Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. aug
18:15
Hasle (1)
Hasle (2)
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:00
Knudsker
Nexø (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
Viking/RIK (1)
Viking/RIK (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
ÅIF
Svaneke
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
Hasle (2)
Svaneke
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
Knudsker
Viking/RIK (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:30
ÅIF
Hasle (1)
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Nexø (2)
Viking/RIK (1)
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:45
Hasle (2)
Viking/RIK (1)
|
|||||||||||||||||||
06. sep
17:30
Svaneke
Nexø (2)
|
|||||||||||||||||||
06. sep
17:45
Hasle (1)
Viking/RIK (2)
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
ÅIF
Knudsker
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Hasle (2)
Knudsker
|
|||||||||||||||||||
13. sep
17:30
Hasle (1)
Nexø (2)
|
|||||||||||||||||||
13. sep
17:30
Svaneke
Viking/RIK (2)
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:00
ÅIF
Viking/RIK (1)
|
|||||||||||||||||||
27. sep
18:30
Nexø (2)
Hasle (2)
|
|||||||||||||||||||
27. sep
19:00
Viking/RIK (2)
ÅIF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Svaneke
Viking/RIK (1)
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Knudsker
Hasle (1)
|
|||||||||||||||||||
03. okt
19:00
Viking/RIK (2)
Hasle (2)
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:30
Hasle (1)
Viking/RIK (1)
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
Knudsker
Svaneke
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
ÅIF
Nexø (2)
|
|||||||||||||||||||
10. okt
18:30
Hasle (2)
ÅIF
|
|||||||||||||||||||
11. okt
19:00
Viking/RIK (1)
Knudsker
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Svaneke
Hasle (1)
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
Nexø (2)
Viking/RIK (2)
|
|||||||||||||||||||
22. okt
18:30
Hasle (2)
Hasle (1)
|
|||||||||||||||||||
25. okt
19:00
Viking/RIK (2)
Viking/RIK (1)
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Svaneke
ÅIF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
11:00
Nexø (2)
Knudsker
|
|||||||||||||||||||
01. nov
17:00
Viking/RIK (2)
Knudsker
|
|||||||||||||||||||
01. nov
19:00
Viking/RIK (1)
Nexø (2)
|
|||||||||||||||||||
02. nov
14:00
Svaneke
Hasle (2)
|
|||||||||||||||||||
02. nov
14:00
Hasle (1)
ÅIF
|
|||||||||||||||||||
05. nov
19:00
Viking/RIK (1)
Hasle (2)
|
|||||||||||||||||||
08. nov
19:00
Viking/RIK (2)
Hasle (1)
|
|||||||||||||||||||
09. nov
14:00
Nexø (2)
Svaneke
|
|||||||||||||||||||
10. nov
11:00
Knudsker
ÅIF
|
Dobbeltrunde - 10 kampe i efteråret og 4 i foråret.
Top 4 spiller mesterskabsspil i slutspillet og 5-8 spiller nedrykningsspil.
Der er 1 nedrykker fra Bornholmsserien til serie 1.
Point og målscorer fra indbyrdes opgør overføres til begge slutspil.