VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
713822
11-11 2023
09:00
Fredensborg BI
!
NB: Fredensborg BI er taberdømt
Blovstrød idrætsanlæg 1
Allerød Fodbold Klub
11. nov 2023
09:00
Fredensborg BI
Helsingør IF Fodbold
713823
11-11 2023
09:00 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
11. nov 2023
09:00
Espergærde IF
Allerød Fodbold Klub
713842
11-11 2023
09:25 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
11. nov 2023
09:25
Helsingør IF Fodbold
Allerød Fodbold Klub
713843
11-11 2023
09:25
Fredensborg BI
!
NB: Fredensborg BI er taberdømt
Blovstrød idrætsanlæg 1
Allerød Fodbold Klub
11. nov 2023
09:25
Fredensborg BI
Espergærde IF
713844
11-11 2023
09:50
Fredensborg BI
!
NB: Fredensborg BI er taberdømt
Blovstrød idrætsanlæg 1
Allerød Fodbold Klub
11. nov 2023
09:50
Fredensborg BI
Allerød Fodbold Klub
713845
11-11 2023
09:50 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
11. nov 2023
09:50
Helsingør IF Fodbold
Espergærde IF
713846
12-11 2023
10:00 Pedella Park Kunstgræs Hornbæk IF
12. nov 2023
10:00
Hornbæk IF
Hørsholm-Usserød IK
713847
12-11 2023
10:00 Pedella Park Kunstgræs Hornbæk IF
12. nov 2023
10:00
Ålholm IF
Hillerød Fodbold
713852
12-11 2023
10:00 Humlebæk Stadion Kunstgræs Kunst 1A Kunstgræs - 5 mands Humlebæk BK
12. nov 2023
10:00
Helsinge Fodbold
Humlebæk BK
713853
12-11 2023
10:00 Humlebæk Stadion Kunstgræs Kunst 1B Kunstgræs - 5 mands Humlebæk BK
12. nov 2023
10:00
Frem Hellebæk
Frederiksværk Fodbold Klub
713854
12-11 2023
10:25 Humlebæk Stadion Kunstgræs Kunst 1A Kunstgræs - 5 mands Humlebæk BK
12. nov 2023
10:25
Humlebæk BK
Frederiksværk Fodbold Klub
713855
12-11 2023
10:25 Humlebæk Stadion Kunstgræs Kunst 1B Kunstgræs - 5 mands Humlebæk BK
12. nov 2023
10:25
Helsinge Fodbold
Frem Hellebæk
713848
12-11 2023
10:25 Pedella Park Kunstgræs Hornbæk IF
12. nov 2023
10:25
Hørsholm-Usserød IK
Hillerød Fodbold
713849
12-11 2023
10:25 Pedella Park Kunstgræs Hornbæk IF
12. nov 2023
10:25
Hornbæk IF
Ålholm IF
713850
12-11 2023
10:50 Pedella Park Kunstgræs Hornbæk IF
12. nov 2023
10:50
Hornbæk IF
Hillerød Fodbold
713851
12-11 2023
10:50 Pedella Park Kunstgræs Hornbæk IF
12. nov 2023
10:50
Hørsholm-Usserød IK
Ålholm IF
713856
12-11 2023
10:50 Humlebæk Stadion Kunstgræs Kunst 1A Kunstgræs - 5 mands Humlebæk BK
12. nov 2023
10:50
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
713857
12-11 2023
10:50 Humlebæk Stadion Kunstgræs Kunst 1B Kunstgræs - 5 mands Humlebæk BK
12. nov 2023
10:50
Humlebæk BK
Frem Hellebæk
713881
25-11 2023
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
25. nov 2023
10:00
Ålholm IF
Hillerød Fodbold
713892
25-11 2023
10:00
Allerød Fodbold Klub
!
NB: Allerød Fodbold Klub er taberdømt
Hillerød Stadion Kunstgræs 1
Ålholm IF
25. nov 2023
10:00
Frem Hellebæk
Allerød Fodbold Klub
713901
25-11 2023
10:25
Allerød Fodbold Klub
!
NB: Allerød Fodbold Klub er taberdømt
Hillerød Stadion Kunstgræs 1
Ålholm IF
25. nov 2023
10:25
Hillerød Fodbold
Allerød Fodbold Klub
713903
25-11 2023
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
25. nov 2023
10:25
Ålholm IF
Frem Hellebæk
713908
25-11 2023
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
25. nov 2023
10:50
Hillerød Fodbold
Frem Hellebæk
713909
25-11 2023
10:50
Allerød Fodbold Klub
!
NB: Allerød Fodbold Klub er taberdømt
Hillerød Stadion Kunstgræs 1
Ålholm IF
25. nov 2023
10:50
Ålholm IF
Allerød Fodbold Klub
713910
26-11 2023
09:00 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
26. nov 2023
09:00
Hørsholm-Usserød IK
Helsinge Fodbold
713911
26-11 2023
09:00 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
26. nov 2023
09:00
Helsingør IF Fodbold
Espergærde IF
713917
26-11 2023
09:25 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
26. nov 2023
09:25
Helsinge Fodbold
Espergærde IF
713918
26-11 2023
09:25 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
26. nov 2023
09:25
Hørsholm-Usserød IK
Helsingør IF Fodbold
713922
26-11 2023
09:50 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
26. nov 2023
09:50
Helsinge Fodbold
Helsingør IF Fodbold
713924
26-11 2023
09:50 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
26. nov 2023
09:50
Hørsholm-Usserød IK
Espergærde IF
713858
26-11 2023
10:00 Pedella Park Kunstgræs Hornbæk IF
26. nov 2023
10:00
Fredensborg BI
Hornbæk IF
713859
26-11 2023
10:00 Pedella Park Kunstgræs Hornbæk IF
26. nov 2023
10:00
Humlebæk BK
Frederiksværk Fodbold Klub
713877
26-11 2023
10:25 Pedella Park Kunstgræs Hornbæk IF
26. nov 2023
10:25
Hornbæk IF
Frederiksværk Fodbold Klub
713878
26-11 2023
10:25 Pedella Park Kunstgræs Hornbæk IF
26. nov 2023
10:25
Fredensborg BI
Humlebæk BK
713879
26-11 2023
10:50 Pedella Park Kunstgræs Hornbæk IF
26. nov 2023
10:50
Hornbæk IF
Humlebæk BK
713880
26-11 2023
10:50 Pedella Park Kunstgræs Hornbæk IF
26. nov 2023
10:50
Fredensborg BI
Frederiksværk Fodbold Klub
713925
10-12 2023
10:00
Fredensborg BI
!
NB: Fredensborg BI er taberdømt
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
Frederiksværk Fodbold Klub
10. dec 2023
10:00
Fredensborg BI
Espergærde IF
713928
10-12 2023
10:00 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
10. dec 2023
10:00
Hillerød Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
713933
10-12 2023
10:25 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
10. dec 2023
10:25
Espergærde IF
Frederiksværk Fodbold Klub
713934
10-12 2023
10:25
Fredensborg BI
!
NB: Fredensborg BI er taberdømt
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs 1
Frederiksværk Fodbold Klub
10. dec 2023
10:25
Fredensborg BI
Hillerød Fodbold
713937
10-12 2023
10:50
Fredensborg BI
!
NB: Fredensborg BI er taberdømt
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs 1
Frederiksværk Fodbold Klub
10. dec 2023
10:50
Fredensborg BI
Frederiksværk Fodbold Klub
713939
10-12 2023
10:50 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
10. dec 2023
10:50
Espergærde IF
Hillerød Fodbold
714104
10-12 2023
12:00 Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3F / kunst (5:5) Helsinge Fodbold
10. dec 2023
12:00
Hornbæk IF
Ålholm IF
714106
10-12 2023
12:00 Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3C / kunst (5:5) Helsinge Fodbold
10. dec 2023
12:00
Helsinge Fodbold
Allerød Fodbold Klub
714107
10-12 2023
12:25 Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3F / kunst (5:5) Helsinge Fodbold
10. dec 2023
12:25
Ålholm IF
Allerød Fodbold Klub
714118
10-12 2023
12:25 Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3E / kunst (5:5) Helsinge Fodbold
10. dec 2023
12:25
Hornbæk IF
Helsinge Fodbold
714119
10-12 2023
12:50 Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3F / kunst (5:5) Helsinge Fodbold
10. dec 2023
12:50
Hornbæk IF
Allerød Fodbold Klub
714120
10-12 2023
12:50 Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3D / kunst (5:5) Helsinge Fodbold
10. dec 2023
12:50
Ålholm IF
Helsinge Fodbold
713941
10-12 2023
13:00 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
10. dec 2023
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Humlebæk BK
713943
10-12 2023
13:00 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
10. dec 2023
13:00
Helsingør IF Fodbold
Frem Hellebæk
713955
10-12 2023
13:25 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
10. dec 2023
13:25
Humlebæk BK
Frem Hellebæk
713957
10-12 2023
13:25 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
10. dec 2023
13:25
Hørsholm-Usserød IK
Helsingør IF Fodbold
713958
10-12 2023
13:50 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
10. dec 2023
13:50
Hørsholm-Usserød IK
Frem Hellebæk
714103
10-12 2023
13:50 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
10. dec 2023
13:50
Humlebæk BK
Helsingør IF Fodbold
714133
27-01 2024
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
27. jan
10:00
Fredensborg BI
Ålholm IF
714134
27-01 2024
10:00
Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Hillerød Stadion Kunstgræs 1
Ålholm IF
27. jan
10:00
Helsinge Fodbold
Frem Hellebæk
714135
27-01 2024
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
27. jan
10:25
Ålholm IF
Frem Hellebæk
714136
27-01 2024
10:25
Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Hillerød Stadion Kunstgræs 1
Ålholm IF
27. jan
10:25
Fredensborg BI
Helsinge Fodbold
714137
27-01 2024
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
27. jan
10:50
Fredensborg BI
Frem Hellebæk
714138
27-01 2024
10:50
Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Hillerød Stadion Kunstgræs 1
Ålholm IF
27. jan
10:50
Ålholm IF
Helsinge Fodbold
714127
28-01 2024
09:00
Hornbæk IF
!
NB: Hornbæk IF er taberdømt
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
Espergærde IF
28. jan
09:00
Hornbæk IF
Humlebæk BK
714128
28-01 2024
09:00 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
28. jan
09:00
Espergærde IF
Hillerød Fodbold
714129
28-01 2024
09:25 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
28. jan
09:25
Humlebæk BK
Hillerød Fodbold
714130
28-01 2024
09:25
Hornbæk IF
!
NB: Hornbæk IF er taberdømt
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs 1
Espergærde IF
28. jan
09:25
Hornbæk IF
Espergærde IF
714121
28-01 2024
09:30 Lynge Idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
28. jan
09:30
Hørsholm-Usserød IK
Helsingør IF Fodbold
714122
28-01 2024
09:30
Frederiksværk Fodbold Klub
!
NB: Frederiksværk Fodbold Klub er taberdømt
Lynge Idrætsanlæg 1
Allerød Fodbold Klub
28. jan
09:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Allerød Fodbold Klub
714131
28-01 2024
09:50
Hornbæk IF
!
NB: Hornbæk IF er taberdømt
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs 1
Espergærde IF
28. jan
09:50
Hornbæk IF
Hillerød Fodbold
714132
28-01 2024
09:50 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
28. jan
09:50
Humlebæk BK
Espergærde IF
714123
28-01 2024
09:55 Lynge Idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
28. jan
09:55
Helsingør IF Fodbold
Allerød Fodbold Klub
714124
28-01 2024
09:55
Frederiksværk Fodbold Klub
!
NB: Frederiksværk Fodbold Klub er taberdømt
Lynge Idrætsanlæg 1
Allerød Fodbold Klub
28. jan
09:55
Hørsholm-Usserød IK
Frederiksværk Fodbold Klub
714125
28-01 2024
10:20 Lynge Idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
28. jan
10:20
Hørsholm-Usserød IK
Allerød Fodbold Klub
714126
28-01 2024
10:20
Frederiksværk Fodbold Klub
!
NB: Frederiksværk Fodbold Klub er taberdømt
Lynge Idrætsanlæg 1
Allerød Fodbold Klub
28. jan
10:20
Helsingør IF Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
714168
03-02 2024
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
03. feb
10:00
Fredensborg BI
Hørsholm-Usserød IK
714169
03-02 2024
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
03. feb
10:00
Ålholm IF
Frederiksværk Fodbold Klub
714170
03-02 2024
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
03. feb
10:25
Hørsholm-Usserød IK
Frederiksværk Fodbold Klub
714171
03-02 2024
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
03. feb
10:25
Fredensborg BI
Ålholm IF
714172
03-02 2024
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
03. feb
10:50
Fredensborg BI
Frederiksværk Fodbold Klub
714173
03-02 2024
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
03. feb
10:50
Hørsholm-Usserød IK
Ålholm IF
714139
04-02 2024
10:00
Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Nordkysthallen K-B
Frem Hellebæk
04. feb
10:00
Hornbæk IF
Helsinge Fodbold
714140
04-02 2024
10:00 Nordkysthallen K-B Frem Hellebæk
04. feb
10:00
Hillerød Fodbold
Frem Hellebæk
714174
04-02 2024
10:00 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
04. feb
10:00
Humlebæk BK
Helsingør IF Fodbold
714175
04-02 2024
10:00 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
04. feb
10:00
Espergærde IF
Allerød Fodbold Klub
714176
04-02 2024
10:25 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
04. feb
10:25
Helsingør IF Fodbold
Allerød Fodbold Klub
714177
04-02 2024
10:25 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
04. feb
10:25
Humlebæk BK
Espergærde IF
714141
04-02 2024
10:25
Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Nordkysthallen K-B
Frem Hellebæk
04. feb
10:25
Helsinge Fodbold
Frem Hellebæk
714163
04-02 2024
10:25 Nordkysthallen K-B Frem Hellebæk
04. feb
10:25
Hornbæk IF
Hillerød Fodbold
714164
04-02 2024
10:50 Nordkysthallen K-B Frem Hellebæk
04. feb
10:50
Hornbæk IF
Frem Hellebæk
714165
04-02 2024
10:50
Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Nordkysthallen K-B
Frem Hellebæk
04. feb
10:50
Helsinge Fodbold
Hillerød Fodbold
714192
04-02 2024
10:50 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
04. feb
10:50
Humlebæk BK
Allerød Fodbold Klub
714193
04-02 2024
10:50 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
04. feb
10:50
Helsingør IF Fodbold
Espergærde IF
714195
03-03 2024
10:00 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
03. mar
10:00
Espergærde IF
Frem Hellebæk
714196
03-03 2024
10:00 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
03. mar
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Allerød Fodbold Klub
714207
03-03 2024
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
03. mar
10:00
Fredensborg BI
Hørsholm-Usserød IK
714209
03-03 2024
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
03. mar
10:00
Helsinge Fodbold
Hillerød Fodbold
714210
03-03 2024
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
03. mar
10:25
Hørsholm-Usserød IK
Hillerød Fodbold
714211
03-03 2024
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
03. mar
10:25
Fredensborg BI
Helsinge Fodbold
714197
03-03 2024
10:25 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
03. mar
10:25
Frem Hellebæk
Allerød Fodbold Klub
714198
03-03 2024
10:25 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
03. mar
10:25
Espergærde IF
Frederiksværk Fodbold Klub
714199
03-03 2024
10:50 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
03. mar
10:50
Espergærde IF
Allerød Fodbold Klub
714200
03-03 2024
10:50 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
03. mar
10:50
Frem Hellebæk
Frederiksværk Fodbold Klub
714212
03-03 2024
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
03. mar
10:50
Fredensborg BI
Hillerød Fodbold
714213
03-03 2024
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
03. mar
10:50
Hørsholm-Usserød IK
Helsinge Fodbold
714201
03-03 2024
11:30 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
03. mar
11:30
Hornbæk IF
Ålholm IF
714202
03-03 2024
11:30 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
03. mar
11:30
Humlebæk BK
Helsingør IF Fodbold
714203
03-03 2024
11:55 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
03. mar
11:55
Ålholm IF
Helsingør IF Fodbold
714204
03-03 2024
11:55 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
03. mar
11:55
Hornbæk IF
Humlebæk BK
714205
03-03 2024
12:20 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
03. mar
12:20
Hornbæk IF
Helsingør IF Fodbold
714206
03-03 2024
12:20 Helsingør Idrætspark Kunst Helsingør IF Fodbold
03. mar
12:20
Ålholm IF
Humlebæk BK
714218
23-03 2024
09:00 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
23. mar
09:00
Fredensborg BI
Hornbæk IF
714219
23-03 2024
09:00
Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Blovstrød idrætsanlæg 1
Allerød Fodbold Klub
23. mar
09:00
Helsinge Fodbold
Allerød Fodbold Klub
714220
23-03 2024
09:25 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
23. mar
09:25
Hornbæk IF
Allerød Fodbold Klub
714221
23-03 2024
09:25
Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Blovstrød idrætsanlæg 1
Allerød Fodbold Klub
23. mar
09:25
Fredensborg BI
Helsinge Fodbold
714222
23-03 2024
09:50 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
23. mar
09:50
Fredensborg BI
Allerød Fodbold Klub
714223
23-03 2024
09:50
Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Blovstrød idrætsanlæg 1
Allerød Fodbold Klub
23. mar
09:50
Hornbæk IF
Helsinge Fodbold
714230
23-03 2024
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
23. mar
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Ålholm IF
714231
23-03 2024
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
23. mar
10:00
Humlebæk BK
Espergærde IF
714232
23-03 2024
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
23. mar
10:25
Ålholm IF
Espergærde IF
714242
23-03 2024
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
23. mar
10:25
Hørsholm-Usserød IK
Humlebæk BK
714243
23-03 2024
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
23. mar
10:50
Hørsholm-Usserød IK
Espergærde IF
714244
23-03 2024
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
23. mar
10:50
Ålholm IF
Humlebæk BK
714224
24-03 2024
10:00 Nordkysthallen K-B Frem Hellebæk
24. mar
10:00
Helsingør IF Fodbold
Hillerød Fodbold
714225
24-03 2024
10:00 Nordkysthallen K-B Frem Hellebæk
24. mar
10:00
Frem Hellebæk
Frederiksværk Fodbold Klub
714226
24-03 2024
10:25 Nordkysthallen K-B Frem Hellebæk
24. mar
10:25
Hillerød Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
714227
24-03 2024
10:25 Nordkysthallen K-B Frem Hellebæk
24. mar
10:25
Helsingør IF Fodbold
Frem Hellebæk
714228
24-03 2024
10:50 Nordkysthallen K-B Frem Hellebæk
24. mar
10:50
Helsingør IF Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
714229
24-03 2024
10:50 Nordkysthallen K-B Frem Hellebæk
24. mar
10:50
Hillerød Fodbold
Frem Hellebæk
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind