VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5, Pulje 7

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
716877
12-11 2023
09:00
BK Avarta
!
NB: BK Avarta er taberdømt
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1
Hvidovre Idrætsforening
12. nov 2023
09:00
Hvidovre IF 2
BK Avarta
716878
12-11 2023
09:00
Oversidder
Avedøre Stadion Kunstgræs Hvidovre Idrætsforening
12. nov 2023
09:00
BK Friheden
Oversidder
716879
12-11 2023
09:25
Oversidder
Avedøre Stadion Kunstgræs
ANN
Hvidovre Idrætsforening
12. nov 2023
09:25
BK Avarta
Oversidder
ANN
716880
12-11 2023
09:25 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Hvidovre Idrætsforening
12. nov 2023
09:25
Hvidovre IF 2
BK Friheden
716881
12-11 2023
09:50
Oversidder
Avedøre Stadion Kunstgræs Hvidovre Idrætsforening
12. nov 2023
09:50
Hvidovre IF 2
Oversidder
716882
12-11 2023
09:50
BK Avarta
!
NB: BK Avarta er taberdømt
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2
Hvidovre Idrætsforening
12. nov 2023
09:50
BK Avarta
BK Friheden
716883
12-11 2023
11:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Sundby Boldklub
12. nov 2023
11:00
Sundby Bk.
Vanløse
716884
12-11 2023
11:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
12. nov 2023
11:00
Tårnby FF
Dragør BK
716885
12-11 2023
11:25 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Sundby Boldklub
12. nov 2023
11:25
Vanløse
Dragør BK
716886
12-11 2023
11:25 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
12. nov 2023
11:25
Sundby Bk.
Tårnby FF
716887
12-11 2023
11:50 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Sundby Boldklub
12. nov 2023
11:50
Sundby Bk.
Dragør BK
716888
12-11 2023
11:50 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
12. nov 2023
11:50
Vanløse
Tårnby FF
716889
12-11 2023
13:00 Valby Idrætspark Kunstbane 6 Boldklubben Fremad Valby
12. nov 2023
13:00
Fremad Valby
Albertslund IF
716890
12-11 2023
13:00 Valby Idrætspark Kunstbane 6 Boldklubben Fremad Valby
12. nov 2023
13:00
Fremad Amager
B 1908
716891
12-11 2023
13:25 Valby Idrætspark Kunstbane 6 Boldklubben Fremad Valby
12. nov 2023
13:25
Albertslund IF
B 1908
716892
12-11 2023
13:25 Valby Idrætspark Kunstbane 6 Boldklubben Fremad Valby
12. nov 2023
13:25
Fremad Valby
Fremad Amager
716893
12-11 2023
13:50 Valby Idrætspark Kunstbane 6 Boldklubben Fremad Valby
12. nov 2023
13:50
Fremad Valby
B 1908
716894
12-11 2023
13:50 Valby Idrætspark Kunstbane 6 Boldklubben Fremad Valby
12. nov 2023
13:50
Albertslund IF
Fremad Amager
716895
25-11 2023
09:00
Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2
Hvidovre Idrætsforening
25. nov 2023
09:00
Hvidovre IF 2
Sundby Bk.
716896
25-11 2023
09:00
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2
Hvidovre Idrætsforening
25. nov 2023
09:00
Albertslund IF
B 1908
716897
25-11 2023
09:25
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2
Hvidovre Idrætsforening
25. nov 2023
09:25
Sundby Bk.
B 1908
716898
25-11 2023
09:25 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Hvidovre Idrætsforening
25. nov 2023
09:25
Hvidovre IF 2
Albertslund IF
716899
25-11 2023
09:50
Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2
Hvidovre Idrætsforening
25. nov 2023
09:50
Sundby Bk.
Albertslund IF
716900
25-11 2023
09:50
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2
Hvidovre Idrætsforening
25. nov 2023
09:50
Hvidovre IF 2
B 1908
716901
26-11 2023
12:00 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. nov 2023
12:00
Tårnby FF
Dragør BK
716902
26-11 2023
12:00
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. nov 2023
12:00
Fremad Amager
Oversidder
716903
26-11 2023
12:25
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. nov 2023
12:25
Dragør BK
Oversidder
716904
26-11 2023
12:25 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. nov 2023
12:25
Tårnby FF
Fremad Amager
716905
26-11 2023
12:50 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. nov 2023
12:50
Dragør BK
Fremad Amager
716906
26-11 2023
12:50
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. nov 2023
12:50
Tårnby FF
Oversidder
716907
26-11 2023
13:00 Valby Idrætspark Kunstbane 6 Boldklubben Fremad Valby
26. nov 2023
13:00
Vanløse
Fremad Valby
716908
26-11 2023
13:00
BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Valby Idrætspark Kunstbane 6
Boldklubben Fremad Valby
26. nov 2023
13:00
BK Avarta
BK Friheden
716931
26-11 2023
13:25
BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Valby Idrætspark Kunstbane 6
Boldklubben Fremad Valby
26. nov 2023
13:25
Fremad Valby
BK Friheden
716932
26-11 2023
13:25 Valby Idrætspark Kunstbane 6 Boldklubben Fremad Valby
26. nov 2023
13:25
Vanløse
BK Avarta
716933
26-11 2023
13:50 Valby Idrætspark Kunstbane 6 Boldklubben Fremad Valby
26. nov 2023
13:50
Fremad Valby
BK Avarta
716934
26-11 2023
13:50
BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Valby Idrætspark Kunstbane 6
Boldklubben Fremad Valby
26. nov 2023
13:50
Vanløse
BK Friheden
716935
10-12 2023
09:30 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Hvidovre Idrætsforening
10. dec 2023
09:30
Hvidovre IF 2
BK Friheden
716936
10-12 2023
09:30 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Hvidovre Idrætsforening
10. dec 2023
09:30
Dragør BK
B 1908
716937
10-12 2023
09:55 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Hvidovre Idrætsforening
10. dec 2023
09:55
BK Friheden
B 1908
716938
10-12 2023
09:55 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Hvidovre Idrætsforening
10. dec 2023
09:55
Hvidovre IF 2
Dragør BK
716947
10-12 2023
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Sundby Boldklub
10. dec 2023
10:00
Sundby Bk.
Tårnby FF
716948
10-12 2023
10:00
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg Sundby Boldklub
10. dec 2023
10:00
Fremad Valby
Oversidder
716941
10-12 2023
10:00 Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M B Albertslund IF
10. dec 2023
10:00
Vanløse
Albertslund IF
716942
10-12 2023
10:00
Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M B
Albertslund IF
10. dec 2023
10:00
BK Avarta
Fremad Amager
716939
10-12 2023
10:20 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Hvidovre Idrætsforening
10. dec 2023
10:20
Hvidovre IF 2
B 1908
716940
10-12 2023
10:20 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Hvidovre Idrætsforening
10. dec 2023
10:20
BK Friheden
Dragør BK
716949
10-12 2023
10:25
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg Sundby Boldklub
10. dec 2023
10:25
Tårnby FF
Oversidder
716950
10-12 2023
10:25 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
10. dec 2023
10:25
Sundby Bk.
Fremad Valby
716943
10-12 2023
10:25
Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M B
Albertslund IF
10. dec 2023
10:25
Albertslund IF
Fremad Amager
716944
10-12 2023
10:25 Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M B Albertslund IF
10. dec 2023
10:25
Vanløse
BK Avarta
716945
10-12 2023
10:50
Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M B
Albertslund IF
10. dec 2023
10:50
Vanløse
Fremad Amager
716946
10-12 2023
10:50 Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M B Albertslund IF
10. dec 2023
10:50
Albertslund IF
BK Avarta
716951
10-12 2023
10:50
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
10. dec 2023
10:50
Sundby Bk.
Oversidder
716952
10-12 2023
10:50 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst kvart bane 19A Sundby Boldklub
10. dec 2023
10:50
Tårnby FF
Fremad Valby
716953
28-01 2024
10:00
BK Avarta
!
NB: BK Avarta er taberdømt
Brøndby Stadion Kunst 1
Boldklubben 1908
28. jan
10:00
Vanløse
BK Avarta
716954
28-01 2024
10:00
Oversidder
Brøndby Stadion Kunst 1 Boldklubben 1908
28. jan
10:00
B 1908
Oversidder
716959
28-01 2024
10:00 Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M A Albertslund IF
28. jan
10:00
Sundby Bk.
Albertslund IF
716960
28-01 2024
10:00
BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M A
Albertslund IF
28. jan
10:00
BK Friheden
Dragør BK
716961
28-01 2024
10:25
Dragør BK
!
NB: Dragør BK er taberdømt
Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M A
Albertslund IF
28. jan
10:25
Albertslund IF
Dragør BK
716962
28-01 2024
10:25
BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M A
Albertslund IF
28. jan
10:25
Sundby Bk.
