Fremad Amager

VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5, Pulje 7

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Valby Idrætspark Kunstbane 6 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
716890 13:00 Fremad Amager B 1908 Kunstbane 6
13:00
Fremad Amager
B 1908
716892 13:25 Fremad Valby Fremad Amager Kunstbane 6
13:25
Fremad Valby
Fremad Amager
716894 13:50 Albertslund IF Fremad Amager Kunstbane 6
13:50
Albertslund IF
Fremad Amager
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
716902 12:00 Fremad Amager Oversidder
12:00
Fremad Amager
Oversidder
716904 12:25 Tårnby FF Fremad Amager
12:25
Tårnby FF
Fremad Amager
716905 12:50 Dragør BK Fremad Amager
12:50
Dragør BK
Fremad Amager
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M B Skallerne 14 2620 Albertslund
716942 10:00 BK Avarta Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
Kunst 1 8M B
10:00
BK Avarta
Fremad Amager
716943 10:25 Albertslund IF Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
Kunst 1 8M B
10:25
Albertslund IF
Fremad Amager
716945 10:50 Vanløse Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
Kunst 1 8M B
10:50
Vanløse
Fremad Amager
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
716969 14:30 Hvidovre IF 2 Fremad Amager
14:30
Hvidovre IF 2
Fremad Amager
716967 14:55 Tårnby FF Fremad Amager
14:55
Tårnby FF
Fremad Amager
716966 15:20 Fremad Valby Fremad Amager
15:20
Fremad Valby
Fremad Amager
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Valby Idrætspark Kunstbane 6 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
716972 11:30 Dragør BK Fremad Amager Kunstbane 6
11:30
Dragør BK
Fremad Amager
716973 11:55 Fremad Valby Fremad Amager
11:55
Fremad Valby
Fremad Amager
716975 12:20 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Fremad Amager 1
12:20
Sundby Bk.
Fremad Amager
Arrangør:
lørdag den. 02-03 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
716989 10:30 BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Fremad Amager
10:30
BK Friheden
Fremad Amager
716991 10:55 Fremad Amager Oversidder
10:55
Fremad Amager
Oversidder
716994 11:20 Fremad Amager B 1908
11:20
Fremad Amager
B 1908
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
717014 10:00 Fremad Amager B 1908
10:00
Fremad Amager
B 1908
717016 10:25 BK Avarta Fremad Amager
10:25
BK Avarta
Fremad Amager
717018 10:50 Dragør BK Fremad Amager
10:50
Dragør BK
Fremad Amager
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind