Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024, Pulje 275

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
244166
to11-04 2024
18:00 Holme Skole
1
-
1
11. apr
18:00
Torpedo AT
1
Aarhus 1900
1
244167
to18-04 2024
19:00
BMI
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
1
-
3
18. apr
19:00
BMI
1
Prügelknabe IK
3
244168
21-04 2024
13:30 Lyseng Idrætspark
2
-
1
21. apr
13:30
IF Lyseng (2)
2
Aarhus 1900
1
244165
ti23-04 2024
17:00 Rosenvangsskolen
2
-
1
23. apr
17:00
Prügelknabe IK
2
IF Lyseng (2)
1
244170
to25-04 2024
19:00
BMI
Egelund Idrætscenter
0
-
2
25. apr
19:00
BMI
0
IF Lyseng (2)
2
244169
fr26-04 2024
17:00 Katrinebjergskolen
7
-
3
26. apr
17:00
Torpedo AT
7
JAI, Aarhus
3
244172
28-04 2024
15:30 Fort Langenæs
0
-
1
28. apr
15:30
Aarhus 1900
0
JAI, Aarhus
1
244171
on01-05 2024
19:00 Rosenvangsskolen
2
-
2
01. maj
19:00
Prügelknabe IK
2
Torpedo AT
2
244211
05-05 2024
14:15 JAI's Anlæg
3
-
5
05. maj
14:15
JAI, Aarhus
3
IF Lyseng (2)
5
244174
ti07-05 2024
17:45 Rosenvangsskolen
3
-
1
07. maj
17:45
Prügelknabe IK
3
Aarhus 1900
1
244177
ti14-05 2024
19:00 JAI's Anlæg
0
-
3
14. maj
19:00
JAI, Aarhus
0
Prügelknabe IK
3
244176
on15-05 2024
18:00
BMI
Fort Langenæs
0
-
2
15. maj
18:00
Aarhus 1900
0
BMI
2
244178
to16-05 2024
18:30 Holme Skole
1
-
3
16. maj
18:30
Torpedo AT
1
IF Lyseng (2)
3
244173
ma20-05 2024
18:30
BMI
Holme Skole
0
-
6
20. maj
18:30
Torpedo AT
0
BMI
6
244199
to23-05 2024
18:30 Holme Skole
0
-
4
23. maj
18:30
Torpedo AT
0
Prügelknabe IK
4
244179
to23-05 2024
19:00
BMI
Egelund Idrætscenter
5
-
0
23. maj
19:00
BMI
5
JAI, Aarhus
0
244180
26-05 2024
13:30 Lyseng Idrætspark
2
-
5
26. maj
13:30
IF Lyseng (2)
2
Prügelknabe IK
5
244164
ti28-05 2024
18:30
BMI
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1
-
5
28. maj
18:30
JAI, Aarhus
1
BMI
5
244181
on29-05 2024
19:00 Fort Langenæs
3
-
3
29. maj
19:00
Aarhus 1900
3
Torpedo AT
3
244183
01-06 2024
15:30 Fort Langenæs
1
-
6
01. jun
15:30
Aarhus 1900
1
IF Lyseng (2)
6
244184
01-06 2024
16:00 JAI's Anlæg
6
-
6
01. jun
16:00
JAI, Aarhus
6
Torpedo AT
6
244182
ma03-06 2024
19:30
BMI
Rosenvangsskolen
UHT
03. jun
19:30
Prügelknabe IK
BMI
UHT
244191
09-06 2024
13:30
BMI
Lyseng Idrætspark
HHT
09. jun
13:30
IF Lyseng (2)
BMI
HHT
244200
ma10-06 2024
19:00 JAI's Anlæg
0
-
3
10. jun
19:00
JAI, Aarhus
0
Aarhus 1900
3
244202
to13-06 2024
19:00
BMI
Egelund Idrætscenter
2
-
4
13. jun
19:00
BMI
2
Torpedo AT
4
244175
15-06 2024
12:00 Lyseng Idrætspark
UHT
15. jun
12:00
IF Lyseng (2)
JAI, Aarhus
UHT
244210
15-06 2024
16:00 Fort Langenæs
HHT
15. jun
16:00
Aarhus 1900
Prügelknabe IK
HHT
244215
on19-06 2024
19:30 Rosenvangsskolen
19. jun
19:30
Prügelknabe IK
JAI, Aarhus
244214
to20-06 2024
19:00
BMI
Egelund Idrætscenter
20. jun
19:00
BMI
Aarhus 1900
244221
22-06 2024
13:45 Lyseng Idrætspark
22. jun
13:45
IF Lyseng (2)
Torpedo AT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind