U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9, Pulje 2 (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 28-01 2023
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Kunstbane 1 Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
477942 09:00 Ålholm IF (1) Hørsholm-Usserød IK Kunstbane 1
09:00
Ålholm IF (1)
Hørsholm-Usserød IK
477943 09:00 Frederikssund FB (1) Frem Hellebæk Kunstbane 1
09:00
Frederikssund FB (1)
Frem Hellebæk
477944 09:30 Frem Hellebæk Ålholm IF (1) Kunstbane 1
09:30
Frem Hellebæk
Ålholm IF (1)
477945 09:30 Hørsholm-Usserød IK Frederikssund FB (1) Kunstbane 1
09:30
Hørsholm-Usserød IK
Frederikssund FB (1)
477946 10:00 Ålholm IF (1) Frederikssund FB (1) Kunstbane 1
10:00
Ålholm IF (1)
Frederikssund FB (1)
477947 10:00 Hørsholm-Usserød IK Frem Hellebæk Kunstbane 1
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Frem Hellebæk
Arrangør:
søndag den. 29-01 2023
Spillested:
Humlebæk Stadion Kunst 1B Kunstgræs - 5 mands Nederste Torpenvej 6 3050 Humlebæk
477948 09:00 Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Espergærde IF Kunst 1B Kunstgræs - 5 mands
09:00
Ølstykke FC
Espergærde IF
477949 09:00 Humlebæk BK (1) Humlebæk BK (2) Kunst 1A Kunstgræs - 5 mands
09:00
Humlebæk BK (1)
Humlebæk BK (2)
477950 09:30 Humlebæk BK (2) Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Kunst 1B Kunstgræs - 5 mands
09:30
Humlebæk BK (2)
Ølstykke FC
477951 09:30 Espergærde IF Humlebæk BK (1) Kunst 1A Kunstgræs - 5 mands
09:30
Espergærde IF
Humlebæk BK (1)
477952 10:00 Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Humlebæk BK (1) Kunst 1B Kunstgræs - 5 mands
10:00
Ølstykke FC
Humlebæk BK (1)
477953 10:00 Espergærde IF Humlebæk BK (2) Kunst 1A Kunstgræs - 5 mands
10:00
Espergærde IF
Humlebæk BK (2)
Arrangør:
søndag den. 29-01 2023
Spillested:
Stenløse Stadion Degnebakken 10 3660 Stenløse
477936 09:00 Stenløse BK Hareskov IF
09:00
Stenløse BK
Hareskov IF
477937 09:00 Måløv BK (1) FC Holte (2)
09:00
Måløv BK (1)
FC Holte (2)
477938 09:30 FC Holte (2) Stenløse BK
09:30
FC Holte (2)
Stenløse BK
477939 09:30 Hareskov IF Måløv BK (1)
09:30
Hareskov IF
Måløv BK (1)
477940 10:00 Stenløse BK Måløv BK (1)
10:00
Stenløse BK
Måløv BK (1)
477941 10:00 Hareskov IF FC Holte (2)
10:00
Hareskov IF
FC Holte (2)
Arrangør:
lørdag den. 04-02 2023
Spillested:
Måløv Idrætspark Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
477966 10:00 Humlebæk BK (2) Hørsholm-Usserød IK
10:00
Humlebæk BK (2)
Hørsholm-Usserød IK
477967 10:00 Ølstykke FC Måløv BK (1)
10:00
Ølstykke FC
Måløv BK (1)
477968 10:30 Måløv BK (1) Humlebæk BK (2)
10:30
Måløv BK (1)
Humlebæk BK (2)
477969 10:30 Hørsholm-Usserød IK
!
NB: Hørsholm-Usserød IK er taberdømt
Ølstykke FC
10:30
Hørsholm-Usserød IK
Ølstykke FC
477970 11:00 Humlebæk BK (2) Ølstykke FC
11:00
Humlebæk BK (2)
Ølstykke FC
477971 11:00 Hørsholm-Usserød IK Måløv BK (1)
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Måløv BK (1)
Arrangør:
søndag den. 05-02 2023
Spillested:
Mørdrup Idrætsanlæg Gymnasievej 5 3060 Espergærde
477954 09:00 Espergærde IF Stenløse BK
09:00
Espergærde IF
Stenløse BK
477955 09:00 FC Holte (2) Frederikssund FB (1)
09:00
FC Holte (2)
Frederikssund FB (1)
477956 09:30 Frederikssund FB (1) Espergærde IF
09:30
Frederikssund FB (1)
Espergærde IF
477957 09:30 Stenløse BK FC Holte (2)
09:30
Stenløse BK
FC Holte (2)
477958 10:00 Espergærde IF FC Holte (2)
10:00
Espergærde IF
FC Holte (2)
477959 10:00 Stenløse BK Frederikssund FB (1)
10:00
Stenløse BK
Frederikssund FB (1)
Arrangør:
søndag den. 05-02 2023
Spillested:
Birkevang Birkevang 17 3500 Værløse
477960 10:30 Humlebæk BK (1) Ålholm IF (1)
10:30
Humlebæk BK (1)
Ålholm IF (1)
477961 10:30 Frem Hellebæk Hareskov IF
10:30
Frem Hellebæk
Hareskov IF
477962 11:00 Hareskov IF Humlebæk BK (1)
11:00
Hareskov IF
Humlebæk BK (1)
477963 11:30 Ålholm IF (1) Frem Hellebæk
11:30
Ålholm IF (1)
Frem Hellebæk
477964 11:30 Humlebæk BK (1) Frem Hellebæk
11:30
Humlebæk BK (1)
Frem Hellebæk
477965 11:30 Ålholm IF (1) Hareskov IF
11:30
Ålholm IF (1)
Hareskov IF
Arrangør:
søndag den. 05-03 2023
Spillested:
Frederikssund Stadion Kunstgræs 1 Kalvøvej 7A 3600 Frederikssund
477978 09:00 Frederikssund FB (1) Humlebæk BK (2) 1
09:00
Frederikssund FB (1)
Humlebæk BK (2)
477979 09:00 FC Holte (2) Hareskov IF 1
09:00
FC Holte (2)
Hareskov IF
477980 09:30 Hareskov IF Frederikssund FB (1) 1
09:30
Hareskov IF
Frederikssund FB (1)
477981 09:30 Humlebæk BK (2) FC Holte (2) 1
09:30
Humlebæk BK (2)
FC Holte (2)
477982 10:00 Frederikssund FB (1) FC Holte (2) 1
10:00
Frederikssund FB (1)
FC Holte (2)
477983 10:00 Humlebæk BK (2) Hareskov IF 1
10:00
Humlebæk BK (2)
Hareskov IF
Arrangør:
søndag den. 05-03 2023
Spillested:
Nordkysthallen K-A Falkenbergvej 18 3140 Ålsgårde
477972 09:00 Frem Hellebæk Humlebæk BK (1) K-A
09:00
Frem Hellebæk
Humlebæk BK (1)
477973 09:00 Stenløse BK Hørsholm-Usserød IK K-A
09:00
Stenløse BK
Hørsholm-Usserød IK
477974 09:30 Hørsholm-Usserød IK Frem Hellebæk K-A
09:30
Hørsholm-Usserød IK
Frem Hellebæk
477975 09:30 Humlebæk BK (1) Stenløse BK K-A
09:30
Humlebæk BK (1)
Stenløse BK
477976 10:00 Frem Hellebæk Stenløse BK K-A
10:00
Frem Hellebæk
Stenløse BK
477977 10:00 Humlebæk BK (1) Hørsholm-Usserød IK K-A
10:00
Humlebæk BK (1)
Hørsholm-Usserød IK
Arrangør:
søndag den. 05-03 2023
Spillested:
Ølstykke Stadion Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
477984 09:00 Måløv BK (1) Ølstykke FC
09:00
Måløv BK (1)
Ølstykke FC
477985 09:00 Espergærde IF Ålholm IF (1)
09:00
Espergærde IF
Ålholm IF (1)
477986 09:30 Ålholm IF (1) Måløv BK (1)
09:30
Ålholm IF (1)
Måløv BK (1)
477987 09:30 Ølstykke FC Espergærde IF
09:30
Ølstykke FC
Espergærde IF
477988 10:00 Måløv BK (1) Espergærde IF
10:00
Måløv BK (1)
Espergærde IF
477989 10:00 Ølstykke FC Ålholm IF (1)
10:00
Ølstykke FC
Ålholm IF (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind