Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
412497 |
lø13-08 2022
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
0
-
1
|
13. aug 2022
13:00
Silkeborg IF Q
0
Viborg Q
1
|
||||||||||||||
412498 |
lø13-08 2022
|
13:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
3
-
2
|
13. aug 2022
13:00
HB Køge
3
Varde
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
412501 |
lø13-08 2022
|
13:00 | Fynske Bank Arena (kunst) |
1
-
5
|
13. aug 2022
13:00
Kolding IF
1
AGF
5
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
412502 |
lø13-08 2022
|
16:00 | Ballerup Idrætspark |
1
-
0
|
13. aug 2022
16:00
BSF
1
Vildbjerg
0
|
||||||||||||||
412499 |
sø14-08 2022
|
13:00 | Brøndby Stadion |
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
6 - 7 |
14. aug 2022
13:00
Brøndby IF
0
Fortuna Hjørring
0
|
||||||||||||||
412500 |
sø14-08 2022
|
15:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
1
-
8
|
14. aug 2022
15:00
Team OdenseQ
1
FC Nordsjælland
8
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
412505 |
lø20-08 2022
|
12:00 | Liseborgcentret |
0
-
4
|
20. aug 2022
12:00
Viborg Q
0
HB Køge
4
|
||||||||||||||
412508 |
lø20-08 2022
|
13:00 | Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring) |
2
-
1
|
20. aug 2022
13:00
Fortuna Hjørring
2
Team OdenseQ
1
|
||||||||||||||
412503 |
sø21-08 2022
|
12:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
2
-
8
|
21. aug 2022
12:00
Dalum/Næsby
2
B.93
8
|
||||||||||||||
412509 |
sø21-08 2022
|
12:00 | Lyseng Idrætspark |
4
-
0
|
21. aug 2022
12:00
AGF
4
BSF
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
412510 |
sø21-08 2022
|
13:00 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
2
-
1
|
21. aug 2022
13:00
Vildbjerg
2
Kolding IF
1
|
||||||||||||||
412506 |
ti23-08 2022
|
19:00 | Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
1
-
2
|
23. aug 2022
19:00
Varde
1
Silkeborg IF Q
2
|
||||||||||||||
412515 |
fr26-08 2022
|
18:30 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
0
-
7
|
26. aug 2022
18:30
Silkeborg IF Q
0
Vildbjerg
7
|
||||||||||||||
412511 |
fr26-08 2022
|
19:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
0
-
1
|
26. aug 2022
19:00
B.93
0
BSF
1
|
||||||||||||||
412516 |
lø27-08 2022
|
12:00 | Liseborgcentret |
0
-
3
|
27. aug 2022
12:00
Viborg Q
0
AGF
3
|
||||||||||||||
412518 |
lø27-08 2022
|
12:30 | Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
3
-
6
|
27. aug 2022
12:30
Varde
3
Kolding IF
6
|
||||||||||||||
412514 |
sø28-08 2022
|
12:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
0
-
9
|
28. aug 2022
12:00
Dalum/Næsby
0
Team OdenseQ
9
|
||||||||||||||
412517 |
sø28-08 2022
|
13:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
0
-
3
|
28. aug 2022
13:00
HB Køge
0
Fortuna Hjørring
3
|
||||||||||||||
412512 |
sø28-08 2022
|
13:00 | Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs |
6
-
2
|
28. aug 2022
13:00
FC Thy Piger - Skyum
6
Brøndby IF
2
|
||||||||||||||
412513 |
sø28-08 2022
|
15:15 | AaB's Anlæg |
1
-
6
|
28. aug 2022
15:15
AaB
1
FC Nordsjælland
6
|
||||||||||||||
412522 |
lø03-09 2022
|
13:00 | Right to Dream Park |
3
-
0
|
03. sep 2022
13:00
FC Nordsjælland
3
Dalum/Næsby
0
|
||||||||||||||
412519 |
lø03-09 2022
|
15:30 | Fynske Bank Arena (kunst) |
2
-
0
|
03. sep 2022
15:30
Kolding IF
2
B.93
0
|
||||||||||||||
412525 |
sø04-09 2022
|
12:00 | Lyseng Idrætspark |
Straffesparkskonkurrence
6 - 5 -
1
|
04. sep 2022
12:00
AGF
1
HB Køge
1
|
||||||||||||||
412526 |
sø04-09 2022
|
13:00 | Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring) |
2
-
3
|
04. sep 2022
13:00
Fortuna Hjørring
2
Varde
3
|
||||||||||||||
412521 |
sø04-09 2022
|
13:00 | Brøndby Stadion |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 4 |
04. sep 2022
13:00
Brøndby IF
1
AaB
1
|
||||||||||||||
412524 |
sø04-09 2022
|
13:00 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
9
-
0
|
04. sep 2022
13:00
Vildbjerg
9
Viborg Q
0
|
||||||||||||||
412523 |
sø04-09 2022
|
15:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
2
-
0
|
04. sep 2022
15:00
Team OdenseQ
2
Silkeborg IF Q
0
|
||||||||||||||
412520 |
sø04-09 2022
|
16:00 | Ballerup Idrætspark |
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
6 - 8 |
04. sep 2022
16:00
BSF
3
FC Thy Piger - Skyum
3
|
||||||||||||||
412496 |
sø11-09 2022
|
15:15 | AaB's Anlæg |
3
-
0
|
11. sep 2022
15:15
AaB
3
Dalum/Næsby
0
|
||||||||||||||
412563 |
sø18-09 2022
|
13:00 | Right to Dream Park |
4
-
1
|
18. sep 2022
13:00
FC Nordsjælland
4
Viborg Q
1
|
||||||||||||||
412495 |
sø18-09 2022
|
14:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
1
-
2
|
18. sep 2022
14:00
B.93
1
FC Thy Piger - Skyum
2
|
||||||||||||||
412537 |
sø18-09 2022
|
15:15 | AaB's Anlæg |
2
-
0
|
18. sep 2022
15:15
AaB
2
BSF
0
|
||||||||||||||
412533 |
lø24-09 2022
|
12:00 | Fynske Bank Arena (kunst) |
1
-
0
|
24. sep 2022
12:00
Kolding IF
1
Fortuna Hjørring
0
|
||||||||||||||
412530 |
lø24-09 2022
|
12:45 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
6
-
0
|
24. sep 2022
12:45
HB Køge
6
Dalum/Næsby
0
|
||||||||||||||
412529 |
lø24-09 2022
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
0
-
2
|
24. sep 2022
13:00
Silkeborg IF Q
0
FC Thy Piger - Skyum
2
|
||||||||||||||
412531 |
sø25-09 2022
|
13:00 | Brøndby Stadion |
2
-
3
|
25. sep 2022
13:00
Brøndby IF
2
AGF
3
|
||||||||||||||
412532 |
sø25-09 2022
|
15:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
1
-
3
|
25. sep 2022
15:00
Team OdenseQ
1
Vildbjerg
3
|
||||||||||||||
412528 |
sø25-09 2022
|
15:00 | AaB's Anlæg |
2
-
1
|
25. sep 2022
15:00
AaB
2
Varde
1
|
||||||||||||||
412534 |
sø25-09 2022
|
16:00 | Ballerup Idrætspark |
0
-
2
|
25. sep 2022
16:00
BSF
0
FC Nordsjælland
2
|
||||||||||||||
412540 |
lø01-10 2022
|
11:30 | Liseborgcentret |
1
-
5
|
01. okt 2022
11:30
Viborg Q
1
Team OdenseQ
5
|
||||||||||||||
412555 |
lø01-10 2022
|
13:00 | Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
1
-
4
|
01. okt 2022
13:00
Varde
1
AGF
4
|
||||||||||||||
412507 |
lø01-10 2022
|
13:00 | Right to Dream Park |
4
-
1
|
01. okt 2022
13:00
FC Nordsjælland
4
Brøndby IF
1
|
||||||||||||||
412535 |
sø02-10 2022
|
14:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
0
-
3
|
02. okt 2022
14:00
B.93
0
Fortuna Hjørring
3
|
||||||||||||||
412536 |
sø02-10 2022
|
15:15 | Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs |
0
-
1
|
02. okt 2022
15:15
FC Thy Piger - Skyum
0
Kolding IF
1
|
||||||||||||||
412538 |
lø08-10 2022
|
12:00 | ALPI Arena Næsby |
0
-
2
|
08. okt 2022
12:00
Dalum/Næsby
0
Brøndby IF
2
|
||||||||||||||
412527 |
sø09-10 2022
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
3
-
1
|
09. okt 2022
12:00
B.93
3
Viborg Q
1
|
||||||||||||||
412558 |
lø15-10 2022
|
15:30 | Fynske Bank Arena (kunst) |
2
-
0
|
15. okt 2022
15:30
Kolding IF
2
AaB
0
|
||||||||||||||
412556 |
sø16-10 2022
|
12:00 | Lyseng Idrætspark |
1
-
0
|
16. okt 2022
12:00
AGF
1
B.93
0
|
||||||||||||||
412557 |
sø16-10 2022
|
13:00 | Dana Cup Kunstgræs (Fortuna) |
3
-
1
|
16. okt 2022
13:00
Fortuna Hjørring
3
FC Thy Piger - Skyum
1
|
||||||||||||||
412568 |
sø16-10 2022
|
13:00 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
7
-
1
|
16. okt 2022
13:00
Vildbjerg
7
Varde
1
|
||||||||||||||
412567 |
sø16-10 2022
|
15:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
0
-
2
|
16. okt 2022
15:00
Team OdenseQ
0
HB Køge
2
|
||||||||||||||
412539 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
0
-
10
|
22. okt 2022
13:00
Silkeborg IF Q
0
FC Nordsjælland
10
|
||||||||||||||
412572 |
lø29-10 2022
|
12:45 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
3
-
0
|
29. okt 2022
12:45
HB Køge
3
FC Thy Piger - Skyum
0
|
||||||||||||||
412569 |
lø29-10 2022
|
13:00 | Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde) |
Straffesparkskonkurrence
3 - 2 -
1
|
29. okt 2022
13:00
Varde
1
B.93
1
|
||||||||||||||
412576 |
lø29-10 2022
|
16:00 | Ballerup Idrætspark |
0
-
4
|
29. okt 2022
16:00
BSF
0
Fortuna Hjørring
4
|
||||||||||||||
412571 |
sø30-10 2022
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
7
-
2
|
30. okt 2022
13:00
Silkeborg IF Q
7
Dalum/Næsby
2
|
||||||||||||||
412573 |
sø30-10 2022
|
13:00 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
5
-
1
|
30. okt 2022
13:00
Vildbjerg
5
Brøndby IF
1
|
||||||||||||||
412583 |
lø05-11 2022
|
13:00 | Right to Dream Park |
4
-
2
|
05. nov 2022
13:00
FC Nordsjælland
4
AGF
2
|
||||||||||||||
412579 |
sø06-11 2022
|
12:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
2
-
1
|
06. nov 2022
12:00
Dalum/Næsby
2
Viborg Q
1
|
||||||||||||||
412581 |
sø06-11 2022
|
13:00 | Brøndby Stadion |
3
-
0
|
06. nov 2022
13:00
Brøndby IF
3
BSF
0
|
||||||||||||||
412582 |
sø06-11 2022
|
13:00 | Dana Cup Kunstgræs (Fortuna) |
1
-
2
|
06. nov 2022
13:00
Fortuna Hjørring
1
Vildbjerg
2
|
||||||||||||||
412578 |
sø06-11 2022
|
13:00 | Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs |
7
-
4
|
06. nov 2022
13:00
FC Thy Piger - Skyum
7
Varde
4
|
||||||||||||||
412577 |
sø06-11 2022
|
14:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
0
-
5
|
06. nov 2022
14:00
B.93
0
HB Køge
5
|
||||||||||||||
412584 |
sø06-11 2022
|
15:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
3
-
4
|
06. nov 2022
15:00
Team OdenseQ
3
Kolding IF
4
|
||||||||||||||
412580 |
sø06-11 2022
|
15:15 | AaB's Anlæg |
2
-
0
|
06. nov 2022
15:15
AaB
2
Silkeborg IF Q
0
|
||||||||||||||
412595 |
sø13-11 2022
|
12:30 | Søholt Kunstbane 2 |
1
-
3
|
13. nov 2022
12:30
Silkeborg IF Q
1
HB Køge
3
|
||||||||||||||
412587 |
lø19-11 2022
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
1
-
2
|
19. nov 2022
13:00
Silkeborg IF Q
1
B.93
2
|
||||||||||||||
412588 |
lø19-11 2022
|
13:00 | Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde) |
7
-
0
|
19. nov 2022
13:00
Varde
7
Dalum/Næsby
0
|
||||||||||||||
412591 |
lø19-11 2022
|
13:00 | Fynske Bank Arena (kunst) |
2
-
1
|
19. nov 2022
13:00
Kolding IF
2
Brøndby IF
1
|
||||||||||||||
412585 |
sø20-11 2022
|
13:00 | Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs |
8
-
2
|
20. nov 2022
13:00
FC Thy Piger - Skyum
8
Viborg Q
2
|
||||||||||||||
412589 |
sø20-11 2022
|
13:00 | Dana Cup Kunstgræs (Fortuna) |
2
-
3
|
20. nov 2022
13:00
Fortuna Hjørring
2
AGF
3
|
||||||||||||||
412592 |
sø20-11 2022
|
13:00 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 5 |
20. nov 2022
13:00
Vildbjerg
1
FC Nordsjælland
1
|
||||||||||||||
412590 |
sø20-11 2022
|
15:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
2
-
0
|
20. nov 2022
15:00
Team OdenseQ
2
BSF
0
|
||||||||||||||
412586 |
sø20-11 2022
|
15:15 | AaB's Anlæg |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
3 - 4 |
20. nov 2022
15:15
AaB
2
HB Køge
2
|
||||||||||||||
412600 |
lø26-11 2022
|
13:00 | Right to Dream Park |
8
-
0
|
26. nov 2022
13:00
FC Nordsjælland
8
Fortuna Hjørring
0
|
||||||||||||||
412594 |
lø26-11 2022
|
14:00 | Kunstgræs Liseborg |
0
-
5
|
26. nov 2022
14:00
Viborg Q
0
Varde
5
|
||||||||||||||
412596 |
sø27-11 2022
|
12:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
1
-
3
|
27. nov 2022
12:00
Dalum/Næsby
1
FC Thy Piger - Skyum
3
|
||||||||||||||
412597 |
sø27-11 2022
|
13:00 | Brøndby Stadion |
3
-
0
|
27. nov 2022
13:00
Brøndby IF
3
Team OdenseQ
0
|
||||||||||||||
412593 |
sø27-11 2022
|
14:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
3
-
0
|
27. nov 2022
14:00
B.93
3
AaB
0
|
||||||||||||||
412599 |
sø27-11 2022
|
16:00 | Ballerup Idrætspark |
0
-
4
|
27. nov 2022
16:00
BSF
0
Kolding IF
4
|
||||||||||||||
412541 |
lø03-12 2022
|
12:45 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
1
-
0
|
03. dec 2022
12:45
HB Køge
1
Vildbjerg
0
|
||||||||||||||
412570 |
lø03-12 2022
|
13:00 | Kunstgræs Liseborg |
0
-
6
|
03. dec 2022
13:00
Viborg Q
0
AaB
6
|
||||||||||||||
412598 |
lø10-12 2022
|
12:00 | Lyseng Kunstgræs |
2
-
1
|
10. dec 2022
12:00
AGF
2
Vildbjerg
1
|
||||||||||||||
412560 |
sø11-12 2022
|
13:00 | Brøndby Stadion |
6
-
0
|
11. dec 2022
13:00
Brøndby IF
6
Silkeborg IF Q
0
|
||||||||||||||
412574 |
lø25-02 2023
|
13:00 | Lyseng Kunstgræs |
1
-
0
|
25. feb 2023
13:00
AGF
1
Team OdenseQ
0
|
||||||||||||||
412559 |
sø26-02 2023
|
15:15 | Ballerup Idrætspark, Kunstgræs |
5
-
2
|
26. feb 2023
15:15
BSF
5
Dalum/Næsby
2
|
||||||||||||||
412608 |
lø04-03 2023
|
13:00 | Right to Dream Park |
6
-
0
|
04. mar 2023
13:00
FC Nordsjælland
6
Team OdenseQ
0
|
||||||||||||||
412602 |
lø04-03 2023
|
13:30 | Frøstruphave Efterskole Kunstgræs |
1
-
4
|
04. mar 2023
13:30
Varde
1
HB Køge
4
|
||||||||||||||
412603 |
lø04-03 2023
|
14:00 | Kunstgræs Liseborg |
0
-
8
|
04. mar 2023
14:00
Viborg Q
0
Silkeborg IF Q
8
|
||||||||||||||
412607 |
sø05-03 2023
|
12:00 | Lyseng Kunstgræs |
Straffesparkskonkurrence
3 - 1 -
4
|
05. mar 2023
12:00
AGF
4
Kolding IF
4
|
||||||||||||||
412605 |
sø05-03 2023
|
13:00 | Dana Cup Kunstgræs (Fortuna) |
2
-
3
|
05. mar 2023
13:00
Fortuna Hjørring
2
Brøndby IF
3
|
||||||||||||||
412606 |
sø05-03 2023
|
13:00 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
9
-
0
|
05. mar 2023
13:00
Vildbjerg
9
BSF
0
|
||||||||||||||
412624 |
lø11-03 2023
|
16:00 | Ballerup Idrætspark |
11
-
0
|
11. mar 2023
16:00
BSF
11
Viborg Q
0
|
||||||||||||||
412601 |
sø19-03 2023
|
13:00 | Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs |
4
-
0
|
19. mar 2023
13:00
FC Thy Piger - Skyum
4
B.93
0
|
||||||||||||||
412613 |
lø25-03 2023
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
3
-
1
|
25. mar 2023
13:00
Silkeborg IF Q
3
BSF
1
|
||||||||||||||
412616 |
lø25-03 2023
|
13:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
2
-
0
|
25. mar 2023
13:00
HB Køge
2
FC Nordsjælland
0
|
||||||||||||||
412618 |
lø25-03 2023
|
13:00 | Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
Straffesparkskonkurrence
4 - 2 -
2
|
25. mar 2023
13:00
Varde
2
Team OdenseQ
2
|
||||||||||||||
412615 |
lø25-03 2023
|
14:30 | Kunstgræs Liseborg |
0
-
12
|
25. mar 2023
14:30
Viborg Q
0
Brøndby IF
12
|
||||||||||||||
412612 |
sø26-03 2023
|
12:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
0
-
16
|
26. mar 2023
12:00
Dalum/Næsby
0
Kolding IF
16
|
||||||||||||||
412610 |
sø26-03 2023
|
13:00 | Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs |
1
-
3
|
26. mar 2023
13:00
FC Thy Piger - Skyum
1
AGF
3
|
||||||||||||||
412611 |
sø26-03 2023
|
15:15 | AaB's Anlæg |
0
-
3
|
26. mar 2023
15:15
AaB
0
Fortuna Hjørring
3
|
||||||||||||||
412575 |
on29-03 2023
|
18:30 | Fynske Bank KunstNord |
3
-
2
|
29. mar 2023
18:30
Kolding IF
3
FC Nordsjælland
2
|
||||||||||||||
412626 |
lø01-04 2023
|
13:00 | Right to Dream Park |
Straffesparkskonkurrence
4 - 1 -
3
|
01. apr 2023
13:00
FC Nordsjælland
3
Varde
3
|
||||||||||||||
412623 |
lø01-04 2023
|
15:30 | Fynske Bank Arena (kunst) |
4
-
3
|
01. apr 2023
15:30
Kolding IF
4
Silkeborg IF Q
3
|
||||||||||||||
412620 |
sø02-04 2023
|
13:00 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
5
-
0
|
02. apr 2023
13:00
Vildbjerg
5
FC Thy Piger - Skyum
0
|
||||||||||||||
412625 |
sø02-04 2023
|
13:00 | Brøndby Stadion |
1
-
0
|
02. apr 2023
13:00
Brøndby IF
1
HB Køge
0
|
||||||||||||||
412619 |
sø02-04 2023
|
15:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
2
-
1
|
02. apr 2023
15:00
Team OdenseQ
2
B.93
1
|
||||||||||||||
412629 |
lø08-04 2023
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
0
-
2
|
08. apr 2023
13:00
Silkeborg IF Q
0
Varde
2
|
||||||||||||||
412633 |
lø08-04 2023
|
15:30 | Fynske Bank Arena (kunst) |
1
-
2
|
08. apr 2023
15:30
Kolding IF
1
Vildbjerg
2
|
||||||||||||||
412630 |
sø09-04 2023
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
2
-
1
|
09. apr 2023
12:00
B.93
2
Dalum/Næsby
1
|
||||||||||||||
412627 |
sø09-04 2023
|
15:15 | AaB's Anlæg |
1
-
3
|
09. apr 2023
15:15
AaB
1
FC Thy Piger - Skyum
3
|
||||||||||||||
412632 |
sø09-04 2023
|
16:00 | Ballerup Idrætspark |
0
-
3
|
09. apr 2023
16:00
BSF
0
AGF
3
|
||||||||||||||
412628 |
ma10-04 2023
|
13:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
15
-
0
|
10. apr 2023
13:00
HB Køge
15
Viborg Q
0
|
||||||||||||||
412635 |
lø15-04 2023
|
14:30 | Liseborgcentret |
1
-
9
|
15. apr 2023
14:30
Viborg Q
1
B.93
9
|
||||||||||||||
412643 |
fr21-04 2023
|
18:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
1
-
4
|
21. apr 2023
18:00
B.93
1
FC Nordsjælland
4
|
||||||||||||||
412647 |
lø22-04 2023
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
0
-
7
|
22. apr 2023
13:00
Silkeborg IF Q
0
Fortuna Hjørring
7
|
||||||||||||||
412649 |
lø22-04 2023
|
13:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
2
-
1
|
22. apr 2023
13:00
HB Køge
2
BSF
1
|
||||||||||||||
412650 |
lø22-04 2023
|
13:00 | Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
1
-
2
|
22. apr 2023
13:00
Varde
1
Brøndby IF
2
|
||||||||||||||
412646 |
sø23-04 2023
|
12:00 | ALPI Arena Næsby |
0
-
8
|
23. apr 2023
12:00
Dalum/Næsby
0
AGF
8
|
||||||||||||||
412644 |
sø23-04 2023
|
13:00 | Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs |
3
-
0
|
23. apr 2023
13:00
FC Thy Piger - Skyum
3
Team OdenseQ
0
|
||||||||||||||
412645 |
sø23-04 2023
|
15:15 | AaB's Anlæg |
0
-
5
|
23. apr 2023
15:15
AaB
0
Vildbjerg
5
|
||||||||||||||
412655 |
fr28-04 2023
|
17:00 | Lyseng Idrætspark |
6
-
1
|
28. apr 2023
17:00
AGF
6
Silkeborg IF Q
1
|
||||||||||||||
412652 |
lø29-04 2023
|
13:00 | Right to Dream Park |
4
-
0
|
29. apr 2023
13:00
FC Nordsjælland
4
FC Thy Piger - Skyum
0
|
||||||||||||||
412657 |
lø29-04 2023
|
15:30 | Fynske Bank Arena (kunst) |
1
-
2
|
29. apr 2023
15:30
Kolding IF
1
HB Køge
2
|
||||||||||||||
412651 |
sø30-04 2023
|
13:00 | Brøndby Stadion |
6
-
2
|
30. apr 2023
13:00
Brøndby IF
6
B.93
2
|
||||||||||||||
412654 |
sø30-04 2023
|
13:00 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
UHT
|
30. apr 2023
13:00
Vildbjerg
Dalum/Næsby
UHT
|
||||||||||||||
412653 |
sø30-04 2023
|
15:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
3
-
2
|
30. apr 2023
15:00
Team OdenseQ
3
AaB
2
|
||||||||||||||
412658 |
sø30-04 2023
|
16:00 | Ballerup Idrætspark |
2
-
1
|
30. apr 2023
16:00
BSF
2
Varde
1
|
||||||||||||||
412504 |
to04-05 2023
|
18:30 | Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs |
2
-
1
|
04. maj 2023
18:30
FC Thy Piger - Skyum
2
AaB
1
|
||||||||||||||
412648 |
lø06-05 2023
|
13:00 | Fynske Bank Arena (kunst) |
HHT
|
06. maj 2023
13:00
Viborg Q
Kolding IF
HHT
|
||||||||||||||
412659 |
sø07-05 2023
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
2
-
3
|
07. maj 2023
12:00
B.93
2
Varde
3
|
||||||||||||||
412661 |
sø07-05 2023
|
12:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
1
-
6
|
07. maj 2023
12:00
Dalum/Næsby
1
Silkeborg IF Q
6
|
||||||||||||||
412662 |
sø07-05 2023
|
13:00 | Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs |
3
-
2
|
07. maj 2023
13:00
FC Thy Piger - Skyum
3
HB Køge
2
|
||||||||||||||
412663 |
sø07-05 2023
|
13:00 | Brøndby Stadion |
3
-
0
|
07. maj 2023
13:00
Brøndby IF
3
Vildbjerg
0
|
||||||||||||||
412666 |
sø07-05 2023
|
13:00 | Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring) |
2
-
0
|
07. maj 2023
13:00
Fortuna Hjørring
2
BSF
0
|
||||||||||||||
412664 |
sø07-05 2023
|
15:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
0
-
4
|
07. maj 2023
15:00
Team OdenseQ
0
AGF
4
|
||||||||||||||
412660 |
on10-05 2023
|
18:30 | AaB's Anlæg |
6
-
0
|
10. maj 2023
18:30
AaB
6
Viborg Q
0
|
||||||||||||||
412656 |
lø13-05 2023
|
11:00 | Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring) |
UHT
|
13. maj 2023
11:00
Fortuna Hjørring
Viborg Q
UHT
|
||||||||||||||
412622 |
ti16-05 2023
|
18:00 | Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring) |
UHT
|
16. maj 2023
18:00
Fortuna Hjørring
Dalum/Næsby
UHT
|
||||||||||||||
412621 |
on17-05 2023
|
18:30 | Lyseng Idrætspark |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
5 - 6 |
17. maj 2023
18:30
AGF
2
AaB
2
|
||||||||||||||
412604 |
lø20-05 2023
|
12:00 | ALPI Arena Næsby |
0
-
6
|
20. maj 2023
12:00
Dalum/Næsby
0
AaB
6
|
||||||||||||||
412634 |
sø21-05 2023
|
12:00 | Brøndby Stadion |
2
-
5
|
21. maj 2023
12:00
Brøndby IF
2
FC Nordsjælland
5
|
||||||||||||||
412631 |
sø21-05 2023
|
13:30 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
2
-
0
|
21. maj 2023
13:30
Team OdenseQ
2
Fortuna Hjørring
0
|
||||||||||||||
412636 |
lø27-05 2023
|
13:00 | Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
3
-
0
|
27. maj 2023
13:00
Varde
3
AaB
0
|
||||||||||||||
412641 |
lø27-05 2023
|
13:00 | Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring) |
1
-
2
|
27. maj 2023
13:00
Fortuna Hjørring
1
Kolding IF
2
|
||||||||||||||
412642 |
lø27-05 2023
|
13:00 | Right to Dream Park |
3
-
1
|
27. maj 2023
13:00
FC Nordsjælland
3
BSF
1
|
||||||||||||||
412638 |
sø28-05 2023
|
12:00 | ALPI Arena Næsby |
0
-
9
|
28. maj 2023
12:00
Dalum/Næsby
0
HB Køge
9
|
||||||||||||||
412640 |
sø28-05 2023
|
13:00 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
2
-
0
|
28. maj 2023
13:00
Vildbjerg
2
Team OdenseQ
0
|
||||||||||||||
412637 |
sø28-05 2023
|
13:00 | Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs |
1
-
2
|
28. maj 2023
13:00
FC Thy Piger - Skyum
1
Silkeborg IF Q
2
|
||||||||||||||
412639 |
ma29-05 2023
|
12:00 | Lyseng Idrætspark |
2
-
0
|
29. maj 2023
12:00
AGF
2
Brøndby IF
0
|
||||||||||||||
412665 |
ti30-05 2023
|
17:30 | Right to Dream Park |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
3 - 4 |
30. maj 2023
17:30
FC Nordsjælland
2
Kolding IF
2
|
||||||||||||||
412670 |
on31-05 2023
|
19:00 | Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
1
-
2
|
31. maj 2023
19:00
Varde
1
FC Thy Piger - Skyum
2
|
||||||||||||||
412667 |
lø03-06 2023
|
13:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
6
-
0
|
03. jun 2023
13:00
HB Køge
6
B.93
0
|
||||||||||||||
412668 |
lø03-06 2023
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
1
-
2
|
03. jun 2023
13:00
Silkeborg IF Q
1
AaB
2
|
||||||||||||||
412672 |
lø03-06 2023
|
13:00 | Fynske Bank Arena (kunst) |
4
-
1
|
03. jun 2023
13:00
Kolding IF
4
Team OdenseQ
1
|
||||||||||||||
412669 |
lø03-06 2023
|
14:00 | Liseborgcentret |
HHT
|
03. jun 2023
14:00
Viborg Q
Dalum/Næsby
HHT
|
||||||||||||||
412673 |
sø04-06 2023
|
12:00 | Lyseng Idrætspark |
4
-
0
|
04. jun 2023
12:00
AGF
4
FC Nordsjælland
0
|
||||||||||||||
412674 |
sø04-06 2023
|
13:00 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
4
-
4
Straffesparkskonkurrence
7 - 8 |
04. jun 2023
13:00
Vildbjerg
4
Fortuna Hjørring
4
|
||||||||||||||
412671 |
sø04-06 2023
|
16:00 | Ballerup Idrætspark |
0
-
2
|
04. jun 2023
16:00
BSF
0
Brøndby IF
2
|
||||||||||||||
412691 |
lø10-06 2023
|
13:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
Straffesparkskonkurrence
7 - 5 -
2
|
10. jun 2023
13:00
HB Køge
2
AaB
2
|
||||||||||||||
412692 |
lø10-06 2023
|
13:00 | Right to Dream Park |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
5 - 6 |
10. jun 2023
13:00
FC Nordsjælland
2
Vildbjerg
2
|
||||||||||||||
412689 |
lø10-06 2023
|
14:00 | Liseborgcentret |
HHT
|
10. jun 2023
14:00
Viborg Q
FC Thy Piger - Skyum
HHT
|
||||||||||||||
412682 |
sø11-06 2023
|
12:00 | ALPI Arena Næsby |
HHT
|
11. jun 2023
12:00
Dalum/Næsby
Varde
HHT
|
||||||||||||||
412690 |
sø11-06 2023
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
5
-
1
|
11. jun 2023
12:00
B.93
5
Silkeborg IF Q
1
|
||||||||||||||
412693 |
sø11-06 2023
|
12:00 | Lyseng Idrætspark |
Straffesparkskonkurrence
5 - 3 -
4
|
11. jun 2023
12:00
AGF
4
Fortuna Hjørring
4
|
||||||||||||||
412694 |
sø11-06 2023
|
13:00 | Brøndby Stadion |
Straffesparkskonkurrence
4 - 3 -
1
|
11. jun 2023
13:00
Brøndby IF
1
Kolding IF
1
|
||||||||||||||
412695 |
sø11-06 2023
|
16:00 | Ballerup Idrætspark |
0
-
1
|
11. jun 2023
16:00
BSF
0
Team OdenseQ
1
|
||||||||||||||
412609 |
on14-06 2023
|
18:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
1
-
11
|
14. jun 2023
18:00
B.93
1
Vildbjerg
11
|
||||||||||||||
412698 |
lø17-06 2023
|
13:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
5
-
0
|
17. jun 2023
13:00
HB Køge
5
Silkeborg IF Q
0
|
||||||||||||||
412696 |
sø18-06 2023
|
13:00 | AaB's Anlæg |
5
-
1
|
18. jun 2023
13:00
AaB
5
B.93
1
|
||||||||||||||
412697 |
sø18-06 2023
|
13:00 | Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
UHT
|
18. jun 2023
13:00
Varde
Viborg Q
UHT
|
||||||||||||||
412700 |
sø18-06 2023
|
13:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
0
-
6
|
18. jun 2023
13:00
Team OdenseQ
0
Brøndby IF
6
|
||||||||||||||
412701 |
sø18-06 2023
|
13:00 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
5
-
2
|
18. jun 2023
13:00
Vildbjerg
5
AGF
2
|
||||||||||||||
412702 |
sø18-06 2023
|
13:00 | Autocentralen Park (kunstgræs) |
2
-
0
|
18. jun 2023
13:00
Kolding IF
2
BSF
0
|
||||||||||||||
412703 |
sø18-06 2023
|
13:00 | Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring) |
0
-
1
|
18. jun 2023
13:00
Fortuna Hjørring
0
FC Nordsjælland
1
|
||||||||||||||
412699 |
sø18-06 2023
|
15:00 | Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs |
UHT
|
18. jun 2023
15:00
FC Thy Piger - Skyum
Dalum/Næsby
UHT
|
Alle uafgjorte kampe i U18 DM i sæsonen 2022/2023 afgøres i straffesparkskonkurrence. Holdene er selv ansvarlige for at registrere deres egne spark.
Bemærk at vinderen af straffesparkskonkurrence ved uafgjort får et ekstra point jvf. paragraf 9.1 i propositionerne for Ungdoms-DM.