MENU

Herre-DS 2022-23, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
342518
fr
05-08 2022
Kl. 19:00
Gørslev IF GVI Gørslev Stadion
2
-
0
342519
06-08 2022
Kl. 13:00
Greve B 1908 Greve Idræts Center
3
-
3
342522
06-08 2022
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Holbæk B&I Lillevang Idrætscenter
0
-
3
342520
06-08 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Karlslunde IF Tingbjerg Idrætspark
4
-
1
342521
07-08 2022
Kl. 10:30
Herstedøster IC Tårnby FF Herstedøster Stadion
0
-
0
342523
fr
12-08 2022
Kl. 18:00
Tårnby FF KFUM, Roskilde Vestamager Idrætsanlæg
2
-
0
342527
fr
12-08 2022
Kl. 19:00
Holbæk B&I Brønshøj Holbæk Sportsby
1
-
1
342524
13-08 2022
Kl. 12:00
GVI Herstedøster IC GVI. Nymosen
3
-
2
342525
13-08 2022
Kl. 12:00
B 1908 Gørslev IF Sundby I P. Opvisn.
0
-
2
342526
13-08 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF Greve Karlslunde Stadion
1
-
0
342528
on
17-08 2022
Kl. 18:30
Tårnby FF GVI Vestamager Idrætsanlæg
2
-
1
342529
on
17-08 2022
Kl. 18:30
Gørslev IF Karlslunde IF Gørslev Stadion
1
-
2
342530
on
17-08 2022
Kl. 18:30
Greve Holbæk B&I Greve Idræts Center
3
-
3
342531
on
17-08 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC B 1908 Herstedøster Stadion
2
-
2
342532
on
17-08 2022
Kl. 18:30
KFUM, Roskilde Brønshøj Lillevang Idrætscenter
3
-
2
342534
20-08 2022
Kl. 12:00
B 1908 Tårnby FF Sundby I P. Opvisn.
1
-
1
342536
20-08 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF Herstedøster IC Karlslunde Stadion
2
-
4
342537
20-08 2022
Kl. 14:00
Holbæk B&I Gørslev IF Holbæk Sportsby
4
-
1
342533
21-08 2022
Kl. 12:00
GVI KFUM, Roskilde GVI. Nymosen
1
-
1
342535
21-08 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Greve Tingbjerg Idrætspark
6
-
1
342538
fr
26-08 2022
Kl. 18:00
Tårnby FF Karlslunde IF Vestamager Idrætsanlæg
1
-
2
342539
fr
26-08 2022
Kl. 18:15
Gørslev IF Brønshøj Gørslev Stadion
1
-
2
342540
27-08 2022
Kl. 12:00
GVI B 1908 GVI. Nymosen
5
-
2
342542
27-08 2022
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Greve Lillevang Idrætscenter
0
-
2
342541
28-08 2022
Kl. 12:00
Herstedøster IC Holbæk B&I Herstedøster Stadion
1
-
4
342543
fr
02-09 2022
Kl. 18:00
Greve Gørslev IF Greve Idræts Center
2
-
0
342546
fr
02-09 2022
Kl. 18:00
Karlslunde IF GVI Karlslunde Stadion
6
-
0
342547
fr
02-09 2022
Kl. 19:00
Holbæk B&I Tårnby FF Holbæk Sportsby
1
-
0
342544
03-09 2022
Kl. 12:00
B 1908 KFUM, Roskilde Sundby I P. Opvisn.
1
-
1
342545
03-09 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Herstedøster IC Tingbjerg Idrætspark
5
-
1
342551
fr
09-09 2022
Kl. 17:30
Herstedøster IC Greve Herstedøster Stadion
1
-
6
342548
fr
09-09 2022
Kl. 17:45
Tårnby FF Brønshøj Vestamager Idrætsanlæg
1
-
1
342549
10-09 2022
Kl. 12:00
GVI Holbæk B&I GVI. Nymosen
2
-
2
342550
10-09 2022
Kl. 12:00
B 1908 Karlslunde IF Sundby I P. Opvisn.
0
-
1
342552
10-09 2022
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Gørslev IF Lillevang Idrætscenter
2
-
1
342557
fr
16-09 2022
Kl. 19:00
Holbæk B&I B 1908 Holbæk Sportsby
5
-
2
342553
17-09 2022
Kl. 13:00
Gørslev IF Herstedøster IC Gørslev Stadion
5
-
3
342554
17-09 2022
Kl. 13:00
Greve Tårnby FF Greve Idræts Center Kunstgræs
0
-
0
342556
17-09 2022
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Karlslunde IF Lillevang Idrætscenter
1
-
2
342555
17-09 2022
Kl. 14:00
Brønshøj GVI Tingbjerg Idrætspark
4
-
3
342559
24-09 2022
Kl. 12:00
GVI Greve GVI. Nymosen
1
-
1
342560
24-09 2022
Kl. 12:00
B 1908 Brønshøj Sundby I P. Opvisn.
2
-
3
342562
24-09 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF Holbæk B&I Karlslunde Stadion
2
-
2
342558
24-09 2022
Kl. 13:00
Gørslev IF Tårnby FF Gørslev Stadion
0
-
5
342561
24-09 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC KFUM, Roskilde Herstedøster Stadion
2
-
5
342567
fr
30-09 2022
Kl. 19:00
Holbæk B&I KFUM, Roskilde Holbæk Sportsby
0
-
1
342564
01-10 2022
Kl. 12:00
GVI Gørslev IF GVI. Nymosen
1
-
1
342565
01-10 2022
Kl. 12:00
B 1908 Greve Sundby I P. Opvisn.
0
-
3
342566
01-10 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF Brønshøj Karlslunde Stadion
0
-
5
342563
01-10 2022
Kl. 14:00
Tårnby FF Herstedøster IC Vestamager Idrætsanlæg
3
-
1
342568
08-10 2022
Kl. 13:00
Gørslev IF B 1908 Gørslev Stadion
342569
08-10 2022
Kl. 13:00
Greve Karlslunde IF Greve Idræts Center
342571
08-10 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC GVI Herstedøster Stadion
342572
08-10 2022
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Tårnby FF Lillevang Idrætscenter
342570
08-10 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Holbæk B&I Tingbjerg Idrætspark
342577 fr
14-10 2022
Kl. 19:00
Holbæk B&I Greve Holbæk Sportsby
342573
15-10 2022
Kl. 12:00
GVI Tårnby FF GVI. Nymosen
342574
15-10 2022
Kl. 12:00
B 1908 Herstedøster IC Sundby I P. Opvisn.
342576
15-10 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF Gørslev IF Karlslunde Stadion
342575
15-10 2022
Kl. 14:00
Brønshøj KFUM, Roskilde Tingbjerg Idrætspark
342579 fr
21-10 2022
Kl. 19:00
Gørslev IF Holbæk B&I Bjæverskov Stadion Kunstgræs
342580
22-10 2022
Kl. 13:00
Greve Brønshøj Greve Idræts Center
342581
22-10 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Karlslunde IF Herstedøster Stadion
342582
22-10 2022
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde GVI Lillevang Idrætscenter
342578
22-10 2022
Kl. 14:00
Tårnby FF B 1908 Vestamager Idrætsanlæg
342584 fr
28-10 2022
Kl. 19:00
B 1908 GVI Sundby I P. Opvisn.
342587 fr
28-10 2022
Kl. 19:00
Holbæk B&I Herstedøster IC Holbæk Sportsby
342583
29-10 2022
Kl. 13:00
Greve KFUM, Roskilde Greve Idræts Center
342586
29-10 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF Tårnby FF Karlslunde Stadion
342585
29-10 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Gørslev IF Tingbjerg Idrætspark
342589 fr
04-11 2022
Kl. 19:00
Gørslev IF Greve Bjæverskov Stadion Kunstgræs
342590
05-11 2022
Kl. 12:00
GVI Karlslunde IF GVI. Nymosen
342591
05-11 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Brønshøj Herstedøster Stadion
342592
05-11 2022
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde B 1908 Lillevang Idrætscenter
342588
05-11 2022
Kl. 14:00
Tårnby FF Holbæk B&I Vestamager Idrætsanlæg
342593 fr
11-11 2022
Kl. 19:00
Gørslev IF KFUM, Roskilde Bjæverskov Stadion Kunstgræs
342597 fr
11-11 2022
Kl. 19:00
Holbæk B&I GVI Holbæk Sportsby
342594
12-11 2022
Kl. 13:00
Greve Herstedøster IC Greve Idræts Center
342596
12-11 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF B 1908 Karlslunde Stadion
342595
12-11 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Tårnby FF Tingbjerg Idrætspark
342599
19-11 2022
Kl. 12:00
GVI Brønshøj GVI. Nymosen
342600
19-11 2022
Kl. 12:00
B 1908 Holbæk B&I Sundby I P. Opvisn.
342602
19-11 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF KFUM, Roskilde Karlslunde Stadion
342601
19-11 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Gørslev IF Herstedøster Stadion
342598
19-11 2022
Kl. 14:00
Tårnby FF Greve Vestamager Idrætsanlæg
342603
26-11 2022
Kl. 14:00
Tårnby FF Gørslev IF Vestamager Idrætsanlæg
342604
26-11 2022
Kl. 14:00
Greve GVI Greve Idræts Center
342605
26-11 2022
Kl. 14:00
Brønshøj B 1908 Tingbjerg Idrætspark
342606
26-11 2022
Kl. 14:00
KFUM, Roskilde Herstedøster IC Lillevang Idrætscenter
342607
26-11 2022
Kl. 14:00
Holbæk B&I Karlslunde IF Holbæk Sportsby
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind