Helsinge Fodbold

VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5, Pulje 4

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Humlebæk Stadion Kunstgræs Kunst 1A Kunstgræs - 5 mands Nederste Torpenvej 6 3050 Humlebæk
713852 10:00 Helsinge Fodbold Humlebæk BK Kunst 1A Kunstgræs - 5 mands
10:00
Helsinge Fodbold
Humlebæk BK
713855 10:25 Helsinge Fodbold Frem Hellebæk Kunst 1B Kunstgræs - 5 mands
10:25
Helsinge Fodbold
Frem Hellebæk
713856 10:50 Helsinge Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub Kunst 1A Kunstgræs - 5 mands
10:50
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Helsingør Idrætspark Kunst Gl. Hellebækvej 63 3000 Helsingør
713910 09:00 Hørsholm-Usserød IK Helsinge Fodbold
09:00
Hørsholm-Usserød IK
Helsinge Fodbold
713917 09:25 Helsinge Fodbold Espergærde IF
09:25
Helsinge Fodbold
Espergærde IF
713922 09:50 Helsinge Fodbold Helsingør IF Fodbold
09:50
Helsinge Fodbold
Helsingør IF Fodbold
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3C / kunst (5:5) Idrætsvej 21 3200 Helsinge
714106 12:00 Helsinge Fodbold Allerød Fodbold Klub Bane 3C / kunst (5:5)
12:00
Helsinge Fodbold
Allerød Fodbold Klub
714118 12:25 Hornbæk IF Helsinge Fodbold Bane 3E / kunst (5:5)
12:25
Hornbæk IF
Helsinge Fodbold
714120 12:50 Ålholm IF Helsinge Fodbold Bane 3D / kunst (5:5)
12:50
Ålholm IF
Helsinge Fodbold
Arrangør:
lørdag den. 27-01 2024
Spillested:
Hillerød Stadion Kunstgræs 1 Selskovvej 76 3400 Hillerød
714134 10:00 Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Frem Hellebæk 1
10:00
Helsinge Fodbold
Frem Hellebæk
714136 10:25 Fredensborg BI Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
1
10:25
Fredensborg BI
Helsinge Fodbold
714138 10:50 Ålholm IF Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
1
10:50
Ålholm IF
Helsinge Fodbold
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Nordkysthallen K-B Falkenbergvej 18 3140 Ålsgårde
714139 10:00 Hornbæk IF Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
K-B
10:00
Hornbæk IF
Helsinge Fodbold
714141 10:25 Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Frem Hellebæk K-B
10:25
Helsinge Fodbold
Frem Hellebæk
714165 10:50 Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Hillerød Fodbold K-B
10:50
Helsinge Fodbold
Hillerød Fodbold
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Hillerød Stadion Kunstgræs Selskovvej 76 3400 Hillerød
714209 10:00 Helsinge Fodbold Hillerød Fodbold
10:00
Helsinge Fodbold
Hillerød Fodbold
714211 10:25 Fredensborg BI Helsinge Fodbold
10:25
Fredensborg BI
Helsinge Fodbold
714213 10:50 Hørsholm-Usserød IK Helsinge Fodbold
10:50
Hørsholm-Usserød IK
Helsinge Fodbold
lørdag den. 23-03 2024
Spillested:
Blovstrød idrætsanlæg 1 Sortemosevej 20 3450 Allerød
714219 09:00 Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Allerød Fodbold Klub 1
09:00
Helsinge Fodbold
Allerød Fodbold Klub
714221 09:25 Fredensborg BI Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
1
09:25
Fredensborg BI
Helsinge Fodbold
714223 09:50 Hornbæk IF Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
1
09:50
Hornbæk IF
Helsinge Fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind