ØOB Oldboys 45 år 7 mands 2023-24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
706466
ma07-08 2023
19:00 Langvang Idrætscenter
07. aug 2023
19:00
KFUM Fodbold, Randers
FC Skanderborg
706467
ma07-08 2023
19:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
2
-
6
07. aug 2023
19:00
Harlev IK
2
AH 2012
6
706362
ma07-08 2023
19:00 Berger Optik Park (Stjær)
2
-
3
07. aug 2023
19:00
Stjær B
2
tst Fodbold
3
706364
ma07-08 2023
19:00 Ulstrup Stadion
2
-
0
07. aug 2023
19:00
Ulstrup IF
2
Århus Expats
0
706365
ma07-08 2023
19:15
TMG
Volkswagen Park Randers (kunst)
3
-
2
07. aug 2023
19:15
Hornbæk SF
3
TMG
2
706468
ma14-08 2023
19:00 Assentoft Stadion
3
-
3
14. aug 2023
19:00
AH 2012
3
Stjær B
3
706469
ma14-08 2023
19:00 Normal Arena, 8-mands (kunst)
7
-
1
14. aug 2023
19:00
FC Skanderborg
7
Harlev IK
1
706475
ma14-08 2023
19:00
TMG
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
14. aug 2023
19:00
TMG
KFUM Fodbold, Randers
706476
ma14-08 2023
19:00 Sølystskolen
4
-
6
14. aug 2023
19:00
Århus Expats
4
Hornbæk SF
6
706477
ma14-08 2023
19:00 Virring Stadion
3
-
4
14. aug 2023
19:00
Virring Fodbold
3
Ulstrup IF
4
706478
ma14-08 2023
19:00 Tilst Idrætsanlæg (tst)
4
-
1
14. aug 2023
19:00
tst Fodbold
4
AIA/Tranbjerg
1
706363
to17-08 2023
19:00 Grønløkke Stadion
4
-
3
17. aug 2023
19:00
AIA/Tranbjerg
4
Virring Fodbold
3
706479
ma21-08 2023
19:00 Berger Optik Park (Stjær)
0
-
1
21. aug 2023
19:00
Stjær B
0
FC Skanderborg
1
706480
ma21-08 2023
19:00 Assentoft Stadion
4
-
5
21. aug 2023
19:00
AH 2012
4
tst Fodbold
5
706481
ma21-08 2023
19:00 Ulstrup Stadion
2
-
5
21. aug 2023
19:00
Ulstrup IF
2
AIA/Tranbjerg
5
706491
ma21-08 2023
19:00 Langvang Idrætscenter
21. aug 2023
19:00
KFUM Fodbold, Randers
Århus Expats
706492
ma21-08 2023
19:00
TMG
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
2
-
3
21. aug 2023
19:00
Harlev IK
2
TMG
3
706482
ma21-08 2023
19:15 Volkswagen Park Randers (kunst)
3
-
2
21. aug 2023
19:15
Hornbæk SF
3
Virring Fodbold
2
706493
ma28-08 2023
19:00 Normal Arena, 8-mands (kunst)
3
-
5
28. aug 2023
19:00
FC Skanderborg
3
AH 2012
5
706494
ma28-08 2023
19:00
TMG
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
5
-
2
28. aug 2023
19:00
TMG
5
Stjær B
2
706496
ma28-08 2023
19:00 Virring Stadion
28. aug 2023
19:00
Virring Fodbold
KFUM Fodbold, Randers
706497
ma28-08 2023
19:00 Grønløkke Stadion
2
-
4
28. aug 2023
19:00
AIA/Tranbjerg
2
Hornbæk SF
4
706499
ma28-08 2023
19:00 Tilst Idrætsanlæg (tst)
3
-
0
28. aug 2023
19:00
tst Fodbold
3
Ulstrup IF
0
706495
on30-08 2023
19:00 Sølystskolen
1
-
7
30. aug 2023
19:00
Århus Expats
1
Harlev IK
7
706527
ma04-09 2023
18:30 Berger Optik Park (Stjær)
2
-
2
04. sep 2023
18:30
Stjær B
2
Århus Expats
2
706528
ma04-09 2023
18:30
TMG
Assentoft Stadion
4
-
1
04. sep 2023
18:30
AH 2012
4
TMG
1
706565
ma04-09 2023
18:30 Langvang Idrætscenter
04. sep 2023
18:30
KFUM Fodbold, Randers
AIA/Tranbjerg
706566
ma04-09 2023
18:30 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
5
-
0
04. sep 2023
18:30
Harlev IK
5
Virring Fodbold
0
706533
ma04-09 2023
19:00 Normal Arena, 8-mands (kunst)
3
-
2
04. sep 2023
19:00
FC Skanderborg
3
tst Fodbold
2
706564
ma04-09 2023
19:15 Volkswagen Park Randers (kunst)
UHT
04. sep 2023
19:15
Hornbæk SF
Ulstrup IF
UHT
706568
ma11-09 2023
18:30 Sølystskolen
4
-
5
11. sep 2023
18:30
Århus Expats
4
AH 2012
5
706569
ma11-09 2023
18:30 Virring Stadion
1
-
3
11. sep 2023
18:30
Virring Fodbold
1
Stjær B
3
706570
ma11-09 2023
18:30 Grønløkke Stadion
5
-
4
11. sep 2023
18:30
AIA/Tranbjerg
5
Harlev IK
4
706571
ma11-09 2023
18:30 Ulstrup Stadion
11. sep 2023
18:30
Ulstrup IF
KFUM Fodbold, Randers
706572
ma11-09 2023
18:30 Tilst Idrætsanlæg (tst)
1
-
4
11. sep 2023
18:30
tst Fodbold
1
Hornbæk SF
4
706567
ma11-09 2023
19:00
TMG
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
5
-
2
11. sep 2023
19:00
TMG
5
FC Skanderborg
2
706573
ma18-09 2023
18:00 Berger Optik Park (Stjær)
3
-
1
18. sep 2023
18:00
Stjær B
3
AIA/Tranbjerg
1
706574
ma18-09 2023
18:00 Assentoft Stadion
10
-
3
18. sep 2023
18:00
AH 2012
10
Virring Fodbold
3
706577
ma18-09 2023
18:00 Langvang Idrætscenter
18. sep 2023
18:00
KFUM Fodbold, Randers
Hornbæk SF
706603
ma18-09 2023
18:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
4
-
3
18. sep 2023
18:00
Harlev IK
4
Ulstrup IF
3
706575
ma18-09 2023
19:00 Normal Arena, 8-mands (kunst)
2
-
2
18. sep 2023
19:00
FC Skanderborg
2
Århus Expats
2
706576
ma18-09 2023
19:00
TMG
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
8
-
6
18. sep 2023
19:00
TMG
8
tst Fodbold
6
706604
ma25-09 2023
18:00
TMG
Sølystskolen
1
-
4
25. sep 2023
18:00
Århus Expats
1
TMG
4
706605
ma25-09 2023
18:00 Virring Stadion
1
-
4
25. sep 2023
18:00
Virring Fodbold
1
FC Skanderborg
4
706606
ma25-09 2023
18:00 Grønløkke Stadion
1
-
4
25. sep 2023
18:00
AIA/Tranbjerg
1
AH 2012
4
706607
ma25-09 2023
18:00 Ulstrup Stadion
1
-
9
25. sep 2023
18:00
Ulstrup IF
1
Stjær B
9
706608
ma25-09 2023
18:00 Volkswagen Park Græs
7
-
3
25. sep 2023
18:00
Hornbæk SF
7
Harlev IK
3
706609
ma25-09 2023
18:00 Tilst Idrætsanlæg (tst)
HHT
25. sep 2023
18:00
tst Fodbold
KFUM Fodbold, Randers
HHT
706625
ma02-10 2023
18:00 Berger Optik Park (Stjær)
HHT
02. okt 2023
18:00
Stjær B
Hornbæk SF
HHT
706626
ma02-10 2023
18:00 Assentoft Stadion
7
-
4
02. okt 2023
18:00
AH 2012
7
Ulstrup IF
4
706629
ma02-10 2023
18:00 Sølystskolen
0
-
4
02. okt 2023
18:00
Århus Expats
0
tst Fodbold
4
706630
ma02-10 2023
18:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
02. okt 2023
18:00
Harlev IK
KFUM Fodbold, Randers
706627
ma02-10 2023
19:00 Normal Arena, 8-mands (kunst)
1
-
3
02. okt 2023
19:00
FC Skanderborg
1
AIA/Tranbjerg
3
706628
ma02-10 2023
19:00
TMG
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
4
-
3
02. okt 2023
19:00
TMG
4
Virring Fodbold
3
706700
ma09-10 2023
18:00 Virring Stadion
2
-
3
09. okt 2023
18:00
Virring Fodbold
2
Århus Expats
3
706702
ma09-10 2023
18:00 Ulstrup Stadion
7
-
5
09. okt 2023
18:00
Ulstrup IF
7
FC Skanderborg
5
706704
ma09-10 2023
18:00 Langvang Idrætscenter
09. okt 2023
18:00
KFUM Fodbold, Randers
Stjær B
706705
ma09-10 2023
18:00 Tilst Idrætsanlæg (tst)
4
-
1
09. okt 2023
18:00
tst Fodbold
4
Harlev IK
1
706701
ma09-10 2023
19:00
TMG
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
2
-
9
09. okt 2023
19:00
AIA/Tranbjerg
2
TMG
9
706703
ma01-04 2024
19:15 Volkswagen Park Randers (kunst)
2
-
7
01. apr
19:15
AH 2012
2
Hornbæk SF
7
706710
ma08-04 2024
18:45 Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
4
-
4
08. apr
18:45
Århus Expats
4
AIA/Tranbjerg
4
706711
ma08-04 2024
19:00 Virring Stadion
UHT
08. apr
19:00
Virring Fodbold
tst Fodbold
UHT
706706
ma08-04 2024
19:00 Berger Optik Park (Stjær)
UDS
08. apr
19:00
Stjær B
Harlev IK
UDS
706707
ma08-04 2024
19:00 Assentoft Stadion
4
-
1
08. apr
19:00
AH 2012
4
KFUM Fodbold, Randers
1
706708
ma08-04 2024
19:00 Normal Arena, 8-mands (kunst)
3
-
4
08. apr
19:00
FC Skanderborg
3
Hornbæk SF
4
706709
ma08-04 2024
19:00
TMG
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
13
-
1
08. apr
19:00
TMG
13
Ulstrup IF
1
706714
ma15-04 2024
18:45 Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
2
-
1
15. apr
18:45
Århus Expats
2
Ulstrup IF
1
706715
ma15-04 2024
19:00
TMG
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
1
-
2
15. apr
19:00
TMG
1
Hornbæk SF
2
706716
ma15-04 2024
19:00 Normal Arena, 8-mands (kunst)
4
-
3
15. apr
19:00
FC Skanderborg
4
KFUM Fodbold, Randers
3
706717
ma15-04 2024
19:00 Assentoft Stadion
1
-
2
15. apr
19:00
AH 2012
1
Harlev IK
2
706712
ma15-04 2024
19:00 Tilst Idrætsanlæg (tst)
3
-
5
15. apr
19:00
tst Fodbold
3
Stjær B
5
706713
ma15-04 2024
20:15 BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
5
-
5
15. apr
20:15
Virring Fodbold
5
AIA/Tranbjerg
5
706743
ma22-04 2024
19:00 Ulstrup Stadion
0
-
5
22. apr
19:00
Ulstrup IF
0
Virring Fodbold
5
706744
ma22-04 2024
19:00 BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
UHT
22. apr
19:00
AIA/Tranbjerg
tst Fodbold
UHT
706718
ma22-04 2024
19:00 Berger Optik Park (Stjær)
2
-
4
22. apr
19:00
Stjær B
2
AH 2012
4
706719
ma22-04 2024
19:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
2
-
0
22. apr
19:00
Harlev IK
2
FC Skanderborg
0
706723
ma22-04 2024
19:00
TMG
Langvang Idrætscenter
3
-
9
22. apr
19:00
KFUM Fodbold, Randers
3
TMG
9
706742
ma22-04 2024
19:15 Volkswagen Park Randers (kunst)
7
-
1
22. apr
19:15
Hornbæk SF
7
Århus Expats
1
706749
ma29-04 2024
18:45 Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
UHT
29. apr
18:45
Århus Expats
KFUM Fodbold, Randers
UHT
706750
ma29-04 2024
19:00
TMG
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
8
-
4
29. apr
19:00
TMG
8
Harlev IK
4
706745
ma29-04 2024
19:00 Normal Arena, 8-mands (kunst)
2
-
6
29. apr
19:00
FC Skanderborg
2
Stjær B
6
706746
ma29-04 2024
19:00 Tilst Idrætsanlæg (tst)
1
-
6
29. apr
19:00
tst Fodbold
1
AH 2012
6
706747
ma29-04 2024
19:00 BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
UHT
29. apr
19:00
AIA/Tranbjerg
Ulstrup IF
UHT
706748
ma29-04 2024
19:00 Virring Stadion
2
-
4
29. apr
19:00
Virring Fodbold
2
Hornbæk SF
4
706751
ma06-05 2024
19:00 Assentoft Stadion
1
-
0
06. maj
19:00
AH 2012
1
FC Skanderborg
0
706973
ma06-05 2024
19:00
TMG
Berger Optik Park (Stjær)
4
-
4
06. maj
19:00
Stjær B
4
TMG
4
706974
ma06-05 2024
19:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
4
-
3
06. maj
19:00
Harlev IK
4
Århus Expats
3
706975
ma06-05 2024
19:00 Langvang Idrætscenter
5
-
8
06. maj
19:00
KFUM Fodbold, Randers
5
Virring Fodbold
8
706977
ma06-05 2024
19:00 Ulstrup Stadion
UHT
06. maj
19:00
Ulstrup IF
tst Fodbold
UHT
706976
ma06-05 2024
19:15 Volkswagen Park Græs
5
-
1
06. maj
19:15
Hornbæk SF
5
AIA/Tranbjerg
1
706978
ma13-05 2024
18:45 Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
2
-
6
13. maj
18:45
Århus Expats
2
Stjær B
6
706979
ma13-05 2024
19:00
TMG
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3
-
4
13. maj
19:00
TMG
3
AH 2012
4
706980
ma13-05 2024
19:00 Tilst Idrætsanlæg (tst)
5
-
2
13. maj
19:00
tst Fodbold
5
FC Skanderborg
2
706981
ma13-05 2024
19:00 Ulstrup Stadion
2
-
8
13. maj
19:00
Ulstrup IF
2
Hornbæk SF
8
706982
ma13-05 2024
19:00 Grønløkke Stadion
UHT
13. maj
19:00
AIA/Tranbjerg
KFUM Fodbold, Randers
UHT
706983
ma13-05 2024
19:00 Virring Stadion
6
-
5
13. maj
19:00
Virring Fodbold
6
Harlev IK
5
706985
ti21-05 2024
19:00 Assentoft Stadion
9
-
3
21. maj
19:00
AH 2012
9
Århus Expats
3
706986
ti21-05 2024
19:00 Berger Optik Park (Stjær)
7
-
3
21. maj
19:00
Stjær B
7
Virring Fodbold
3
706987
ti21-05 2024
19:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
1
-
2
21. maj
19:00
Harlev IK
1
AIA/Tranbjerg
2
706988
ti21-05 2024
19:00 Langvang Idrætscenter
UDS
21. maj
19:00
KFUM Fodbold, Randers
Ulstrup IF
UDS
706989
ti21-05 2024
19:15 Volkswagen Park Græs
UHT
21. maj
19:15
Hornbæk SF
tst Fodbold
UHT
706984
ti21-05 2024
20:00
TMG
Normal Arena, 8-mands (kunst)
1
-
4
21. maj
20:00
FC Skanderborg
1
TMG
4
706992
ma27-05 2024
18:45 Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
3
-
5
27. maj
18:45
Århus Expats
3
FC Skanderborg
5
706993
ma27-05 2024
19:00
TMG
Tilst Idrætsanlæg (tst)
HHT
27. maj
19:00
tst Fodbold
TMG
HHT
706990
ma27-05 2024
19:00 Grønløkke Stadion
4
-
3
27. maj
19:00
AIA/Tranbjerg
4
Stjær B
3
706991
ma27-05 2024
19:00 Virring Stadion
4
-
4
27. maj
19:00
Virring Fodbold
4
AH 2012
4
706995
ma27-05 2024
19:00 Ulstrup Stadion
3
-
7
27. maj
19:00
Ulstrup IF
3
Harlev IK
7
706994
ma27-05 2024
19:15 Volkswagen Park Randers (kunst)
UHT
27. maj
19:15
Hornbæk SF
KFUM Fodbold, Randers
UHT
706996
ma03-06 2024
19:00
TMG
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
10
-
1
03. jun
19:00
TMG
10
Århus Expats
1
706997
ma03-06 2024
19:00 Normal Arena, 8-mands (kunst)
1
-
4
03. jun
19:00
FC Skanderborg
1
Virring Fodbold
4
706998
ma03-06 2024
19:00 Assentoft Stadion
2
-
1
03. jun
19:00
AH 2012
2
AIA/Tranbjerg
1
706999
ma03-06 2024
19:00 Berger Optik Park (Stjær)
UHT
03. jun
19:00
Stjær B
Ulstrup IF
UHT
707000
ma03-06 2024
19:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
4
-
5
03. jun
19:00
Harlev IK
4
Hornbæk SF
5
707001
ma03-06 2024
19:00 Langvang Idrætscenter
UHT
03. jun
19:00
KFUM Fodbold, Randers
tst Fodbold
UHT
707003
ma10-06 2024
19:00 Ulstrup Stadion
HHT
10. jun
19:00
Ulstrup IF
AH 2012
HHT
707056
ma10-06 2024
19:00 Grønløkke Stadion
UHT
10. jun
19:00
AIA/Tranbjerg
FC Skanderborg
UHT
707057
ma10-06 2024
19:00
TMG
Virring Stadion
2
-
4
10. jun
19:00
Virring Fodbold
2
TMG
4
707208
ma10-06 2024
19:00 Tilst Idrætsanlæg (tst)
HHT
10. jun
19:00
tst Fodbold
Århus Expats
HHT
707209
ma10-06 2024
19:00 Langvang Idrætscenter
1
-
4
10. jun
19:00
KFUM Fodbold, Randers
1
Harlev IK
4
707002
ma10-06 2024
19:15 Volkswagen Park Randers (kunst)
UHT
10. jun
19:15
Hornbæk SF
Stjær B
UHT
707210
ma17-06 2024
18:45 Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
2
-
4
17. jun
18:45
Århus Expats
2
Virring Fodbold
4
707211
ma17-06 2024
19:00
TMG
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
4
-
1
17. jun
19:00
TMG
4
AIA/Tranbjerg
1
707212
ma17-06 2024
19:00 Normal Arena, 8-mands (kunst)
UHT
17. jun
19:00
FC Skanderborg
Ulstrup IF
UHT
707213
ma17-06 2024
19:00 Assentoft Stadion
0
-
2
17. jun
19:00
AH 2012
0
Hornbæk SF
2
707583
ma17-06 2024
19:00 Berger Optik Park (Stjær)
UHT
17. jun
19:00
Stjær B
KFUM Fodbold, Randers
UHT
707584
ma17-06 2024
19:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
UHT
17. jun
19:00
Harlev IK
tst Fodbold
UHT
707585
ma24-06 2024
19:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
24. jun
19:00
Harlev IK
Stjær B
707586
ma24-06 2024
19:00 Langvang Idrætscenter
HHT
24. jun
19:00
KFUM Fodbold, Randers
AH 2012
HHT
707588
ma24-06 2024
19:00
TMG
Ulstrup Stadion
24. jun
19:00
Ulstrup IF
TMG
707589
ma24-06 2024
19:00 Grønløkke Stadion
24. jun
19:00
AIA/Tranbjerg
Århus Expats
707590
ma24-06 2024
19:00 Tilst Idrætsanlæg (tst)
HHT
24. jun
19:00
tst Fodbold
Virring Fodbold
HHT
707587
ma24-06 2024
19:15 Volkswagen Park Randers (kunst)
24. jun
19:15
Hornbæk SF
FC Skanderborg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind