Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. sep 2023
18:30
F.C.Fredericia
AC Horsens
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2023
17:00
F.C.Fredericia
F.C.Fredericia
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
13:00
Herning Fremad (1)
Støvring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:30
Herning Fremad (2)
Ikast FC (1)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
09:30
HOG Hinnerup (2)
Randers Freja (1)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
11:00
VSK Aarhus (1)
Hjørring FK (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
11:00
Herning Fremad
Ravnsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:00
BMI
Aabyhøj IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
15:00
Skive IK (1)
Støvring IF (2)
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
17:00
Lystrup IF (1)
Lystrup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2023
18:30
Randers Freja
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
11:00
FC Sønderborg, U-14
Flensborg Weiche
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:30
HOG Hinnerup
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
11:30
Aalborg Chang
Brønderslev IF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
12:00
Lystrup IF (3)
HOG Hinnerup (1)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
13:30
Gug B (1)
Spentrup U14
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
16:00
Fc Fredericia
TSA Århus
|
|||||||||||||||||||
13. jan
11:00
Hobro IK (1)
Hjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
13:00
Hatting-Torsted Fodbold (2)
Holstebro B (1)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
13:00
Hobro IK (2)
Lyseng
|
|||||||||||||||||||
20. jan
15:45
VRI (5)
Aabyhøj IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. jan
18:15
AaB (1)
Gug B (2)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
11:00
FC Sønderborg
Kolding IF (2)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:00
Randers Freja (3)
VSK Aarhus (2)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
13:30
Lystrup IF
Søften GF
|
|||||||||||||||||||
27. jan
11:00
Varde IF (3)
Holstebro B (2)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:30
VSK Aarhus (1)
Varde IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. jan
13:00
Aabybro IF
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
11:00
VSK Aarhus (1)
Kolding IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jan
13:00
Aabenraa BK
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
28. jan
15:45
Gug B (4)
Hjørring IF (2)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
17:30
IF Lyseng
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
29. jan
17:45
Hadsund B
Gug B (3)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:15
Aabybro IF
Hjørring IF (4)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:30
HOG Hinnerup (4)
Esbjerg fB (1)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
15:15
Støvring IF
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
03. feb
16:00
Lystrup IF (6)
VRI (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. feb
15:00
Skive IK (2)
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
04. feb
15:30
Lystrup IF
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
08. feb
20:00
Hatting-Torsted Fodbold (4)
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
09. feb
18:00
Lemvig GF
Skive IK (3)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
11:00
FC Sønderborg
Vejle B
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:00
Hjørring FK (2)
Nørresundby FB (1)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:30
Hatting-Torsted Fodbold (3)
VRI (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. feb
11:00
Varde IF (2)
Esbjerg fB (1)
|
|||||||||||||||||||
14. feb
18:15
AaB
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
17. feb
12:00
Randers Freja (6)
Støvring IF (4)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
13:00
Gug B
Sydthy B
|
|||||||||||||||||||
17. feb
14:00
Varde IF (6)
Varde IF (7)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
11:00
Varde IF (9)
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
18. feb
12:30
FC Sønderborg
VRI (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. feb
14:30
AaB
Hjørring FK
|
|||||||||||||||||||
20. feb
19:00
Ringkøbing IF
Hatting-Torsted Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:45
Randers Freja
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
AIF92
Varde IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. feb
09:15
IF Lyseng (1)
Varde IF (1)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
11:00
Hatting-Torsted Fodbold
VRI
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
FS Holstebro
Herning Fremad (4)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
Esbjerg fB (2)
Kolding IF (4)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
13:30
BMI
Spentrup/Ommesyssel IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb
14:30
ASA, Aarhus
FK Viborg
|
|||||||||||||||||||
01. mar
18:30
Støvring IF (8)
Als B
|
|||||||||||||||||||
01. mar
18:30
Støvring IF
FK Viborg
|
|||||||||||||||||||
08. mar
18:15
Ikast FC
Ikast FC
|
|||||||||||||||||||
17. mar
11:30
Støvring IF (5)
Arden IF
|
|||||||||||||||||||
17. mar
15:00
AaB (1)
FK Donn Norge
|
|||||||||||||||||||
20. mar
20:00
Brønderslev IF (2)
Brønderslev IF (3)
|
|||||||||||||||||||
22. mar
18:30
Esbjerg fB
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
23. mar
10:10
Hvidovre IF 3
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
07. jun
17:00
Rask Mølle OIF
Tørring/Ølholm
|
|||||||||||||||||||
24. jun
18:30
Vorup FB
Romalt IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. aug
12:30
Hobro IK (3)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
Hobro IK
Vendsyssel FF
|
|||||||||||||||||||
11. aug
12:00
AaB
AaB
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:00
Skødstrup SF
IF Lyseng
|