Albertslund IF

Ryd
Hold Pulje
Senior
Futsal Liga - Herrer Futsal Liga
Futsal - Kvartfinaler Pulje 1
Futsal - Semifinaler Pulje 1
Serie 1 Pulje 1
Serie 5 - Forår Pulje 3
Serie 5 - Forår Pulje 5
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 4
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 3
Pokalen 2024 Pulje 1
Seriepokalen 23/24 Pulje 1
Seriepokalen 23/24 Pulje 1
Veteran-LP Øst
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 4
M+40 Øst 2024 Pulje 1
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
U17
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
U16
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U15
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
Ungdomspokalen U15 Drenge B (09) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Piger (09) 23/24 Pulje 1
U14
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 1
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (10) 23/24 Pulje 1
U13
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
U12
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
U11
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
U10
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 3 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
U10 drenge 5-mands (14) SU 8.oktober Pulje 2
U10 drenge 5-mands (14) SU 10.september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (14) SU 24.september Pulje 4
U10 drenge 5-mands (14) SU 20.august Pulje 3
U9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 7
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 3
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 13
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 25
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 2
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 2
U7 piger 3:3 (17-18) - 11. maj Pulje 1
U7 piger 3:3 (17-18) - 11. maj Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-7(17-18) Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-7(17-18) Pulje 2
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 8
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 20
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 17
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 14. april Pulje 1
U5 drenge 3:3 (19) - 28. april Pulje 3
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 1

Log ind