VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
693584
12-11 2023
10:00
Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
12. nov 2023
10:00
Ølstykke FC
Jyllinge FC (1)
693589
12-11 2023
10:00 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
12. nov 2023
10:00
Lynge-Uggeløse IF
IF Skjold Birkerød (1)
693590
12-11 2023
10:00 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
12. nov 2023
10:00
Slangerup & Omegn IF
Helsinge Fodbold
693595
12-11 2023
10:00 Rudegård Stadion FC Holte
12. nov 2023
10:00
FC Holte
Farum BK (1)
694038
12-11 2023
10:00 Rudegård Stadion FC Holte
12. nov 2023
10:00
Jyllinge FC (2)
Kr. Værløse IF
694039
12-11 2023
10:25 Rudegård Stadion FC Holte
12. nov 2023
10:25
Farum BK (1)
Kr. Værløse IF
694040
12-11 2023
10:25 Rudegård Stadion FC Holte
12. nov 2023
10:25
FC Holte
Jyllinge FC (2)
693591
12-11 2023
10:25 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
12. nov 2023
10:25
IF Skjold Birkerød (1)
Helsinge Fodbold
693592
12-11 2023
10:25 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
12. nov 2023
10:25
Lynge-Uggeløse IF
Slangerup & Omegn IF
693585
12-11 2023
10:25 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
12. nov 2023
10:25
Stenløse BK
Jyllinge FC (1)
693586
12-11 2023
10:50 Albertslund Stadion Kunstgræs 1
12. nov 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Ølstykke FC
693587
12-11 2023
10:50 Albertslund Stadion Kunstgræs
12. nov 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Jyllinge FC (1)
693588
12-11 2023
10:50
Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
12. nov 2023
10:50
Stenløse BK
Ølstykke FC
693593
12-11 2023
10:50 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
12. nov 2023
10:50
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
693594
12-11 2023
10:50 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
12. nov 2023
10:50
IF Skjold Birkerød (1)
Slangerup & Omegn IF
694041
12-11 2023
10:50 Rudegård Stadion FC Holte
12. nov 2023
10:50
FC Holte
Kr. Værløse IF
694042
12-11 2023
10:50 Rudegård Stadion FC Holte
12. nov 2023
10:50
Farum BK (1)
Jyllinge FC (2)
693583
12-11 2023
10:50 Albertslund Stadion Kunstgræs
12. nov 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Stenløse BK
694044
26-11 2023
10:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
26. nov 2023
10:00
Farum BK (1)
Kr. Værløse IF
694049
26-11 2023
10:00 Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3D / kunst (5:5) Helsinge Fodbold
26. nov 2023
10:00
Slangerup & Omegn IF
Helsinge Fodbold
694050
26-11 2023
10:00
Jyllinge FC (2)
!
NB: Jyllinge FC (2) er taberdømt
Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3F / kunst (5:5)
Helsinge Fodbold
26. nov 2023
10:00
Jyllinge FC (2)
Jyllinge FC (1)
694055
26-11 2023
10:00 Rudegård Stadion FC Holte
26. nov 2023
10:00
IF Skjold Birkerød (1)
FC Holte
694056
26-11 2023
10:00 Rudegård Stadion FC Holte
26. nov 2023
10:00
Stenløse BK
Ølstykke FC
694057
26-11 2023
10:25 Rudegård Stadion FC Holte
26. nov 2023
10:25
FC Holte
Ølstykke FC
694058
26-11 2023
10:25 Rudegård Stadion FC Holte
26. nov 2023
10:25
IF Skjold Birkerød (1)
Stenløse BK
694051
26-11 2023
10:25 Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3E / kunst (5:5) Helsinge Fodbold
26. nov 2023
10:25
Helsinge Fodbold
Jyllinge FC (1)
694052
26-11 2023
10:25
Jyllinge FC (2)
!
NB: Jyllinge FC (2) er taberdømt
Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3C / kunst (5:5)
Helsinge Fodbold
26. nov 2023
10:25
Slangerup & Omegn IF
Jyllinge FC (2)
694045
26-11 2023
10:25 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
26. nov 2023
10:25
Lynge-Uggeløse IF
Kr. Værløse IF
694046
26-11 2023
10:50 Albertslund Stadion Kunstgræs
26. nov 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Farum BK (1)
694047
26-11 2023
10:50 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
26. nov 2023
10:50
Lynge-Uggeløse IF
Farum BK (1)
694048
26-11 2023
10:50 Albertslund Stadion Kunstgræs
26. nov 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Kr. Værløse IF
694043
26-11 2023
10:50 Albertslund Stadion Kunstgræs
26. nov 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Lynge-Uggeløse IF
694053
26-11 2023
10:50
Jyllinge FC (2)
!
NB: Jyllinge FC (2) er taberdømt
Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3F / kunst (5:5)
Helsinge Fodbold
26. nov 2023
10:50
Helsinge Fodbold
Jyllinge FC (2)
694054
26-11 2023
10:50 Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3E / kunst (5:5) Helsinge Fodbold
26. nov 2023
10:50
Slangerup & Omegn IF
Jyllinge FC (1)
694059
26-11 2023
10:50 Rudegård Stadion FC Holte
26. nov 2023
10:50
FC Holte
Stenløse BK
694060
26-11 2023
10:50 Rudegård Stadion FC Holte
26. nov 2023
10:50
IF Skjold Birkerød (1)
Ølstykke FC
694062
10-12 2023
10:00 Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3C / kunst (5:5) Helsinge Fodbold
10. dec 2023
10:00
Helsinge Fodbold
Kr. Værløse IF
694067
10-12 2023
10:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
10. dec 2023
10:00
IF Skjold Birkerød (1)
Farum BK (1)
694068
10-12 2023
10:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
10. dec 2023
10:00
Stenløse BK
Jyllinge FC (2)
694073
10-12 2023
10:00 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
10. dec 2023
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Slangerup & Omegn IF
694074
10-12 2023
10:00 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
10. dec 2023
10:00
FC Holte
Jyllinge FC (1)
694075
10-12 2023
10:25 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
10. dec 2023
10:25
Slangerup & Omegn IF
Jyllinge FC (1)
694076
10-12 2023
10:25 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
10. dec 2023
10:25
Lynge-Uggeløse IF
FC Holte
694069
10-12 2023
10:25 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
10. dec 2023
10:25
Farum BK (1)
Jyllinge FC (2)
694070
10-12 2023
10:25 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
10. dec 2023
10:25
IF Skjold Birkerød (1)
Stenløse BK
694063
10-12 2023
10:25 Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3C / kunst (5:5) Helsinge Fodbold
10. dec 2023
10:25
Ølstykke FC
Kr. Værløse IF
694064
10-12 2023
10:50 Albertslund Stadion Kunstgræs 1 Helsinge Fodbold
10. dec 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Helsinge Fodbold
694065
10-12 2023
10:50 Albertslund Stadion Kunstgræs Bane 3D / kunst (5:5) Helsinge Fodbold
10. dec 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Kr. Værløse IF
694066
10-12 2023
10:50 Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3C / kunst (5:5) Helsinge Fodbold
10. dec 2023
10:50
Ølstykke FC
Helsinge Fodbold
694071
10-12 2023
10:50 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
10. dec 2023
10:50
IF Skjold Birkerød (1)
Jyllinge FC (2)
694072
10-12 2023
10:50 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
10. dec 2023
10:50
Farum BK (1)
Stenløse BK
694061
10-12 2023
10:50 Albertslund Stadion Kunstgræs 1 Helsinge Fodbold
10. dec 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Ølstykke FC
694077
10-12 2023
10:50 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
10. dec 2023
10:50
Lynge-Uggeløse IF
Jyllinge FC (1)
694078
10-12 2023
10:50 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
10. dec 2023
10:50
Slangerup & Omegn IF
FC Holte
694079
28-01 2024
10:00
IF Skjold Birkerød (1)
!
NB: IF Skjold Birkerød (1) er taberdømt
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
Jyllinge FC
28. jan
10:00
IF Skjold Birkerød (1)
Stenløse BK
694080
28-01 2024
10:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
28. jan
10:00
Kr. Værløse IF
Jyllinge FC (1)
694091
28-01 2024
10:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
28. jan
10:00
Herstedøster IC (2)
Slangerup & Omegn IF
694112
28-01 2024
10:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
28. jan
10:00
FC Holte
Jyllinge FC (2)
694113
28-01 2024
10:25 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
28. jan
10:25
Slangerup & Omegn IF
Jyllinge FC (2)
694114
28-01 2024
10:25 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
28. jan
10:25
Herstedøster IC (2)
FC Holte
694081
28-01 2024
10:25 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
28. jan
10:25
Stenløse BK
Jyllinge FC (1)
694082
28-01 2024
10:25
IF Skjold Birkerød (1)
!
NB: IF Skjold Birkerød (1) er taberdømt
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
Jyllinge FC
28. jan
10:25
IF Skjold Birkerød (1)
Kr. Værløse IF
694083
28-01 2024
10:50
IF Skjold Birkerød (1)
!
NB: IF Skjold Birkerød (1) er taberdømt
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
Jyllinge FC
28. jan
10:50
IF Skjold Birkerød (1)
Jyllinge FC (1)
694084
28-01 2024
10:50 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
28. jan
10:50
Stenløse BK
Kr. Værløse IF
694115
28-01 2024
10:50 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
28. jan
10:50
Herstedøster IC (2)
Jyllinge FC (2)
694116
28-01 2024
10:50 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
28. jan
10:50
Slangerup & Omegn IF
FC Holte
694085
28-01 2024
13:00 Stavnsholt Farum BK
28. jan
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Farum BK (1)
694086
28-01 2024
13:00
Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Stavnsholt
Farum BK
28. jan
13:00
Ølstykke FC
Helsinge Fodbold
694087
28-01 2024
13:25
Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Stavnsholt
Farum BK
28. jan
13:25
Farum BK (1)
Helsinge Fodbold
694088
28-01 2024
13:25 Stavnsholt Farum BK
28. jan
13:25
Lynge-Uggeløse IF
Ølstykke FC
694089
28-01 2024
13:50
Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Stavnsholt
Farum BK
28. jan
13:50
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
694090
28-01 2024
13:50 Stavnsholt Farum BK
28. jan
13:50
Farum BK (1)
Ølstykke FC
697963
04-02 2024
12:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
04. feb
12:00
Farum BK (1)
Stenløse BK
697964
04-02 2024
12:00
Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
Jyllinge FC
04. feb
12:00
Ølstykke FC
Jyllinge FC (1)
694123
04-02 2024
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
!
NB: IF Skjold Birkerød (1) er taberdømt
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
04. feb
12:00
Herstedøster IC (2)
IF Skjold Birkerød (1)
694124
04-02 2024
12:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
04. feb
12:00
Slangerup & Omegn IF
Kr. Værløse IF
694125
04-02 2024
12:25
IF Skjold Birkerød (1)
!
NB: IF Skjold Birkerød (1) er taberdømt
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
04. feb
12:25
IF Skjold Birkerød (1)
Kr. Værløse IF
694126
04-02 2024
12:25 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
04. feb
12:25
Herstedøster IC (2)
Slangerup & Omegn IF
697965
04-02 2024
12:25 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
04. feb
12:25
Stenløse BK
Jyllinge FC (1)
697966
04-02 2024
12:25
Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
Jyllinge FC
04. feb
12:25
Farum BK (1)
Ølstykke FC
697967
04-02 2024
12:50 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
04. feb
12:50
Farum BK (1)
Jyllinge FC (1)
697968
04-02 2024
12:50
Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
Jyllinge FC
04. feb
12:50
Stenløse BK
Ølstykke FC
696443
04-02 2024
12:50 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
04. feb
12:50
Herstedøster IC (2)
Kr. Værløse IF
697962
04-02 2024
12:50
IF Skjold Birkerød (1)
!
NB: IF Skjold Birkerød (1) er taberdømt
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
04. feb
12:50
IF Skjold Birkerød (1)
Slangerup & Omegn IF
694117
04-02 2024
13:30 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
04. feb
13:30
Lynge-Uggeløse IF
FC Holte
694118
04-02 2024
13:30 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
04. feb
13:30
Helsinge Fodbold
Jyllinge FC (2)
694119
04-02 2024
13:55 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
04. feb
13:55
FC Holte
Jyllinge FC (2)
694120
04-02 2024
13:55 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
04. feb
13:55
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
694121
04-02 2024
14:20 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
04. feb
14:20
Lynge-Uggeløse IF
Jyllinge FC (2)
694122
04-02 2024
14:20 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
04. feb
14:20
FC Holte
Helsinge Fodbold
697977
02-03 2024
11:30 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
02. mar
11:30
Lynge-Uggeløse IF
Slangerup & Omegn IF
697978
02-03 2024
11:30 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
02. mar
11:30
Farum BK (1)
Stenløse BK
697979
02-03 2024
11:55 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
02. mar
11:55
Slangerup & Omegn IF
Stenløse BK
697980
02-03 2024
11:55 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
02. mar
11:55
Lynge-Uggeløse IF
Farum BK (1)
697981
02-03 2024
12:20 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
02. mar
12:20
Lynge-Uggeløse IF
Stenløse BK
697982
02-03 2024
12:20 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
02. mar
12:20
Slangerup & Omegn IF
Farum BK (1)
697969
03-03 2024
10:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
03. mar
10:00
Ølstykke FC
Jyllinge FC (2)
697970
03-03 2024
10:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
03. mar
10:00
Kr. Værløse IF
Jyllinge FC (1)
697983
03-03 2024
10:00
IF Skjold Birkerød (1)
!
NB: IF Skjold Birkerød (1) er taberdømt
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
03. mar
10:00
Herstedøster IC (2)
IF Skjold Birkerød (1)
698084
03-03 2024
10:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
03. mar
10:00
FC Holte
Helsinge Fodbold
698085
03-03 2024
10:25
IF Skjold Birkerød (1)
!
NB: IF Skjold Birkerød (1) er taberdømt
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
03. mar
10:25
IF Skjold Birkerød (1)
Helsinge Fodbold
698086
03-03 2024
10:25 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
03. mar
10:25
Herstedøster IC (2)
FC Holte
697971
03-03 2024
10:25 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
03. mar
10:25
Jyllinge FC (2)
Jyllinge FC (1)
697974
03-03 2024
10:25 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
03. mar
10:25
Ølstykke FC
Kr. Værløse IF
697975
03-03 2024
10:50 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
03. mar
10:50
Ølstykke FC
Jyllinge FC (1)
697976
03-03 2024
10:50 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
03. mar
10:50
Jyllinge FC (2)
Kr. Værløse IF
698087
03-03 2024
10:50 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
03. mar
10:50
Herstedøster IC (2)
Helsinge Fodbold
698088
03-03 2024
10:50
IF Skjold Birkerød (1)
!
NB: IF Skjold Birkerød (1) er taberdømt
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 1
03. mar
10:50
IF Skjold Birkerød (1)
FC Holte
698089
24-03 2024
10:00 Lynge Idrætsanlæg 1 Lynge-Uggeløse IF
24. mar
10:00
Herstedøster IC (2)
Lynge-Uggeløse IF
698090
24-03 2024
10:00
FC Holte
!
NB: FC Holte er taberdømt
Lynge Idrætsanlæg 1
Lynge-Uggeløse IF
24. mar
10:00
FC Holte
Jyllinge FC (1)
698100
24-03 2024
10:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
24. mar
10:00
Stenløse BK
Helsinge Fodbold
698125
24-03 2024
10:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
24. mar
10:00
Jyllinge FC (2)
Kr. Værløse IF
698126
24-03 2024
10:25 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
24. mar
10:25
Helsinge Fodbold
Kr. Værløse IF
698127
24-03 2024
10:25 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
24. mar
10:25
Stenløse BK
Jyllinge FC (2)
698091
24-03 2024
10:25 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
24. mar
10:25
Lynge-Uggeløse IF
Jyllinge FC (1)
698092
24-03 2024
10:25
FC Holte
!
NB: FC Holte er taberdømt
Lynge Idrætsanlæg 1
Lynge-Uggeløse IF
24. mar
10:25
Herstedøster IC (2)
FC Holte
698093
24-03 2024
10:50 Lynge Idrætsanlæg 1 Lynge-Uggeløse IF
24. mar
10:50
Herstedøster IC (2)
Jyllinge FC (1)
698099
24-03 2024
10:50
FC Holte
!
NB: FC Holte er taberdømt
Lynge Idrætsanlæg 1
Lynge-Uggeløse IF
24. mar
10:50
Lynge-Uggeløse IF
FC Holte
698128
24-03 2024
10:50 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
24. mar
10:50
Stenløse BK
Kr. Værløse IF
698129
24-03 2024
10:50 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Jyllinge FC
24. mar
10:50
Helsinge Fodbold
Jyllinge FC (2)
698130
24-03 2024
11:30 Stavnsholt 1 Farum BK
24. mar
11:30
IF Skjold Birkerød (1)
Slangerup & Omegn IF
698131
24-03 2024
11:30
Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Stavnsholt 1
Farum BK
24. mar
11:30
Farum BK (1)
Ølstykke FC
698132
24-03 2024
11:55
Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Stavnsholt 1
Farum BK
24. mar
11:55
Slangerup & Omegn IF
Ølstykke FC
698135
24-03 2024
11:55 Stavnsholt 1 Farum BK
24. mar
11:55
IF Skjold Birkerød (1)
Farum BK (1)
698136
24-03 2024
12:20
Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Stavnsholt 1
Farum BK
24. mar
12:20
IF Skjold Birkerød (1)
Ølstykke FC
698137
24-03 2024
12:20 Stavnsholt 1 Farum BK
24. mar
12:20
Slangerup & Omegn IF
Farum BK (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind