VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8, Pulje 8

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
861224
fr17-11 2023
17:45 Kunst, KB, P. Bangs Vej
17. nov 2023
17:45
KB 6
Nørrebro United 5
861223
18-11 2023
14:00 Sundby Idrætspark
18. nov 2023
14:00
B 1908
Tårnby FF
861221
19-11 2023
10:00 Sundby Idrætspark
19. nov 2023
10:00
Fremad Amager (1)
Valby
861225
19-11 2023
12:00
GVI
HIK
GVI. Nymosen
19. nov 2023
12:00
GVI
HIK
861222
25-11 2023
12:30 Fælledparken
25. nov 2023
12:30
Skjold 4
B. 1973, Herlev
861226
02-12 2023
10:00
GVI
Nørrebroparken
02. dec 2023
10:00
Nørrebro United 5
GVI
861227
02-12 2023
10:30
KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Valby Idrætspark
02. dec 2023
10:30
Valby
KB 6
861229
03-12 2023
11:30 Vestamager Idrætsanlæg
03. dec 2023
11:30
Tårnby FF
Skjold 4
861230
03-12 2023
11:30
HIK
HIK
03. dec 2023
11:30
HIK
B 1908
861228
03-12 2023
12:45 Elverroad Kunstgræs
03. dec 2023
12:45
B. 1973, Herlev
Fremad Amager (1)
861233
16-12 2023
10:00 Nørrebroparken
16. dec 2023
10:00
Nørrebro United 5
Valby
861236
17-12 2023
10:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
17. dec 2023
10:00
KB 6
B. 1973, Herlev
861237
17-12 2023
10:00
GVI
GVI. Nymosen
17. dec 2023
10:00
GVI
B 1908
861235
17-12 2023
10:30
HIK
Ryparken Idrætsanlæg
17. dec 2023
10:30
Skjold 4
HIK
861234
17-12 2023
14:00 Sundby Idrætspark
17. dec 2023
14:00
Fremad Amager (1)
Tårnby FF
861240
13-01 2024
10:00 Sundby Idrætspark
13. jan
10:00
B 1908
Skjold 4
861238
13-01 2024
10:30
GVI
Valby Idrætspark
13. jan
10:30
Valby
GVI
861241
14-01 2024
10:00 Vestamager Idrætsanlæg
14. jan
10:00
Tårnby FF
KB 6
861242
14-01 2024
10:00
HIK
HIK
14. jan
10:00
HIK
Fremad Amager (1)
861239
14-01 2024
11:00 Elverroad Kunstgræs
14. jan
11:00
B. 1973, Herlev
Nørrebro United 5
861245
27-01 2024
09:15 Valby Idrætspark
27. jan
09:15
Valby
B. 1973, Herlev
861246
27-01 2024
10:00
HIK
Kunst, KB, P. Bangs Vej
27. jan
10:00
KB 6
HIK
861244
27-01 2024
10:00 Sundby Idrætspark
27. jan
10:00
Fremad Amager (1)
B 1908
861243
27-01 2024
11:30 Nørrebroparken
27. jan
11:30
Nørrebro United 5
Tårnby FF
861247
27-01 2024
12:00
GVI
GVI. Nymosen
27. jan
12:00
GVI
Skjold 4
861432
03-02 2024
10:00
HIK
HIK
03. feb
10:00
HIK
Nørrebro United 5
861261
03-02 2024
13:00
GVI
Elverroad Kunstgræs
03. feb
13:00
B. 1973, Herlev
GVI
861248
04-02 2024
10:30
Fremad Amager (1)
!
NB: Fremad Amager (1) er taberdømt
Fælledparken
04. feb
10:30
Skjold 4
Fremad Amager (1)
861430
04-02 2024
12:00 Sundby Idrætspark
04. feb
12:00
B 1908
KB 6
861436
24-02 2024
10:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
24. feb
10:00
KB 6
Skjold 4
861434
24-02 2024
10:30
HIK
Valby Idrætspark
24. feb
10:30
Valby
HIK
861433
24-02 2024
11:30 Nørrebroparken
24. feb
11:30
Nørrebro United 5
B 1908
861435
25-02 2024
10:00 Elverroad Kunstgræs
25. feb
10:00
B. 1973, Herlev
Tårnby FF
861437
25-02 2024
10:00
GVI
GVI. Nymosen
25. feb
10:00
GVI
Fremad Amager (1)
861440
09-03 2024
10:00 Sundby Idrætspark
09. mar
10:00
B 1908
Valby
861441
09-03 2024
10:00
GVI
GVI. Nymosen
09. mar
10:00
GVI
Tårnby FF
861439
10-03 2024
10:30 Ryparken Idrætsanlæg
10. mar
10:30
Skjold 4
Nørrebro United 5
861438
10-03 2024
12:00 Sundby Idrætspark
10. mar
12:00
Fremad Amager (1)
KB 6
861442
10-03 2024
13:30
HIK
HIK
10. mar
13:30
HIK
B. 1973, Herlev
861431
16-03 2024
10:30 Valby Idrætspark
16. mar
10:30
Valby
Tårnby FF
861444
on20-03 2024
17:15 Valby Idrætspark
20. mar
17:15
Valby
Skjold 4
861443
23-03 2024
10:00
Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
Nørrebroparken
23. mar
10:00
Nørrebro United 5
Fremad Amager (1)
861446
23-03 2024
12:00
GVI
Kunst, KB, P. Bangs Vej
23. mar
12:00
KB 6
GVI
861447
24-03 2024
10:00
HIK
!
NB: HIK er taberdømt
Vestamager Idrætsanlæg
24. mar
10:00
Tårnby FF
HIK
861445
24-03 2024
11:30 Elverroad Kunstgræs
24. mar
11:30
B. 1973, Herlev
B 1908
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind