Serie 5 - Forår, Pulje 9

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
529993
fr05-04 2024
20:15 Benløsehallen Kunstgræs
1
-
3
05. apr
20:15
Benløse IF
1
Kværkeby IF
3
529992
06-04 2024
11:00 St. Heddinge Stadion
1
-
2
06. apr
11:00
Store Heddinge BK
1
Karise IK
2
529994
07-04 2024
11:00 Lellinge Stadion
0
-
3
07. apr
11:00
Lellinge IF
0
Hellested/Sierslev
3
529995
07-04 2024
11:00 Ringsted Stadion
3
-
2
07. apr
11:00
Ringsted IF
3
Køge Nord FC
2
529990
07-04 2024
12:00 Solrød Idrætscenter
7
-
0
07. apr
12:00
Solrød FC
7
Skensved IF
0
529991
07-04 2024
14:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
3
07. apr
14:00
Køge BK
2
IF Frem Bjæverskov
3
529999
13-04 2024
13:00 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
3
-
4
13. apr
13:00
IF Frem Bjæverskov
3
Store Heddinge BK
4
530002
13-04 2024
14:00 Strøbyhallen Kunstgræs
3
-
4
13. apr
14:00
Hellested/Sierslev
3
Benløse IF
4
530001
14-04 2024
12:30 Ringsted Stadion
2
-
2
14. apr
12:30
Kværkeby IF
2
Køge BK
2
530003
14-04 2024
13:00 Skensved Stadion
0
-
9
14. apr
13:00
Skensved IF
0
Ringsted IF
9
530004
14-04 2024
13:00 Karise Stadion
4
-
0
14. apr
13:00
Karise IK
4
Solrød FC
0
529998
14-04 2024
13:00 Rishøj Stadion
1
-
1
14. apr
13:00
Køge Nord FC
1
Lellinge IF
1
530005
fr19-04 2024
18:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
3
19. apr
18:30
Køge BK
4
Hellested/Sierslev
3
530009
fr19-04 2024
18:30 Benløsehallen Kunstgræs
UHT
19. apr
18:30
Benløse IF
Køge Nord FC
UHT
530007
20-04 2024
15:00 Bjæverskov Stadion
1
-
2
20. apr
15:00
IF Frem Bjæverskov
1
Kværkeby IF
2
530010
21-04 2024
11:00 Lellinge Stadion
9
-
1
21. apr
11:00
Lellinge IF
9
Skensved IF
1
530011
21-04 2024
12:30 Ringsted Stadion
1
-
1
21. apr
12:30
Ringsted IF
1
Karise IK
1
530006
ti23-04 2024
18:00 St. Heddinge Stadion
3
-
1
23. apr
18:00
Store Heddinge BK
3
Solrød FC
1
530012
27-04 2024
14:00 Rishøj Stadion
2
-
3
27. apr
14:00
Køge Nord FC
2
Køge BK
3
530015
27-04 2024
15:30 Hellested Stadion
3
-
6
27. apr
15:30
Hellested/Sierslev
3
IF Frem Bjæverskov
6
530013
28-04 2024
12:00 Solrød Idrætscenter
0
-
3
28. apr
12:00
Solrød FC
0
Ringsted IF
3
530014
28-04 2024
12:00 Kværkeby Stadion
2
-
3
28. apr
12:00
Kværkeby IF
2
Store Heddinge BK
3
530016
28-04 2024
13:00 Skensved Stadion
HHT
28. apr
13:00
Skensved IF
Benløse IF
HHT
530018
fr03-05 2024
18:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
10
-
1
03. maj
18:30
Køge BK
10
Skensved IF
1
530019
04-05 2024
11:00 St. Heddinge Stadion
0
-
3
04. maj
11:00
Store Heddinge BK
0
Ringsted IF
3
530020
04-05 2024
15:00 Bjæverskov Stadion
UHT
04. maj
15:00
IF Frem Bjæverskov
Køge Nord FC
UHT
530070
05-05 2024
11:00 Benløsehallen
1
-
2
05. maj
11:00
Benløse IF
1
Karise IK
2
530074
05-05 2024
11:00 Lellinge Stadion
HHT
05. maj
11:00
Lellinge IF
Solrød FC
HHT
530073
05-05 2024
12:00 Kværkeby Stadion
5
-
3
05. maj
12:00
Kværkeby IF
5
Hellested/Sierslev
3
530080
11-05 2024
15:30 Hellested Stadion
1
-
6
11. maj
15:30
Hellested/Sierslev
1
Store Heddinge BK
6
530079
12-05 2024
12:00 Solrød Idrætscenter
4
-
0
12. maj
12:00
Solrød FC
4
Benløse IF
0
530083
12-05 2024
13:00 Skensved Stadion
HHT
12. maj
13:00
Skensved IF
IF Frem Bjæverskov
HHT
530084
12-05 2024
13:00 Karise Stadion
4
-
3
12. maj
13:00
Karise IK
4
Køge BK
3
530075
12-05 2024
13:00 Rishøj Stadion
1
-
6
12. maj
13:00
Køge Nord FC
1
Kværkeby IF
6
530090
fr17-05 2024
19:00 Benløsehallen
1
-
2
17. maj
19:00
Benløse IF
1
Ringsted IF
2
530086
18-05 2024
11:00 St. Heddinge Stadion
UHT
18. maj
11:00
Store Heddinge BK
Lellinge IF
UHT
530087
18-05 2024
13:00 Bjæverskov Stadion
4
-
4
18. maj
13:00
IF Frem Bjæverskov
4
Karise IK
4
530092
18-05 2024
15:30 Hellested Stadion
UHT
18. maj
15:30
Hellested/Sierslev
Køge Nord FC
UHT
530091
19-05 2024
12:00 Kværkeby Stadion
UHT
19. maj
12:00
Kværkeby IF
Skensved IF
UHT
530085
ma20-05 2024
11:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
3
20. maj
11:00
Køge BK
1
Solrød FC
3
530017
ti21-05 2024
18:30 Karise Stadion
12
-
3
21. maj
18:30
Karise IK
12
Lellinge IF
3
530116
25-05 2024
14:00 Ringsted Stadion
UHT
25. maj
14:00
Ringsted IF
Køge BK
UHT
530114
26-05 2024
11:00 Lellinge Stadion
1
-
2
26. maj
11:00
Lellinge IF
1
Benløse IF
2
530117
26-05 2024
13:00 Skensved Stadion
HHT
26. maj
13:00
Skensved IF
Hellested/Sierslev
HHT
530120
26-05 2024
13:00 Karise Stadion
1
-
3
26. maj
13:00
Karise IK
1
Kværkeby IF
3
530103
26-05 2024
14:00 Solrød Idrætscenter
0
-
2
26. maj
14:00
Solrød FC
0
IF Frem Bjæverskov
2
530101
on29-05 2024
19:00 Rishøj Stadion
4
-
4
29. maj
19:00
Køge Nord FC
4
Store Heddinge BK
4
530122
fr31-05 2024
18:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UHT
31. maj
18:30
Køge BK
Lellinge IF
UHT
530123
fr31-05 2024
19:00 St. Heddinge Stadion
1
-
2
31. maj
19:00
Store Heddinge BK
1
Benløse IF
2
530125
01-06 2024
13:00 Bjæverskov Stadion
UHT
01. jun
13:00
IF Frem Bjæverskov
Ringsted IF
UHT
530170
01-06 2024
15:30 Hellested Stadion
UHT
01. jun
15:30
Hellested/Sierslev
Karise IK
UHT
530168
02-06 2024
12:00 Kværkeby Stadion
UHT
02. jun
12:00
Kværkeby IF
Solrød FC
UHT
530121
02-06 2024
13:00 Rishøj Stadion
HHT
02. jun
13:00
Køge Nord FC
Skensved IF
HHT
530081
to06-06 2024
19:00 Ringsted Stadion
UHT
06. jun
19:00
Ringsted IF
Lellinge IF
UHT
530178
08-06 2024
11:00 St. Heddinge Stadion
UHT
08. jun
11:00
Store Heddinge BK
Skensved IF
UHT
530174
09-06 2024
11:00 Benløsehallen
0
-
0
09. jun
11:00
Benløse IF
0
Køge BK
0
530176
09-06 2024
11:00 Lellinge Stadion
3
-
6
09. jun
11:00
Lellinge IF
3
IF Frem Bjæverskov
6
530177
09-06 2024
11:00 Ringsted Stadion
1
-
2
09. jun
11:00
Ringsted IF
1
Kværkeby IF
2
530179
09-06 2024
13:00 Karise Stadion
UHT
09. jun
13:00
Karise IK
Køge Nord FC
UHT
530172
09-06 2024
14:00 Solrød Idrætscenter
3
-
1
09. jun
14:00
Solrød FC
3
Hellested/Sierslev
1
530183
on12-06 2024
18:30 Kværkeby Stadion
UHT
12. jun
18:30
Kværkeby IF
Lellinge IF
UHT
530182
to13-06 2024
19:00 Bjæverskov Stadion
1
-
1
13. jun
19:00
IF Frem Bjæverskov
1
Benløse IF
1
530181
fr14-06 2024
18:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
0
14. jun
18:30
Køge BK
5
Store Heddinge BK
0
530184
15-06 2024
14:00 Sierslev Sportsplads
UHT
15. jun
14:00
Hellested/Sierslev
Ringsted IF
UHT
530180
16-06 2024
12:00 Rishøj Stadion
2
-
3
16. jun
12:00
Køge Nord FC
2
Solrød FC
3
530185
16-06 2024
13:00 Skensved Stadion
0
-
11
16. jun
13:00
Skensved IF
0
Karise IK
11
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler fredag den 21. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler mandag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind