U8 Piger (15) 3v3 Efterår, Pulje 2 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
267668 10:00 BK Hellas 1 Brønshøj BK 1
10:00
BK Hellas 1
Brønshøj BK 1
267669 10:00 Østerbro IF 1 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
1
10:00
Østerbro IF 1
BK Union 1
267670 10:00 B93
!
NB: B93 er taberdømt
BK Fix 1 1
10:00
B93
BK Fix 1
267671 10:00 FA 2000 (1) Oversidder
10:00
FA 2000 (1)
Oversidder
267672 10:20 Brønshøj BK 1 FA 2000 (1)
10:20
Brønshøj BK 1
FA 2000 (1)
267673 10:20 BK Union 1 B93
!
NB: B93 er taberdømt
1
10:20
BK Union 1
B93
267674 10:20 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Østerbro IF 1
10:20
BK Fix 1
Østerbro IF 1
267675 10:20 Oversidder BK Hellas 1
10:20
Oversidder
BK Hellas 1
267676 10:40 BK Hellas 1 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
1
10:40
BK Hellas 1
BK Union 1
267677 10:40 Østerbro IF 1 Oversidder
10:40
Østerbro IF 1
Oversidder
267678 10:40 B93
!
NB: B93 er taberdømt
Brønshøj BK 1 1
10:40
B93
Brønshøj BK 1
267679 10:40 FA 2000 (1) BK Fix 1
10:40
FA 2000 (1)
BK Fix 1
Arrangør:
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Engdraget 1 Engdraget 2 2500 Valby
267680 10:00 Brønshøj BK 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
1
10:00
Brønshøj BK 1
Østerbro IF 1
267681 10:00 BK Union 1 FA 2000 (1) 1
10:00
BK Union 1
FA 2000 (1)
267682 10:00 BK Fix 1 BK Hellas 1
10:00
BK Fix 1
BK Hellas 1
267683 10:00 Oversidder B93 1
10:00
Oversidder
B93
267684 10:20 BK Hellas 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
1
10:20
BK Hellas 1
Østerbro IF 1
267685 10:20 Brønshøj BK 1 BK Union 1
10:20
Brønshøj BK 1
BK Union 1
267686 10:20 B93
!
NB: B93 er taberdømt
FA 2000 (1) 1
10:20
B93
FA 2000 (1)
267687 10:20 BK Fix 1 Oversidder 1
10:20
BK Fix 1
Oversidder
267688 10:40 Østerbro IF 1 B93
!
NB: B93 er taberdømt
1
10:40
Østerbro IF 1
B93
267689 10:40 BK Union 1 BK Fix 1
10:40
BK Union 1
BK Fix 1
267690 10:40 FA 2000 (1) BK Hellas 1
10:40
FA 2000 (1)
BK Hellas 1
267691 10:40 Oversidder Brønshøj BK 1 1
10:40
Oversidder
Brønshøj BK 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
267692 10:00 BK Union 1 Oversidder
10:00
BK Union 1
Oversidder
267693 10:00 B93 BK Hellas 1
10:00
B93
BK Hellas 1
267694 10:00 BK Fix 1 Brønshøj BK 1
10:00
BK Fix 1
Brønshøj BK 1
267695 10:00 FA 2000 (1) Østerbro IF 1
10:00
FA 2000 (1)
Østerbro IF 1
267696 10:20 Brønshøj BK 1 BK Hellas 1
10:20
Brønshøj BK 1
BK Hellas 1
267697 10:20 BK Union 1 Østerbro IF 1
10:20
BK Union 1
Østerbro IF 1
267698 10:20 BK Fix 1 B93
10:20
BK Fix 1
B93
267699 10:20 Oversidder FA 2000 (1)
10:20
Oversidder
FA 2000 (1)
267700 10:40 BK Hellas 1 Oversidder
10:40
BK Hellas 1
Oversidder
267701 10:40 Østerbro IF 1 BK Fix 1
10:40
Østerbro IF 1
BK Fix 1
267702 10:40 B93 BK Union 1
10:40
B93
BK Union 1
267703 10:40 FA 2000 (1) Brønshøj BK 1
10:40
FA 2000 (1)
Brønshøj BK 1
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
267704 10:00 Brønshøj BK 1 B93 Nandrupsvej Bane 1-3
10:00
Brønshøj BK 1
B93
267705 10:00 BK Union 1 BK Hellas 1 Nandrupsvej Bane 1-3
10:00
BK Union 1
BK Hellas 1
267706 10:00 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
FA 2000 (1) Nandrupsvej Bane 1-3
10:00
BK Fix 1
FA 2000 (1)
267707 10:00 Oversidder Østerbro IF 1 Nandrupsvej Bane 1-3
10:00
Oversidder
Østerbro IF 1
267708 10:20 BK Hellas 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Nandrupsvej Bane 1-3
10:20
BK Hellas 1
BK Fix 1
267709 10:20 Østerbro IF 1 Brønshøj BK 1 Nandrupsvej Bane 1-3
10:20
Østerbro IF 1
Brønshøj BK 1
267710 10:20 B93 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
10:20
B93
Oversidder
267711 10:20 FA 2000 (1) BK Union 1 Nandrupsvej Bane 1-3
10:20
FA 2000 (1)
BK Union 1
267712 10:40 Østerbro IF 1 BK Hellas 1 Nandrupsvej Bane 1-3
10:40
Østerbro IF 1
BK Hellas 1
267713 10:40 BK Union 1 Brønshøj BK 1 Nandrupsvej Bane 1-3
10:40
BK Union 1
Brønshøj BK 1
267714 10:40 FA 2000 (1) B93 Nandrupsvej Bane 1-3
10:40
FA 2000 (1)
B93
267715 10:40 Oversidder BK Fix 1 Nandrupsvej Bane 1-3
10:40
Oversidder
BK Fix 1
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
267716 11:30 BK Hellas 1 FA 2000 (1)
!
NB: FA 2000 (1) er taberdømt
1
11:30
BK Hellas 1
FA 2000 (1)
267717 11:30 Brønshøj BK 1 Oversidder
11:30
Brønshøj BK 1
Oversidder
267718 11:30 B93 Østerbro IF 1
11:30
B93
Østerbro IF 1
267719 11:30 BK Fix 1 BK Union 1
11:30
BK Fix 1
BK Union 1
267720 11:50 BK Hellas 1 B93
11:50
BK Hellas 1
B93
267721 11:50 Brønshøj BK 1 BK Fix 1
11:50
Brønshøj BK 1
BK Fix 1
267722 11:50 Østerbro IF 1 FA 2000 (1)
!
NB: FA 2000 (1) er taberdømt
1
11:50
Østerbro IF 1
FA 2000 (1)
267723 11:50 Oversidder BK Union 1
11:50
Oversidder
BK Union 1
267724 12:10 BK Hellas 1 Brønshøj BK 1
12:10
BK Hellas 1
Brønshøj BK 1
267725 12:10 Østerbro IF 1 BK Union 1
12:10
Østerbro IF 1
BK Union 1
267726 12:10 B93 BK Fix 1
12:10
B93
BK Fix 1
267727 12:10 FA 2000 (1) Oversidder
12:10
FA 2000 (1)
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind