Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug
10:00
KP Zebras
MBFF
|
|||||||||||||||||||
10. aug
10:00
Champeinz United
Real Benne
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. aug
10:00
Stefan
Vestergården
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. aug
10:00
Døvania
Blue Star Academy
|
|||||||||||||||||||
11. aug
12:00
Borghaven IF
RPIF
|
|||||||||||||||||||
11. aug
12:00
Fremad Forsing
Dunses Disciple
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. aug
14:00
Pioneren
Sydhavn FF
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
RPIF
Pioneren
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
MBFF
Champeinz United
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:00
Dunses Disciple
Stefan
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Sydhavn FF
Fremad Forsing
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Real Benne
Borghaven IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
Blue Star Academy
KP Zebras
|
|||||||||||||||||||
18. aug
18:00
Vestergården
Døvania
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
KP Zebras
Vestergården
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
RPIF
Sydhavn FF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Champeinz United
Blue Star Academy
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Stefan
Fremad Forsing
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Døvania
Dunses Disciple
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Borghaven IF
MBFF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Pioneren
Real Benne
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
Real Benne
RPIF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
MBFF
Pioneren
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
Dunses Disciple
KP Zebras
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Sydhavn FF
Stefan
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Fremad Forsing
Døvania
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Blue Star Academy
Borghaven IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
18:00
Vestergården
Champeinz United
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Champeinz United
Dunses Disciple
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Real Benne
Sydhavn FF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
KP Zebras
Fremad Forsing
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
RPIF
MBFF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Døvania
Stefan
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Borghaven IF
Vestergården
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Pioneren
Blue Star Academy
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
MBFF
Real Benne
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Sydhavn FF
Døvania
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:00
Dunses Disciple
Borghaven IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Forsing
Champeinz United
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Stefan
KP Zebras
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Blue Star Academy
RPIF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
18:00
Vestergården
Pioneren
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
MBFF
Sydhavn FF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Real Benne
Blue Star Academy
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
KP Zebras
Døvania
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Champeinz United
Stefan
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
RPIF
Vestergården
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Borghaven IF
Fremad Forsing
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Pioneren
Dunses Disciple
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Sydhavn FF
KP Zebras
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
Dunses Disciple
RPIF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Stefan
Borghaven IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Døvania
Champeinz United
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Fremad Forsing
Pioneren
|
|||||||||||||||||||
29. sep
16:00
Blue Star Academy
MBFF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
18:00
Vestergården
Real Benne
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Champeinz United
KP Zebras
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
MBFF
Vestergården
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Real Benne
Dunses Disciple
|
|||||||||||||||||||
05. okt
16:00
RPIF
Fremad Forsing
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Borghaven IF
Døvania
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
Pioneren
Stefan
|
|||||||||||||||||||
06. okt
16:00
Blue Star Academy
Sydhavn FF
|
|||||||||||||||||||
11. okt
20:00
KP Zebras
Borghaven IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
16:00
Sydhavn FF
Champeinz United
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Stefan
RPIF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Døvania
Pioneren
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
Fremad Forsing
Real Benne
|
|||||||||||||||||||
13. okt
15:00
Dunses Disciple
MBFF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
18:00
Vestergården
Blue Star Academy
|
|||||||||||||||||||
19. okt
10:00
Real Benne
Stefan
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
MBFF
Fremad Forsing
|
|||||||||||||||||||
19. okt
16:00
RPIF
Døvania
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
Borghaven IF
Champeinz United
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
Pioneren
KP Zebras
|
|||||||||||||||||||
20. okt
16:00
Blue Star Academy
Dunses Disciple
|
|||||||||||||||||||
20. okt
18:00
Vestergården
Sydhavn FF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
Champeinz United
Pioneren
|
|||||||||||||||||||
26. okt
16:00
Dunses Disciple
Vestergården
|
|||||||||||||||||||
26. okt
16:00
KP Zebras
RPIF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Stefan
MBFF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Døvania
Real Benne
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Borghaven IF
Sydhavn FF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Fremad Forsing
Blue Star Academy
|
|||||||||||||||||||
02. nov
10:00
RPIF
Champeinz United
|
|||||||||||||||||||
02. nov
12:00
Real Benne
KP Zebras
|
|||||||||||||||||||
02. nov
12:00
MBFF
Døvania
|
|||||||||||||||||||
03. nov
12:00
Sydhavn FF
Dunses Disciple
|
|||||||||||||||||||
03. nov
14:00
Pioneren
Borghaven IF
|
|||||||||||||||||||
03. nov
14:00
Vestergården
Fremad Forsing
|
|||||||||||||||||||
03. nov
16:00
Blue Star Academy
Stefan
|