Herrer Serie 4 - Forår 2024, Pulje 55

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
800329
ma25-03 2024
20:00 Gistrup kunstgræsanlæg
3
-
2
25. mar
20:00
LKB/Gistrup (2)
3
Nordens Paris FC (1)
2
800328
to28-03 2024
10:00 Lars Bloch Briller Arena - (Kunstgræs B52/AFC)
3
-
1
28. mar
10:00
B52/Aalborg
3
FC Ljiljan
1
800331
to28-03 2024
12:00 Lars Bloch Briller Arena - (Kunstgræs B52/AFC)
1
-
6
28. mar
12:00
Vejgaard B
1
FK Fjordsiden
6
800333
06-04 2024
13:30 B52/AFC’s anlæg
UDS
06. apr
13:30
FK Fjordsiden
FC Dansom (1)
UDS
801260
ma08-04 2024
20:00 Gistrup kunstgræsanlæg
1
-
3
08. apr
20:00
LKB/Gistrup (2)
1
Gug B
3
800355
fr12-04 2024
18:30 Lars Bloch Briller Arena - (Kunstgræs B52/AFC)
2
-
4
12. apr
18:30
B52/Aalborg
2
Gug B
4
800362
14-04 2024
10:45 Lars Bloch Briller Arena - (Kunstgræs B52/AFC)
9
-
1
14. apr
10:45
FK Fjordsiden
9
FC Ljiljan
1
800356
14-04 2024
19:15 Gistrup kunstgræsanlæg
2
-
3
14. apr
19:15
Vejgaard B
2
Nordens Paris FC (1)
3
800359
ma15-04 2024
20:00 Gistrup kunstgræsanlæg
1
-
4
15. apr
20:00
LKB/Gistrup (2)
1
FC Dansom (1)
4
800366
21-04 2024
11:00 Kærby Stadion
0
-
10
21. apr
11:00
FC Ljiljan
0
FC Dansom (1)
10
800367
21-04 2024
13:00 Skjøtt Arena (Gug B)
UHT
21. apr
13:00
Gug B
Vejgaard B
UHT
800363
ma22-04 2024
20:00 Gistrup kunstgræsanlæg
3
-
3
22. apr
20:00
LKB/Gistrup (2)
3
B52/Aalborg
3
800364
ti23-04 2024
18:30 Selektro Stadium (Aalborg)
1
-
2
23. apr
18:30
Nordens Paris FC (1)
1
FK Fjordsiden
2
800503
27-04 2024
12:00 B52/AFC’s anlæg
13
-
0
27. apr
12:00
FK Fjordsiden
13
Gug B
0
800500
27-04 2024
15:30 Lars Bloch Briller Arena - (Kunstgræs B52/AFC)
2
-
1
27. apr
15:30
B52/Aalborg
2
FC Dansom (1)
1
800502
28-04 2024
16:00 Vejgaard Gl. Stadion
0
-
7
28. apr
16:00
Vejgaard B
0
LKB/Gistrup (2)
7
800504
04-05 2024
13:00 B52/AFC’s anlæg
UHT
04. maj
13:00
B52/Aalborg
Vejgaard B
UHT
800505
05-05 2024
12:30 Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
6
-
2
05. maj
12:30
FC Dansom (1)
6
Nordens Paris FC (1)
2
800506
05-05 2024
13:00 Skjøtt Arena (Gug B)
2
-
4
05. maj
13:00
Gug B
2
FC Ljiljan
4
800507
ma06-05 2024
20:00 Gistrup kunstgræsanlæg
1
-
5
06. maj
20:00
LKB/Gistrup (2)
1
FK Fjordsiden
5
800508
on08-05 2024
18:00 B52/AFC’s anlæg
4
-
0
08. maj
18:00
FK Fjordsiden
4
B52/Aalborg
0
801251
to09-05 2024
11:00 Kærby Stadion
2
-
4
09. maj
11:00
FC Ljiljan
2
LKB/Gistrup (2)
4
800521
to09-05 2024
14:00 Skjøtt Arena (Gug B)
0
-
5
09. maj
14:00
Gug B
0
Nordens Paris FC (1)
5
800809
to09-05 2024
16:00 Vejgaard Gl. Stadion
HHT
09. maj
16:00
Vejgaard B
FC Dansom (1)
HHT
801252
12-05 2024
11:00 Kærby Stadion
3
-
1
12. maj
11:00
FC Ljiljan
3
B52/Aalborg
1
801254
12-05 2024
13:00 Skjøtt Arena (Gug B)
1
-
5
12. maj
13:00
Gug B
1
FC Dansom (1)
5
801255
ma13-05 2024
18:00 B52/AFC’s anlæg
4
-
2
13. maj
18:00
FK Fjordsiden
4
Vejgaard B
2
801253
ti14-05 2024
18:30 Selektro Stadium (Aalborg)
3
-
1
14. maj
18:30
Nordens Paris FC (1)
3
LKB/Gistrup (2)
1
800334
on15-05 2024
18:45 Kærby Stadion
UHT
15. maj
18:45
FC Ljiljan
Vejgaard B
UHT
801256
fr17-05 2024
18:30 B52/AFC’s anlæg
3
-
3
17. maj
18:30
B52/Aalborg
3
Nordens Paris FC (1)
3
801258
19-05 2024
13:30 Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
2
-
3
19. maj
13:30
FC Dansom (1)
2
FK Fjordsiden
3
800354
ti21-05 2024
19:00 Skjøtt Arena (Gug B)
0
-
8
21. maj
19:00
Gug B
0
LKB/Gistrup (2)
8
800332
on22-05 2024
18:30 Selektro Stadium (Aalborg)
5
-
0
22. maj
18:30
Nordens Paris FC (1)
5
B52/Aalborg
0
801453
26-05 2024
13:30 Kærby Stadion
26. maj
13:30
FC Ljiljan
FK Fjordsiden
801261
ma27-05 2024
19:00 Skjøtt Arena (Gug B)
27. maj
19:00
Gug B
B52/Aalborg
801452
ma27-05 2024
20:00 Gistrup kunstgræsanlæg
27. maj
20:00
LKB/Gistrup (2)
FC Dansom (1)
801262
ti28-05 2024
18:30 Selektro Stadium (Aalborg)
28. maj
18:30
Nordens Paris FC (1)
Vejgaard B
801526
02-06 2024
12:00 B52/AFC’s anlæg
02. jun
12:00
FK Fjordsiden
Nordens Paris FC (1)
801527
02-06 2024
13:30 Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
02. jun
13:30
FC Dansom (1)
FC Ljiljan
801528
02-06 2024
16:00 Vejgaard Gl. Stadion
02. jun
16:00
Vejgaard B
Gug B
801454
ti04-06 2024
19:00 B52/AFC’s anlæg
04. jun
19:00
B52/Aalborg
LKB/Gistrup (2)
800501
on05-06 2024
19:00 Kærby Stadion
05. jun
19:00
FC Ljiljan
Nordens Paris FC (1)
801529
08-06 2024
15:00 Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
08. jun
15:00
FC Dansom (1)
B52/Aalborg
801574
09-06 2024
13:00 Skjøtt Arena (Gug B)
09. jun
13:00
Gug B
FK Fjordsiden
801559
ma10-06 2024
20:00 Gistrup kunstgræsanlæg
10. jun
20:00
LKB/Gistrup (2)
Vejgaard B
801558
ti11-06 2024
18:30 Selektro Stadium (Aalborg)
11. jun
18:30
Nordens Paris FC (1)
FC Ljiljan
801578
15-06 2024
13:30 B52/AFC’s anlæg
15. jun
13:30
FK Fjordsiden
LKB/Gistrup (2)
801576
15-06 2024
14:00 Selektro Stadium (Aalborg)
15. jun
14:00
Nordens Paris FC (1)
FC Dansom (1)
801575
15-06 2024
16:00 Vejgaard Gl. Stadion
15. jun
16:00
Vejgaard B
B52/Aalborg
801577
16-06 2024
11:00 Kærby Stadion
16. jun
11:00
FC Ljiljan
Gug B
800330
on19-06 2024
18:30 Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
19. jun
18:30
FC Dansom (1)
Gug B
801259
on19-06 2024
19:00 Vejgaard Gl. Stadion
19. jun
19:00
Vejgaard B
FC Ljiljan
801579
23-06 2024
12:00 B52/AFC’s anlæg
23. jun
12:00
B52/Aalborg
FK Fjordsiden
801580
23-06 2024
12:00 Skjøtt Arena (Gug B)
23. jun
12:00
Gug B
Nordens Paris FC (1)
801581
23-06 2024
12:00 Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
23. jun
12:00
FC Dansom (1)
Vejgaard B
801582
23-06 2024
12:00 Gistrup Idrætscenter
23. jun
12:00
LKB/Gistrup (2)
FC Ljiljan
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind