Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. mar 2018
14:00
Holstebro B
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2018
18:30
FC Skanderborg
Middelfart B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2018
18:30
FC Skanderborg
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2018
19:00
FC Skanderborg
AC Horsens u19
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2018
18:30
FC Skanderborg
FC Fredericia
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2018
19:00
Kolding IF, U-21,privat
Middelfart
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2018
18:00
Varde IF
Ukendt
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2018
19:00
Kolding IF, U-21,privat
Skanderborg
UDS
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2018
18:30
Kvik/Aalestrup IF
Showkamp med Hobro Superliga
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2018
18:30
Fredericia fF
FC Fredericia, division, sommerkamp
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2018
18:00
Viby IF
AGF, Aarhus (2x30)
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2018
19:00
Kolding IF, U-21,privat
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2018
19:15
FK Viborg
Viborg FF
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jun 2018
19:00
Stoholm IF
Skive
|
|||||||||||||||||||
14. jul 2018
13:00
Holstebro B
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
19. jul 2018
19:00
Holstebro B
Aarhus Fremad
|
|||||||||||||||||||
19. jul 2018
19:00
IF Lyseng
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
21. jul 2018
11:00
Nørresundby FB
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
21. jul 2018
15:00
Hedensted IF
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
23. jul 2018
17:30
AaB
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2018
18:00
VSK Århus
Brabrand
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2018
19:00
FC Sydvest 05 Tønder
FC Sønderborg
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2018
19:00
Lystrup IF
Søften GF
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2018
19:00
Hedensted IF
Odder IGF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2018
19:00
AaB
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2018
19:00
Kolding B
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2018
19:00
FC Djursland
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2018
19:15
Aarhus Fremad
Vatanspor
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2018
11:00
Holstebro B
Kjellerup IF
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2018
11:00
Varde IF
FC Sydvest
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2018
13:00
VSK Århus
Odder
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2018
13:00
Viby IF
Silkeborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2018
19:00
Kolding B
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2018
18:30
Silkeborg KFUM
Tjørring IF
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2018
19:00
Hedensted IF
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2018
19:00
Kolding IF, DS-træningskamp
Sønderjyske, træningskamp
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2018
12:30
Gammelgaardsskolen
Ekstrabladet Skolefodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2018
18:00
Kolding IF, Reserveholdskamp
OB, reserveholdskamp
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2018
10:30
Elsted Skole
Ekstrabladet Skolefodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2018
10:30
Elsted Skole
Ekstrabladet Skolefodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2018
10:45
Tønder Overbygningsskole
Kongehojskolen
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
13:30
Privat kamp (Sylvester Dunvad)
??? (232+61)
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2018
11:30
Assentoftskolen
Ekstrabladet Skolefodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2018
11:00
Klank Efterskole
USC10 Skanderborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2018
19:00
Tirstrup Idrætsefterskole
ÅHF
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2018
09:00
Laursens Realskole
???
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2019
12:00
Laursens Realskole
Lyngs Idrætsefterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2019
10:00
Kolding IF
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2019
19:30
AaB
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2019
11:00
AGF, Aarhus
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2019
13:15
IF Lyseng
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2019
14:00
Viborg FF
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2019
18:00
AaB
AaB
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2019
09:15
Vejlby Skovbakken Aarhus
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2019
12:00
Tønder SF
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2019
15:00
Kjellerup IF
Odder
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2019
14:00
Rønde Efterskole
Vivild Gym- og Idrætsefterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2019
19:00
Tirstrup Idrætsefterskole (U17)
Østdjurs 91
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jan 2019
17:00
Holstebro B
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2019
10:00
Aarhus Fremad
Odder
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2019
13:20
FC Djursland
Vivild IF
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2019
13:20
Varde IF
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2019
13:30
Hedensted IF
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2019
15:45
Silkeborg KFUM
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2019
13:20
Vatanspor
Søften GF
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2019
12:00
Aarhus Fremad, DS
Silkeborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2019
12:20
Varde IF
Agerbæk SF
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2019
13:00
Vejlby Skovbakken Aarhus
Fuglebakken KFUM Århus
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2019
13:20
FC Djursland
Kristrup Boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2019
13:20
Vatanspor
Viby IF
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2019
14:00
Viborg FF
Holstebro Boldklub
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2019
19:00
Hatting-Torsted Fodbold
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2019
12:20
Varde IF
Sædding/G IF
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2019
13:20
FC Djursland
AaB
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2019
13:30
Hedensted IF
Aarhus Fremad
|
|||||||||||||||||||
17. feb 2019
13:20
Vatanspor
Fuglebakken
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2019
17:00
Vejlby Skovbakken Aarhus
Aarhus Fremad
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2019
11:30
USC10 Skanderborg (Dkl. opkræver)
Brøruphus Efterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
12:00
Aarhus Fremad
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
12:30
Kolding B
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
13:00
IF Lyseng
Silkeborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
13:30
Hedensted IF
Viby IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2019
11:20
Varde IF
FC Sønderborg
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2019
16:15
Randers B 1337
Langaa IK
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2019
19:15
Viborg FF
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
13:00
Aarhus Fremad
Vatanspor
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
13:00
Vejlby Skovbakken Aarhus
Silkeborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
13:20
FC Djursland
Hobro IK'
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
16:20
Varde IF
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2019
19:15
Viborg FF
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2019
18:00
Egebjerg IF
Egebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2019
18:20
Vatanspor
Silkeborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
12:00
IF Lyseng
Næsby
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
12:30
Vejlby Skovbakken Aarhus
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
13:20
FC Djursland
Aarhus Fremad
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
16:00
Viborg FF
Tjørring IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
16:15
AaB
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2019
12:30
Kolding B
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2019
12:30
Laursens Realskole
Skyum Idrætsefterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2019
10:00
Laursens Realskole
Rønde Efterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2019
18:15
Nørresundby FB
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2019
19:15
Silkeborg KFUM
Viby IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
10:30
Varde IF
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
13:00
IF Lyseng
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
13:00
Vejlby Skovbakken Aarhus
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
13:20
FC Djursland
Fuglebakken KFUM Århus
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2019
18:00
Kolding IF
Middelfart
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2019
19:15
AaB
Løgstør
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
12:00
10. Klasse Center Djursland
??? (skoleliga)
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
12:30
USC10 Skanderborg
Aabybro Efterskole (1/4-finale) (Dkl. opkræver)
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
18:30
Viborg FF
Blandet hold
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2019
18:30
Hedensted Udvalgt hold
OB Landsholdet
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2019
15:00
BGI U17 2x30 min
ACH blandet
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
17:00
Nord/Als B
SønderjyskeE
|
|||||||||||||||||||
02. jul 2019
15:00
test
Intern kamp (3x25)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. jul 2019
13:00
Silkeborg
Vendsyssel
|
|||||||||||||||||||
15. jul 2019
13:30
Horsens fS
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
17. jul 2019
19:00
Holstebro B
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
19. jul 2019
18:30
IF Lyseng
Kjellerup IF
|
|||||||||||||||||||
19. jul 2019
19:00
FC Djursland
FC Djursland
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. jul 2019
12:00
Holstebro B
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
20. jul 2019
13:00
Tønder SF
Sønderborg FB
|
|||||||||||||||||||
20. jul 2019
13:30
Silkeborg KFUM
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
22. jul 2019
13:00
SønderjyskE
Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
23. jul 2019
19:00
Hedensted IF
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2019
18:30
Kolding B
FC Sønderborg
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2019
19:00
Varde IF
FC Sydvest 05 Tønder
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2019
10:00
Aarhus Fremad, 2. div
Aarhus Fremad, DS
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2019
13:00
Holstebro B
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2019
13:00
IF Lyseng
Vatanspor
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2019
13:00
VRI
Aarhus 1900
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2019
13:00
Hedensted IF
Viby IF
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2019
13:00
Viborg FF
Kjellerup IF
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2019
13:30
Silkeborg KFUM
Holstebro B
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2019
14:00
IF Skjold Sæby
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2019
18:30
FC Djursland
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2019
18:00
Kolding IF
Middelfart
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2019
19:00
IF Skjold Sæby
AaB
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2019
19:00
Hedensted IF
Bogense G&IF
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2019
19:15
VRI
Vatanspor
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2019
14:00
VRI
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2019
19:15
VRI
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2019
15:30
Skovbyskolen
Gyvelhøjskolen
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
18:30
Kolding IF
Et hold fra Ghana
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2019
18:00
Kolding IF
Middelfart
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2019
19:00
Silkeborg KFUM
Varde
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2019
19:00
Silkeborg KFUM
Ringkøbing
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
13:00
Hornbæk SF
Hornbæk SF - Randers FC
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
13:30
Odder IGF Fodbold
Odder IGF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
14:00
Hedensted IF
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
14:15
Viby IF
Viby IF
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
15:00
KoldingQ
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
15:00
Kjellerup IF
FC Djursland
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
15:15
VRI
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
12:00
Fortuna Hjørring
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2020
18:00
Odder IGF Fodbold
Grenaa IF
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2020
19:30
Silkeborg KFUM
AGF
|
|||||||||||||||||||
31. jan 2020
18:30
Nørresundby Forenede Boldklubber
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
11:00
Kolding B
Kolding B
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
12:30
Viby IF
Odder IGF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
14:00
Herning Fremad
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
16:00
Horsens fS
Lyseng (DS)
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2020
18:45
FC Djursland
Aarhus Fremad
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2020
18:00
Holstebro B
Kjellerup IF
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2020
21:00
Silkeborg KFUM
Aarhus 1900
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
12:20
Varde IF
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
13:00
Hedensted IF
Fredericia fF
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
13:45
IF Lyseng
Aarhus Fremad
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
14:00
Horsens fS
Herning Fremad DS
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
14:00
VRI
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
15:00
Nørresundby Forenede Boldklubber
AaB
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2020
19:30
Silkeborg KFUM
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2020
19:00
IF Skjold Sæby
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2020
18:00
Nørresundby Forenede Boldklubber
Gug B
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2020
19:00
IF Lyseng
Fuglebakken KFUM Århus
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2020
12:20
Varde IF
Aarhus Fremad
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2020
13:00
Hedensted IF
Viby IF
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2020
13:00
Kolding B
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2020
14:00
VRI
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2020
14:00
Odder IGF Fodbold
Silkeborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2020
15:00
Tønder SF
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2020
19:00
IF Skjold Sæby
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2020
18:00
Kolding B
Sønderborg Fremad
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2020
19:15
Herning Fremad
Tjørring IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
12:20
Varde IF
Sædding/G IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
13:00
Hedensted IF
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
13:00
Fortuna Hjørring
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
14:00
VRI
Søften GF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
14:30
Kjellerup IF
Odder IGF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:00
Herning Fremad
Aarhus 1900
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:00
Hobro IK
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
16:00
Horsens fS
FC Djursland
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2020
19:00
FC Skanderborg
Kjellerup IF
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
11:00
S.f.B.
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
12:00
Kolding B
Kolding B
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
13:00
IF Lyseng
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
13:20
FC Djursland
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
14:30
Kjellerup IF
Tjørring IF
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
15:15
VRI
Odder IGF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2020
18:00
Kolding B
FC Fyn
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2020
19:00
IF Skjold Sæby
Gug B
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2020
19:30
Silkeborg KFUM
Tjørring IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
13:00
Gug B Jyllandsserie
Expres IL Norge
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
13:00
Kolding B
Silkeborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
13:00
Holstebro B
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
13:00
IF Lyseng
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
13:00
IF Skjold Sæby
AaB
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
13:20
FC Djursland
VSK Århus
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
14:00
VRI
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
14:00
Odder IGF Fodbold
Aarhus Fremad
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
14:15
Viby IF
Fuglebakken KFUM Århus
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
14:30
Kjellerup IF
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
15:00
Nørresundby Forenede Boldklubber
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2020
18:30
Kjellerup IF
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2020
19:30
Silkeborg KFUM
Galten FS
|