Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. nov 2023
15:40
Frederiksværk Fodbold Klub
6
Køge Nord FC
1
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
15:50
Bagsværd BK (1)
Espergærde IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
16:00
Bagsværd BK (2)
2
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
16:10
Espergærde IF
Frederiksværk Fodbold Klub
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
16:20
Køge Nord FC
3
Bagsværd BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
16:30
Vallensbæk IF
1
Bagsværd BK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
16:40
Espergærde IF
Køge Nord FC
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
16:50
Frederiksværk Fodbold Klub
3
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
17:00
Bagsværd BK (1)
4
Bagsværd BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
17:10
Køge Nord FC
0
Vallensbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
17:20
Bagsværd BK (2)
Espergærde IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
17:30
Bagsværd BK (1)
1
Frederiksværk Fodbold Klub
5
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
17:40
Vallensbæk IF
Espergærde IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
17:50
Køge Nord FC
3
Bagsværd BK (1)
4
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Bagsværd BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
14:40
Køge Nord FC
Frederiksværk Fodbold Klub
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
14:50
Espergærde IF
1
Bagsværd BK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
15:00
Vallensbæk IF
2
Bagsværd BK (2)
5
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
15:10
Frederiksværk Fodbold Klub
5
Espergærde IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
15:20
Bagsværd BK (2)
Køge Nord FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
15:30
Bagsværd BK (1)
2
Vallensbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
15:40
Køge Nord FC
Espergærde IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
15:50
Vallensbæk IF
1
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
16:00
Bagsværd BK (2)
4
Bagsværd BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
16:10
Vallensbæk IF
Køge Nord FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
16:20
Espergærde IF
2
Bagsværd BK (2)
4
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
16:30
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Bagsværd BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
16:40
Espergærde IF
0
Vallensbæk IF
6
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
16:50
Bagsværd BK (1)
Køge Nord FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
17:00
Bagsværd BK (2)
1
Frederiksværk Fodbold Klub
8
|
Indledende: 15 hold.
Mellemrunden spilles 13 eller 14. januar 2024.
15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 3 februar 2024 i Strøby hallen.