Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29. jan 2023
09:00
Jægersborg BK
Lundtofte Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
09:00
Allerød Fodbold Klub (1)
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
09:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
09:30
Lundtofte Boldklub (1)
Allerød Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
10:00
Jægersborg BK
Allerød Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
10:00
Lundtofte Boldklub (1)
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
FC Rudersdal (2)
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
10:00
GVI (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
10:30
FC Rudersdal (2)
GVI (2)
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
11:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
GVI (2)
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
11:00
FC Rudersdal (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
11:00
FC Holte
FFB
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
11:00
Allerød Fodbold Klub (2)
Blovstrød IF
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
11:30
Blovstrød IF
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
11:30
FFB
Allerød Fodbold Klub (2)
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
12:00
FC Holte
Allerød Fodbold Klub (2)
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
12:00
FFB
Blovstrød IF
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
09:00
FFB
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
09:00
Frederiksværk Fodbold Klub
GVI (2)
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
09:00
Blovstrød IF
FC Rudersdal (2)
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
09:00
FC Holte
Allerød Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
09:00
Allerød Fodbold Klub (2)
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
09:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Lundtofte Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
09:30
Lundtofte Boldklub (1)
Allerød Fodbold Klub (2)
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
09:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Virum-Sorgenfri BK (2)
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
09:30
Allerød Fodbold Klub (1)
Blovstrød IF
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
09:30
FC Rudersdal (2)
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
09:30
GVI (2)
FFB
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
09:30
Jægersborg BK
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
10:00
FFB
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
10:00
Jægersborg BK
GVI (2)
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
10:00
Blovstrød IF
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
10:00
FC Rudersdal (2)
Allerød Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
10:00
Allerød Fodbold Klub (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Lundtofte Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
09:00
GVI (2)
Blovstrød IF
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
09:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Lundtofte Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
09:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Allerød Fodbold Klub (2)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
09:00
Jægersborg BK
FC Rudersdal (2)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
09:00
Allerød Fodbold Klub (1)
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
09:00
FFB
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
09:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Allerød Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
09:30
FC Holte
FFB
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
09:30
FC Rudersdal (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
09:30
Allerød Fodbold Klub (2)
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
09:30
Lundtofte Boldklub (1)
GVI (2)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
09:30
Blovstrød IF
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
10:00
GVI (2)
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
10:00
Blovstrød IF
Lundtofte Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
10:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
10:00
Allerød Fodbold Klub (2)
FC Rudersdal (2)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
10:00
Allerød Fodbold Klub (1)
FFB
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
10:00
FC Holte
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
|