U10 Drenge (13) 5v5 4 Efterår, Pulje 3 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
294244 10:00 Vanløse IF 7 Oversidder
10:00
Vanløse IF 7
Oversidder
294245 10:00 BK Skjold 6 Husum BK 2
10:00
BK Skjold 6
Husum BK 2
294246 10:25 Vanløse IF 7 FB 3
10:25
Vanløse IF 7
FB 3
294247 10:25 Husum BK 2 Oversidder
10:25
Husum BK 2
Oversidder
294248 10:50 FB 3 BK Skjold 6
10:50
FB 3
BK Skjold 6
294249 10:50 Oversidder Oversidder
10:50
Oversidder
Oversidder
294250 11:15 BK Skjold 6 Vanløse IF 7
11:15
BK Skjold 6
Vanløse IF 7
294251 11:15 Oversidder Husum BK 2 1
11:15
Oversidder
Husum BK 2
294252 11:40 FB 3 Oversidder 1
11:40
FB 3
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 7 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
294235 13:00 FA 2000 7 BK Rødovre 1 Kunst 7
13:00
FA 2000 7
BK Rødovre 1
294236 13:00 BK Skjold 5 FA 2000 8 Kunst 7
13:00
BK Skjold 5
FA 2000 8
294237 13:25 FA 2000 7 B 93 5 Kunst 7
13:25
FA 2000 7
B 93 5
294238 13:25 FA 2000 8 Brønshøj BK 1 Kunst 7
13:25
FA 2000 8
Brønshøj BK 1
294239 13:50 B 93 5 BK Skjold 5 Kunst 7
13:50
B 93 5
BK Skjold 5
294240 13:50 Brønshøj BK 1 BK Rødovre 1 Kunst 7
13:50
Brønshøj BK 1
BK Rødovre 1
294241 14:15 BK Skjold 5 FA 2000 7 Kunst 7
14:15
BK Skjold 5
FA 2000 7
294242 14:15 BK Rødovre 1 FA 2000 8 Kunst 7
14:15
BK Rødovre 1
FA 2000 8
294243 14:40 B 93 5 Brønshøj BK 1 Kunst 7
14:40
B 93 5
Brønshøj BK 1
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
294253 10:00 FA 2000 7 FA 2000 8
10:00
FA 2000 7
FA 2000 8
294254 10:00 FB 3 Husum BK 2
10:00
FB 3
Husum BK 2
294255 10:25 FA 2000 7 Brønshøj BK 1
10:25
FA 2000 7
Brønshøj BK 1
294256 10:25 Husum BK 2 Vanløse IF 7
!
NB: Vanløse IF 7 er taberdømt
1
10:25
Husum BK 2
Vanløse IF 7
294257 10:50 Brønshøj BK 1 FB 3
10:50
Brønshøj BK 1
FB 3
294258 10:50 Vanløse IF 7
!
NB: Vanløse IF 7 er taberdømt
FA 2000 8 1
10:50
Vanløse IF 7
FA 2000 8
294259 11:15 FB 3 FA 2000 7
11:15
FB 3
FA 2000 7
294260 11:15 FA 2000 8 Husum BK 2
11:15
FA 2000 8
Husum BK 2
294261 11:40 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 7
!
NB: Vanløse IF 7 er taberdømt
1
11:40
Brønshøj BK 1
Vanløse IF 7
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Elstedvej 40 2610 Rødovre
294262 10:00 B 93 5 Oversidder
10:00
B 93 5
Oversidder
294263 10:00 Oversidder BK Skjold 6
10:00
Oversidder
BK Skjold 6
294264 10:25 B 93 5 BK Rødovre 1
10:25
B 93 5
BK Rødovre 1
294265 10:25 BK Skjold 6 BK Skjold 5
10:25
BK Skjold 6
BK Skjold 5
294266 10:50 BK Rødovre 1 Oversidder
10:50
BK Rødovre 1
Oversidder
294267 10:50 BK Skjold 5 Oversidder
10:50
BK Skjold 5
Oversidder
294268 11:15 Oversidder B 93 5
11:15
Oversidder
B 93 5
294269 11:15 Oversidder BK Skjold 6
11:15
Oversidder
BK Skjold 6
294270 11:40 BK Rødovre 1 BK Skjold 5
11:40
BK Rødovre 1
BK Skjold 5
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
294287 10:00 B 93 5 BK Skjold 6
10:00
B 93 5
BK Skjold 6
294288 10:00 Vanløse IF 7 BK Rødovre 1
10:00
Vanløse IF 7
BK Rødovre 1
294289 10:25 B 93 5 FA 2000 8
10:25
B 93 5
FA 2000 8
294290 10:25 BK Rødovre 1 Husum BK 2
10:25
BK Rødovre 1
Husum BK 2
294291 10:50 FA 2000 8 Vanløse IF 7
10:50
FA 2000 8
Vanløse IF 7
294292 10:50 Husum BK 2 BK Skjold 6
10:50
Husum BK 2
BK Skjold 6
294293 11:15 Vanløse IF 7 B 93 5
11:15
Vanløse IF 7
B 93 5
294294 11:15 BK Skjold 6 BK Rødovre 1
11:15
BK Skjold 6
BK Rødovre 1
294295 11:40 FA 2000 8 Husum BK 2
11:40
FA 2000 8
Husum BK 2
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
294278 10:00 BK Skjold 5 FB 3
10:00
BK Skjold 5
FB 3
294279 10:00 Oversidder FA 2000 7
10:00
Oversidder
FA 2000 7
294280 10:25 BK Skjold 5 Brønshøj BK 1
10:25
BK Skjold 5
Brønshøj BK 1
294281 10:25 FA 2000 7 Oversidder
10:25
FA 2000 7
Oversidder
294282 10:50 Brønshøj BK 1 Oversidder
10:50
Brønshøj BK 1
Oversidder
294283 10:50 Oversidder FB 3
10:50
Oversidder
FB 3
294284 11:15 Oversidder BK Skjold 5
11:15
Oversidder
BK Skjold 5
294285 11:15 FB 3 FA 2000 7
11:15
FB 3
FA 2000 7
294286 11:40 Brønshøj BK 1 Oversidder
11:40
Brønshøj BK 1
Oversidder
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
294326 10:00 FA 2000 7 Husum BK 2
10:00
FA 2000 7
Husum BK 2
294327 10:00 Vanløse IF 7
!
NB: Vanløse IF 7 er taberdømt
BK Skjold 5 1
10:00
Vanløse IF 7
BK Skjold 5
294335 10:00 Oversidder BK Rødovre 1
10:00
Oversidder
BK Rødovre 1
294336 10:00 FB 3 B 93 5
10:00
FB 3
B 93 5
294337 10:25 Oversidder FA 2000 8
10:25
Oversidder
FA 2000 8
294338 10:25 B 93 5 BK Skjold 6
10:25
B 93 5
BK Skjold 6
294328 10:25 FA 2000 7 Oversidder
10:25
FA 2000 7
Oversidder
294329 10:25 BK Skjold 5 Brønshøj BK 1
10:25
BK Skjold 5
Brønshøj BK 1
294330 10:50 Oversidder Vanløse IF 7
10:50
Oversidder
Vanløse IF 7
294331 10:50 Brønshøj BK 1 Husum BK 2
10:50
Brønshøj BK 1
Husum BK 2
294339 10:50 FA 2000 8 FB 3
10:50
FA 2000 8
FB 3
294340 10:50 BK Skjold 6 BK Rødovre 1
10:50
BK Skjold 6
BK Rødovre 1
294341 11:15 FB 3 Oversidder
11:15
FB 3
Oversidder
294342 11:15 BK Rødovre 1 B 93 5
11:15
BK Rødovre 1
B 93 5
294332 11:15 Vanløse IF 7
!
NB: Vanløse IF 7 er taberdømt
FA 2000 7 1
11:15
Vanløse IF 7
FA 2000 7
294333 11:15 Husum BK 2 BK Skjold 5
11:15
Husum BK 2
BK Skjold 5
294334 11:40 Oversidder Brønshøj BK 1
11:40
Oversidder
Brønshøj BK 1
294343 11:40 FA 2000 8 BK Skjold 6
11:40
FA 2000 8
BK Skjold 6
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
294344 10:00 FA 2000 7 BK Rødovre 1
10:00
FA 2000 7
BK Rødovre 1
294345 10:00 BK Skjold 6 FB 3
10:00
BK Skjold 6
FB 3
294346 10:25 FA 2000 7 Brønshøj BK 1
10:25
FA 2000 7
Brønshøj BK 1
294347 10:25 FB 3 Vanløse IF 7
10:25
FB 3
Vanløse IF 7
294348 10:50 Brønshøj BK 1 BK Skjold 6
10:50
Brønshøj BK 1
BK Skjold 6
294349 10:50 Vanløse IF 7 BK Rødovre 1
10:50
Vanløse IF 7
BK Rødovre 1
294350 11:15 BK Skjold 6 FA 2000 7
11:15
BK Skjold 6
FA 2000 7
294351 11:15 BK Rødovre 1 FB 3
11:15
BK Rødovre 1
FB 3
294352 11:40 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 7
11:40
Brønshøj BK 1
Vanløse IF 7
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Husumparken Bane 6 (5-mands) - græs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
294353 12:15 B 93 5 Husum BK 2 Bane 6 (5-mands) - græs
12:15
B 93 5
Husum BK 2
294354 12:15 FA 2000 8 Oversidder Bane 7 (5-mands) - græs
12:15
FA 2000 8
Oversidder
294355 12:40 B 93 5 BK Skjold 5 Bane 4A
12:40
B 93 5
BK Skjold 5
294356 12:40 Oversidder Oversidder Bane 4B
12:40
Oversidder
Oversidder
294357 13:05 BK Skjold 5 FA 2000 8 Bane 4A
13:05
BK Skjold 5
FA 2000 8
294358 13:05 Oversidder Husum BK 2 Bane 4B
13:05
Oversidder
Husum BK 2
294359 13:30 FA 2000 8 B 93 5 Bane 4A
13:30
FA 2000 8
B 93 5
294360 13:30 Husum BK 2 Oversidder Bane 4B
13:30
Husum BK 2
Oversidder
294361 13:55 BK Skjold 5 Oversidder Bane 4A
13:55
BK Skjold 5
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind