MENU

Elverroad //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
421235 1
21-08 2022
Kl. 10:30
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 9 IF Bytoften AB (2)
421236 1
21-08 2022
Kl. 10:30
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 9 B. 1973, Herlev (1) IF Hjorten
421245 1
21-08 2022
Kl. 10:30
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 10 AB (1) B. 1973, Herlev (3)
421246 1
21-08 2022
Kl. 10:30
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 10 Gladsaxe-Hero BK B. 1973, Herlev (2)
690112 2
21-08 2022
Kl. 10:30
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 3 B. 1973, Herlev BK Friheden
695901 2
21-08 2022
Kl. 10:30
U14 Piger (09) Efterår Pulje 1 B. 1973, Herlev Espergærde IF
421247 1
21-08 2022
Kl. 10:55
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 10 Værløse BK AB (1)
421248 1
21-08 2022
Kl. 10:55
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 10 B. 1973, Herlev (3) Gladsaxe-Hero BK
421237 1
21-08 2022
Kl. 10:55
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 9 Oversidder IF Bytoften
421238 1
21-08 2022
Kl. 10:55
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 9 AB (2) B. 1973, Herlev (1)
421239 1
21-08 2022
Kl. 11:20
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 9 IF Hjorten Oversidder
421240 1
21-08 2022
Kl. 11:20
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 9 IF Bytoften B. 1973, Herlev (1)
421249 1
21-08 2022
Kl. 11:20
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 10 B. 1973, Herlev (2) Værløse BK
421250 1
21-08 2022
Kl. 11:20
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 10 AB (1) Gladsaxe-Hero BK
421251 1
21-08 2022
Kl. 11:45
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 10 Værløse BK B. 1973, Herlev (3)
421252 1
21-08 2022
Kl. 11:45
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 10 B. 1973, Herlev (2) AB (1)
421241 1
21-08 2022
Kl. 11:45
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 9 Oversidder AB (2)
421242 1
21-08 2022
Kl. 11:45
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 9 IF Hjorten IF Bytoften
421243 1
21-08 2022
Kl. 12:10
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 9 B. 1973, Herlev (1) Oversidder
421244 1
21-08 2022
Kl. 12:10
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 9 AB (2) IF Hjorten
421253 1
21-08 2022
Kl. 12:10
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 10 Gladsaxe-Hero BK Værløse BK
421254 1
21-08 2022
Kl. 12:10
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 10 B. 1973, Herlev (3) B. 1973, Herlev (2)
697110 3 ti
23-08 2022
Kl. 19:15
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 B. 1973, Herlev Albertslund IF (3)
722990 3 to
25-08 2022
Kl. 18:30
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 3 B. 1973, Herlev Virum-Sorgenfri BK (1)
722558 3
27-08 2022
Kl. 10:30
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 3 B. 1973, Herlev Farum BK
694167 3
27-08 2022
Kl. 11:30
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1 B. 1973, Herlev Oversidder
722123 3
27-08 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 3 B. 1973, Herlev Oversidder
640421 3
28-08 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 2 B. 1973, Herlev Måløv BK
721802 3
28-08 2022
Kl. 11:00
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 2 B. 1973, Herlev Måløv BK
694156 1
28-08 2022
Kl. 12:30
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1 B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub
697113 4 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 B. 1973, Herlev IF Hjorten
829071 14 on
31-08 2022
Kl. 19:15
5-Mands +65 - 2022 Pulje 1 B1973Herlev Oversidder
323819 4
03-09 2022
Kl. 10:30
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 3 B. 1973, Herlev Bagsværd BK
692509 4
03-09 2022
Kl. 10:30
U14 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1 B. 1973, Herlev IF Skjold Birkerød
690121 4
04-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 3 B. 1973, Herlev Stenløse BK
695910 4
04-09 2022
Kl. 10:30
U14 Piger (09) Efterår Pulje 1 B. 1973, Herlev Hørsholm-Usserød IK
640862 5 on
07-09 2022
Kl. 18:00
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 2 B. 1973, Herlev Vallensbæk IF (1)
722568 5 on
07-09 2022
Kl. 18:30
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 3 B. 1973, Herlev Oversidder
723002 5 to
08-09 2022
Kl. 18:30
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 3 B. 1973, Herlev Ejby IF 1968
722136 6
17-09 2022
Kl. 10:30
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 3 B. 1973, Herlev BSF
721815 6
17-09 2022
Kl. 10:30
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 2 B. 1973, Herlev Slagslunde-Ganløse IF
695951 6
18-09 2022
Kl. 10:30
U14 Piger (09) Efterår Pulje 1 B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub 1921
690180 6
18-09 2022
Kl. 10:30
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 3 B. 1973, Herlev Værløse BK
692532 6
18-09 2022
Kl. 12:30
U14 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1 B. 1973, Herlev Hillerød Fodbold
697122 7 ti
20-09 2022
Kl. 18:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 B. 1973, Herlev Liria FK

Log ind