MENU

Brøndby Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
932702 4 on
26-01 2022
Kl. 19:45
VinterBOLD 7/8-mands M+32 2 Pulje 1 Brøndbyernes IF Brøndby Strand IK
691195 5
29-01 2022
Kl. 10:00
VinterBold U11 Drenge 1 (11) 8v8 Pulje 4 Brøndbyernes IF 1 AC Amager Academy U11
886796 5
29-01 2022
Kl. 11:00
VinterBOLD U-15 piger 1-2 Pulje 1 Brøndbyernes IF Oversidder
879877 5
29-01 2022
Kl. 11:00
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 4 Brøndbyernes IF Greve Fodbold (2)
900853 4
29-01 2022
Kl. 11:30
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 Pulje 2 Brøndbyernes IF BSF
621971 5
29-01 2022
Kl. 11:30
VinterBold U12 Drenge 2 (10) 8v8 Pulje 3 Brøndbyernes IF 3 Albertslund IF 1
868802 1
29-01 2022
Kl. 13:00
VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 2 Brøndbyernes IF Sorø Freja
893954 4
29-01 2022
Kl. 13:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 2 Brøndbyernes IF Jyllinge FC
911308 12
30-01 2022
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 4 Brøndbyernes IF 3 BK Union
911309 12
30-01 2022
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 4 B 1908 3 BK Frem 2
870853 1
30-01 2022
Kl. 10:00
VinterBOLD U-17 Drenge 3-4 Pulje 2 Brøndbyernes IF Solrød FC
619471 5
30-01 2022
Kl. 10:00
VinterBold U12 Drenge 4 (10) 8v8 Pulje 7 Brøndbyernes IF 3 Albertslund IF 2
675649 5
30-01 2022
Kl. 10:00
VinterBold U11 Drenge 3 (11) 8v8 Pulje 4 Brøndbyernes IF 2 BK Friheden
911310 12
30-01 2022
Kl. 10:25
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 4 BK Union BK Frem 2
911311 12
30-01 2022
Kl. 10:25
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 4 Brøndbyernes IF 3 B 1908 3
911315 12
30-01 2022
Kl. 10:50
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 4 Brøndbyernes IF 3 BK Frem 2
911316 12
30-01 2022
Kl. 10:50
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 4 BK Union B 1908 3
882851 5
30-01 2022
Kl. 13:00
VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 2 Brøndbyernes IF Himmelev-Veddelev BK
932709 5 on
02-02 2022
Kl. 19:45
VinterBOLD 7/8-mands M+32 2 Pulje 1 Brøndbyernes IF GVI
871606 3
05-02 2022
Kl. 09:15
VinterBOLD U-15 Drenge Liga Pulje 2 Brøndbyernes IF Sundby Bk.
882854 6
05-02 2022
Kl. 11:00
VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 2 Brøndbyernes IF Vallensbæk IF
868823 5
05-02 2022
Kl. 13:00
VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 2 Brøndbyernes IF Oversidder
869746 5
05-02 2022
Kl. 15:00
VinterBOLD U-17 Drenge Øst Pulje 1 Brøndbyernes IF Farum BK
879857 1
05-02 2022
Kl. 15:00
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 4 Brøndbyernes IF KB
952889 14
06-02 2022
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 4 Brøndbyernes IF BK Friheden
952890 14
06-02 2022
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 4 Herstedøster IC 1 Tårnby FF 1
393941 13
06-02 2022
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 1 Brøndbyernes IF 4 Herlufsholm GF 3
393942 13
06-02 2022
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 1 BK Friheden 2 Ringsted IF 2
175205 18
06-02 2022
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 5 Brøndbyernes IF 1 Fremad Amager 2
175206 18
06-02 2022
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 5 BK Fix 2 Nørrebro United 1
893599 15
06-02 2022
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 1 Brøndbyernes IF 2 Herfølge BK
893600 15
06-02 2022
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 1 Taastrup FC AB Tårnby 2
893601 15
06-02 2022
Kl. 10:25
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 1 Herfølge BK AB Tårnby 2
894123 15
06-02 2022
Kl. 10:25
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 1 Brøndbyernes IF 2 Taastrup FC
393943 13
06-02 2022
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 1 Herlufsholm GF 3 Ringsted IF 2
393944 13
06-02 2022
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 1 Brøndbyernes IF 4 BK Friheden 2
175207 18
06-02 2022
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 5 Nørrebro United 1 Brøndbyernes IF 1
175208 18
06-02 2022
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 5 Fremad Amager 2 BK Fix 2
952891 14
06-02 2022
Kl. 10:25
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 4 BK Friheden Tårnby FF 1
952892 14
06-02 2022
Kl. 10:25
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 4 Brøndbyernes IF Herstedøster IC 1
952893 14
06-02 2022
Kl. 10:50
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 4 Brøndbyernes IF Tårnby FF 1
952894 14
06-02 2022
Kl. 10:50
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 4 BK Friheden Herstedøster IC 1
175209 18
06-02 2022
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 5 Brøndbyernes IF 1 BK Fix 2
175210 18
06-02 2022
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 5 Fremad Amager 2 Nørrebro United 1
393945 13
06-02 2022
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 1 Brøndbyernes IF 4 Ringsted IF 2
394761 13
06-02 2022
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 1 Herlufsholm GF 3 BK Friheden 2
894151 15
06-02 2022
Kl. 10:50
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 1 Brøndbyernes IF 2 AB Tårnby 2
894484 15
06-02 2022
Kl. 10:50
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 1 Herfølge BK Taastrup FC
868508 1
06-02 2022
Kl. 13:00
VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 7 Brøndbyernes IF HIK (2)
893964 6
12-02 2022
Kl. 10:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 2 Brøndbyernes IF B. 1973, Herlev
619461 3
12-02 2022
Kl. 11:30
VinterBold U12 Drenge 4 (10) 8v8 Pulje 7 Brøndbyernes IF 3 BK Hellas 3
900941 6
12-02 2022
Kl. 11:30
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 Pulje 2 Brøndbyernes IF Jyllinge FC
898502 6
13-02 2022
Kl. 12:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 3 Brøndbyernes IF Karlslunde IF
870355 6
13-02 2022
Kl. 13:00
VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 2 Brøndbyernes IF Vallensbæk IF
306966 14
19-02 2022
Kl. 13:00
U19 Drenge Ligaen 2021/22 Liga Brøndby FC København

Log ind