a 1x15 min 5:5 Bane 7
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:00
Østjysk Oldboys Jubilæumsstævne (7m)
Bane 1 (OB30-49)
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:30
Østjysk Oldboys Jubilæumsstævne (7m)
Bane 1 (OB30-49)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:30
Østjysk Oldboys Jubilæumsstævne (7m)
Bane 7 (OB60-69)
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:30
Østjysk Oldboys Jubilæumsstævne (7m)
Bane 6 (OB60-69)
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:30
Østjysk Oldboys Jubilæumsstævne (7m)
Bane 8 (OB60-69)
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:30
Østjysk Oldboys Jubilæumsstævne (7m)
Bane 5 (OB50-59)
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:30
Østjysk Oldboys Jubilæumsstævne (7m)
Bane 4 (OB50-59)
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:30
Østjysk Oldboys Jubilæumsstævne (7m)
Bane 3 (OB40-49)
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:30
Østjysk Oldboys Jubilæumsstævne (7m)
Bane 2 (OB40-49)
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2023
18:00
Vonsild, firmakampe
7-mands, bane 1, 18.00-19.36
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2023
18:00
Vonsild, firmakampe
7-mands, bane 2, 18.00-19.36
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2023
18:00
Vonsild, firmakampe
7-mands, bane 3, 18.00-19.36
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2023
18:00
Vonsild, firmakampe
7-mands, bane 4, 18.00-19.36
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2023
18:52
Vonsild, firmakampe
7-mands, bane 5, 18.52-20.45
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
10:20
Get2Sport
Get2Sport
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
10:20
Get2Sport
Get2Sport
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
10:20
Get2Sport
Get2Sport
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
10:20
Aarhus Kommune,Børn og Unge, UngiAarhus Vest (1)
Aarhus Kommune,Børn og Unge, UngiAarhus Vest (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
11:50
Get2Sport
Get2Sport
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
11:50
Get2Sport
Get2Sport
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
11:50
Get2Sport
Get2Sport
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
12:00
Kolding B, skolefodbold (1)
Fra 12.00-14.00
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
12:00
Kolding B, skolefodbold (2)
12.00-14.00
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
14:00
Kolding B, skolefodbold (3)
14.00-16.00 (1)
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
14:00
Kolding B, skolefodbold (4)
14.00-16.00 (2)
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
16:00
Trige Ungdomsklub
Intern kamp
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2023
19:00
Bjergsnæs Efterskole
Skals Efterskole 2x45 min
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2023
18:30
Skærbæk B 12 7M kampe a 11 min. (1)
Skærbæk B Gadefodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2023
18:30
Skærbæk B 12 7M kampe a 11 min. (2)
Skærbæk B Gadefodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2023
18:30
Rask Mølle Five a side
Bane 1 fra kl. 18:30 - 20:00
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2023
18:30
Rask Mølle Five a side
Bane 2 18:30 - 20:00
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2023
11:00
Dansk Tamil Forum
7 mands stævne 90 minutter
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2023
11:00
Dansk Tamil Forum
7 mands stævne 90 minutter
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2023
12:30
Dansk Tamil Forum
7 mands stævne 90 minutter
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2023
12:30
Dansk Tamil Forum
7 mands stævne 90 minutter
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2023
13:00
Gjerrild Five a side
6 kampe á 1x15 (13:00-15:30)
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2023
13:00
Gjerrild Five a side
6 kampe á 1x15 (13:00-15:30)
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2023
13:10
HSK Cup
Bane 87 (13:10-14:40)
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2023
13:10
HSK Cup
Bane 88 (13:10-14:40)
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2023
14:10
Dansk Tamil Forum
7 mands stævne 90 minutter
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2023
14:40
HSK Cup
Bane 88 (14:40-16:05)
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2023
14:40
HSK Cup
Bane 87 (14:40-16:05)
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2023
15:30
Gjerrild Five a side
4 kampe á 1x15 (15:30-17:15)
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2023
15:30
Gjerrild Five a side
4 kampe á 1x15 (15:30-17:15)
|
|||||||||||||||||||
16. jul 2023
13:00
Tranum stævne
Tranum og Thorup Klim
|
|||||||||||||||||||
16. jul 2023
16:00
Tranum stævne
Fjerritslev og Trekroner
|
|||||||||||||||||||
16. jul 2023
18:00
Tranum stævne
Hjortdal og Brovst
|
|||||||||||||||||||
17. jul 2023
17:30
Tranum stævne
Dame turnering 8 mands
|
|||||||||||||||||||
17. jul 2023
17:30
Tranum stævne
Dame turnering 8 mands
|
|||||||||||||||||||
17. jul 2023
19:00
Tranum stævne
Dame turnering 8 mands
|
|||||||||||||||||||
17. jul 2023
19:00
Tranum stævne
Dame turnering 8 mands
|
|||||||||||||||||||
18. jul 2023
19:00
Tranum stævne
Ørebro og Skovsgaard
|
|||||||||||||||||||
19. jul 2023
19:00
Tranum stævne
Vinder kamp 1 og 2
|
|||||||||||||||||||
20. jul 2023
19:00
Tranum stævne
Vinder kamp 3 og 4
|
|||||||||||||||||||
22. jul 2023
19:00
Tranum stævne
Vinder Semi 1 og 2
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2023
18:30
Skelund Sommerstævne
Serie 3
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2023
18:30
Skelund Sommerstævne
Serie 3
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2023
18:30
Skelund Sommerstævne
Serie 3
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2023
18:30
Skelund Sommerstævne
Serie 3
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2023
18:00
Saltum sommerstævne
Damer og herrer
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2023
18:00
Saltum sommerstævne
Damer og herrer
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2023
18:00
Saltum sommerstævne
Damer og herrer
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2023
18:00
Saltum sommerstævne
Damer og herrer
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2023
18:00
Skelund Sommerstævne
Serie 5
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2023
19:30
Saltum sommerstævne
Damer og herrer
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2023
19:30
Saltum sommerstævne
Damer og herrer
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2023
19:30
Saltum sommerstævne
Damer og herrer
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2023
19:30
Saltum sommerstævne
Damer og herrer
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2023
00:00
Kattegat Cup
Rådighedsdommer
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2023
00:00
Kattegat Cup
Rådighedsdommer
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2023
00:00
Kattegat Cup
Rådighedsdommer
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2023
00:00
Kattegat Cup
Rådighedsdommer
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
00:00
Kattegat Cup
Rådighedsdommer
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
00:00
Kattegat Cup
Rådighedsdommer
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
13:00
Hobro IK (3)
Hobro IK (3)
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2023
17:30
Valsgaard mini stævne
Valsgaard og Doense
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2023
17:30
Voerså idrætsuge 8 mands stævne
U11 piger I alt 3x30 min
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2023
19:15
Valsgaard mini stævne
Terndrup og Aars
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2023
18:00
Suldrup IK ministævne
Suldrup og Vaarst
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2023
18:00
Suldrup IK ministævne
Suldrup og Vaarst
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2023
18:00
Suldrup IK ministævne
Suldrup og Vaarst
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2023
18:00
Suldrup IK ministævne
Støvring og Nørager
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2023
18:00
Suldrup IK ministævne
Suldrup og Vaarst
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2023
18:00
Suldrup IK ministævne
Støvring og Nørager
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2023
18:00
Voerså idrætsuge 8 mands stævne
U12 drenge I alt 3x30 min
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2023
18:00
Voerså idrætsuge 8 mands stævne
U13 piger I alt 3x30 min
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2023
17:30
Valsgaard mini stævne
Terndrup og Valsgaard
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2023
18:00
Voerså idrætsuge 8 mands stævne
U12 piger I alt 3x30 min
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2023
18:30
Voerså idrætsuge 8 mands stævne
Damer I alt 3x30 min
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2023
19:15
Valsgaard mini stævne
Doense og Aars
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2023
18:30
Voerså idrætsuge 8 mands stævne
Herrer
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2023
18:30
Voerså idrætsuge 8 mands stævne
Herrer
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
11:00
Kolding IF, U-13 piger, 8-mands
Ikast FC, 3x30 min.
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
12:00
Valsgaard mini stævne
Aars og Valsgaard
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
12:30
Fredericia KFUM
Showkamp, FC Fredericia
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
12:30
FC Fredericia showkamp
FC Fredeicia, showkamp
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
13:30
Suldrup IK Jætte cup
Stævne 7 mands
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
13:30
Suldrup IK Jætte cup
Stævne 7 mands
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
14:00
Valsgaard mini stævne
Terndrup og Doense
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
15:00
Vivild IF - Five a side
Bane 1 - 15:00-16:30
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
15:00
Vivild IF - Five a side
Bane 2 - 15:00-16:30
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
15:00
Lunderskov B, U-16, liga 1, 3x30
HEI (2)
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
18:00
Viborg Q 3x30
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
18:30
Vildbjerg SF
Silkeborg IF Q 3x30 min
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
19:00
Randers Freja
Hobro IK (2)
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
19:00
FC Skanderborg U17 3x30 min
AGF/IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
15:00
Lyngså Veteran show kamp
Hørby
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
11:00
Esbjerg fB
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2023
10:00
Trige Ungdomsklub
Intern kamp
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2023
10:00
TestA
???
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2023
12:00
test (1)
test (2)
ANN
|