Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. aug 2023
12:00
Calenberger Land u15
Rødekro IF
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
16:00
Herning Fremad (1)
Dalum IF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2023
18:00
1. FC Neubrandenburg
TSV Gadaland
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
16:30
AaB (1)
Aabybro efterskole
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
18:00
Skærbæk Ungdomsboldklub
Kaltenkirchener TS
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
11:00
FC Sønderborg
Flensborg
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
14:00
FC Sønderborg
Flensborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
11:00
VSK Aarhus
Nørresundby FB (1)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
11:00
VSK Aarhus (3)
1
IF Skjold Sæby
4
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
14:30
Nørresundby FB
Aalborg KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
12:30
FC Fredericia U15 (1)
VSK Aarhus (4)
|
|||||||||||||||||||
05. jan
18:30
Herning Fremad (1)
Harburger (tysk hold)
|
|||||||||||||||||||
06. jan
14:00
Herning Fremad (L1)
FC Sydvest
|
|||||||||||||||||||
07. jan
10:00
Harburger SC (tysk hold)
Herning Fremad (1)
|
|||||||||||||||||||
12. jan
19:00
Hjørring Fk
0
Hobro IK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
14. jan
11:00
VSK Aarhus (1)
2
Skødstrup SF
3
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:00
Aalborg KFUM (2)
Nørresundby FB (3)
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:30
Vinding SF (2)
Dalum IF (2)
|
|||||||||||||||||||
14. jan
14:00
FC Sønderborg, U-15
Flensborg Weiche
|
|||||||||||||||||||
17. jan
18:10
Bredballe IF (1)
Vinding SF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
19. jan
17:45
Haderslev FK
9
MG & BK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
20. jan
13:00
Thisted FC
AaB
|
|||||||||||||||||||
20. jan
13:45
FC Sydvest, U-15
Spvg Eidertal Molfsee
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:00
Nørremarkens fS
Dalby GF
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:00
FC Kolding Nord
Gladsaxe-Hero BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. jan
18:30
Herning Fremad
FS Holstebro
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:00
FC Sønderborg, U-15 (2)
VRI (1)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:30
VSK Aarhus (1)
Skærbæk Ungdomsboldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jan
09:30
Sønderborg B
VRI (1)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
FC Sønderborg, U-15 (1)
Dalum IF (3)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
11:30
Esbjerg fB (1)
Sædding/G IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. jan
11:45
NF Academy U15 Dr. 2x35 min.
Aarslev BK (1)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:40
VSK Aarhus (6)
1
VSK Aarhus (7)
1
|
|||||||||||||||||||
31. jan
18:10
Bredballe IF
Vinding SF
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:15
Frederikshavn fI (1)
Hjørring Fk
|
|||||||||||||||||||
04. feb
11:00
Thisted FC
Holstebro B (1)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
14:45
VSK Aarhus (2)
1
HOG Hinnerup (1)
0
|
|||||||||||||||||||
04. feb
15:00
FC Århus Syd
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
04. feb
17:00
Aalborg KFUM (4)
4
Viborg Sdrm. IK
0
|
|||||||||||||||||||
07. feb
19:00
Ikast Football Club
0
VRI (1)
0
|
|||||||||||||||||||
11. feb
09:00
Esbjerg fB
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
11. feb
12:00
VRI
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
11. feb
13:00
Herning Fremad (3)
Thisted FC (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. feb
19:30
Bangsbo Freja
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
16. feb
19:30
Nørresundby FB (4)
Nørresundby FB (5)
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. feb
12:30
FC Fredericia U15 (2)
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
18. feb
15:30
Thisted FC (3)
Herning Fremad (4)
|
|||||||||||||||||||
21. feb
19:15
Idrætsefterskolen Lægården (1)
FS Holstebro
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. feb
19:15
Idrætsefterskolen Lægården (2)
Holstebro B (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. feb
19:30
FC Fredericia U15
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
23. feb
18:30
VRI
AaB
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
Herning Fremad (5)
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:30
Esbjerg fB (2)
OB
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
Randers Freja (1)
Kristrup B
|
|||||||||||||||||||
25. feb
14:30
FC Horsens (2)
1
VSK Aarhus (9)
1
|
|||||||||||||||||||
25. feb
17:00
Aalborg KFUM (5)
Thisted FC (5)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:20
VSK Aarhus
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:30
Stavtrup IF
Aalborg KFUM (3)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
15:45
VRI (4)
2
Vildbjerg SF
1
|
|||||||||||||||||||
10. mar
11:15
FC Fredericia U15
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
30. apr
11:30
Houlkærskolen
Vestre Skole
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:30
Sønderborg B
Et tysk hold
|
|||||||||||||||||||
28. jul
11:00
Aalborg Freja U15
Nairobi Kenya
|
|||||||||||||||||||
02. aug
18:00
Hatting-Torsted Fodbold (1)
MG & BK (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:00
VRI (5)
IF Lyseng (2)
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
Randers Freja (2)
HOG Hinnerup (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug
18:30
Hatting-Torsted Fodbold (2)
MG & BK (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug
19:00
FC Sønderborg
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
10. aug
10:00
Hobro IK
Vendsyssel FF
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
Randers Freja (3)
Aabyhøj IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:00
Bredballe IF
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
11. aug
10:30
VSK Aarhus
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
FC Fredericia
FC Sønderborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:15
Hobro IK
IF Lyseng (1)
|