Sundby Bk.

VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5, Pulje 7

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
716883 11:00 Sundby Bk. Vanløse Kunst 5 mands 2A
11:00
Sundby Bk.
Vanløse
716886 11:25 Sundby Bk. Tårnby FF Kunst 5 mands 2B
11:25
Sundby Bk.
Tårnby FF
716887 11:50 Sundby Bk. Dragør BK Kunst 5 mands 2A
11:50
Sundby Bk.
Dragør BK
lørdag den. 25-11 2023
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
716895 09:00 Hvidovre IF 2 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Kunst 2
09:00
Hvidovre IF 2
Sundby Bk.
716897 09:25 Sundby Bk. B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Kunst 2
09:25
Sundby Bk.
B 1908
716899 09:50 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Albertslund IF Kunst 2
09:50
Sundby Bk.
Albertslund IF
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
716947 10:00 Sundby Bk. Tårnby FF Kunst 5 mands 2A
10:00
Sundby Bk.
Tårnby FF
716950 10:25 Sundby Bk. Fremad Valby Kunst 5 mands 2B
10:25
Sundby Bk.
Fremad Valby
716951 10:50 Sundby Bk. Oversidder Kunst 5 mands 2B
10:50
Sundby Bk.
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M A Skallerne 14 2620 Albertslund
716959 10:00 Sundby Bk. Albertslund IF Kunst 1 8M A
10:00
Sundby Bk.
Albertslund IF
716962 10:25 Sundby Bk. BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Kunst 1 8M A
10:25
Sundby Bk.
BK Friheden
716963 10:50 Sundby Bk. Dragør BK
!
NB: Dragør BK er taberdømt
Kunst 1 8M A
10:50
Sundby Bk.
Dragør BK
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
716971 11:30 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Fremad Valby 1
11:30
Sundby Bk.
Fremad Valby
716974 11:55 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Dragør BK 1
11:55
Sundby Bk.
Dragør BK
716975 12:20 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Fremad Amager 1
12:20
Sundby Bk.
Fremad Amager
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
716995 10:00 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Tårnby FF 1
10:00
Sundby Bk.
Tårnby FF
716998 10:25 Sundby Bk. Albertslund IF
!
NB: Albertslund IF er taberdømt
1
10:25
Sundby Bk.
Albertslund IF
716999 10:50 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
BK Avarta 1
10:50
Sundby Bk.
BK Avarta
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 1 Kløvermarksvej 50 2300 København S
717007 10:00 Hvidovre IF 2 Sundby Bk. 1
10:00
Hvidovre IF 2
Sundby Bk.
717009 10:25 Sundby Bk. Oversidder
10:25
Sundby Bk.
Oversidder
717012 10:50 Sundby Bk. Fremad Valby
10:50
Sundby Bk.
Fremad Valby
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind