MENU

U9 Piger (14) 1 5v5 Efterår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
KB. Pile Alle 1 Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
267733 Kl. 14:30 Fremad Valby 1 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
1
267734 Kl. 14:30 B 1908 2 Nørrebro United 1
267735 Kl. 14:30 B 1908 1 KB 1
267736 Kl. 14:30 FC Damsø 1 HIK 1
267737 Kl. 14:55 BK Hellas 1 FC Damsø 1
!
NB: FC Damsø 1 er taberdømt
1
267738 Kl. 14:55 Nørrebro United 1 B 1908 1
267739 Kl. 14:55 KB 1 B 1908 2
267740 Kl. 14:55 HIK 1 Fremad Valby 1
267741 Kl. 15:20 Fremad Valby 1 Nørrebro United 1
267742 Kl. 15:20 B 1908 2 HIK 1
267743 Kl. 15:20 B 1908 1 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
1
267744 Kl. 15:20 FC Damsø 1
!
NB: FC Damsø 1 er taberdømt
KB 1 1
Arrangør:
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
267745 Kl. 10:00 BK Hellas 1 B 1908 2
267746 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 FC Damsø 1
!
NB: FC Damsø 1 er taberdømt
1
267747 Kl. 10:00 KB 1 Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
1
267748 Kl. 10:00 HIK 1 B 1908 1
267749 Kl. 10:20 Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
B 1908 2 1
267750 Kl. 10:20 BK Hellas 1 Nørrebro United 1
267751 Kl. 10:20 B 1908 1 FC Damsø 1
!
NB: FC Damsø 1 er taberdømt
1
267752 Kl. 10:20 KB 1 HIK 1
267753 Kl. 10:40 B 1908 2 B 1908 1
267754 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 KB 1
267755 Kl. 10:40 FC Damsø 1
!
NB: FC Damsø 1 er taberdømt
Fremad Valby 1 1
267756 Kl. 10:40 HIK 1 BK Hellas 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
267757 Kl. 09:00 Nørrebro United 1 HIK 1 1
267758 Kl. 09:00 B 1908 1 Fremad Valby 1 1
267759 Kl. 09:00 KB 1 BK Hellas 1 1
267760 Kl. 09:00 FC Damsø 1 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
1
267761 Kl. 09:20 BK Hellas 1 Fremad Valby 1 1
267762 Kl. 09:20 Nørrebro United 1 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
1
267763 Kl. 09:20 KB 1 B 1908 1 1
267764 Kl. 09:20 HIK 1 FC Damsø 1 1
267765 Kl. 09:40 Fremad Valby 1 HIK 1 1
267766 Kl. 09:40 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
KB 1 1
267767 Kl. 09:40 B 1908 1 Nørrebro United 1 1
267768 Kl. 09:40 FC Damsø 1 BK Hellas 1 1
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
267769 Kl. 10:00 BK Hellas 1 B 1908 1
267770 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 Fremad Valby 1
267771 Kl. 10:00 KB 1 FC Damsø 1
267772 Kl. 10:00 HIK 1 B 1908 2
267773 Kl. 10:25 Fremad Valby 1 KB 1
267774 Kl. 10:25 B 1908 2 BK Hellas 1
267775 Kl. 10:25 B 1908 1 HIK 1
267776 Kl. 10:25 FC Damsø 1 Nørrebro United 1
267777 Kl. 10:50 B 1908 2 Fremad Valby 1
267778 Kl. 10:50 Nørrebro United 1 BK Hellas 1
267779 Kl. 10:50 FC Damsø 1 B 1908 1
267780 Kl. 10:50 HIK 1 KB 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
267781 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 FC Damsø 1
267782 Kl. 10:00 BK Hellas 1 HIK 1
267783 Kl. 10:00 B 1908 1 B 1908 2
267784 Kl. 10:00 KB 1 Nørrebro United 1
267785 Kl. 10:20 Fremad Valby 1 B 1908 1
267786 Kl. 10:20 BK Hellas 1 KB 1
267787 Kl. 10:20 B 1908 2 FC Damsø 1
267788 Kl. 10:20 HIK 1 Nørrebro United 1
267789 Kl. 10:40 Fremad Valby 1 BK Hellas 1
267790 Kl. 10:40 B 1908 2 Nørrebro United 1
267791 Kl. 10:40 B 1908 1 KB 1
267792 Kl. 10:40 FC Damsø 1 HIK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind