Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024, Pulje 146

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
126686
ti16-04 2024
19:00 Kildevæld Kunstgræs
3
-
21
16. apr
19:00
Dalby GF (1)
3
Erritsø GIF
21
126685
on17-04 2024
Oversidder
17. apr
Oversidder
Seest B (2)
126684
to18-04 2024
19:00 Seest Idrætspark
5
-
6
18. apr
19:00
Seest B (1)
5
Taulov/Skærbæk IF
6
126683
ma22-04 2024
19:30 Højen Stadion
6
-
1
22. apr
19:30
Højen G&U
6
Sole IF
1
126700
on24-04 2024
Oversidder
Øster Snede Stadion
24. apr
Sole IF
Oversidder
126687
on24-04 2024
19:00 Gårslev Stadion
6
-
0
24. apr
19:00
Gaarslev GF
6
Dalby GF (1)
0
126688
on24-04 2024
19:00 Erritsø Idrætscenter
UHT
24. apr
19:00
Erritsø GIF
Højen G&U
UHT
126698
to25-04 2024
19:00 Elbo Hallen
6
-
3
25. apr
19:00
Taulov/Skærbæk IF
6
Kolding B
3
126699
to25-04 2024
19:00 Seest Idrætspark
2
-
3
25. apr
19:00
Seest B (2)
2
Seest B (1)
3
126682
ti30-04 2024
19:00 Mosevej Sportsplads
2
-
1
30. apr
19:00
Kolding B
2
Gaarslev GF
1
126742
ti30-04 2024
19:00 Dalby Stadion
1
-
0
30. apr
19:00
Dalby GF (1)
1
Højen G&U
0
126745
on01-05 2024
Oversidder
01. maj
Oversidder
Erritsø GIF
126743
to02-05 2024
18:00 Seest Idrætspark
2
-
1
02. maj
18:00
Seest B (1)
2
Sole IF
1
126741
to02-05 2024
19:00 Gårslev Stadion
1
-
0
02. maj
19:00
Gaarslev GF
1
Taulov/Skærbæk IF
0
126744
04-05 2024
14:00 Mosevej Sportsplads
UHT
04. maj
14:00
Kolding B
Seest B (2)
UHT
126747
on08-05 2024
Oversidder
Højen Stadion
08. maj
Højen G&U
Oversidder
126748
on08-05 2024
19:00 Elbo Hallen
8
-
1
08. maj
19:00
Taulov/Skærbæk IF
8
Dalby GF (1)
1
126746
on08-05 2024
19:00 Seest Idrætspark
7
-
2
08. maj
19:00
Seest B (2)
7
Gaarslev GF
2
126750
to09-05 2024
19:00 Erritsø Idrætscenter
UHT
09. maj
19:00
Erritsø GIF
Seest B (1)
UHT
126749
11-05 2024
16:00 Øster Snede Stadion
1
-
2
11. maj
16:00
Sole IF
1
Kolding B
2
131376
on15-05 2024
Oversidder
Dalby Stadion
15. maj
Dalby GF (1)
Oversidder
126751
on15-05 2024
19:00 Gårslev Stadion
7
-
2
15. maj
19:00
Gaarslev GF
7
Sole IF
2
131321
to16-05 2024
18:00 Seest Idrætspark
3
-
1
16. maj
18:00
Seest B (1)
3
Højen G&U
1
131322
to16-05 2024
19:00 Elbo Hallen
4
-
5
16. maj
19:00
Taulov/Skærbæk IF
4
Seest B (2)
5
131382
on22-05 2024
Oversidder
22. maj
Oversidder
Seest B (1)
131378
on22-05 2024
19:00 Erritsø Idrætscenter
1
-
4
22. maj
19:00
Erritsø GIF
1
Gaarslev GF
4
131380
on22-05 2024
19:00 Seest Idrætspark
15
-
4
22. maj
19:00
Seest B (2)
15
Dalby GF (1)
4
131377
to23-05 2024
19:00 Mosevej Sportsplads
5
-
8
23. maj
19:00
Kolding B
5
Erritsø GIF
8
131379
25-05 2024
10:00 Højen Stadion
2
-
3
25. maj
10:00
Højen G&U
2
Kolding B
3
131381
ma27-05 2024
19:00 Øster Snede Stadion
1
-
5
27. maj
19:00
Sole IF
1
Taulov/Skærbæk IF
5
131387
on29-05 2024
Oversidder
Mosevej Sportsplads
29. maj
Kolding B
Oversidder
131385
on29-05 2024
19:00 Seest Idrætspark
24
-
1
29. maj
19:00
Seest B (2)
24
Sole IF
1
131384
to30-05 2024
19:00 Dalby Stadion
1
-
4
30. maj
19:00
Dalby GF (1)
1
Seest B (1)
4
131386
to30-05 2024
19:00 Elbo Hallen
1
-
5
30. maj
19:00
Taulov/Skærbæk IF
1
Erritsø GIF
5
131396
ma03-06 2024
18:30 Mosevej Sportsplads
4
-
4
03. jun
18:30
Kolding B
4
Dalby GF (1)
4
131383
ma03-06 2024
19:30 Gårslev Stadion
1
-
1
03. jun
19:30
Gaarslev GF
1
Højen G&U
1
131388
on05-06 2024
Oversidder
05. jun
Oversidder
Gaarslev GF
131390
on05-06 2024
19:00 Erritsø Idrætscenter
3
-
1
05. jun
19:00
Erritsø GIF
3
Seest B (2)
1
131391
to06-06 2024
18:00 Seest Idrætspark
4
-
0
06. jun
18:00
Seest B (1)
4
Kolding B
0
131389
08-06 2024
10:00 Højen Stadion
UHT
08. jun
10:00
Højen G&U
Taulov/Skærbæk IF
UHT
131397
08-06 2024
15:00 Øster Snede Stadion
UHT
08. jun
15:00
Sole IF
Erritsø GIF
UHT
131392
ti11-06 2024
19:00 Øster Snede Stadion
3
-
3
11. jun
19:00
Sole IF
3
Dalby GF (1)
3
131395
on12-06 2024
Oversidder
Elbo Hallen
12. jun
Taulov/Skærbæk IF
Oversidder
131393
on12-06 2024
19:00 Gårslev Stadion
2
-
1
12. jun
19:00
Gaarslev GF
2
Seest B (1)
1
131394
on12-06 2024
19:00 Seest Idrætspark
5
-
1
12. jun
19:00
Seest B (2)
5
Højen G&U
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:

P. 140, 141, 142, 144, 145: Nr. 1
P. 143 og 146: Nr. 1 i hver pulje samt bedste nr. 2 i de to puljer (pointgennemsnit)

Se info om Regionfinalen HER.

Se datoplaner m.m. for 7:7 - forår 2024 - Datoplaner m.m. 7:7

Log ind