Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. aug
13:00
FC International
FC Århus Syd
|
|||||||||||||||||||
11. aug
14:00
Prügelknabe IK
IF Lyseng (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Østbirk IF
AGF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Viby IF (1)
AGF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Østbirk IF
Prügelknabe IK
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
FC International
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Viby IF (1)
FC Århus Syd
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:15
AGF
Prügelknabe IK
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Hovedgård/Søvind
IF Lyseng (1)
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
FC Århus Syd
AGF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:15
IF Lyseng (1)
Viby IF (1)
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Prügelknabe IK
FC International
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Østbirk IF
Hovedgård/Søvind
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Hovedgård/Søvind
Viby IF (1)
|
|||||||||||||||||||
29. aug
20:00
FC Århus Syd
Hovedgård/Søvind
|
|||||||||||||||||||
29. aug
20:30
IF Lyseng (1)
FC International
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Viby IF (1)
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:30
Hovedgård/Søvind
Prügelknabe IK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
FC International
AGF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
FC Århus Syd
IF Lyseng (1)
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
FC International
Hovedgård/Søvind
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Østbirk IF
FC Århus Syd
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Prügelknabe IK
Viby IF (1)
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Viby IF (1)
FC International
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
IF Lyseng (1)
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:30
Hovedgård/Søvind
AGF
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:15
AGF
IF Lyseng (1)
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:00
FC Århus Syd
Prügelknabe IK
|
|||||||||||||||||||
12. sep
20:00
FC Århus Syd
FC International
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:15
IF Lyseng (1)
Prügelknabe IK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Viby IF (1)
Hovedgård/Søvind
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
AGF
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
20. sep
19:15
AGF
Viby IF (1)
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
Hovedgård/Søvind
FC Århus Syd
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
FC International
IF Lyseng (1)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Prügelknabe IK
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
27. sep
18:30
Østbirk IF
FC International
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
FC Århus Syd
Viby IF (1)
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
IF Lyseng (1)
Hovedgård/Søvind
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Prügelknabe IK
AGF
|
|||||||||||||||||||
04. okt
19:15
AGF
FC Århus Syd
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Viby IF (1)
IF Lyseng (1)
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:30
Hovedgård/Søvind
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
FC International
Prügelknabe IK
|
|||||||||||||||||||
11. okt
19:15
AGF
FC International
|
|||||||||||||||||||
12. okt
15:00
IF Lyseng (1)
FC Århus Syd
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
Østbirk IF
Viby IF (1)
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
Prügelknabe IK
Hovedgård/Søvind
|
|||||||||||||||||||
19. okt
11:00
Viby IF (1)
Prügelknabe IK
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
FC Århus Syd
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
15:15
IF Lyseng (1)
AGF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
15:30
Hovedgård/Søvind
FC International
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
FC International
Viby IF (1)
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Østbirk IF
IF Lyseng (1)
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
AGF
Hovedgård/Søvind
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Prügelknabe IK
FC Århus Syd
|