BK Friheden
716955
28-01 2024
10:25
Oversidder
Brøndby Stadion Kunst 1
ANN
Boldklubben 1908
28. jan
10:25
BK Avarta
Oversidder
ANN
716956
28-01 2024
10:25 Brøndby Stadion Kunst 1 Boldklubben 1908
28. jan
10:25
Vanløse
B 1908
716957
28-01 2024
10:50
Oversidder
Brøndby Stadion Kunst 1 Boldklubben 1908
28. jan
10:50
Vanløse
Oversidder
716958
28-01 2024
10:50
BK Avarta
!
NB: BK Avarta er taberdømt
Brøndby Stadion Kunst 1
Boldklubben 1908
28. jan
10:50
BK Avarta
B 1908
716963
28-01 2024
10:50
Dragør BK
!
NB: Dragør BK er taberdømt
Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M A
Albertslund IF
28. jan
10:50
Sundby Bk.
Dragør BK
716964
28-01 2024
10:50
BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M A
Albertslund IF
28. jan
10:50
Albertslund IF
BK Friheden
716969
28-01 2024
14:30 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
28. jan
14:30
Hvidovre IF 2
Fremad Amager
716970
28-01 2024
14:30 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
28. jan
14:30
Tårnby FF
Fremad Valby
716967
28-01 2024
14:55 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
28. jan
14:55
Tårnby FF
Fremad Amager
716968
28-01 2024
14:55 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
28. jan
14:55
Hvidovre IF 2
Fremad Valby
716965
28-01 2024
15:20 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
28. jan
15:20
Hvidovre IF 2
Tårnby FF
716966
28-01 2024
15:20 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
28. jan
15:20
Fremad Valby
Fremad Amager
716983
03-02 2024
09:30 Avedøre Stadion Kunstgræs BK Friheden
03. feb
09:30
Albertslund IF
BK Avarta
716984
03-02 2024
09:30
Oversidder
Avedøre Stadion Kunstgræs BK Friheden
03. feb
09:30
BK Friheden
Oversidder
716985
03-02 2024
09:55
Oversidder
Avedøre Stadion Kunstgræs BK Friheden
03. feb
09:55
BK Avarta
Oversidder
716986
03-02 2024
09:55 Avedøre Stadion Kunstgræs BK Friheden
03. feb
09:55
Albertslund IF
BK Friheden
716987
03-02 2024
10:20
Oversidder
Avedøre Stadion Kunstgræs BK Friheden
03. feb
10:20
Albertslund IF
Oversidder
716988
03-02 2024
10:20 Avedøre Stadion Kunstgræs BK Friheden
03. feb
10:20
BK Avarta
BK Friheden
716971
04-02 2024
11:30
Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Valby Idrætspark 1
Boldklubben Fremad Valby
04. feb
11:30
Sundby Bk.
Fremad Valby
716972
04-02 2024
11:30 Valby Idrætspark Kunstbane 6 Boldklubben Fremad Valby
04. feb
11:30
Dragør BK
Fremad Amager
716973
04-02 2024
11:55 Valby Idrætspark Boldklubben Fremad Valby
04. feb
11:55
Fremad Valby
Fremad Amager
716974
04-02 2024
11:55
Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Valby Idrætspark 1
Boldklubben Fremad Valby
04. feb
11:55
Sundby Bk.
Dragør BK
716977
04-02 2024
12:00 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. feb
12:00
Hvidovre IF 2
Vanløse
716978
04-02 2024
12:00 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. feb
12:00
Tårnby FF
B 1908
716975
04-02 2024
12:20
Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Valby Idrætspark 1
Boldklubben Fremad Valby
04. feb
12:20
Sundby Bk.
Fremad Amager
716976
04-02 2024
12:20 Valby Idrætspark Boldklubben Fremad Valby
04. feb
12:20
Fremad Valby
Dragør BK
716979
04-02 2024
12:25 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. feb
12:25
Vanløse
B 1908
716980
04-02 2024
12:25 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. feb
12:25
Hvidovre IF 2
Tårnby FF
716981
04-02 2024
12:50 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. feb
12:50
Hvidovre IF 2
B 1908
716982
04-02 2024
12:50 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. feb
12:50
Vanløse
Tårnby FF
716989
02-03 2024
10:30
BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Sundby Idrætspark
Boldklubben 1908
02. mar
10:30
BK Friheden
Fremad Amager
716990
02-03 2024
10:30
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
02. mar
10:30
B 1908
Oversidder
716991
02-03 2024
10:55
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
02. mar
10:55
Fremad Amager
Oversidder
716992
02-03 2024
10:55
BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Sundby Idrætspark
Boldklubben 1908
02. mar
10:55
BK Friheden
B 1908
716993
02-03 2024
11:20
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
02. mar
11:20
BK Friheden
Oversidder
716994
02-03 2024
11:20 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
02. mar
11:20
Fremad Amager
B 1908
717001
03-03 2024
09:30 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Hvidovre Idrætsforening
03. mar
09:30
Hvidovre IF 2
Vanløse
717002
03-03 2024
09:30 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Hvidovre Idrætsforening
03. mar
09:30
Fremad Valby
Dragør BK
717003
03-03 2024
09:55 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Hvidovre Idrætsforening
03. mar
09:55
Vanløse
Dragør BK
717004
03-03 2024
09:55 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Hvidovre Idrætsforening
03. mar
09:55
Hvidovre IF 2
Fremad Valby
716995
03-03 2024
10:00
Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Mangler arrangør 1
03. mar
10:00
Sundby Bk.
Tårnby FF
716996
03-03 2024
10:00 Mangler arrangør
03. mar
10:00
Albertslund IF
BK Avarta
717005
03-03 2024
10:20 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Hvidovre Idrætsforening
03. mar
10:20
Hvidovre IF 2
Dragør BK
717006
03-03 2024
10:20 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Hvidovre Idrætsforening
03. mar
10:20
Vanløse
Fremad Valby
716997
03-03 2024
10:25 Mangler arrangør
03. mar
10:25
Tårnby FF
BK Avarta
716998
03-03 2024
10:25
Albertslund IF
!
NB: Albertslund IF er taberdømt
Mangler arrangør 1
03. mar
10:25
Sundby Bk.
Albertslund IF
716999
03-03 2024
10:50
Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Mangler arrangør 1
03. mar
10:50
Sundby Bk.
BK Avarta
717000
03-03 2024
10:50 Mangler arrangør
03. mar
10:50
Tårnby FF
Albertslund IF
717007
24-03 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst kvart bane 19A Sundby Boldklub
24. mar
10:00
Hvidovre IF 2
Sundby Bk.
717008
24-03 2024
10:00
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg Bane 18 B Sundby Boldklub
24. mar
10:00
Fremad Valby
Oversidder
717019
24-03 2024
10:00 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
24. mar
10:00
Vanløse
Tårnby FF
717020
24-03 2024
10:00
BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Vanløse Idrætspark 1
Vanløse Idræts Forening
24. mar
10:00
Albertslund IF
BK Friheden
717013
24-03 2024
10:00
BK Avarta
!
NB: BK Avarta er taberdømt
Sundby Idrætspark 1
Boldklubben Fremad Amager
24. mar
10:00
BK Avarta
Dragør BK
717014
24-03 2024
10:00 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
24. mar
10:00
Fremad Amager
B 1908
717015
24-03 2024
10:25 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
24. mar
10:25
Dragør BK
B 1908
717016
24-03 2024
10:25
BK Avarta
!
NB: BK Avarta er taberdømt
Sundby Idrætspark 1
Boldklubben Fremad Amager
24. mar
10:25
BK Avarta
Fremad Amager
717021
24-03 2024
10:25
BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Vanløse Idrætspark 1
Vanløse Idræts Forening
24. mar
10:25
Tårnby FF
BK Friheden
717022
24-03 2024
10:25 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
24. mar
10:25
Vanløse
Albertslund IF
717009
24-03 2024
10:25
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg Sundby Boldklub
24. mar
10:25
Sundby Bk.
Oversidder
717010
24-03 2024
10:25 Kløvermarkens Idrætsanlæg Bane 18 B Sundby Boldklub
24. mar
10:25
Hvidovre IF 2
Fremad Valby
717011
24-03 2024
10:50
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg Sundby Boldklub
24. mar
10:50
Hvidovre IF 2
Oversidder
717012
24-03 2024
10:50 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst kvart bane 19A Sundby Boldklub
24. mar
10:50
Sundby Bk.
Fremad Valby
717023
24-03 2024
10:50
BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Vanløse Idrætspark 1
Vanløse Idræts Forening
24. mar
10:50
Vanløse
BK Friheden
717024
24-03 2024
10:50 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
24. mar
10:50
Tårnby FF
Albertslund IF
717017
24-03 2024
10:50
BK Avarta
!
NB: BK Avarta er taberdømt
Sundby Idrætspark 1
Boldklubben Fremad Amager
24. mar
10:50
BK Avarta
B 1908
717018
24-03 2024
10:50 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
24. mar
10:50
Dragør BK
Fremad Amager
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind