Herre S 8v8 22, p2 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
940722
ti09-08 2022
18:30 Væggerløse Tingsted JBJ Arena
16
-
4
09. aug 2022
18:30
Væggerløse
16
Tingsted
4
940720
to11-08 2022
19:00 HIF Guldborg Holeby stadion
5
-
0
11. aug 2022
19:00
HIF
5
Guldborg
0
940723
14-08 2022
10:00 Bogø IF B. Frem Bogø stadion
2
-
6
14. aug 2022
10:00
Bogø IF
2
B. Frem
6
940721
14-08 2022
12:00 Nykøbing FC FC Falster Nykøbing FC
0
-
3
14. aug 2022
12:00
Nykøbing FC
0
FC Falster
3
940730
fr19-08 2022
19:00 Eskilstrup Bogø IF Eskilstrup stadion
2
-
4
19. aug 2022
19:00
Eskilstrup
2
Bogø IF
4
940726
20-08 2022
14:00 Guldborg Nykøbing FC Guldborg stadion
6
-
1
20. aug 2022
14:00
Guldborg
6
Nykøbing FC
1
940729
20-08 2022
14:00 Tingsted B 1938 Tingsted stadion
UHT
20. aug 2022
14:00
Tingsted
B 1938
UHT
940728
20-08 2022
14:15 FC Falster Væggerløse LEDVANCE Park
1
-
7
20. aug 2022
14:15
FC Falster
1
Væggerløse
7
940727
20-08 2022
14:45 TGB (2) HIF TGB´s anlæg
4
-
0
20. aug 2022
14:45
TGB (2)
4
HIF
0
940725
20-08 2022
16:00 B. Frem Horbelev JP Air Tech Arena
8
-
4
20. aug 2022
16:00
B. Frem
8
Horbelev
4
940734
ti23-08 2022
18:30 Væggerløse Guldborg JBJ Arena
8
-
1
23. aug 2022
18:30
Væggerløse
8
Guldborg
1
940719
ti23-08 2022
19:00 B 1938 Eskilstrup Idestrup stadion
0
-
3
23. aug 2022
19:00
B 1938
0
Eskilstrup
3
940731
to25-08 2022
19:00 B 1938 FC Falster Idestrup stadion
HHT
25. aug 2022
19:00
B 1938
FC Falster
HHT
940736
fr26-08 2022
18:00 Horbelev Eskilstrup Horbelev stadion
3
-
1
26. aug 2022
18:00
Horbelev
3
Eskilstrup
1
940732
fr26-08 2022
18:30 B. Frem TGB (2) JP Air Tech Arena
5
-
3
26. aug 2022
18:30
B. Frem
5
TGB (2)
3
940733
28-08 2022
10:30 Nykøbing FC HIF Nykøbing FC
1
-
2
28. aug 2022
10:30
Nykøbing FC
1
HIF
2
940739
ti30-08 2022
18:30 HIF Væggerløse Holeby stadion
0
-
2
30. aug 2022
18:30
HIF
0
Væggerløse
2
940737
to01-09 2022
18:30 Guldborg B 1938 Guldborg stadion
UHT
01. sep 2022
18:30
Guldborg
B 1938
UHT
940738
to01-09 2022
18:30 TGB (2) Nykøbing FC TGB´s anlæg
7
-
2
01. sep 2022
18:30
TGB (2)
7
Nykøbing FC
2
940740
to01-09 2022
18:45 FC Falster Bogø IF LEDVANCE Park
2
-
3
01. sep 2022
18:45
FC Falster
2
Bogø IF
3
940741
fr02-09 2022
18:00 Tingsted Horbelev Tingsted stadion
2
-
1
02. sep 2022
18:00
Tingsted
2
Horbelev
1
940742
03-09 2022
12:00 Eskilstrup B. Frem Eskilstrup stadion
0
-
10
03. sep 2022
12:00
Eskilstrup
0
B. Frem
10
940790
ti06-09 2022
18:00 Horbelev FC Falster Horbelev stadion
3
-
2
06. sep 2022
18:00
Horbelev
3
FC Falster
2
940787
ti06-09 2022
18:30 Væggerløse Nykøbing FC JBJ Arena
3
-
1
06. sep 2022
18:30
Væggerløse
3
Nykøbing FC
1
940786
fr09-09 2022
18:30 B. Frem Tingsted JP Air Tech Arena
3
-
3
09. sep 2022
18:30
B. Frem
3
Tingsted
3
940789
11-09 2022
10:00 Bogø IF Guldborg Bogø stadion
0
-
5
11. sep 2022
10:00
Bogø IF
0
Guldborg
5
940788
11-09 2022
11:45 Eskilstrup TGB (2) Eskilstrup stadion
7
-
2
11. sep 2022
11:45
Eskilstrup
7
TGB (2)
2
940785
11-09 2022
13:00 B 1938 HIF Idestrup stadion
HHT
11. sep 2022
13:00
B 1938
HIF
HHT
940791
17-09 2022
12:30 Guldborg Horbelev Guldborg stadion
2
-
3
17. sep 2022
12:30
Guldborg
2
Horbelev
3
940792
17-09 2022
13:30 TGB (2) Væggerløse TGB´s anlæg
2
-
3
17. sep 2022
13:30
TGB (2)
2
Væggerløse
3
940794
17-09 2022
14:00 FC Falster B. Frem LEDVANCE Park
UHT
17. sep 2022
14:00
FC Falster
B. Frem
UHT
940796
17-09 2022
14:00 Tingsted Eskilstrup Tingsted stadion
UHT
17. sep 2022
14:00
Tingsted
Eskilstrup
UHT
940795
18-09 2022
12:00 Nykøbing FC B 1938 Nykøbing FC
UHT
18. sep 2022
12:00
Nykøbing FC
B 1938
UHT
940793
18-09 2022
15:30 HIF Bogø IF Holeby stadion
UHT
18. sep 2022
15:30
HIF
Bogø IF
UHT
940724
ti20-09 2022
18:00 Horbelev TGB (2) Horbelev stadion
2
-
2
20. sep 2022
18:00
Horbelev
2
TGB (2)
2
941446
ti20-09 2022
18:30 B 1938 Væggerløse Idestrup stadion
HHT
20. sep 2022
18:30
B 1938
Væggerløse
HHT
941447
24-09 2022
16:00 B. Frem Guldborg JP Air Tech Arena
3
-
2
24. sep 2022
16:00
B. Frem
3
Guldborg
2
941450
25-09 2022
10:00 Bogø IF Nykøbing FC Bogø stadion
0
-
3
25. sep 2022
10:00
Bogø IF
0
Nykøbing FC
3
941448
25-09 2022
10:30 Tingsted TGB (2) Tingsted stadion
3
-
5
25. sep 2022
10:30
Tingsted
3
TGB (2)
5
941449
25-09 2022
11:45 Eskilstrup FC Falster Eskilstrup stadion
3
-
5
25. sep 2022
11:45
Eskilstrup
3
FC Falster
5
941451
25-09 2022
13:00 Horbelev HIF Horbelev stadion
2
-
1
25. sep 2022
13:00
Horbelev
2
HIF
1
941454
01-10 2022
10:30 HIF B. Frem Holeby stadion
8
-
5
01. okt 2022
10:30
HIF
8
B. Frem
5
941455
01-10 2022
14:00 FC Falster Tingsted LEDVANCE Park
1
-
2
01. okt 2022
14:00
FC Falster
1
Tingsted
2
941453
01-10 2022
14:30 TGB (2) B 1938 TGB´s anlæg
UHT
01. okt 2022
14:30
TGB (2)
B 1938
UHT
941452
02-10 2022
10:30 Guldborg Eskilstrup Guldborg stadion
7
-
1
02. okt 2022
10:30
Guldborg
7
Eskilstrup
1
941456
02-10 2022
12:00 Nykøbing FC Horbelev Nykøbing FC
5
-
2
02. okt 2022
12:00
Nykøbing FC
5
Horbelev
2
941457
02-10 2022
13:00 Væggerløse Bogø IF JBJ Arena
UHT
02. okt 2022
13:00
Væggerløse
Bogø IF
UHT
941460
08-10 2022
13:00 Tingsted Guldborg Tingsted stadion
7
-
0
08. okt 2022
13:00
Tingsted
7
Guldborg
0
941459
08-10 2022
15:00 FC Falster TGB (2) LEDVANCE Park
0
-
9
08. okt 2022
15:00
FC Falster
0
TGB (2)
9
941462
09-10 2022
10:00 Bogø IF B 1938 Bogø stadion
UHT
09. okt 2022
10:00
Bogø IF
B 1938
UHT
941463
09-10 2022
13:00 Horbelev Væggerløse Horbelev stadion
1
-
2
09. okt 2022
13:00
Horbelev
1
Væggerløse
2
941458
09-10 2022
13:00 B. Frem Nykøbing FC JP Air Tech Arena
6
-
0
09. okt 2022
13:00
B. Frem
6
Nykøbing FC
0
941469
ti11-10 2022
18:30 Væggerløse B. Frem JBJ Arena
5
-
0
11. okt 2022
18:30
Væggerløse
5
B. Frem
0
941461
ti11-10 2022
19:00 Eskilstrup HIF Eskilstrup stadion
6
-
2
11. okt 2022
19:00
Eskilstrup
6
HIF
2
941467
15-10 2022
10:30 HIF Tingsted Holeby stadion
3
-
3
15. okt 2022
10:30
HIF
3
Tingsted
3
941465
15-10 2022
14:00 Guldborg FC Falster Guldborg stadion
1
-
1
15. okt 2022
14:00
Guldborg
1
FC Falster
1
941466
16-10 2022
10:30 TGB (2) Bogø IF TGB´s anlæg
5
-
0
16. okt 2022
10:30
TGB (2)
5
Bogø IF
0
941468
16-10 2022
12:00 Nykøbing FC Eskilstrup Nykøbing FC
4
-
8
16. okt 2022
12:00
Nykøbing FC
4
Eskilstrup
8
941464
16-10 2022
13:00 B 1938 Horbelev Idestrup stadion
HHT
16. okt 2022
13:00
B 1938
Horbelev
HHT
940735
on19-10 2022
19:00 Bogø IF Tingsted Bogø stadion
1
-
2
19. okt 2022
19:00
Bogø IF
1
Tingsted
2
941471
22-10 2022
13:00 TGB (2) Guldborg TGB´s anlæg
5
-
2
22. okt 2022
13:00
TGB (2)
5
Guldborg
2
941482
22-10 2022
14:00 FC Falster HIF LEDVANCE Park
1
-
4
22. okt 2022
14:00
FC Falster
1
HIF
4
941484
22-10 2022
14:00 Eskilstrup Væggerløse Eskilstrup stadion
1
-
10
22. okt 2022
14:00
Eskilstrup
1
Væggerløse
10
941485
22-10 2022
15:30 Horbelev Bogø IF Horbelev stadion
UHT
22. okt 2022
15:30
Horbelev
Bogø IF
UHT
941470
22-10 2022
16:00 B. Frem B 1938 JP Air Tech Arena
UHT
22. okt 2022
16:00
B. Frem
B 1938
UHT
941483
23-10 2022
10:30 Tingsted Nykøbing FC Tingsted stadion
2
-
5
23. okt 2022
10:30
Tingsted
2
Nykøbing FC
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller på tlf: 5482 6768

Log ind