Ringsted Pigefodbold

VinterBold U9 Piger 3 (15) 5:5, Pulje 2

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 7A Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
471649 10:00 Køge BK Ringsted Pigefodbold Kunst 7A
10:00
Køge BK
Ringsted Pigefodbold
471650 10:25 Vindinge IF Ringsted Pigefodbold Kunst 7A
10:25
Vindinge IF
Ringsted Pigefodbold
471652 10:50 FA 2000 Ringsted Pigefodbold Kunst 7A
10:50
FA 2000
Ringsted Pigefodbold
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Beierholm Banen 5 mands - 11 B Ved Stadion 6 4600 Køge
479264 10:00 Køge BK Ringsted Pigefodbold Beierholm Banen 5 mands - 11 B
10:00
Køge BK
Ringsted Pigefodbold
479266 10:25 Ringsted Pigefodbold Oversidder Oversidder
10:25
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
479268 10:50 Ringsted Pigefodbold Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
1
10:50
Ringsted Pigefodbold
Bramsnæs FB
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Hekla Park Bravissimo is - Kunst 5B Artillerivej 190 2300 København S
479277 13:30 Ringsted Pigefodbold Oversidder Bravissimo is - Kunst 5B
13:30
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
479279 13:55 BK Rødovre Ringsted Pigefodbold Bravissimo is - Kunst 5B
13:55
BK Rødovre
Ringsted Pigefodbold
479281 14:20 Oversidder Ringsted Pigefodbold Bravissimo is - Kunst 5B
14:20
Oversidder
Ringsted Pigefodbold
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Ringsted Stadion Kunstgræs Anlægsvej 15 4100 Ringsted
479301 10:00 Oversidder Ringsted Pigefodbold
10:00
Oversidder
Ringsted Pigefodbold
479302 10:25 Brøndbyernes IF Ringsted Pigefodbold
10:25
Brøndbyernes IF
Ringsted Pigefodbold
479304 10:50 FA 2000 Ringsted Pigefodbold
10:50
FA 2000
Ringsted Pigefodbold
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Jens Jessens Vej 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
482618 10:00 Ringsted Pigefodbold Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
1
10:00
Ringsted Pigefodbold
Bramsnæs FB
482620 10:25 FA 2000
!
NB: FA 2000 er taberdømt
Ringsted Pigefodbold Kunst 1B
10:25
FA 2000
Ringsted Pigefodbold
482622 10:50 Hekla Ringsted Pigefodbold Kunst 1B
10:50
Hekla
Ringsted Pigefodbold
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Elstedvej 40 2610 Rødovre
482648 08:30 Hekla Ringsted Pigefodbold
08:30
Hekla
Ringsted Pigefodbold
482649 08:55 Vindinge IF Ringsted Pigefodbold
08:55
Vindinge IF
Ringsted Pigefodbold
482651 09:20 BK Rødovre Ringsted Pigefodbold
09:20
BK Rødovre
Ringsted Pigefodbold
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Ringsted Stadion Kunstgræs Anlægsvej 15 4100 Ringsted
484735 10:00 Bagsværd BK (2) Ringsted Pigefodbold
10:00
Bagsværd BK (2)
Ringsted Pigefodbold
485148 10:25 Ringsted Pigefodbold Oversidder
10:25
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
485555 10:50 Ringsted Pigefodbold Bramsnæs FB
10:50
Ringsted Pigefodbold
Bramsnæs FB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind