Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. aug 2023
15:00
TSV Klausdorf
Gagen/Trittau
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2023
20:00
Horsens fS
Jelling fS (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
17:00
Vejgaard B (1)
AaB (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
12:00
Vildbjerg SF
Herning Fremad (1)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
15:30
Jelling fS (2)
FC Skanderborg (1)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
16:00
FC Silkeborg (1)
FC Silkeborg (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2023
19:00
Gauerslund IF
Røde Stjerne (1)
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
15:00
TRIF
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
20. jan
12:00
Hjørring IF (1)
Hjørring IF (2)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
13:00
FC Fredericia U19 (1)
FC Fredericia U17
|
|||||||||||||||||||
23. jan
19:00
Tirstrup Idrætsefterskole
TRIF
|
|||||||||||||||||||
24. jan
19:15
Hobro IK
Vendsyssel
|
|||||||||||||||||||
27. jan
15:45
Herning Fremad (3)
FC Silkeborg (4)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
15:45
FC Fredericia U19
Billund IF
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:00
Viby IF (1)
ØBG Silkeborg (1)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
11:00
Herning Fremad (4)
Ikast FC
|
|||||||||||||||||||
06. feb
19:00
Engum UI
Vinding SF
|
|||||||||||||||||||
19. feb
19:15
Silkeborg IF
FC Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
19. feb
20:30
Hornbæk SF
SMIFF
|
|||||||||||||||||||
24. feb
17:00
FC Skanderborg U18
Haderslev FK (1)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
Viborg FF (1)
Skive IK (2)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
13:00
Jetsmark IF (1)
Vejgaard B (2)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
13:45
Eastside Viborg
FC Silkeborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. feb
14:00
Viby IF (2)
Viby IF (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:30
Bramming B
Røde Stjerne (2)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
14:00
Viby IF
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
03. mar
15:00
Skive IK (1)
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
03. mar
18:00
FC Silkeborg (3)
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
St. Restrup IF
Birkelse IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:45
Viborg FF (2)
Borup IF
|
|||||||||||||||||||
10. mar
13:00
Jetsmark IF (2)
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
10. mar
15:00
Skødstrup SF
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
14. mar
15:30
Eastside Viborg
Hald Ege Efterskole
|
|||||||||||||||||||
14. mar
20:00
Haderslev FK (2)
Haderslev FK (3)
|
|||||||||||||||||||
22. mar
19:00
Svenstrup-Godthåb IF
Støvring U19
|
|||||||||||||||||||
27. jul
12:00
Asaa/Hjallerup
Team Østvendsyssel (1)
|
|||||||||||||||||||
27. jul
13:00
FC Skanderborg
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
01. aug
18:30
AaB (2)
AaB (3)
|
|||||||||||||||||||
01. aug
19:45
Højslev Station IF
Skive IK (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Hornslet IF
Grenaa IF
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
FC Skanderborg
ØBG Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
04. aug
13:00
Frederikshavn fI
Nørresundby FB (2)
|
|||||||||||||||||||
05. aug
18:30
AaB
Jetsmark IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug
19:30
Viborg FF (3)
Viborg FF (4)
|
|||||||||||||||||||
08. aug
18:30
Aalborg Chang
Støvring IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug
19:00
Skjern GF
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug
18:30
Team Østvendsyssel (2)
Nørresundby FB (1)
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
FC Sønderborg
SG Schleswig
|
|||||||||||||||||||
11. aug
14:00
Hammel GF
Alliancen IF
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:00
FC Sønderborg
SC Weiche Flensborg 08
|