Helsinge Fodbold

VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5, Pulje 3

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Lynge Idrætsanlæg Idrætsvej 14 3540 Lynge
693590 10:00 Slangerup & Omegn IF Helsinge Fodbold
10:00
Slangerup & Omegn IF
Helsinge Fodbold
693591 10:25 IF Skjold Birkerød (1) Helsinge Fodbold
10:25
IF Skjold Birkerød (1)
Helsinge Fodbold
693593 10:50 Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold
10:50
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3D / kunst (5:5) Idrætsvej 21 3200 Helsinge
694049 10:00 Slangerup & Omegn IF Helsinge Fodbold Bane 3D / kunst (5:5)
10:00
Slangerup & Omegn IF
Helsinge Fodbold
694051 10:25 Helsinge Fodbold Jyllinge FC (1) Bane 3E / kunst (5:5)
10:25
Helsinge Fodbold
Jyllinge FC (1)
694053 10:50 Helsinge Fodbold Jyllinge FC (2)
!
NB: Jyllinge FC (2) er taberdømt
Bane 3F / kunst (5:5)
10:50
Helsinge Fodbold
Jyllinge FC (2)
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3C / kunst (5:5) Idrætsvej 21 3200 Helsinge
694062 10:00 Helsinge Fodbold Kr. Værløse IF Bane 3C / kunst (5:5)
10:00
Helsinge Fodbold
Kr. Værløse IF
694066 10:50 Ølstykke FC Helsinge Fodbold Bane 3C / kunst (5:5)
10:50
Ølstykke FC
Helsinge Fodbold
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs 1 Skallerne 14 2620 Albertslund
694064 10:50 Herstedøster IC (2) Helsinge Fodbold 1
10:50
Herstedøster IC (2)
Helsinge Fodbold
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Stavnsholt Stavnsholtvej 35A 3520 Farum
694086 13:00 Ølstykke FC Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
13:00
Ølstykke FC
Helsinge Fodbold
694087 13:25 Farum BK (1) Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
13:25
Farum BK (1)
Helsinge Fodbold
694089 13:50 Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
13:50
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Baunegårdsvej 80 4040 Jyllinge
694118 13:30 Helsinge Fodbold Jyllinge FC (2)
13:30
Helsinge Fodbold
Jyllinge FC (2)
694120 13:55 Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold
13:55
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
694122 14:20 FC Holte Helsinge Fodbold
14:20
FC Holte
Helsinge Fodbold
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Baunegårdsvej 80 4040 Jyllinge
698084 10:00 FC Holte Helsinge Fodbold
10:00
FC Holte
Helsinge Fodbold
698085 10:25 IF Skjold Birkerød (1)
!
NB: IF Skjold Birkerød (1) er taberdømt
Helsinge Fodbold 1
10:25
IF Skjold Birkerød (1)
Helsinge Fodbold
698087 10:50 Herstedøster IC (2) Helsinge Fodbold 1
10:50
Herstedøster IC (2)
Helsinge Fodbold
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Baunegårdsvej 80 4040 Jyllinge
698100 10:00 Stenløse BK Helsinge Fodbold
10:00
Stenløse BK
Helsinge Fodbold
698126 10:25 Helsinge Fodbold Kr. Værløse IF
10:25
Helsinge Fodbold
Kr. Værløse IF
698129 10:50 Helsinge Fodbold Jyllinge FC (2)
10:50
Helsinge Fodbold
Jyllinge FC (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind