MENU

U18 Piger DM 2022/23 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
412497
13-08 2022
Kl. 13:00
Silkeborg IF Q Viborg Q Søholt Idrætsanlæg
0
-
1
412498
13-08 2022
Kl. 13:00
HB Køge Varde Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
2
412501
13-08 2022
Kl. 13:00
Kolding IF AGF Fynske Bank Arena (kunst)
1
-
5
412502
13-08 2022
Kl. 16:00
BSF Vildbjerg Ballerup Idrætspark
1
-
0
412499
14-08 2022
Kl. 13:00
Brøndby IF Fortuna Hjørring Brøndby Stadion
Straffesparkskonkurrence
6 - 7
0
-
0
412500
14-08 2022
Kl. 15:00
Team OdenseQ FC Nordsjælland Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1
-
8
412505
20-08 2022
Kl. 12:00
Viborg Q HB Køge Liseborgcentret
0
-
4
412508
20-08 2022
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring Team OdenseQ Landlyst Idrætsanlæg
2
-
1
412503
21-08 2022
Kl. 12:00
Dalum/Næsby B.93 Rema 1000 Park - Dalum
2
-
8
412509
21-08 2022
Kl. 12:00
AGF BSF Lyseng Idrætspark
4
-
0
412510
21-08 2022
Kl. 13:00
Vildbjerg Kolding IF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2
-
1
412504
21-08 2022
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum AaB Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
Kamp udsat
412506
ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Varde Silkeborg IF Q Vestjysk Bank Stadion (Varde)
1
-
2
412515
fr
26-08 2022
Kl. 18:30
Silkeborg IF Q Vildbjerg Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
0
-
7
412511
fr
26-08 2022
Kl. 19:00
B.93 BSF B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
1
412516
27-08 2022
Kl. 12:00
Viborg Q AGF Liseborgcentret
0
-
3
412518
27-08 2022
Kl. 12:30
Varde Kolding IF Vestjysk Bank Stadion (Varde)
3
-
6
412514
28-08 2022
Kl. 12:00
Dalum/Næsby Team OdenseQ Rema 1000 Park - Dalum
0
-
9
412517
28-08 2022
Kl. 13:00
HB Køge Fortuna Hjørring Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
3
412512
28-08 2022
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum Brøndby IF Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
6
-
2
412513
28-08 2022
Kl. 15:15
AaB FC Nordsjælland AaB's Anlæg
1
-
6
412522
03-09 2022
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Dalum/Næsby Right to Dream Park
3
-
0
412519
03-09 2022
Kl. 15:30
Kolding IF B.93 Fynske Bank Arena (kunst)
2
-
0
412525
04-09 2022
Kl. 12:00
AGF HB Køge Lyseng Idrætspark
Straffesparkskonkurrence
6 - 5
1
-
1
412526
04-09 2022
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring Varde Landlyst Idrætsanlæg
2
-
3
412521
04-09 2022
Kl. 13:00
Brøndby IF AaB Brøndby Stadion
Straffesparkskonkurrence
3 - 4
1
-
1
412524
04-09 2022
Kl. 13:00
Vildbjerg Viborg Q Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
9
-
0
412523
04-09 2022
Kl. 15:00
Team OdenseQ Silkeborg IF Q Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
2
-
0
412520
04-09 2022
Kl. 16:00
BSF FC Thy Piger - Skyum Ballerup Idrætspark
Straffesparkskonkurrence
6 - 8
3
-
3
412496
11-09 2022
Kl. 15:15
AaB Dalum/Næsby AaB's Anlæg
3
-
0
412563
18-09 2022
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Viborg Q Right to Dream Park
4
-
1
412495
18-09 2022
Kl. 14:00
B.93 FC Thy Piger - Skyum B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
2
412537
18-09 2022
Kl. 15:15
AaB BSF AaB's Anlæg
2
-
0
412533
24-09 2022
Kl. 12:00
Kolding IF Fortuna Hjørring Fynske Bank Arena (kunst)
1
-
0
412530
24-09 2022
Kl. 12:45
HB Køge Dalum/Næsby Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
6
-
0
412529
24-09 2022
Kl. 13:00
Silkeborg IF Q FC Thy Piger - Skyum Søholt Idrætsanlæg
0
-
2
412531
25-09 2022
Kl. 13:00
Brøndby IF AGF Brøndby Stadion
2
-
3
412532
25-09 2022
Kl. 15:00
Team OdenseQ Vildbjerg Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1
-
3
412528
25-09 2022
Kl. 15:00
AaB Varde AaB's Anlæg
2
-
1
412534
25-09 2022
Kl. 16:00
BSF FC Nordsjælland Ballerup Idrætspark
0
-
2
412540
01-10 2022
Kl. 11:30
Viborg Q Team OdenseQ Liseborgcentret
412555
01-10 2022
Kl. 13:00
Varde AGF Vestjysk Bank Stadion (Varde)
412507
01-10 2022
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Brøndby IF Right to Dream Park
412535
02-10 2022
Kl. 14:00
B.93 Fortuna Hjørring B 93 Svanemølleanlæg.
412536
02-10 2022
Kl. 15:15
FC Thy Piger - Skyum Kolding IF Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
412538
08-10 2022
Kl. 12:00
Dalum/Næsby Brøndby IF ALPI Arena Næsby
412527
09-10 2022
Kl. 12:00
B.93 Viborg Q B 93 Svanemølleanlæg.
412558
15-10 2022
Kl. 15:30
Kolding IF AaB Fynske Bank Arena (kunst)
412556
16-10 2022
Kl. 12:00
AGF B.93 Lyseng Idrætspark
412557
16-10 2022
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring FC Thy Piger - Skyum Dana Cup Kunstgræs
412568
16-10 2022
Kl. 13:00
Vildbjerg Varde Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
412567
16-10 2022
Kl. 15:00
Team OdenseQ HB Køge Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
412539
22-10 2022
Kl. 13:00
Silkeborg IF Q FC Nordsjælland Søholt Idrætsanlæg
412572
29-10 2022
Kl. 12:45
HB Køge FC Thy Piger - Skyum Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
412569
29-10 2022
Kl. 13:00
Varde B.93 Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
412575
29-10 2022
Kl. 15:30
Kolding IF FC Nordsjælland Fynske Bank Arena (kunst)
412574
30-10 2022
Kl. 12:00
AGF Team OdenseQ Lyseng Idrætspark
412571
30-10 2022
Kl. 13:00
Silkeborg IF Q Dalum/Næsby Søholt Idrætsanlæg
412573
30-10 2022
Kl. 13:00
Vildbjerg Brøndby IF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
412576
30-10 2022
Kl. 16:00
BSF Fortuna Hjørring Ballerup Idrætspark
412583
05-11 2022
Kl. 13:00
FC Nordsjælland AGF Right to Dream Park
412579
06-11 2022
Kl. 12:00
Dalum/Næsby Viborg Q Rema 1000 Park - Dalum
412581
06-11 2022
Kl. 13:00
Brøndby IF BSF Brøndby Stadion
412582
06-11 2022
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring Vildbjerg Dana Cup Kunstgræs
412578
06-11 2022
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum Varde Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
412577
06-11 2022
Kl. 14:00
B.93 HB Køge B 93 Svanemølleanlæg.
412584
06-11 2022
Kl. 15:00
Team OdenseQ Kolding IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
412580
06-11 2022
Kl. 15:15
AaB Silkeborg IF Q AaB's Anlæg
412559
12-11 2022
Kl. 16:00
BSF Dalum/Næsby Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
412588
19-11 2022
Kl. 12:30
Varde Dalum/Næsby Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
412591
19-11 2022
Kl. 13:00
Kolding IF Brøndby IF Fynske Bank Arena (kunst)
412587
19-11 2022
Kl. 13:00
Silkeborg IF Q B.93 Søholt Idrætsanlæg
412585
20-11 2022
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum Viborg Q Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
412589
20-11 2022
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring AGF Dana Cup Kunstgræs
412592
20-11 2022
Kl. 13:00
Vildbjerg FC Nordsjælland Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
412590
20-11 2022
Kl. 15:00
Team OdenseQ BSF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
412586
20-11 2022
Kl. 15:15
AaB HB Køge AaB's Anlæg
412595
26-11 2022
Kl. 12:45
HB Køge Silkeborg IF Q Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
412600
26-11 2022
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Fortuna Hjørring Right to Dream Park
412594
26-11 2022
Kl. 14:00
Viborg Q Varde Kunstgræs Liseborg
412596
27-11 2022
Kl. 12:00
Dalum/Næsby FC Thy Piger - Skyum Rema 1000 Park - Dalum
412597
27-11 2022
Kl. 13:00
Brøndby IF Team OdenseQ Brøndby Stadion
412593
27-11 2022
Kl. 14:00
B.93 AaB B 93 Svanemølleanlæg.
412599
27-11 2022
Kl. 16:00
BSF Kolding IF Ballerup Idrætspark
412541
03-12 2022
Kl. 12:45
HB Køge Vildbjerg Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
412570
03-12 2022
Kl. 13:00
Viborg Q AaB Kunstgræs Liseborg
412598
10-12 2022
Kl. 12:00
AGF Vildbjerg Lyseng Kunstgræs
412560
11-12 2022
Kl. 13:00
Brøndby IF Silkeborg IF Q Brøndby Stadion
412602
04-03 2023
Kl. 13:00
Varde HB Køge Vestjysk Bank Stadion (Varde)
412608
04-03 2023
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Team OdenseQ Right to Dream Park
412603
04-03 2023
Kl. 14:00
Viborg Q Silkeborg IF Q Kunstgræs Liseborg
412604
05-03 2023
Kl. 12:00
Dalum/Næsby AaB Rema 1000 Park - Dalum
412607
05-03 2023
Kl. 12:00
AGF Kolding IF Lyseng Idrætspark
412605
05-03 2023
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring Brøndby IF Dana Cup Kunstgræs
412606
05-03 2023
Kl. 13:00
Vildbjerg BSF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
412601
05-03 2023
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum B.93 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
412613
11-03 2023
Kl. 13:00
Silkeborg IF Q BSF Søholt Idrætsanlæg
412616
11-03 2023
Kl. 13:00
HB Køge FC Nordsjælland Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
412618
11-03 2023
Kl. 13:00
Varde Team OdenseQ Vestjysk Bank Stadion (Varde)
412615
11-03 2023
Kl. 14:30
Viborg Q Brøndby IF Kunstgræs Liseborg
412612
12-03 2023
Kl. 12:00
Dalum/Næsby Kolding IF Rema 1000 Park - Dalum
412610
12-03 2023
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum AGF Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
412609
12-03 2023
Kl. 14:00
B.93 Vildbjerg B 93 Svanemølleanlæg.
412611
12-03 2023
Kl. 15:15
AaB Fortuna Hjørring AaB's Anlæg
412624
25-03 2023
Kl. 16:00
BSF Viborg Q Ballerup Idrætspark
412626
01-04 2023
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Varde Right to Dream Park
412623
01-04 2023
Kl. 15:30
Kolding IF Silkeborg IF Q Fynske Bank Arena (kunst)
412621
02-04 2023
Kl. 12:00
AGF AaB Lyseng Idrætspark
412622
02-04 2023
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring Dalum/Næsby Dana Cup Kunstgræs
412625
02-04 2023
Kl. 13:00
Brøndby IF HB Køge Brøndby Stadion
412620
02-04 2023
Kl. 13:00
Vildbjerg FC Thy Piger - Skyum Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
412619
02-04 2023
Kl. 15:00
Team OdenseQ B.93 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
412628
08-04 2023
Kl. 13:00
HB Køge Viborg Q Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
412629
08-04 2023
Kl. 13:00
Silkeborg IF Q Varde Søholt Idrætsanlæg
412633
08-04 2023
Kl. 13:00
Kolding IF Vildbjerg Fynske Bank Arena (kunst)
412630
09-04 2023
Kl. 12:00
B.93 Dalum/Næsby B 93 Svanemølleanlæg.
412634
09-04 2023
Kl. 13:00
Brøndby IF FC Nordsjælland Brøndby Stadion
412631
09-04 2023
Kl. 15:00
Team OdenseQ Fortuna Hjørring Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
412627
09-04 2023
Kl. 15:15
AaB FC Thy Piger - Skyum AaB's Anlæg
412632
09-04 2023
Kl. 16:00
BSF AGF Ballerup Idrætspark
412636
15-04 2023
Kl. 13:00
Varde AaB Vestjysk Bank Stadion (Varde)
412642
15-04 2023
Kl. 13:00
FC Nordsjælland BSF Right to Dream Park
412635
15-04 2023
Kl. 14:30
Viborg Q B.93 Liseborgcentret
412638
16-04 2023
Kl. 12:00
Dalum/Næsby HB Køge ALPI Arena Næsby
412640
16-04 2023
Kl. 13:00
Vildbjerg Team OdenseQ Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
412641
16-04 2023
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring Kolding IF Landlyst Idrætsanlæg
412637
16-04 2023
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum Silkeborg IF Q Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
412643 fr
21-04 2023
Kl. 18:00
B.93 FC Nordsjælland B 93 Svanemølleanlæg.
412647
22-04 2023
Kl. 13:00
Silkeborg IF Q Fortuna Hjørring Søholt Idrætsanlæg
412649
22-04 2023
Kl. 13:00
HB Køge BSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
412650
22-04 2023
Kl. 13:00
Varde Brøndby IF Vestjysk Bank Stadion (Varde)
412648
22-04 2023
Kl. 14:00
Viborg Q Kolding IF Liseborgcentret
412646
23-04 2023
Kl. 12:00
Dalum/Næsby AGF ALPI Arena Næsby
412644
23-04 2023
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum Team OdenseQ Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
412645
23-04 2023
Kl. 15:15
AaB Vildbjerg AaB's Anlæg
412655 fr
28-04 2023
Kl. 17:00
AGF Silkeborg IF Q Lyseng Idrætspark
412652
29-04 2023
Kl. 13:00
FC Nordsjælland FC Thy Piger - Skyum Right to Dream Park
412657
29-04 2023
Kl. 15:30
Kolding IF HB Køge Fynske Bank Arena (kunst)
412651
30-04 2023
Kl. 13:00
Brøndby IF B.93 Brøndby Stadion
412654
30-04 2023
Kl. 13:00
Vildbjerg Dalum/Næsby Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
412656
30-04 2023
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring Viborg Q Landlyst Idrætsanlæg
412653
30-04 2023
Kl. 15:00
Team OdenseQ AaB Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
412658
30-04 2023
Kl. 16:00
BSF Varde Ballerup Idrætspark
412665
06-05 2023
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Kolding IF Right to Dream Park
412659
07-05 2023
Kl. 12:00
B.93 Varde B 93 Svanemølleanlæg.
412661
07-05 2023
Kl. 12:00
Dalum/Næsby Silkeborg IF Q Rema 1000 Park - Dalum
412662
07-05 2023
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum HB Køge Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
412663
07-05 2023
Kl. 13:00
Brøndby IF Vildbjerg Brøndby Stadion
412666
07-05 2023
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring BSF Landlyst Idrætsanlæg
412664
07-05 2023
Kl. 15:00
Team OdenseQ AGF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
412660
07-05 2023
Kl. 15:15
AaB Viborg Q AaB's Anlæg
412639 ma
29-05 2023
Kl. 12:00
AGF Brøndby IF Lyseng Idrætspark
412667
03-06 2023
Kl. 13:00
HB Køge B.93 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
412668
03-06 2023
Kl. 13:00
Silkeborg IF Q AaB Søholt Idrætsanlæg
412670
03-06 2023
Kl. 13:00
Varde FC Thy Piger - Skyum Vestjysk Bank Stadion (Varde)
412672
03-06 2023
Kl. 13:00
Kolding IF Team OdenseQ Fynske Bank Arena (kunst)
412669
03-06 2023
Kl. 14:00
Viborg Q Dalum/Næsby Liseborgcentret
412673
04-06 2023
Kl. 12:00
AGF FC Nordsjælland Lyseng Idrætspark
412674
04-06 2023
Kl. 13:00
Vildbjerg Fortuna Hjørring Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
412671
04-06 2023
Kl. 16:00
BSF Brøndby IF Ballerup Idrætspark
412691
10-06 2023
Kl. 13:00
HB Køge AaB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
412692
10-06 2023
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Vildbjerg Right to Dream Park
412689
10-06 2023
Kl. 14:00
Viborg Q FC Thy Piger - Skyum Liseborgcentret
412682
11-06 2023
Kl. 12:00
Dalum/Næsby Varde ALPI Arena Næsby
412690
11-06 2023
Kl. 12:00
B.93 Silkeborg IF Q B 93 Svanemølleanlæg.
412693
11-06 2023
Kl. 12:00
AGF Fortuna Hjørring Lyseng Idrætspark
412694
11-06 2023
Kl. 13:00
Brøndby IF Kolding IF Brøndby Stadion
412695
11-06 2023
Kl. 16:00
BSF Team OdenseQ Ballerup Idrætspark
412696
18-06 2023
Kl. 13:00
AaB B.93 AaB's Anlæg
412697
18-06 2023
Kl. 13:00
Varde Viborg Q Vestjysk Bank Stadion (Varde)
412698
18-06 2023
Kl. 13:00
Silkeborg IF Q HB Køge Søholt Idrætsanlæg
412699
18-06 2023
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum Dalum/Næsby Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
412700
18-06 2023
Kl. 13:00
Team OdenseQ Brøndby IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
412701
18-06 2023
Kl. 13:00
Vildbjerg AGF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
412702
18-06 2023
Kl. 13:00
Kolding IF BSF Fynske Bank Arena (kunst)
412703
18-06 2023
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring FC Nordsjælland Landlyst Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Alle uafgjorte kampe i U18 DM i sæsonen 2022/2023 afgøres i straffesparkskonkurrence. Holdene er selv ansvarlige for at registrere deres egne spark.

Bemærk at vinderen af straffesparkskonkurrence ved uafgjort får et ekstra point jvf. paragraf 9.1 i propositionerne for Ungdoms-DM.

Log ind