MENU

Serie 4 - Efterår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
664686
to
11-08 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC IF Bytoften (3) Ølstykke Stadion
2
-
1
664687
13-08 2022
Kl. 11:00
LSF Frederikssund IK (2) Smørum Idrætscenter
4
-
0
664684
13-08 2022
Kl. 12:00
Gundsølille SGIF (1) Måløv BK Gundsølillehallen
5
-
2
664685
13-08 2022
Kl. 15:30
Oversidder FC Ballerup
664688
14-08 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Stenløse BK Stenløse Stadion
4
-
4
664689
14-08 2022
Kl. 15:00
Hareskov IF Slagslunde-Ganløse IF Birkevang
5
-
4
664695
fr
19-08 2022
Kl. 19:15
IF Bytoften (3) Gundsølille SGIF (1) Gladsaxe skole
6
-
4
664692
20-08 2022
Kl. 11:00
Frederikssund IK (2) Oversidder Frederikssund Stadion
664693
20-08 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK LSF Stenløse Stadion
3
-
0
664694
21-08 2022
Kl. 12:00
Måløv BK Hareskov IF Måløv Idrætspark
1
-
5
664691
21-08 2022
Kl. 13:00
FC Ballerup Ølstykke FC Højagerskolen
1
-
4
664697
to
25-08 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Gundsølille SGIF (1) Ølstykke Stadion
1
-
1
664696
27-08 2022
Kl. 11:00
Oversidder Stenløse BK
664699
27-08 2022
Kl. 14:00
LSF Slagslunde-Ganløse IF Smørum Idrætscenter
2
-
3
664698
28-08 2022
Kl. 13:00
FC Ballerup Frederikssund IK (2) Højagerskolen
1
-
2
664700
28-08 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Måløv BK Stenløse Stadion
2
-
1
664701
28-08 2022
Kl. 15:00
Hareskov IF IF Bytoften (3) Birkevang
5
-
4
664707
fr
02-09 2022
Kl. 19:15
IF Bytoften (3) FC Whop en Dei Gladsaxe skole
8
-
2
664704
03-09 2022
Kl. 11:00
Frederikssund IK (2) Ølstykke FC Frederikssund Stadion
1
-
1
664703
03-09 2022
Kl. 12:00
Gundsølille SGIF (1) Hareskov IF Gundsølillehallen
3
-
3
664706
03-09 2022
Kl. 12:30
Måløv BK LSF Måløv Idrætspark
2
-
2
664702
03-09 2022
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Oversidder Gryden
664690
on
07-09 2022
Kl. 18:00
Slagslunde-Ganløse IF FC Whop en Dei Gryden
4
-
0
664712
to
08-09 2022
Kl. 18:00
Frederikssund IK (2) Stenløse BK Frederikssund Stadion
1
-
3
664709
to
08-09 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Hareskov IF Ølstykke Stadion
2
-
2
664708
10-09 2022
Kl. 15:30
Oversidder Måløv BK
664710
11-09 2022
Kl. 13:00
FC Ballerup Slagslunde-Ganløse IF Højagerskolen
1
-
2
664713
11-09 2022
Kl. 15:00
FC Whop en Dei Gundsølille SGIF (1) Stenløse Stadion
0
-
4
664711
ti
13-09 2022
Kl. 18:30
LSF IF Bytoften (3) Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
1
-
3
664752 fr
16-09 2022
Kl. 19:15
IF Bytoften (3) Oversidder Gladsaxe skole
664749
17-09 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Ølstykke FC Stenløse Stadion
5
-
2
664715
17-09 2022
Kl. 12:00
Gundsølille SGIF (1) LSF Gundsølillehallen
2
-
2
664714
17-09 2022
Kl. 15:30
Slagslunde-Ganløse IF Frederikssund IK (2) Gryden
1
-
2
664751
18-09 2022
Kl. 12:00
Måløv BK FC Ballerup Måløv Idrætspark
3
-
4
664750
18-09 2022
Kl. 15:00
Hareskov IF FC Whop en Dei Birkevang
3
-
3
664767 to
22-09 2022
Kl. 18:30
Frederikssund IK (2) Måløv BK Frederikssund Stadion
0
-
3
664764
to
22-09 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC FC Whop en Dei Ølstykke Stadion
3
-
3
664705
to
22-09 2022
Kl. 19:30
Stenløse BK FC Ballerup Måløv Idrætspark, Kunstgræs
6
-
1
664766
24-09 2022
Kl. 11:00
LSF Hareskov IF Smørum Idrætscenter
1
-
0
664765
24-09 2022
Kl. 13:00
FC Ballerup IF Bytoften (3) Højagerskolen
0
-
7
664753
24-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder Gundsølille SGIF (1)
664774
to
29-09 2022
Kl. 19:30
Måløv BK Stenløse BK Måløv Idrætspark
2
-
4
664775
fr
30-09 2022
Kl. 19:15
IF Bytoften (3) Frederikssund IK (2) Gladsaxe skole
7
-
2
664771
01-10 2022
Kl. 12:00
Gundsølille SGIF (1) FC Ballerup Gundsølillehallen
Udehold taberdømt
664770
01-10 2022
Kl. 15:30
Slagslunde-Ganløse IF Ølstykke FC Gryden
2
-
3
664772
02-10 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei LSF Stenløse Stadion
1
-
1
664773
02-10 2022
Kl. 15:00
Hareskov IF Oversidder Birkevang
664778 to
06-10 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC LSF Ølstykke Stadion
2
-
1
664781
08-10 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK IF Bytoften (3) Stenløse Stadion
0
-
2
664776
08-10 2022
Kl. 15:30
Slagslunde-Ganløse IF Måløv BK Gryden
4
-
0
664777
08-10 2022
Kl. 15:30
Oversidder FC Whop en Dei
664780
09-10 2022
Kl. 11:00
Frederikssund IK (2) Gundsølille SGIF (1) Frederikssund Stadion
0
-
4
664779
09-10 2022
Kl. 13:00
FC Ballerup Hareskov IF Højagerskolen
4
-
9
664769
to
13-10 2022
Kl. 18:30
Slagslunde-Ganløse IF Stenløse BK Gryden kunstgræs
1
-
3
664783
to
13-10 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Måløv BK Ølstykke Stadion
1
-
3
664920
fr
14-10 2022
Kl. 19:15
IF Bytoften (3) Slagslunde-Ganløse IF Gladsaxe skole
7
-
3
664784
15-10 2022
Kl. 11:00
LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
664782
15-10 2022
Kl. 12:00
Gundsølille SGIF (1) Stenløse BK Gundsølillehallen
5
-
3
664918
16-10 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei FC Ballerup Stenløse Stadion
3
-
2
665059
22-10 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Hareskov IF Stenløse Stadion
5
-
2
665074
22-10 2022
Kl. 11:00
Måløv BK IF Bytoften (3) Måløv Idrætspark
1
-
6
665038
22-10 2022
Kl. 13:00
Frederikssund IK (2) FC Whop en Dei Frederikssund Stadion
2
-
4
664921
22-10 2022
Kl. 15:30
Slagslunde-Ganløse IF Gundsølille SGIF (1) Gryden
1
-
1
664960
22-10 2022
Kl. 15:30
Oversidder Ølstykke FC
665037
23-10 2022
Kl. 13:00
FC Ballerup LSF Højagerskolen
2
-
2
664919
30-10 2022
Kl. 14:00
Hareskov IF Frederikssund IK (2) Birkevang
5
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Nr. 1 - 6 rykker i forårets Serie 4 A
Nr. 7 - 10 samt de 4 bedste 11´ere rykker i forårets Serie 4 B
Nr. 12 samt de 8 dårligste 11´ere rykker ned i forårets Serie 5

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind