Serie 3 , Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
173087
fr18-08 2023
18:30 Snekkersten Idrætscenter
3
-
1
18. aug 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
3
Lundtofte Boldklub
1
173084
19-08 2023
12:00 Bagsværd Stadion
0
-
3
19. aug 2023
12:00
Bagsværd BK
0
Ålholm IF (1)
3
173088
19-08 2023
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
2
19. aug 2023
12:00
Espergærde IF (1)
1
Brødeskov IF
2
173085
19-08 2023
15:30
AB
Akademisk Boldklub
2
-
2
19. aug 2023
15:30
AB
2
IF Bytoften
2
173083
19-08 2023
16:00 Brede Idrætsplads
1
-
1
19. aug 2023
16:00
Brede IF
1
Farum BK (1)
1
173086
20-08 2023
12:00 Birkerød Stadion
5
-
3
20. aug 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
5
Virum-Sorgenfri BK (2)
3
173092
ti22-08 2023
18:00 Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
22. aug 2023
18:00
Lundtofte Boldklub
1
IF Skjold Birkerød (1)
3
173094
fr25-08 2023
19:30 Gladsaxe skole
6
-
0
25. aug 2023
19:30
IF Bytoften
6
Brede IF
0
173089
26-08 2023
12:00 Brødeskov Stadion Kunst
5
-
3
26. aug 2023
12:00
Brødeskov IF
5
Snekkersten IF (2)
3
173093
26-08 2023
13:30 Farum Park
1
-
2
26. aug 2023
13:30
Farum BK (1)
1
Espergærde IF (1)
2
173090
26-08 2023
14:00
AB
Ålholmskolen
2
-
5
26. aug 2023
14:00
Ålholm IF (1)
2
AB
5
173091
26-08 2023
15:30 Virum Stadion
0
-
3
26. aug 2023
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
0
Bagsværd BK
3
173099
on30-08 2023
18:30 Snekkersten Idrætscenter
2
-
4
30. aug 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
2
Farum BK (1)
4
173100
02-09 2023
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
6
-
5
02. sep 2023
12:00
Espergærde IF (1)
6
IF Bytoften
5
173097
02-09 2023
14:00 Ålholmskolen
1
-
2
02. sep 2023
14:00
Ålholm IF (1)
1
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
173095
02-09 2023
14:30 Bagsværd Stadion
5
-
1
02. sep 2023
14:30
Bagsværd BK
5
Lundtofte Boldklub
1
173096
02-09 2023
15:30
AB
Akademisk Boldklub
UHT
02. sep 2023
15:30
AB
Brede IF
UHT
173098
03-09 2023
12:00 Birkerød Stadion
2
-
7
03. sep 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
2
Brødeskov IF
7
173106
fr08-09 2023
19:45 Gladsaxe skole
6
-
3
08. sep 2023
19:45
IF Bytoften
6
Snekkersten IF (2)
3
173104
09-09 2023
11:00 Lundtofte Idrætsplads
3
-
3
09. sep 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
3
Ålholm IF (1)
3
173105
09-09 2023
13:30 Farum Park
1
-
3
09. sep 2023
13:30
Farum BK (1)
1
IF Skjold Birkerød (1)
3
173103
09-09 2023
15:30
AB
Virum Stadion
2
-
1
09. sep 2023
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
AB
1
173101
09-09 2023
15:30 Brødeskov Stadion Kunst
2
-
1
09. sep 2023
15:30
Brødeskov IF
2
Bagsværd BK
1
173102
09-09 2023
16:00 Brede Idrætsplads
2
-
8
09. sep 2023
16:00
Brede IF
2
Espergærde IF (1)
8
173111
ti12-09 2023
18:00 Virum Stadion
HHT
12. sep 2023
18:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Lundtofte Boldklub
HHT
173112
fr15-09 2023
18:30 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2
-
2
15. sep 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
2
Brede IF
2
173107
16-09 2023
14:00 Bagsværd Stadion
6
-
0
16. sep 2023
14:00
Bagsværd BK
6
Farum BK (1)
0
173109
16-09 2023
14:00 Ålholmskolen
2
-
1
16. sep 2023
14:00
Ålholm IF (1)
2
Brødeskov IF
1
173108
16-09 2023
15:30
AB
Akademisk Boldklub
4
-
1
16. sep 2023
15:30
AB
4
Espergærde IF (1)
1
173110
17-09 2023
12:00 Birkerød Stadion
3
-
2
17. sep 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
3
IF Bytoften
2
173113
to21-09 2023
19:00 Brødeskov Stadion Kunst
2
-
2
21. sep 2023
19:00
Brødeskov IF
2
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
173152
fr22-09 2023
20:00 Gladsaxe skole
3
-
4
22. sep 2023
20:00
IF Bytoften
3
Bagsværd BK
4
173115
23-09 2023
11:00
AB
Lundtofte Idrætsplads
3
-
2
23. sep 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
3
AB
2
173149
23-09 2023
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
6
-
1
23. sep 2023
12:00
Espergærde IF (1)
6
Snekkersten IF (2)
1
173150
23-09 2023
13:30 Stavnsholt
3
-
0
23. sep 2023
13:30
Farum BK (1)
3
Ålholm IF (1)
0
173114
23-09 2023
16:00 Brede Idrætsplads
4
-
4
23. sep 2023
16:00
Brede IF
4
IF Skjold Birkerød (1)
4
173159
30-09 2023
11:00 Lundtofte Idrætsplads
0
-
5
30. sep 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
0
Brødeskov IF
5
173158
30-09 2023
12:00 Virum Stadion
3
-
2
30. sep 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
3
Farum BK (1)
2
173156
30-09 2023
14:00 Ålholmskolen
3
-
3
30. sep 2023
14:00
Ålholm IF (1)
3
IF Bytoften
3
173153
30-09 2023
14:30 Bagsværd Stadion
5
-
1
30. sep 2023
14:30
Bagsværd BK
5
Brede IF
1
173155
30-09 2023
15:30
AB
Akademisk Boldklub
0
-
1
30. sep 2023
15:30
AB
0
Snekkersten IF (2)
1
173157
01-10 2023
12:00 Birkerød Stadion
2
-
0
01. okt 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
2
Espergærde IF (1)
0
173162
fr06-10 2023
18:30 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2
-
5
06. okt 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
2
IF Skjold Birkerød (1)
5
173160
07-10 2023
12:00
AB
Brødeskov Stadion Kunst
2
-
2
07. okt 2023
12:00
Brødeskov IF
2
AB
2
173163
07-10 2023
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
2
07. okt 2023
12:00
Espergærde IF (1)
0
Bagsværd BK
2
173164
07-10 2023
13:30 Stavnsholt
3
-
3
07. okt 2023
13:30
Farum BK (1)
3
Lundtofte Boldklub
3
173161
07-10 2023
16:00 Brede Idrætsplads
0
-
2
07. okt 2023
16:00
Brede IF
0
Ålholm IF (1)
2
173174
ti10-10 2023
18:00 Lundtofte Idrætsplads
0
-
8
10. okt 2023
18:00
Lundtofte Boldklub
0
IF Bytoften
8
173167
14-10 2023
12:00 Bagsværd Stadion Kunstgræs
5
-
2
14. okt 2023
12:00
Bagsværd BK
5
Snekkersten IF (2)
2
173166
14-10 2023
12:30 Brødeskov Stadion Kunst
UHT
14. okt 2023
12:30
Brødeskov IF
Farum BK (1)
UHT
173169
14-10 2023
14:00 Ålholmskolen
4
-
7
14. okt 2023
14:00
Ålholm IF (1)
4
Espergærde IF (1)
7
173173
14-10 2023
15:30 Virum Stadion
2
-
2
14. okt 2023
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
Brede IF
2
173168
14-10 2023
15:30
AB
Akademisk Boldklub
2
-
2
14. okt 2023
15:30
AB
2
IF Skjold Birkerød (1)
2
173178
fr20-10 2023
18:30 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
HHT
20. okt 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
Ålholm IF (1)
HHT
173180
fr20-10 2023
19:45 Gladsaxe skole
6
-
4
20. okt 2023
19:45
IF Bytoften
6
Brødeskov IF
4
173176
21-10 2023
12:00
AB
Stavnsholt
4
-
0
21. okt 2023
12:00
Farum BK (1)
4
AB
0
173179
21-10 2023
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
0
21. okt 2023
12:00
Espergærde IF (1)
3
Virum-Sorgenfri BK (2)
0
173175
21-10 2023
16:00 Brede Idrætsplads
3
-
2
21. okt 2023
16:00
Brede IF
3
Lundtofte Boldklub
2
173177
22-10 2023
12:00 Birkerød Stadion
0
-
2
22. okt 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
0
Bagsværd BK
2
173185
28-10 2023
11:00 Lundtofte Idrætsplads
0
-
2
28. okt 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
0
Espergærde IF (1)
2
173181
28-10 2023
12:00 Brødeskov Stadion Kunst
8
-
3
28. okt 2023
12:00
Brødeskov IF
8
Brede IF
3
173182
28-10 2023
12:00
AB
Bagsværd Stadion Kunstgræs
4
-
2
28. okt 2023
12:00
Bagsværd BK
4
AB
2
173183
28-10 2023
13:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
1
-
1
28. okt 2023
13:00
Ålholm IF (1)
1
IF Skjold Birkerød (1)
1
173184
28-10 2023
15:00 Virumgård kunstgræsbane
2
-
1
28. okt 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
Snekkersten IF (2)
1
173186
11-11 2023
12:00 Stavnsholt
4
-
3
11. nov 2023
12:00
Farum BK (1)
4
IF Bytoften
3
173165
ti14-11 2023
20:10 Gladsaxe skole
6
-
2
14. nov 2023
20:10
IF Bytoften
6
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
173192
fr05-04 2024
19:15
AB
Gladsaxe skole
0
-
0
05. apr
19:15
IF Bytoften
0
AB
0
173190
06-04 2024
11:00 Lundtofte Idrætsplads
UHT
06. apr
11:00
Lundtofte Boldklub
Snekkersten IF (2)
UHT
173188
06-04 2024
12:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
3
-
1
06. apr
12:00
Ålholm IF (1)
3
Bagsværd BK
1
173191
06-04 2024
13:00 Stavnsholt
1
-
0
06. apr
13:00
Farum BK (1)
1
Brede IF
0
173187
07-04 2024
12:30 Brødeskov Stadion Kunst
3
-
3
07. apr
12:30
Brødeskov IF
3
Espergærde IF (1)
3
173196
to11-04 2024
18:30 Birkerød Stadion
4
-
1
11. apr
18:30
IF Skjold Birkerød (1)
4
Lundtofte Boldklub
1
173197
fr12-04 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
HHT
12. apr
19:00
Snekkersten IF (2)
Brødeskov IF
HHT
173198
13-04 2024
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
3
13. apr
12:00
Espergærde IF (1)
2
Farum BK (1)
3
173194
13-04 2024
12:30 Bagsværd Stadion
0
-
2
13. apr
12:30
Bagsværd BK
0
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
173195
13-04 2024
15:30
AB
Akademisk Boldklub
0
-
3
13. apr
15:30
AB
0
Ålholm IF (1)
3
173193
13-04 2024
16:00 Brede Idrætsplads
4
-
1
13. apr
16:00
Brede IF
4
IF Bytoften
1
175772
to18-04 2024
18:00 Lundtofte Idrætsplads
1
-
2
18. apr
18:00
Lundtofte Boldklub
1
Bagsværd BK
2
175775
fr19-04 2024
19:15 Gladsaxe skole
5
-
1
19. apr
19:15
IF Bytoften
5
Espergærde IF (1)
1
175773
20-04 2024
12:00 Stavnsholt
UHT
20. apr
12:00
Farum BK (1)
Snekkersten IF (2)
UHT
173201
20-04 2024
15:30 Virum Stadion
4
-
1
20. apr
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
4
Ålholm IF (1)
1
173200
20-04 2024
16:00
AB
Brede Idrætsplads
0
-
3
20. apr
16:00
Brede IF
0
AB
3
173199
21-04 2024
12:30 Brødeskov Stadion Kunst
21. apr
12:30
Brødeskov IF
IF Skjold Birkerød (1)
184301
to25-04 2024
19:00 Birkerød Stadion
25. apr
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
Farum BK (1)
184302
fr26-04 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
HHT
26. apr
19:00
Snekkersten IF (2)
IF Bytoften
HHT
151130
27-04 2024
12:30 Bagsværd Stadion
27. apr
12:30
Bagsværd BK
Brødeskov IF
184300
27-04 2024
14:00 Ålholmskolen
27. apr
14:00
Ålholm IF (1)
Lundtofte Boldklub
184303
27-04 2024
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
27. apr
14:00
Espergærde IF (1)
Brede IF
184269
27-04 2024
15:30
AB
Akademisk Boldklub
27. apr
15:30
AB
Virum-Sorgenfri BK (2)
184895
fr03-05 2024
19:15 Gladsaxe skole
03. maj
19:15
IF Bytoften
IF Skjold Birkerød (1)
184306
04-05 2024
11:00 Lundtofte Idrætsplads
04. maj
11:00
Lundtofte Boldklub
Virum-Sorgenfri BK (2)
184893
04-05 2024
12:00
AB
Mørdrup Idrætsanlæg
04. maj
12:00
Espergærde IF (1)
AB
184894
04-05 2024
12:00 Stavnsholt
04. maj
12:00
Farum BK (1)
Bagsværd BK
184305
04-05 2024
16:00 Brede Idrætsplads
UHT
04. maj
16:00
Brede IF
Snekkersten IF (2)
UHT
184304
05-05 2024
12:30 Brødeskov Stadion Kunst
05. maj
12:30
Brødeskov IF
Ålholm IF (1)
184899
ti07-05 2024
19:00 Birkerød Stadion
07. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
Brede IF
184901
fr10-05 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter
HHT
10. maj
19:00
Snekkersten IF (2)
Espergærde IF (1)
HHT
184896
11-05 2024
12:30 Bagsværd Stadion
11. maj
12:30
Bagsværd BK
IF Bytoften
184898
11-05 2024
14:00 Ålholmskolen
11. maj
14:00
Ålholm IF (1)
Farum BK (1)
184900
11-05 2024
15:30 Virum Stadion
11. maj
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
Brødeskov IF
184897
11-05 2024
15:30
AB
Akademisk Boldklub
11. maj
15:30
AB
Lundtofte Boldklub
173189
on15-05 2024
19:00 Virum Stadion
15. maj
19:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
IF Skjold Birkerød (1)
184904
fr17-05 2024
19:00
AB
Snekkersten Idrætscenter
HHT
17. maj
19:00
Snekkersten IF (2)
AB
HHT
184907
fr17-05 2024
19:15 Gladsaxe skole
17. maj
19:15
IF Bytoften
Ålholm IF (1)
184905
18-05 2024
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
18. maj
12:00
Espergærde IF (1)
IF Skjold Birkerød (1)
184906
18-05 2024
12:00 Stavnsholt
18. maj
12:00
Farum BK (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
184903
18-05 2024
16:00 Brede Idrætsplads
18. maj
16:00
Brede IF
Bagsværd BK
184902
19-05 2024
12:30 Brødeskov Stadion Kunst
19. maj
12:30
Brødeskov IF
Lundtofte Boldklub
184973
25-05 2024
11:00 Lundtofte Idrætsplads
25. maj
11:00
Lundtofte Boldklub
Farum BK (1)
184908
25-05 2024
12:30 Bagsværd Stadion
25. maj
12:30
Bagsværd BK
Espergærde IF (1)
184911
25-05 2024
13:00 Birkerød Stadion
UHT
25. maj
13:00
IF Skjold Birkerød (1)
Snekkersten IF (2)
UHT
184910
25-05 2024
14:00 Ålholmskolen
25. maj
14:00
Ålholm IF (1)
Brede IF
184912
25-05 2024
15:30 Virum Stadion
25. maj
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
IF Bytoften
184909
25-05 2024
15:30
AB
Akademisk Boldklub
25. maj
15:30
AB
Brødeskov IF
184975
to30-05 2024
19:00
AB
Birkerød Stadion
30. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
AB
184976
fr31-05 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter
HHT
31. maj
19:00
Snekkersten IF (2)
Bagsværd BK
HHT
184979
fr31-05 2024
19:30 Gladsaxe skole
31. maj
19:30
IF Bytoften
Lundtofte Boldklub
184977
01-06 2024
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
01. jun
12:00
Espergærde IF (1)
Ålholm IF (1)
184978
01-06 2024
15:00 Farum Park
01. jun
15:00
Farum BK (1)
Brødeskov IF
184974
01-06 2024
16:00 Brede Idrætsplads
01. jun
16:00
Brede IF
Virum-Sorgenfri BK (2)
265476
08-06 2024
11:00 Lundtofte Idrætsplads
08. jun
11:00
Lundtofte Boldklub
Brede IF
265473
08-06 2024
12:30 Bagsværd Stadion
08. jun
12:30
Bagsværd BK
IF Skjold Birkerød (1)
265474
08-06 2024
14:00 Ålholmskolen
UHT
08. jun
14:00
Ålholm IF (1)
Snekkersten IF (2)
UHT
265477
08-06 2024
15:00
AB
Farum Park
08. jun
15:00
Farum BK (1)
AB
265475
08-06 2024
15:30 Virum Stadion
08. jun
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
Espergærde IF (1)
265472
09-06 2024
12:30 Brødeskov Stadion Kunst
09. jun
12:30
Brødeskov IF
IF Bytoften
265481
fr14-06 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter
HHT
14. jun
19:00
Snekkersten IF (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
HHT
265483
fr14-06 2024
19:15 Gladsaxe skole
14. jun
19:15
IF Bytoften
Farum BK (1)
265479
15-06 2024
12:00
AB
Akademisk Boldklub
15. jun
12:00
AB
Bagsværd BK
265482
15-06 2024
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
15. jun
12:00
Espergærde IF (1)
Lundtofte Boldklub
265480
15-06 2024
13:00 Birkerød Stadion
15. jun
13:00
IF Skjold Birkerød (1)
Ålholm IF (1)
265478
15-06 2024
16:00 Brede Idrætsplads
15. jun
16:00
Brede IF
Brødeskov IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind