Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
BSF
GVI
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
AB
Frem
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:30
FC Helsingør
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Hørsholm-Usserød IK
BSF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
GVI
AB
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Frem
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
AB
BSF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Frem
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
FC Helsingør
GVI
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
GVI
Frem
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
BSF
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:30
AB
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Hørsholm-Usserød IK
GVI
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Frem
BSF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
FC Helsingør
AB
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
GVI
BSF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Hørsholm-Usserød IK
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Frem
AB
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
AB
GVI
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
BSF
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:30
FC Helsingør
Frem
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
BSF
AB
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Frem
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
GVI
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Hørsholm-Usserød IK
AB
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Frem
GVI
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:15
FC Helsingør
BSF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
AB
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
GVI
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
BSF
Frem
|
Halvårsturnering
Dobbeltturnering 1.turneringshalvdel 8:8 / 2. turneringshalvdel 11:11
Puljerne er sidestillet.
Efter 1. turneringshalvdel ombrydes puljerne.
Nummer 1-2-3 fra Pulje A-B-C samt bedste 4er via pointgennemsnit rykker op i Pulje A i 2. turneringshalvdel (puljerne niveauinddelte)
Nummer 5-6 fra Pulje A-B-C samt 2 dårligste 4ere via pointgennemsnittet rykker til Pulje B i 2. turneringshalvdel.(puljerne niveauinddelte)
Nummer 1 fra DBU København og DBU Sjælland højeste LU rækker rykker op i Pulje B i 2. turneringshalvdel.
DBU Sjælland er administrator på U13 Drenge Liga 2.