Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. okt 2023
17:00
Hjørring IF (1)
RE Norge U18 drenge
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2023
19:00
Hornbæk SF (1)
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2023
19:15
VSK Aarhus
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. jan
17:15
Randers Freja
FC Skanderborg (1)
|
|||||||||||||||||||
24. jan
19:00
Randers Freja (5)
VSK Aarhus (6)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
Thisted FC (2)
Hobro IK (5)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
Herning Fremad (2)
Holstebro B (1)
|
|||||||||||||||||||
02. feb
19:15
Hobro IK (4)
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:00
VSK Aarhus (1)
Aalborg KFUM U17
|
|||||||||||||||||||
03. feb
15:30
Viborg FF (1)
Etsw Weiche Flensburg
|
|||||||||||||||||||
04. feb
13:00
Varde IF (2)
Viborg FF (2)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
14:00
Herning Fremad (1)
VSK Aarhus (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. feb
20:30
Hornbæk SF (2)
Randers Freja (6)
|
|||||||||||||||||||
07. feb
19:00
Holstebro B (2)
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
07. feb
19:15
Silkeborg IF
Hedensted IF (5)
|
|||||||||||||||||||
07. feb
19:30
FC Sønderborg
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
10. feb
13:00
Svenstrup-Godthåb IF
Vejgaard B (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb
14:00
Randers Freja (2)
Viby IF (1)
|
|||||||||||||||||||
11. feb
15:00
HIK
FS Holstebro (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. feb
19:00
Aalborg KFUM U17
Aalborg KFUM U19
|
|||||||||||||||||||
18. feb
14:00
FC Sønderborg
Dalum IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
14:00
Billund IF (1)
Hedensted IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. feb
19:00
Hjørring FK
Varde IF (2)
|
|||||||||||||||||||
22. feb
20:35
Hornbæk SF (1)
VSK Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:00
Varde IF (1)
Dalum IF (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
16:00
FC Silkeborg
Hedensted IF (3)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
13:00
Horsens fS (1)
FC Skanderborg (2)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
13:00
Herning Fremad (4)
Billund IF (4)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
13:00
Randers Freja FC
Hobro IK (2)
|
|||||||||||||||||||
27. feb
19:30
Horsens fS (3)
Hedensted IF (1)
|
|||||||||||||||||||
01. mar
19:00
Grenaa IF (1)
Aastrup IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:00
Vejle B
Hedensted IF (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:15
Thisted FC (1)
Holstebro B (3)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:20
Grenaa IF (2)
Kolind/Perstrup IF
|
|||||||||||||||||||
03. mar
15:00
Hobro IK (3)
Viborg FF (1)
|
|||||||||||||||||||
06. mar
19:15
Horsens fS
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
07. mar
19:15
Hobro IK (1)
Doense/Vebbestrup IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:15
Randers Freja (4)
Herning Fremad (3)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
17:00
Hornbæk SF (3)
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
10. mar
10:00
Varde IF (3)
Varde IF (4)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
Viby IF (2)
Hedensted IF (4)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:45
Vejgaard B (1)
Gug B
|
|||||||||||||||||||
13. mar
19:30
FS Holstebro (2)
Holstebro B (4)
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:30
Hedensted IF (6)
Balle Musik- og Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
27. jul
15:00
FC Skanderborg (3)
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
29. jul
14:00
Hobro IK
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
Thisted FC
Hjørring IF
|