MENU

U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår, Pulje 6 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Vigerslevparken Vigerslevvej 350 2500 Valby
284151 Kl. 14:00 Pioneren 1 Aakanden GF 2
284152 Kl. 14:00 Nørrebro United 4 FB 4
284153 Kl. 14:20 Pioneren 1 Nørrebro United 6
284154 Kl. 14:20 FB 4 BK Union 2
284155 Kl. 14:40 Nørrebro United 6 Nørrebro United 4
284156 Kl. 14:40 BK Union 2 Aakanden GF 2
284167 Kl. 15:00 Nørrebro United 4 Pioneren 1
284168 Kl. 15:00 Aakanden GF 2 FB 4
284169 Kl. 15:20 Nørrebro United 6 BK Union 2
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Rådvadsvej 1 Folevadsvej 3 2400 København NV
284142 Kl. 10:00 KB 14 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
1
284143 Kl. 10:00 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
BK Stefan 1
284144 Kl. 10:20 KB 14 BK Hellas 2
284145 Kl. 10:20 BK Stefan KB 11
284146 Kl. 10:40 BK Hellas 2 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
1
284147 Kl. 10:40 KB 11 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
1
284148 Kl. 11:00 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
KB 14 1
284149 Kl. 11:00 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
BK Stefan 1
284150 Kl. 11:20 BK Hellas 2 KB 11
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
284179 Kl. 09:00 BK Hellas 2 Aakanden GF 2 Nandrupsvej Bane 1-3
284180 Kl. 09:00 BK Union 2 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Nandrupsvej Bane 1-3
284181 Kl. 09:20 BK Hellas 2 FA 2000 5 Nandrupsvej Bane 1-3
284182 Kl. 09:20 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Vanløse IF 4 Nandrupsvej Bane 1-3
284183 Kl. 09:40 FA 2000 5 BK Union 2 Nandrupsvej Bane 1-3
284184 Kl. 09:40 Vanløse IF 4 Aakanden GF 2 Nandrupsvej Bane 1-3
284185 Kl. 10:00 BK Union 2 BK Hellas 2 Nandrupsvej Bane 1-3
284186 Kl. 10:00 Aakanden GF 2 Nørrebro United 4 Nandrupsvej Bane 1-3
284187 Kl. 10:20 FA 2000 5 Vanløse IF 4 Nandrupsvej Bane 1-3
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
284170 Kl. 12:00 KB 14 BK Stefan
284171 Kl. 12:00 Nørrebro United 6 FB 4
284172 Kl. 12:20 KB 14 KB 11
284173 Kl. 12:20 FB 4 Pioneren 1
!
NB: Pioneren 1 er taberdømt
1
284174 Kl. 12:40 KB 11 Nørrebro United 6
284175 Kl. 12:40 Pioneren 1
!
NB: Pioneren 1 er taberdømt
BK Stefan 1
284176 Kl. 13:00 Nørrebro United 6 KB 14
284177 Kl. 13:00 BK Stefan FB 4
284178 Kl. 13:20 KB 11 Pioneren 1
!
NB: Pioneren 1 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 5M D Genforeningspladsen 53 2400 København NV
284188 Kl. 12:00 Vanløse IF 4 Nørrebro United 6 Genforeningspladsen 5M D
284189 Kl. 12:00 BK Union 2 KB 14 Genforeningspladsen 3M 1
284190 Kl. 12:20 Vanløse IF 4 KB 11 Genforeningspladsen 5M A
284191 Kl. 12:20 KB 14 Aakanden GF 2 Genforeningspladsen 5M B
284192 Kl. 12:40 KB 11 BK Union 2 Genforeningspladsen 5M C
284193 Kl. 12:40 Aakanden GF 2 Nørrebro United 6 Genforeningspladsen 5M D
284194 Kl. 13:00 BK Union 2 Vanløse IF 4 Genforeningspladsen 3M 1
284195 Kl. 13:00 Nørrebro United 6 KB 14 Genforeningspladsen 5M A
284196 Kl. 13:20 KB 11 Aakanden GF 2 Genforeningspladsen 5M B
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
284197 Kl. 10:00 BK Hellas 2 Nørrebro United 4
284198 Kl. 10:00 Pioneren 1 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
1
284199 Kl. 10:25 BK Hellas 2 BK Stefan
284200 Kl. 10:25 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
FB 4 1
284201 Kl. 10:50 BK Stefan Pioneren 1
284202 Kl. 10:50 FB 4
!
NB: FB 4 er taberdømt
Nørrebro United 4 1
284203 Kl. 11:15 Pioneren 1 BK Hellas 2
284214 Kl. 11:15 Nørrebro United 4 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
1
284215 Kl. 11:40 BK Stefan FB 4
!
NB: FB 4 er taberdømt
1
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Engdraget 1 Engdraget 2 2500 Valby
284317 Kl. 10:00 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
FA 2000 5 1
284330 Kl. 10:00 Nørrebro United 6 BK Hellas 2
284331 Kl. 10:20 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
BK Stefan 1
284332 Kl. 10:20 BK Hellas 2 Nørrebro United 4
284333 Kl. 10:40 BK Stefan Nørrebro United 6
284334 Kl. 10:40 Nørrebro United 4 FA 2000 5
284335 Kl. 11:00 Nørrebro United 6 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
1
284336 Kl. 11:00 FA 2000 5 BK Hellas 2
284337 Kl. 11:20 BK Stefan Nørrebro United 4
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
284216 Kl. 12:00 KB 14 FB 4
284309 Kl. 12:00 Pioneren 1
!
NB: Pioneren 1 er taberdømt
Vanløse IF 4 1
284310 Kl. 12:20 KB 14 BK Union 2
284311 Kl. 12:20 Vanløse IF 4 KB 11
284312 Kl. 12:40 BK Union 2 Pioneren 1
!
NB: Pioneren 1 er taberdømt
1
284313 Kl. 12:40 KB 11 FB 4
284314 Kl. 13:00 Pioneren 1
!
NB: Pioneren 1 er taberdømt
KB 14 1
284315 Kl. 13:00 FB 4 Vanløse IF 4
284316 Kl. 13:20 BK Union 2 KB 11
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
284338 Kl. 12:00 KB 14 FA 2000 5 Nandrupsvej Bane 1-3
284351 Kl. 12:00 Nørrebro United 4 Nørrebro United 6 Nandrupsvej Bane 1-3
284352 Kl. 12:20 KB 14 KB 11 Nandrupsvej Bane 1-3
284353 Kl. 12:20 Nørrebro United 6 Pioneren 1 Nandrupsvej Bane 1-3
284354 Kl. 12:40 KB 11 Nørrebro United 4 Nandrupsvej Bane 1-3
284355 Kl. 12:40 Pioneren 1 FA 2000 5 Nandrupsvej Bane 1-3
284356 Kl. 13:00 Nørrebro United 4 KB 14 Nandrupsvej Bane 1-3
284357 Kl. 13:00 FA 2000 5 Nørrebro United 6 Nandrupsvej Bane 1-3
284358 Kl. 13:20 KB 11 Pioneren 1 Nandrupsvej Bane 1-3
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
284359 Kl. 12:00 BK Hellas 2 FB 4
284360 Kl. 12:00 BK Stefan BK Union 2
284402 Kl. 12:20 BK Hellas 2 Vanløse IF 4
284403 Kl. 12:20 BK Union 2 Aakanden GF 2
284404 Kl. 12:40 Vanløse IF 4 BK Stefan
284405 Kl. 12:40 Aakanden GF 2 FB 4
284406 Kl. 13:00 BK Stefan BK Hellas 2
284407 Kl. 13:00 FB 4 BK Union 2
284408 Kl. 13:20 Vanløse IF 4 Aakanden GF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind