MENU

U8 Piger (15) 3v3 Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
267668 Kl. 10:00 BK Hellas 1 Brønshøj BK 1
267669 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
1
267670 Kl. 10:00 B93
!
NB: B93 er taberdømt
BK Fix 1 1
267671 Kl. 10:00 FA 2000 (1) Oversidder
267672 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 FA 2000 (1)
267673 Kl. 10:20 BK Union 1 B93
!
NB: B93 er taberdømt
1
267674 Kl. 10:20 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Østerbro IF 1
267675 Kl. 10:20 Oversidder BK Hellas 1
267676 Kl. 10:40 BK Hellas 1 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
1
267677 Kl. 10:40 Østerbro IF 1 Oversidder
267678 Kl. 10:40 B93
!
NB: B93 er taberdømt
Brønshøj BK 1 1
267679 Kl. 10:40 FA 2000 (1) BK Fix 1
Arrangør:
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Engdraget 1 Engdraget 2 2500 Valby
267680 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
1
267681 Kl. 10:00 BK Union 1 FA 2000 (1) 1
267682 Kl. 10:00 BK Fix 1 BK Hellas 1
267683 Kl. 10:00 Oversidder B93 1
267684 Kl. 10:20 BK Hellas 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
1
267685 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 BK Union 1
267686 Kl. 10:20 B93
!
NB: B93 er taberdømt
FA 2000 (1) 1
267687 Kl. 10:20 BK Fix 1 Oversidder 1
267688 Kl. 10:40 Østerbro IF 1 B93
!
NB: B93 er taberdømt
1
267689 Kl. 10:40 BK Union 1 BK Fix 1
267690 Kl. 10:40 FA 2000 (1) BK Hellas 1
267691 Kl. 10:40 Oversidder Brønshøj BK 1 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
267692 Kl. 10:00 BK Union 1 Oversidder
267693 Kl. 10:00 B93 BK Hellas 1
267694 Kl. 10:00 BK Fix 1 Brønshøj BK 1
267695 Kl. 10:00 FA 2000 (1) Østerbro IF 1
267696 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 BK Hellas 1
267697 Kl. 10:20 BK Union 1 Østerbro IF 1
267698 Kl. 10:20 BK Fix 1 B93
267699 Kl. 10:20 Oversidder FA 2000 (1)
267700 Kl. 10:40 BK Hellas 1 Oversidder
267701 Kl. 10:40 Østerbro IF 1 BK Fix 1
267702 Kl. 10:40 B93 BK Union 1
267703 Kl. 10:40 FA 2000 (1) Brønshøj BK 1
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
267704 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 B93 Nandrupsvej Bane 1-3
267705 Kl. 10:00 BK Union 1 BK Hellas 1 Nandrupsvej Bane 1-3
267706 Kl. 10:00 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
FA 2000 (1) Nandrupsvej Bane 1-3
267707 Kl. 10:00 Oversidder Østerbro IF 1 Nandrupsvej Bane 1-3
267708 Kl. 10:20 BK Hellas 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Nandrupsvej Bane 1-3
267709 Kl. 10:20 Østerbro IF 1 Brønshøj BK 1 Nandrupsvej Bane 1-3
267710 Kl. 10:20 B93 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
267711 Kl. 10:20 FA 2000 (1) BK Union 1 Nandrupsvej Bane 1-3
267712 Kl. 10:40 Østerbro IF 1 BK Hellas 1 Nandrupsvej Bane 1-3
267713 Kl. 10:40 BK Union 1 Brønshøj BK 1 Nandrupsvej Bane 1-3
267714 Kl. 10:40 FA 2000 (1) B93 Nandrupsvej Bane 1-3
267715 Kl. 10:40 Oversidder BK Fix 1 Nandrupsvej Bane 1-3
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
267716 Kl. 11:30 BK Hellas 1 FA 2000 (1)
!
NB: FA 2000 (1) er taberdømt
1
267717 Kl. 11:30 Brønshøj BK 1 Oversidder
267718 Kl. 11:30 B93 Østerbro IF 1
267719 Kl. 11:30 BK Fix 1 BK Union 1
267720 Kl. 11:50 BK Hellas 1 B93
267721 Kl. 11:50 Brønshøj BK 1 BK Fix 1
267722 Kl. 11:50 Østerbro IF 1 FA 2000 (1)
!
NB: FA 2000 (1) er taberdømt
1
267723 Kl. 11:50 Oversidder BK Union 1
267724 Kl. 12:10 BK Hellas 1 Brønshøj BK 1
267725 Kl. 12:10 Østerbro IF 1 BK Union 1
267726 Kl. 12:10 B93 BK Fix 1
267727 Kl. 12:10 FA 2000 (1) Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind