Akademisk Boldklub

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
702992
ti16-04 2024
19:00 U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
AB
16. apr
19:00
AB
Roskilde Boldklub
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
556150
on17-04 2024
18:45 8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
AB
17. apr
18:45
AB
Glostrup 95 (1)
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
557161
on17-04 2024
18:45 8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
AB
17. apr
18:45
AB
B. 77, Rødovre
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
161275
on17-04 2024
19:30 M+32 1 - 2024 Pulje 2
AB
17. apr
19:30
AB
Køge BK
M+32 1 - 2024 Pulje 2
130195
fr19-04 2024
18:30 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
19. apr
18:30
AB 2
Brønshøj BK
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
359485
20-04 2024
11:00 U13 Drenge 8:8 M (11) Forår Pulje 1
AB
20. apr
11:00
AB
Herlufsholm GF
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår Pulje 1
953541
20-04 2024
12:45 U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
AB
20. apr
12:45
AB
Greve Fodbold
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
121437
20-04 2024
13:00 Serie 5 - Forår Pulje 3
AB
Oversidder
20. apr
13:00
AB
Oversidder
Serie 5 - Forår Pulje 3
525337
21-04 2024
13:00 Serie 4B - Forår Pulje 1
AB
21. apr
13:00
AB
Kokkedal BK
Serie 4B - Forår Pulje 1
954262
21-04 2024
14:00 U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
AB
21. apr
14:00
AB
Holbæk B&I
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
847083
ma22-04 2024
19:00 M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
AB
22. apr
19:00
AB
Farum BK
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
328346
on24-04 2024
18:30 U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
24. apr
18:30
AB (1)
Herlev IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
597737
on24-04 2024
18:30 Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
24. apr
18:30
AB (Liga 2)
KB (Liga 1)
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
702976
on24-04 2024
19:00 U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
AB
24. apr
19:00
AB
Nykøbing FC
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
196011
to25-04 2024
18:30 U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
AB
25. apr
18:30
AB
Taastrup FC
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
432372
to25-04 2024
19:30 8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
AB
25. apr
19:30
AB
FIF, Hillerød
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
954997
27-04 2024
10:00 U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
AB
27. apr
10:00
AB
Roskilde Boldklub
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
334748
27-04 2024
11:00 U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
27. apr
11:00
AB (2)
SBV 09
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
446725
27-04 2024
12:00 U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
AB
27. apr
12:00
AB
Hobro IK
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
446153
27-04 2024
14:30 U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
AB
27. apr
14:30
AB
Hobro IK
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
123472
27-04 2024
15:30 Serie 2 Pulje 1
AB
27. apr
15:30
AB
Slagslunde-Ganløse IF
Serie 2 Pulje 1
184269
27-04 2024
15:30 Serie 3 Pulje 2
AB
27. apr
15:30
AB
Virum-Sorgenfri BK (2)
Serie 3 Pulje 2
298249
28-04 2024
10:00 U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
AB
28. apr
10:00
AB
Greve Fodbold
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
328352
on01-05 2024
18:30 U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
01. maj
18:30
AB (1)
Nivå-Kokkedal FK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
538278
on01-05 2024
18:30 U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
AB
01. maj
18:30
AB
Karlslunde IF
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
556196
on01-05 2024
19:00 8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
AB
01. maj
19:00
AB
IF Bytoften
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
557215
on01-05 2024
19:00 8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
AB
01. maj
19:00
AB
FC Rudersdal
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
206529
on01-05 2024
19:00 M+32 1 - 2024 Pulje 2
AB
LSF
01. maj
19:00
AB
LSF
M+32 1 - 2024 Pulje 2
298247
04-05 2024
11:00 U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
AB
04. maj
11:00
AB
Herfølge BK
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
122982
04-05 2024
13:00 Serie 5 - Forår Pulje 3
AB
04. maj
13:00
AB
Lundtofte Boldklub
Serie 5 - Forår Pulje 3
577716
04-05 2024
13:30 U13 Drenge 8:8 M (11) Forår Pulje 1
AB
04. maj
13:30
AB
IF Bytoften
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår Pulje 1
368463
05-05 2024
10:30 U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
AB
05. maj
10:30
AB
FC Rudersdal (2)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
389395
05-05 2024
12:00 Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
05. maj
12:00
AB (15)
B 1903 (7)
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
953553
05-05 2024
12:45 U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
AB
05. maj
12:45
AB
HB Køge
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
525350
05-05 2024
13:00 Serie 4B - Forår Pulje 1
AB
05. maj
13:00
AB
Græsted IF
Serie 4B - Forår Pulje 1
954277
05-05 2024
14:00 U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
AB
Oversidder
05. maj
14:00
AB
Oversidder
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
847094
ma06-05 2024
19:00 M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
AB
06. maj
19:00
AB
Allerød FK
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
123486
to09-05 2024
16:00 Serie 2 Pulje 1
AB
09. maj
16:00
AB
Hørsholm-Usserød IK
Serie 2 Pulje 1
432672
to09-05 2024
19:30 8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
AB
09. maj
19:30
AB
Annisse IF
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
130348
fr10-05 2024
18:30 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
10. maj
18:30
AB 2
Friheden
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
334794
11-05 2024
11:00 U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
11. maj
11:00
AB (2)
Vallensbæk IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
184897
11-05 2024
15:30 Serie 3 Pulje 2
AB
11. maj
15:30
AB
Lundtofte Boldklub
Serie 3 Pulje 2
955009
12-05 2024
14:00 U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
AB
HIK
12. maj
14:00
AB
HIK
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
719969
ti14-05 2024
19:00 U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
AB
HIK
14. maj
19:00
AB
HIK
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
196016
ti14-05 2024
19:15 U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
AB
14. maj
19:15
AB
Brøndbyernes IF
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
331100
on15-05 2024
18:30 U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
Oversidder
15. maj
18:30
AB (1)
Oversidder
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
557228
on15-05 2024
19:00 8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
AB
15. maj
19:00
AB
Høsterkøb HF 2000
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
206540
on15-05 2024
19:00 M+32 1 - 2024 Pulje 2
AB
15. maj
19:00
AB
BK 96, Solrød
M+32 1 - 2024 Pulje 2

Log ind