Serie 6 - Forår, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
531479
to11-04 2024
19:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
3
-
0
11. apr
19:00
Team AS Fodbold
3
Hellested/Sierslev
0
531478
13-04 2024
14:00 Rødvig Stadion
1
-
9
13. apr
14:00
Rødvig G&I
1
Næstved FC 77
9
531481
14-04 2024
11:00 Faxe Stadion
1
-
5
14. apr
11:00
Faxe BK
1
DTU Football
5
531494
on17-04 2024
18:15 Benløsehallen Kunstgræs
1
-
7
17. apr
18:15
Kværkeby IF (2)
1
Faxe BK
7
531495
on17-04 2024
18:15 Herlufmagle Kunstgræs
0
-
2
17. apr
18:15
Næstved FC 77
0
Kværkeby IF (1)
2
531497
fr19-04 2024
18:30 Benløsehallen
2
-
6
19. apr
18:30
Benløse IF
2
Team AS Fodbold
6
531496
20-04 2024
12:00 Sierslev Sportsplads
6
-
2
20. apr
12:00
Hellested/Sierslev
6
Rødvig G&I
2
531493
20-04 2024
13:00 Danmarks Tekniske Universitet (DTU)
UHT
20. apr
13:00
DTU Football
Hårlev BK
UHT
531499
on24-04 2024
18:15 Kværkeby Stadion
7
-
4
24. apr
18:15
Kværkeby IF (1)
7
Hellested/Sierslev
4
531500
27-04 2024
14:00 Rødvig Stadion
UHT
27. apr
14:00
Rødvig G&I
Benløse IF
UHT
531501
28-04 2024
11:00 Faxe Stadion
1
-
4
28. apr
11:00
Faxe BK
1
Næstved FC 77
4
531502
28-04 2024
11:00 Hårlev BK
7
-
6
28. apr
11:00
Hårlev BK
7
Team AS Fodbold
6
531503
on01-05 2024
18:30 Kværkeby Stadion
2
-
2
01. maj
18:30
Kværkeby IF (2)
2
Hårlev BK
2
531498
to02-05 2024
18:15 Danmarks Tekniske Universitet (DTU)
7
-
1
02. maj
18:15
DTU Football
7
Kværkeby IF (2)
1
531505
to02-05 2024
19:00 Slaglille Sportsplads
5
-
1
02. maj
19:00
Team AS Fodbold
5
Rødvig G&I
1
531506
04-05 2024
12:00 Sierslev Sportsplads
UHT
04. maj
12:00
Hellested/Sierslev
Faxe BK
UHT
531504
05-05 2024
11:00 Dyrskuepladsen
3
-
2
05. maj
11:00
Næstved FC 77
3
DTU Football
2
531515
05-05 2024
12:00 Benløsehallen
4
-
1
05. maj
12:00
Benløse IF
4
Kværkeby IF (1)
1
531517
on08-05 2024
18:30 Kværkeby Stadion
1
-
1
08. maj
18:30
Kværkeby IF (1)
1
Team AS Fodbold
1
531625
on08-05 2024
18:30 Kværkeby Stadion
3
-
2
08. maj
18:30
Kværkeby IF (2)
3
Næstved FC 77
2
531483
on08-05 2024
19:00 Hårlev BK
1
-
6
08. maj
19:00
Hårlev BK
1
Benløse IF
6
531626
12-05 2024
11:00 Faxe Stadion
HHT
12. maj
11:00
Faxe BK
Benløse IF
HHT
531627
12-05 2024
11:00 Hårlev BK
3
-
2
12. maj
11:00
Hårlev BK
3
Rødvig G&I
2
531477
fr17-05 2024
18:30 Kværkeby Stadion
7
-
1
17. maj
18:30
Kværkeby IF (1)
7
Kværkeby IF (2)
1
531516
19-05 2024
13:00 Danmarks Tekniske Universitet (DTU)
9
-
0
19. maj
13:00
DTU Football
9
Hellested/Sierslev
0
531630
to23-05 2024
19:00 Slaglille Sportsplads
3
-
5
23. maj
19:00
Team AS Fodbold
3
Faxe BK
5
531631
25-05 2024
12:00 Sierslev Sportsplads
UHT
25. maj
12:00
Hellested/Sierslev
Kværkeby IF (2)
UHT
531628
25-05 2024
14:00 Rødvig Stadion
0
-
6
25. maj
14:00
Rødvig G&I
0
Kværkeby IF (1)
6
531632
26-05 2024
11:00 Benløsehallen
2
-
3
26. maj
11:00
Benløse IF
2
DTU Football
3
531634
on29-05 2024
18:30 Kværkeby Stadion
3
-
4
29. maj
18:30
Kværkeby IF (2)
3
Benløse IF
4
531637
on29-05 2024
19:00 Hårlev BK
2
-
0
29. maj
19:00
Hårlev BK
2
Kværkeby IF (1)
0
531633
01-06 2024
13:00 Lundtofte Idrætsplads
UHT
01. jun
13:00
DTU Football
Team AS Fodbold
UHT
531635
02-06 2024
11:00 Dyrskuepladsen
8
-
1
02. jun
11:00
Næstved FC 77
8
Hellested/Sierslev
1
531636
02-06 2024
11:00 Faxe Stadion
13
-
2
02. jun
11:00
Faxe BK
13
Rødvig G&I
2
531638
on05-06 2024
18:30 Kværkeby Stadion
0
-
6
05. jun
18:30
Kværkeby IF (1)
0
Faxe BK
6
531694
to06-06 2024
19:00 Slaglille Sportsplads
6
-
4
06. jun
19:00
Team AS Fodbold
6
Kværkeby IF (2)
4
531695
to06-06 2024
19:00 Hårlev BK
5
-
4
06. jun
19:00
Hårlev BK
5
Hellested/Sierslev
4
531693
08-06 2024
14:00 Rødvig Stadion
1
-
11
08. jun
14:00
Rødvig G&I
1
DTU Football
11
531696
09-06 2024
12:00 Benløsehallen
6
-
3
09. jun
12:00
Benløse IF
6
Næstved FC 77
3
531698
on12-06 2024
18:30 Kværkeby Stadion
UHT
12. jun
18:30
Kværkeby IF (2)
Rødvig G&I
UHT
531629
on12-06 2024
19:00 Dyrskuepladsen
4
-
2
12. jun
19:00
Næstved FC 77
4
Hårlev BK
2
531702
on12-06 2024
19:15 Sierslev Sportsplads
2
-
8
12. jun
19:15
Hellested/Sierslev
2
Benløse IF
8
531697
to13-06 2024
19:30 Lundtofte Idrætsplads
13. jun
19:30
DTU Football
Kværkeby IF (1)
531700
16-06 2024
11:00 Dyrskuepladsen
16. jun
11:00
Næstved FC 77
Team AS Fodbold
531701
16-06 2024
11:00 Faxe Stadion
16. jun
11:00
Faxe BK
Hårlev BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 

Semifinaler onsdag den 19. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind