8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
980293
ma15-04 2024
19:30 Frederikssund Stadion
2
-
18
15. apr
19:30
Frederikssund IK (2)
2
Frederikssund IK (1)
18
980291
ti16-04 2024
18:30 Farum Park
HMH
16. apr
18:30
Farum BK
Team-Interros
HMH
980292
ti16-04 2024
18:30 Alsønderup Idrætsanlæg
3
-
4
16. apr
18:30
Alsønderup SG&I
3
Gørløse SI
4
980289
to18-04 2024
19:00 Ølstykke Stadion
5
-
0
18. apr
19:00
Ølstykke FC
5
Frederiksværk Fodbold Klub
0
980290
21-04 2024
17:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
2
21. apr
17:30
Roskilde United
2
Uvelse IF
2
980302
ma22-04 2024
19:30 Frederikssund Stadion
7
-
1
22. apr
19:30
Frederikssund IK (1)
7
Farum BK
1
980297
ti23-04 2024
18:30 Gørløse Stadion
11
-
0
23. apr
18:30
Gørløse SI
11
Frederikssund IK (2)
0
980300
on24-04 2024
19:00 Uvelse Stadion
1
-
4
24. apr
19:00
Uvelse IF
1
Ølstykke FC
4
340596
ma29-04 2024
19:30 Frederikssund Stadion
0
-
7
29. apr
19:30
Frederikssund IK (2)
0
Farum BK
7
340586
ti30-04 2024
18:00 Gørløse Stadion
4
-
5
30. apr
18:00
Gørløse SI
4
Frederiksværk Fodbold Klub
5
340588
on01-05 2024
18:30 Målfeltet
2
-
2
01. maj
18:30
Roskilde United
2
Frederikssund IK (1)
2
340595
on01-05 2024
19:00 Alsønderup Idrætsanlæg
0
-
2
01. maj
19:00
Alsønderup SG&I
0
Uvelse IF
2
340587
to02-05 2024
19:30 Ølstykke Stadion
7
-
1
02. maj
19:30
Ølstykke FC
7
Team-Interros
1
340598
ma06-05 2024
19:00 Uvelse Stadion
4
-
2
06. maj
19:00
Uvelse IF
4
Gørløse SI
2
340601
ma06-05 2024
19:30 Frederikssund Stadion
0
-
0
06. maj
19:30
Frederikssund IK (1)
0
Ølstykke FC
0
340599
ti07-05 2024
18:30 Farum Park
1
-
0
07. maj
18:30
Farum BK
1
Roskilde United
0
340600
ti07-05 2024
19:00 Målfeltet
6
-
1
07. maj
19:00
Team-Interros
6
Alsønderup SG&I
1
340597
11-05 2024
11:30 Frederiksværk Stadion
7
-
0
11. maj
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
7
Frederikssund IK (2)
0
340606
ma13-05 2024
19:30 Frederikssund Stadion
1
-
8
13. maj
19:30
Frederikssund IK (2)
1
Roskilde United
8
340605
on15-05 2024
19:00 Alsønderup Idrætsanlæg
4
-
1
15. maj
19:00
Alsønderup SG&I
4
Frederikssund IK (1)
1
340603
to16-05 2024
19:30 Ølstykke Stadion
2
-
1
16. maj
19:30
Ølstykke FC
2
Farum BK
1
340604
18-05 2024
11:30 Frederiksværk Stadion
4
-
3
18. maj
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
4
Uvelse IF
3
980301
19-05 2024
13:00 Målfeltet
0
-
1
19. maj
13:00
Team-Interros
0
Roskilde United
1
980310
ti21-05 2024
18:30 Farum Park
2
-
1
21. maj
18:30
Farum BK
2
Alsønderup SG&I
1
980312
ti21-05 2024
19:30 Frederikssund Stadion
UHT
21. maj
19:30
Frederikssund IK (1)
Gørløse SI
UHT
340608
on22-05 2024
19:00 Uvelse Stadion
8
-
0
22. maj
19:00
Uvelse IF
8
Frederikssund IK (2)
0
980311
on22-05 2024
19:00 Målfeltet
1
-
7
22. maj
19:00
Team-Interros
1
Frederiksværk Fodbold Klub
7
980299
25-05 2024
12:00 Frederiksværk Stadion
UHT
25. maj
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Alsønderup SG&I
UHT
340607
25-05 2024
19:00 Ølstykke Stadion
1
-
1
25. maj
19:00
Ølstykke FC
1
Roskilde United
1
980313
ti28-05 2024
20:00 Gørløse Stadion
7
-
1
28. maj
20:00
Gørløse SI
7
Farum BK
1
980368
on29-05 2024
19:00 Uvelse Stadion
UHT
29. maj
19:00
Uvelse IF
Team-Interros
UHT
980369
on29-05 2024
19:00 Alsønderup Idrætsanlæg
0
-
1
29. maj
19:00
Alsønderup SG&I
0
Roskilde United
1
980370
on29-05 2024
19:30 Frederikssund Stadion
0
-
8
29. maj
19:30
Frederikssund IK (2)
0
Ølstykke FC
8
980367
01-06 2024
11:30 Frederiksværk Stadion
5
-
3
01. jun
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
5
Frederikssund IK (1)
3
980376
ma03-06 2024
19:30 Frederikssund Stadion
0
-
5
03. jun
19:30
Frederikssund IK (1)
0
Uvelse IF
5
980373
ti04-06 2024
18:30 Farum Park
2
-
6
04. jun
18:30
Farum BK
2
Frederiksværk Fodbold Klub
6
980371
to06-06 2024
19:30 Ølstykke Stadion
3
-
2
06. jun
19:30
Ølstykke FC
3
Alsønderup SG&I
2
980374
to06-06 2024
19:30 Frederikssund Stadion
2
-
5
06. jun
19:30
Frederikssund IK (2)
2
Team-Interros
5
980372
09-06 2024
17:30 Målfeltet
UHT
09. jun
17:30
Roskilde United
Gørløse SI
UHT
980377
ti11-06 2024
18:00 Gørløse Stadion
4
-
5
11. jun
18:00
Gørløse SI
4
Ølstykke FC
5
980378
on12-06 2024
18:30 Frederiksværk Stadion
4
-
2
12. jun
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
4
Roskilde United
2
980379
on12-06 2024
19:00 Uvelse Stadion
5
-
2
12. jun
19:00
Uvelse IF
5
Farum BK
2
980399
on12-06 2024
19:00 Målfeltet
HHT
12. jun
19:00
Team-Interros
Frederikssund IK (1)
HHT
340602
to13-06 2024
18:00 Gørløse Stadion
HHT
13. jun
18:00
Gørløse SI
Team-Interros
HHT
980380
on19-06 2024
19:00 Alsønderup Idrætsanlæg
3
-
0
19. jun
19:00
Alsønderup SG&I
3
Frederikssund IK (2)
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 10.30 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4
kamp 4: Vinder kamp 2  - Vinder pulje 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.00 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4

Log ind