MENU

Herre S 8v8 22, p2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
940722
ti
09-08 2022
Kl. 18:30
Væggerløse Tingsted NBJ Arena
16
-
4
940720
to
11-08 2022
Kl. 19:00
HIF Guldborg Holeby stadion
5
-
0
940723
14-08 2022
Kl. 10:00
Bogø IF B. Frem Bogø stadion
2
-
6
940721
14-08 2022
Kl. 12:00
Nykøbing FC FC Falster NFC Anlæg Syd
0
-
3
940730
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Eskilstrup Bogø IF Eskilstrup stadion
2
-
4
940726
20-08 2022
Kl. 14:00
Guldborg Nykøbing FC Guldborg stadion
6
-
1
940729
20-08 2022
Kl. 14:00
Tingsted B 1938 Tingsted stadion
Udehold taberdømt
940728
20-08 2022
Kl. 14:15
FC Falster Væggerløse FC Falster Park
1
-
7
940727
20-08 2022
Kl. 14:45
TGB (2) HIF TGB´s anlæg
4
-
0
940725
20-08 2022
Kl. 16:00
B. Frem Horbelev JP Air Tech Arena
8
-
4
940734
ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Væggerløse Guldborg NBJ Arena
8
-
1
940719 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
B 1938 Eskilstrup Idestrup stadion
0
-
3
940731 to
25-08 2022
Kl. 19:00
B 1938 FC Falster Idestrup stadion
Hjemmehold taberdømt
940736
fr
26-08 2022
Kl. 18:00
Horbelev Eskilstrup Horbelev stadion
3
-
1
940732
fr
26-08 2022
Kl. 18:30
B. Frem TGB (2) JP Air Tech Arena
5
-
3
940733
28-08 2022
Kl. 10:30
Nykøbing FC HIF NFC Anlæg Syd
1
-
2
940739
ti
30-08 2022
Kl. 18:30
HIF Væggerløse Holeby stadion
0
-
2
940737 to
01-09 2022
Kl. 18:30
Guldborg B 1938 Guldborg stadion
Udehold taberdømt
940738
to
01-09 2022
Kl. 18:30
TGB (2) Nykøbing FC TGB´s anlæg
7
-
2
940740
to
01-09 2022
Kl. 18:45
FC Falster Bogø IF FC Falster Park
2
-
3
940741
fr
02-09 2022
Kl. 18:00
Tingsted Horbelev Tingsted stadion
2
-
1
940742
03-09 2022
Kl. 12:00
Eskilstrup B. Frem Eskilstrup stadion
0
-
10
940790
ti
06-09 2022
Kl. 18:00
Horbelev FC Falster Horbelev stadion
3
-
2
940787
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Væggerløse Nykøbing FC NBJ Arena
3
-
1
940786
fr
09-09 2022
Kl. 18:30
B. Frem Tingsted JP Air Tech Arena
3
-
3
940789
11-09 2022
Kl. 10:00
Bogø IF Guldborg Bogø stadion
0
-
5
940788
11-09 2022
Kl. 11:45
Eskilstrup TGB (2) Eskilstrup stadion
7
-
2
940785
11-09 2022
Kl. 13:00
B 1938 HIF Idestrup stadion
Hjemmehold taberdømt
940791
17-09 2022
Kl. 12:30
Guldborg Horbelev Guldborg stadion
2
-
3
940792
17-09 2022
Kl. 13:30
TGB (2) Væggerløse TGB´s anlæg
2
-
3
940794
17-09 2022
Kl. 14:00
FC Falster B. Frem FC Falster Park
Udehold taberdømt
940796
17-09 2022
Kl. 14:00
Tingsted Eskilstrup Tingsted stadion
Udehold taberdømt
940795
18-09 2022
Kl. 12:00
Nykøbing FC B 1938 NFC Anlæg Syd
Udehold taberdømt
940793
18-09 2022
Kl. 15:30
HIF Bogø IF Holeby stadion
Udehold taberdømt
940724
ti
20-09 2022
Kl. 18:00
Horbelev TGB (2) Horbelev stadion
2
-
2
941446 ti
20-09 2022
Kl. 18:30
B 1938 Væggerløse Idestrup stadion
Hjemmehold taberdømt
941447
24-09 2022
Kl. 16:00
B. Frem Guldborg JP Air Tech Arena
3
-
2
941450
25-09 2022
Kl. 10:00
Bogø IF Nykøbing FC Bogø stadion
0
-
3
941448
25-09 2022
Kl. 10:30
Tingsted TGB (2) Tingsted stadion
3
-
5
941449
25-09 2022
Kl. 11:45
Eskilstrup FC Falster Eskilstrup stadion
3
-
5
941451
25-09 2022
Kl. 13:00
Horbelev HIF Horbelev stadion
2
-
1
941454
01-10 2022
Kl. 10:30
HIF B. Frem Holeby stadion
8
-
5
941455
01-10 2022
Kl. 14:00
FC Falster Tingsted FC Falster Park
1
-
2
941453
01-10 2022
Kl. 14:30
TGB (2) B 1938 TGB´s anlæg
Udehold taberdømt
941452
02-10 2022
Kl. 10:30
Guldborg Eskilstrup Guldborg stadion
7
-
1
941456
02-10 2022
Kl. 12:00
Nykøbing FC Horbelev NFC Anlæg Syd
5
-
2
941457
02-10 2022
Kl. 13:00
Væggerløse Bogø IF NBJ Arena
Udehold taberdømt
941460
08-10 2022
Kl. 13:00
Tingsted Guldborg Tingsted stadion
7
-
0
941459
08-10 2022
Kl. 15:00
FC Falster TGB (2) FC Falster Park
0
-
9
941462
09-10 2022
Kl. 10:00
Bogø IF B 1938 Bogø stadion
Udehold taberdømt
941463
09-10 2022
Kl. 13:00
Horbelev Væggerløse Horbelev stadion
1
-
2
941458
09-10 2022
Kl. 13:00
B. Frem Nykøbing FC JP Air Tech Arena
6
-
0
941469
ti
11-10 2022
Kl. 18:30
Væggerløse B. Frem NBJ Arena
5
-
0
941461 ti
11-10 2022
Kl. 19:00
Eskilstrup HIF Eskilstrup stadion
6
-
2
941467
15-10 2022
Kl. 10:30
HIF Tingsted Holeby stadion
3
-
3
941465
15-10 2022
Kl. 14:00
Guldborg FC Falster Guldborg stadion
1
-
1
941466
16-10 2022
Kl. 10:30
TGB (2) Bogø IF TGB´s anlæg
5
-
0
941468
16-10 2022
Kl. 12:00
Nykøbing FC Eskilstrup NFC Anlæg Syd
4
-
8
941464
16-10 2022
Kl. 13:00
B 1938 Horbelev Idestrup stadion
Hjemmehold taberdømt
940735
on
19-10 2022
Kl. 19:00
Bogø IF Tingsted Bogø stadion
1
-
2
941471
22-10 2022
Kl. 13:00
TGB (2) Guldborg TGB´s anlæg
5
-
2
941482
22-10 2022
Kl. 14:00
FC Falster HIF FC Falster Park
1
-
4
941484
22-10 2022
Kl. 14:00
Eskilstrup Væggerløse Eskilstrup stadion
1
-
10
941485
22-10 2022
Kl. 15:30
Horbelev Bogø IF Horbelev stadion
Udehold taberdømt
941470
22-10 2022
Kl. 16:00
B. Frem B 1938 JP Air Tech Arena
Udehold taberdømt
941483
23-10 2022
Kl. 10:30
Tingsted Nykøbing FC Tingsted stadion
2
-
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller på tlf: 5482 6768

Log ind