U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024, Pulje 511

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
242626
02-03 2024
11:00 NFB Kunstgræs Lindholm
5
-
2
02. mar
11:00
Nørresundby FB
5
Hammel GF
2
242623
03-03 2024
10:30
AaB
AaB's Anlæg
2
-
1
03. mar
10:30
AaB
2
Thisted FC
1
242625
03-03 2024
15:00 M.A.R.S. Arena (kunstgræs Frederikshavn)
6
-
1
03. mar
15:00
Frederikshavn fI
6
Randers Freja
1
242629
09-03 2024
12:30 Thisted Kunstgræsbane
3
-
1
09. mar
12:30
Thisted FC
3
Nørresundby FB
1
242628
09-03 2024
13:00 Hammel Kunstgræsbane
0
-
2
09. mar
13:00
Hammel GF
0
Frederikshavn fI
2
242630
09-03 2024
14:00 Randers Stadion, kunstgræs
0
-
2
09. mar
14:00
Randers Freja
0
Aalborg KFUM
2
242627
10-03 2024
14:00
AaB
VSK Aarhus
0
-
1
10. mar
14:00
VSK Aarhus
0
AaB
1
242631
16-03 2024
11:30
AaB
AaB's Anlæg
0
-
0
16. mar
11:30
AaB
0
Randers Freja
0
242634
16-03 2024
13:00 Hammel Kunstgræsbane
1
-
7
16. mar
13:00
Hammel GF
1
Thisted FC
7
242632
17-03 2024
11:00 NFB Kunstgræs Lindholm
1
-
0
17. mar
11:00
Nørresundby FB
1
VSK Aarhus
0
242633
17-03 2024
14:00 M.A.R.S. Arena (kunstgræs Frederikshavn)
1
-
0
17. mar
14:00
Frederikshavn fI
1
Aalborg KFUM
0
242638
24-03 2024
12:00 Randers Stadion, kunstgræs
1
-
3
24. mar
12:00
Randers Freja
1
Nørresundby FB
3
242636
to28-03 2024
10:15 Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
3
-
1
28. mar
10:15
VSK Aarhus
3
Hammel GF
1
242639
06-04 2024
10:30
AaB
AaB's Anlæg
2
-
0
06. apr
10:30
AaB
2
Frederikshavn fI
0
242686
06-04 2024
11:00 NFB Kunstgræs Lindholm
2
-
2
06. apr
11:00
Nørresundby FB
2
Aalborg KFUM
2
242687
06-04 2024
13:00 Hammel Stadion
1
-
3
06. apr
13:00
Hammel GF
1
Randers Freja
3
242640
07-04 2024
13:00 Thisted Kunstgræsbane
2
-
1
07. apr
13:00
Thisted FC
2
VSK Aarhus
1
242688
13-04 2024
12:00
AaB
AaB's Anlæg
3
-
0
13. apr
12:00
AaB
3
Nørresundby FB
0
242689
13-04 2024
15:30 DRINX ARENA (Frederikshavn)
2
-
1
13. apr
15:30
Frederikshavn fI
2
VSK Aarhus
1
242691
13-04 2024
15:30 Aalborg KFUM Kunstgræs
7
-
3
13. apr
15:30
Aalborg KFUM
7
Hammel GF
3
242690
14-04 2024
12:00 Randers Stadion
2
-
4
14. apr
12:00
Randers Freja
2
Thisted FC
4
242693
20-04 2024
10:00 VSK Aarhus
4
-
1
20. apr
10:00
VSK Aarhus
4
Randers Freja
1
242692
20-04 2024
13:00
AaB
Hammel Stadion
0
-
5
20. apr
13:00
Hammel GF
0
AaB
5
242880
21-04 2024
11:00 Lindholm Høje Stadion
0
-
4
21. apr
11:00
Nørresundby FB
0
Frederikshavn fI
4
242887
21-04 2024
13:00 Thisted Kunstgræsbane
0
-
2
21. apr
13:00
Thisted FC
0
Aalborg KFUM
2
242996
to25-04 2024
18:30
AaB
AaB's Anlæg
3
-
1
25. apr
18:30
AaB
3
VSK Aarhus
1
242994
27-04 2024
13:00 Hammel Stadion
2
-
1
27. apr
13:00
Hammel GF
2
Nørresundby FB
1
242637
28-04 2024
13:00 Thisted Kunstgræsbane
0
-
6
28. apr
13:00
Thisted FC
0
Frederikshavn fI
6
243167
28-04 2024
13:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5
-
1
28. apr
13:00
Aalborg KFUM
5
Randers Freja
1
242635
on01-05 2024
18:30
AaB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
3
01. maj
18:30
Aalborg KFUM
1
AaB
3
242993
05-05 2024
12:00 Randers Stadion, kunstgræs
2
-
4
05. maj
12:00
Randers Freja
2
Frederikshavn fI
4
242624
05-05 2024
13:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
1
05. maj
13:30
Aalborg KFUM
1
VSK Aarhus
1
243152
ti07-05 2024
18:30 Lindholm Høje Stadion
3
-
4
07. maj
18:30
Nørresundby FB
3
Thisted FC
4
243206
on15-05 2024
18:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
2
15. maj
18:30
Aalborg KFUM
1
Frederikshavn fI
2
243205
18-05 2024
11:15 VSK Aarhus
6
-
1
18. maj
11:15
VSK Aarhus
6
Nørresundby FB
1
243207
18-05 2024
15:00 Thisted Kunstgræsbane
3
-
0
18. maj
15:00
Thisted FC
3
Hammel GF
0
243204
18-05 2024
15:15
AaB
Randers Stadion, kunstgræs
0
-
4
18. maj
15:15
Randers Freja
0
AaB
4
243212
25-05 2024
11:00 Lindholm Høje Stadion
4
-
1
25. maj
11:00
Nørresundby FB
4
Randers Freja
1
243208
25-05 2024
12:00
AaB
AaB's Anlæg
2
-
0
25. maj
12:00
AaB
2
Aalborg KFUM
0
243210
25-05 2024
13:00 Hammel Stadion
0
-
2
25. maj
13:00
Hammel GF
0
VSK Aarhus
2
243211
26-05 2024
14:00 M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
26. maj
14:00
Frederikshavn fI
Thisted FC
242979
01-06 2024
14:00
AaB
Thisted Kunstgræsbane
01. jun
14:00
Thisted FC
AaB
242992
02-06 2024
12:00 Vejlby/Risskov Centret
02. jun
12:00
VSK Aarhus
Aalborg KFUM
242997
02-06 2024
13:00 DRINX ARENA (Frederikshavn)
02. jun
13:00
Frederikshavn fI
Hammel GF
243216
fr07-06 2024
19:00 Randers Stadion, kunstgræs
07. jun
19:00
Randers Freja
Hammel GF
243213
08-06 2024
11:00
AaB
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
08. jun
11:00
Frederikshavn fI
AaB
243215
08-06 2024
11:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
08. jun
11:00
Aalborg KFUM
Nørresundby FB
243214
08-06 2024
14:00 VSK Aarhus
08. jun
14:00
VSK Aarhus
Thisted FC
243218
15-06 2024
11:00
AaB
Lindholm Høje Stadion
15. jun
11:00
Nørresundby FB
AaB
243221
15-06 2024
13:00 Hammel Stadion
15. jun
13:00
Hammel GF
Aalborg KFUM
243219
16-06 2024
13:00 VSK Aarhus
16. jun
13:00
VSK Aarhus
Frederikshavn fI
243220
16-06 2024
13:00 Lerpytter Anlæg
16. jun
13:00
Thisted FC
Randers Freja
243225
22-06 2024
10:30 M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
22. jun
10:30
Frederikshavn fI
Nørresundby FB
243223
22-06 2024
11:30 Randers Stadion
22. jun
11:30
Randers Freja
VSK Aarhus
243222
22-06 2024
12:00
AaB
AaB's Anlæg
22. jun
12:00
AaB
Hammel GF
243226
22-06 2024
13:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
22. jun
13:00
Aalborg KFUM
Thisted FC
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind