M+45 11:11 - 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
836797
ma08-04 2024
20:15 Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
1
08. apr
20:15
Bagsværd BK
1
Ølstykke FC
1
836843
ti09-04 2024
19:30
Oversidder
Måløv Idrætspark
09. apr
19:30
Måløv BK
Oversidder
836798
on10-04 2024
19:00 Hundested Stadion
2
-
2
10. apr
19:00
Hundested IK
2
Blistrup SI
2
836844
ma15-04 2024
19:00 Blistruphallen
0
-
7
15. apr
19:00
Blistrup SI
0
Måløv BK
7
836845
ma15-04 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
1
15. apr
19:00
LSF
2
Hundested IK
1
836848
ti16-04 2024
18:45
Oversidder
16. apr
18:45
Oversidder
Bagsværd BK
836847
ti16-04 2024
19:00 Ølstykke Stadion
6
-
1
16. apr
19:00
Ølstykke FC
6
Stenløse BK
1
836849
ma22-04 2024
19:00
LSF
Blistruphallen
0
-
7
22. apr
19:00
Blistrup SI
0
LSF
7
836851
ma22-04 2024
19:00
Oversidder
Stenløse Stadion
22. apr
19:00
Stenløse BK
Oversidder
836852
ma22-04 2024
19:00 Hundested Stadion
2
-
2
22. apr
19:00
Hundested IK
2
Virum-Sorgenfri BK
2
836853
ti23-04 2024
19:00 Måløv Idrætspark
UHT
23. apr
19:00
Måløv BK
Bagsværd BK
UHT
836854
ma29-04 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
0
-
4
29. apr
19:00
LSF
0
Måløv BK
4
836855
ma29-04 2024
20:00 Virumgård kunstgræsbane
7
-
0
29. apr
20:00
Virum-Sorgenfri BK
7
Blistrup SI
0
836856
ma29-04 2024
20:15 Bagsværd Stadion Kunstgræs
3
-
3
29. apr
20:15
Bagsværd BK
3
Stenløse BK
3
836858
ti30-04 2024
19:00
Oversidder
30. apr
19:00
Oversidder
Ejby IF 1968
836859
ma06-05 2024
19:00 Blistruphallen
2
-
3
06. maj
19:00
Blistrup SI
2
Ølstykke FC
3
836860
ma06-05 2024
19:00 Ejby Friluftscenter
5
-
1
06. maj
19:00
Ejby IF 1968
5
Bagsværd BK
1
836861
ma06-05 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
3
06. maj
19:00
LSF
2
Virum-Sorgenfri BK
3
836862
ma06-05 2024
19:00
Oversidder
Hundested Stadion
06. maj
19:00
Hundested IK
Oversidder
836863
ti07-05 2024
19:00 Måløv Idrætspark
UHT
07. maj
19:00
Måløv BK
Stenløse BK
UHT
836865
ma13-05 2024
20:00 Virumgård kunstgræsbane
2
-
2
13. maj
20:00
Virum-Sorgenfri BK
2
Måløv BK
2
836866
ma13-05 2024
20:15 Bagsværd Stadion Kunstgræs
4
-
2
13. maj
20:15
Bagsværd BK
4
Hundested IK
2
836867
ti14-05 2024
19:00
LSF
Ølstykke Stadion
UHT
14. maj
19:00
Ølstykke FC
LSF
UHT
836868
ti14-05 2024
19:00
Oversidder
14. maj
19:00
Oversidder
Blistrup SI
836873
ti21-05 2024
18:00 Måløv Idrætspark
2
-
1
21. maj
18:00
Måløv BK
2
Ejby IF 1968
1
836869
on22-05 2024
19:00 Blistruphallen
2
-
7
22. maj
19:00
Blistrup SI
2
Bagsværd BK
7
836870
on22-05 2024
19:00
LSF
Oversidder
Smørum Idrætscenter
22. maj
19:00
LSF
Oversidder
836872
on22-05 2024
19:00 Hundested Stadion
0
-
1
22. maj
19:00
Hundested IK
0
Stenløse BK
1
836871
on22-05 2024
20:00 Virumgård kunstgræsbane
1
-
1
22. maj
20:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Ølstykke FC
1
836874
ma27-05 2024
19:00 Ejby Friluftscenter
2
-
2
27. maj
19:00
Ejby IF 1968
2
Hundested IK
2
836875
ma27-05 2024
19:00 Stenløse Stadion
1
-
2
27. maj
19:00
Stenløse BK
1
Blistrup SI
2
836876
ma27-05 2024
20:15
LSF
Bagsværd Stadion Kunstgræs
4
-
5
27. maj
20:15
Bagsværd BK
4
LSF
5
836877
ti28-05 2024
19:00 Måløv Idrætspark
3
-
3
28. maj
19:00
Måløv BK
3
Ølstykke FC
3
836878
ti28-05 2024
19:00
Oversidder
28. maj
19:00
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
836879
ma03-06 2024
19:00 Blistruphallen
1
-
6
03. jun
19:00
Blistrup SI
1
Ejby IF 1968
6
836882
ma03-06 2024
19:00 Hundested Stadion
1
-
4
03. jun
19:00
Hundested IK
1
Måløv BK
4
836881
ma03-06 2024
20:00 Virumgård kunstgræsbane
3
-
1
03. jun
20:00
Virum-Sorgenfri BK
3
Bagsværd BK
1
836883
ti04-06 2024
19:00
Oversidder
Ølstykke Stadion
04. jun
19:00
Ølstykke FC
Oversidder
836884
ma10-06 2024
19:00 Blistruphallen
10. jun
19:00
Blistrup SI
Hundested IK
836885
ma10-06 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
UHT
10. jun
19:00
LSF
Ejby IF 1968
UHT
836886
ma10-06 2024
20:00 Virumgård kunstgræsbane
1
-
3
10. jun
20:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Stenløse BK
3
836887
ti11-06 2024
19:00 Ølstykke Stadion
4
-
1
11. jun
19:00
Ølstykke FC
4
Bagsværd BK
1
836888
ti11-06 2024
19:00
Oversidder
11. jun
19:00
Oversidder
Måløv BK
836889
ma17-06 2024
19:00 Ejby Friluftscenter
17. jun
19:00
Ejby IF 1968
Virum-Sorgenfri BK
837922
ma17-06 2024
20:15
Oversidder
Bagsværd Stadion Kunstgræs
17. jun
20:15
Bagsværd BK
Oversidder
837921
ti18-06 2024
19:00 Stenløse Stadion
18. jun
19:00
Stenløse BK
Ølstykke FC
837924
ti18-06 2024
19:00 Måløv Idrætspark
18. jun
19:00
Måløv BK
Blistrup SI
837923
on19-06 2024
19:00
LSF
Hundested Stadion
19. jun
19:00
Hundested IK
LSF
836795
ma24-06 2024
18:30
LSF
Ejby Friluftscenter
24. jun
18:30
Ejby IF 1968
LSF
836796
ma24-06 2024
19:00 Stenløse Stadion
24. jun
19:00
Stenløse BK
Virum-Sorgenfri BK
836850
to27-06 2024
19:00 Ejby Friluftscenter
27. jun
19:00
Ejby IF 1968
Ølstykke FC
836846
ma01-07 2024
19:00 Virumgård kunstgræsbane
01. jul
19:00
Virum-Sorgenfri BK
Ejby IF 1968
836857
ma05-08 2024
19:00 Ølstykke Stadion
05. aug
19:00
Ølstykke FC
Hundested IK
836864
to08-08 2024
19:00 Stenløse Stadion
08. aug
19:00
Stenløse BK
Ejby IF 1968
837925
ma12-08 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
12. aug
19:00
LSF
Blistrup SI
846317
ma12-08 2024
20:00 Virumgård kunstgræsbane
12. aug
20:00
Virum-Sorgenfri BK
Hundested IK
846324
ma12-08 2024
20:15 Bagsværd Stadion Kunstgræs
12. aug
20:15
Bagsværd BK
Måløv BK
846325
ti13-08 2024
19:00 Ølstykke Stadion
13. aug
19:00
Ølstykke FC
Ejby IF 1968
846328
ti13-08 2024
19:00
Oversidder
13. aug
19:00
Oversidder
Stenløse BK
846330
ma19-08 2024
18:45
Oversidder
Ejby Friluftscenter
19. aug
18:45
Ejby IF 1968
Oversidder
846331
ma19-08 2024
19:00 Stenløse Stadion
19. aug
19:00
Stenløse BK
Bagsværd BK
846332
ma19-08 2024
19:00 Hundested Stadion
19. aug
19:00
Hundested IK
Ølstykke FC
846329
ma19-08 2024
19:00 Blistruphallen
19. aug
19:00
Blistrup SI
Virum-Sorgenfri BK
846333
ti20-08 2024
18:45
LSF
Måløv Idrætspark
20. aug
18:45
Måløv BK
LSF
846334
ma26-08 2024
19:00 Stenløse Stadion
26. aug
19:00
Stenløse BK
Måløv BK
846335
ma26-08 2024
20:00
LSF
Virumgård kunstgræsbane
26. aug
20:00
Virum-Sorgenfri BK
LSF
846336
ma26-08 2024
20:15 Bagsværd Stadion Kunstgræs
26. aug
20:15
Bagsværd BK
Ejby IF 1968
846338
ti27-08 2024
18:30
Oversidder
27. aug
18:30
Oversidder
Hundested IK
846337
ti27-08 2024
19:00 Ølstykke Stadion
27. aug
19:00
Ølstykke FC
Blistrup SI
846340
ma02-09 2024
18:15 Ejby Friluftscenter
02. sep
18:15
Ejby IF 1968
Stenløse BK
846341
ma02-09 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
02. sep
19:00
LSF
Ølstykke FC
846339
ma02-09 2024
19:00
Oversidder
Blistruphallen
02. sep
19:00
Blistrup SI
Oversidder
846343
ti03-09 2024
18:15 Måløv Idrætspark
03. sep
18:15
Måløv BK
Virum-Sorgenfri BK
846342
on04-09 2024
19:00 Hundested Stadion
04. sep
19:00
Hundested IK
Bagsværd BK
846344
ma09-09 2024
18:00 Ejby Friluftscenter
09. sep
18:00
Ejby IF 1968
Måløv BK
846345
ma09-09 2024
19:00 Stenløse Stadion
09. sep
19:00
Stenløse BK
Hundested IK
846346
ma09-09 2024
20:15 Bagsværd Stadion Kunstgræs
09. sep
20:15
Bagsværd BK
Blistrup SI
846348
ti10-09 2024
18:00
Oversidder
LSF
10. sep
18:00
Oversidder
LSF
846347
ti10-09 2024
19:00 Ølstykke Stadion
10. sep
19:00
Ølstykke FC
Virum-Sorgenfri BK
846349
ma16-09 2024
19:00 Blistruphallen
16. sep
19:00
Blistrup SI
Stenløse BK
846350
ma16-09 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
16. sep
19:00
LSF
Bagsværd BK
846352
ma16-09 2024
19:00 Hundested Stadion
16. sep
19:00
Hundested IK
Ejby IF 1968
846351
ma16-09 2024
20:00
Oversidder
Virumgård kunstgræsbane
16. sep
20:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
846353
ti17-09 2024
19:00 Ølstykke Stadion
17. sep
19:00
Ølstykke FC
Måløv BK
846354
ma23-09 2024
17:30 Ejby Friluftscenter
23. sep
17:30
Ejby IF 1968
Blistrup SI
846355
ma23-09 2024
19:00
LSF
Stenløse Stadion
23. sep
19:00
Stenløse BK
LSF
846363
ma23-09 2024
20:15 Bagsværd Stadion Kunstgræs
23. sep
20:15
Bagsværd BK
Virum-Sorgenfri BK
846364
ti24-09 2024
17:30 Måløv Idrætspark
24. sep
17:30
Måløv BK
Hundested IK
846365
ti24-09 2024
17:30
Oversidder
24. sep
17:30
Oversidder
Ølstykke FC
836880
ma30-09 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
30. sep
19:00
LSF
Stenløse BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind