U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024, Pulje 133

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 13-04 2024
Spillested:
Luksusbaby Arena (Vodskov) Vodskovvej 15 9310 Vodskov
972131 10:00
10:00
Vodskov IF
Sindal IF
972132 10:00
SIV
10:00
Skibsby-Højene IF
SIV
972133 10:40
10:40
Sindal IF
Jetsmark IF (1)
972134 10:40
SIV
10:40
SIV
ØVI/TTB
972135 11:20
11:20
Jetsmark IF (1)
Skibsby-Højene IF
973577 11:20
11:20
ØVI/TTB
Vodskov IF
Arrangør:
søndag den. 05-05 2024
Spillested:
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark) Bane 5 - 8 mands og 2 x 5 mands Bredgade 142 9490 Pandrup
973578 12:00 Bane 5 - 8 mands og 2 x 5 mands
12:00
Jetsmark IF (1)
Vodskov IF
973579 12:40
SIV
Bane 5 - 8 mands og 2 x 5 mands
12:40
Vodskov IF
SIV
973580 13:20
SIV
Bane 5 - 8 mands og 2 x 5 mands
13:20
SIV
Jetsmark IF (1)
Arrangør:
søndag den. 05-05 2024
Spillested:
Thorshøj Stadion Hjørringvej 222B 9750 Østervrå
973581 10:00
10:00
ØVI/TTB
Sindal IF
973582 10:40
10:40
Sindal IF
Skibsby-Højene IF
973610 11:20
11:20
Skibsby-Højene IF
ØVI/TTB
Arrangør:
lørdag den. 25-05 2024
Spillested:
Højene Hallen 55 Vellingshøjvej 380 9800 Hjørring
973611 10:00
SIV
!
NB: SIV er taberdømt
55
10:00
SIV
Sindal IF
973613 10:00 54
10:00
Vodskov IF
Skibsby-Højene IF
973614 10:40 54
10:40
ØVI/TTB
Vodskov IF
973615 10:40 55
10:40
Sindal IF
Jetsmark IF (1)
973616 11:20 55
11:20
Jetsmark IF (1)
ØVI/TTB
973617 11:20
SIV
!
NB: SIV er taberdømt
54
11:20
Skibsby-Højene IF
SIV
Arrangør:
lørdag den. 01-06 2024
Spillested:
Sparekassen Danmark Arena, Sindal Bane 13 Parallelvej 14 9870 Sindal
975003 10:00 Bane 13
10:00
Sindal IF
ØVI/TTB
975004 10:40 Bane 13
10:40
ØVI/TTB
Skibsby-Højene IF
975005 11:20 Bane 13
11:20
Skibsby-Højene IF
Sindal IF
søndag den. 02-06 2024
Spillested:
V.Hjermitslev Boldklub Assenbækvej 35 9700 Brønderslev
973618 10:00
SIV
10:00
SIV
Vodskov IF
975001 10:40 1
ANN
10:40
Vodskov IF
Jetsmark IF (1)
ANN
975002 11:20
SIV
11:20
Jetsmark IF (1)
SIV
Arrangør:
søndag den. 09-06 2024
Spillested:
Thorshøj Stadion Hjørringvej 222B 9750 Østervrå
975006 10:00
10:00
Jetsmark IF (1)
ØVI/TTB
975007 10:00
10:00
Vodskov IF
Skibsby-Højene IF
975008 10:40
SIV
10:40
SIV
Sindal IF
975009 10:40
10:40
Skibsby-Højene IF
Jetsmark IF (1)
975010 11:20
11:20
Sindal IF
Vodskov IF
975011 11:20
SIV
11:20
ØVI/TTB
SIV
Arrangør:
lørdag den. 15-06 2024
Spillested:
Højene Hallen 55 Vellingshøjvej 380 9800 Hjørring
975019 10:00 55
10:00
Sindal IF
Skibsby-Højene IF
975031 10:40 55
10:40
ØVI/TTB
Sindal IF
975032 11:20 55
11:20
Skibsby-Højene IF
ØVI/TTB
Arrangør:
onsdag den. 19-06 2024
Spillested:
Luksusbaby Arena (Vodskov) Vodskovvej 15 9310 Vodskov
975017 17:30
SIV
17:30
SIV
Vodskov IF
975012 18:10
SIV
18:10
Jetsmark IF (1)
SIV
975018 18:50
18:50
Vodskov IF
Jetsmark IF (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
U8-U10: Har I lyst til at spille udendørs året rundt? – Så læs mere om kunstgræsstævnerne her

Log ind